Marketing:

Gdje ima dobrih kolača i svadbenih torti, i po kojoj cijeni?

Zakuske, slijedovi, švedski stol, usporedbe cijena, komentari, preporuke i slike slatkih kreacija

Re: Gdje ima dobrih kolača i po kojoj cijeni?

PostPostao/la arlenna dana sri lip 03, 2009 1:46 pm

Reina je napisao/la:mi smo uzimali iz slastičarne osmijeh iz brezovice.

mi sad u petak idemo na svadbu gdje su svi kolači iz te slastičarnice, i moja mama je totalno zagrijana za te kolače jer su ih toliko hvalili da mi je već rekla, ako budu odlični da ih tamo naručujemo...e sad nakon svadbe javljam kakvi su, jer sam ja luda za kolačima ..tako da nema šanse da ne probam svega po malo :D
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la theonly dana pet lip 05, 2009 10:01 am

malena82 je napisao/la:
theonlyfuse je napisao/la:draga, a di buš tortu uzela?? budem proucila te Kolenkove kolace, al me jos vise muci torta :ha:

eh sad...to tek moram ići u istraživanje! :mig:
sve udane frendice su mi preporučile ekos, al stvarno još ne znam! :ne zna:

i meni svi preporučaju Ekos :thumbsup: a kolače budem uzela (najvjerojatnije) kod one tete koja te lijepe malene peče, preko Crnkovića se naruči :mig:
slika
slika
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la malena82 dana sub lip 06, 2009 10:10 am

teta Kolenko mi je rekla da isto rade torte i jako su lijepe i fine, samo kod njih ne upotrebljavaju boje jer je sve na prirodnoj bazi pa je torta ili smeđa ili bijela :torta:
slika
malena82

PostPostao/la katarina77 dana uto lip 30, 2009 4:27 pm

Branči je napisao/la:Meni su super kolači u M & M u Rudešu, tamo ih uzimamo svako malo, ali su dosta skupi :(
Gdje ćete vi uzet?

jesu branci odlicni su im kolaci al su bezobrazno skupi znam jel u blizu mene i malo malo pa sam tam na kolacima... boemke su im zakon....
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la katarina77 dana uto lip 30, 2009 4:36 pm

gdje se rade one male tortice il cupcake i koja je cjena po komadu ili kak to vec ide
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la Tisa-Iskra dana uto lip 30, 2009 8:02 pm

Ja probala kolače u M&M i super su (i skupi dosta - 100 kn/kg).
Ali nećete vjerovati - odabrali smo na kraju H i ja i još skuplje (zeru), ali nam su se jako svidjeli od Cukeraja (na Jarunskoj tržnici). I tako ćemo uzeti samo 3 - 4 kg, jer ih nećemo dijeliti, nego tek toliko, za pod zub.
Oni neki sa jagodicama su za umrijeti, i oni sa narančom, i kokosom, ma svi su mmmmmmmmmmm.... :thumbsup:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la theonly dana sri srp 01, 2009 11:50 am

kaparili i mi kolače kod Crnkovića, Vž, sad samo ne znam jel to jako skupo, za 160 ljudi, plus 45 kutija-koje ćemo dijeliti, 4600kn (nikako da se sjetim koliko je po klili :o ). Čini mi se puno, al nisam nigdje jela boljih svadbenih kolača :ne zna:
slika
slika
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la malena82 dana sri srp 01, 2009 11:55 am

theo meni se čini to puno! ja za 22o ljudi (bez kutija) plaćam 2400 kn. pa sad ti procijeni! :ne zna:
slika
malena82

PostPostao/la kristinavedak dana pon kol 10, 2009 2:47 pm

malena82 je napisao/la:theo meni se čini to puno! ja za 22o ljudi (bez kutija) plaćam 2400 kn. pa sad ti procijeni! :ne zna:

Ja sam friška u tome svemu...zanima me gdje si ti naručila kolače...nazivam na sve strane i ljudi moji sve je tako užasno skupo! :neznamkakoti:
kristinavedak

PostPostao/la malena82 dana pon kol 10, 2009 3:15 pm

Kolenko, možeš ih naći u Varaždinu na placu od četvrtka do nedjelje. kolači su im predobri, i sve na prirodnoj bazi, nikakvih kemijanja i konzervansa! :thumbsup:
kad naručiš za svadbu onda se uzme prosječna cijena cca 2.5 kn po kolaču, i recimo 4-5 kolača po osobi (tak su meni oni rekli) pa si izračunaj kolko bi te to došlo! :raspa:
evo, nadam se da sam malo pomogla! :bok:
slika
malena82

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri kol 12, 2009 1:56 pm

jel zna netko ko u Samoboru radi dobre kolače? I kak to uopće idu cjene? po kili?
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana čet kol 27, 2009 8:51 am

Ja se u zadnje vrijeme sve vise okrecem Sarloti..ne znam zakaj, ali cula sam samo dobre kritike na njihov racun i nakon razgovora sa voditeljicom slasticarne, sve vise mi se cini da cu otici tamo probati kolace i nekaj kapariti..

Inace, bila sam u Emi i imala sam srece da je vlasnica bila tamo...ali me uzasno razalostila kada mi je rekla da okrugla torta na 3 kata nije dovoljna za 250 ljudi, nego da se mora raditi jos jedna manja torta uz nju...kaj to istina?? :huh: :huh: :huh:

Mislim znam da se neke curke imale takvu tortu i da nije bilo problema vezano uz to...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana čet kol 27, 2009 8:55 am

cure,nejdu mi te cjene kolača pa da vas pitam... jel 80 kn / kg puno za kolače?? A stvarno su fini i tak ljepo dekorirani,bila sam neki dan i vlasnica je tako ljubazna,ja ljubazniju ženu nisam upoznala.inače,govorim o slastičarni "Monika" u Samoboru . Samo mi se čini to nekak pre skupo :roll: ili ne?
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la pitura dana čet kol 27, 2009 9:55 am

plava, to ti je okej cijena za kilu kolaca. samo pogledaj da li zena ima certifikat jer ti u restoran ne smiju kolaci bez tog nekog certifikata
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana čet kol 27, 2009 11:43 am

Mischa je napisao/la:Ja se u zadnje vrijeme sve vise okrecem Sarloti..ne znam zakaj, ali cula sam samo dobre kritike na njihov racun i nakon razgovora sa voditeljicom slasticarne, sve vise mi se cini da cu otici tamo probati kolace i nekaj kapariti..

meni je Šarlota 1. izbor za vjenčanu tortu!

Do sada sam probala dosta njihovih torti...i 2 vjenčane i bile su odlične! pogotovo ona sa njihove stranice sa jagodama..savršenstvo :cerek:

za kolače neznam kakvi su im jer ih nisam probala, makar sam često ispred njihove slastičarnice pošto su mi blizu, ali nikad nisam probala kolače! javi kakvi su :mig:
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana uto ruj 01, 2009 12:06 pm

Mi smo tortu i kolače uzeli u Bobisa (Split), dostavit će nam sve u salu i izaći će nas oko 3000 kuna (svadbena torta je za 100 ljudi, kolača smo uzeli 30 kila - ne pakiramo za nositi, samo za u salu)... Imat ćemo još 15-ak torti u sali, to nam donose rodbina i prijatelji!
Vidim da smo mi još dobro prošli kad čitam koliko ljudi plaćaju... :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la slatka33 dana sub ruj 05, 2009 2:36 pm

Kaj se tiče Varaždina i okolice i ja mislim da su "Kolenko"kolači najbolji.A iz iskustva znam da su im i vjenčane torte prekrasne i prefine :thumbsup: .Oni izdaju i one račune i deklaracije za restorane!!!!!
:10od10: :10od10:
slatka33

PostPostao/la Branči dana sri ruj 23, 2009 10:04 am

Ja sam jučer probala kolače iz Male kuće kolača, ne znam, malo sam se razočarala, iz cijelog mixa samo su mi dvije vrste bile dobre, manje-više sve što je bilo sa bijelom (pretpostavljam vanilin) kremom mi je bilo nekako bez okusa :ne zna:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la mala zaggy dana pon lis 12, 2009 10:21 pm

bila sam neki dan na kolacima gdje uvijek idem (stvarno su kolaci prefini, bas za svaku pohvalu) i razgledavala albume s cijenama...
ispada da bi nas torta, kakva se meni svida, dosla oko 1500 kuna, ali nategnuto..repete ne postoji..ali to nije sve..
uglavnom suhi kolaci kostaju 80 kn :shock1: i sad to su suhi, a neki dekorativni dodu 120 :shock1: :shock1: :shock1:
odmah da razjasnim pricam o krapini, a ne o zagrebu....to bi tu, kao i sve, valjda trebalo biti jeftinije :izivciran:
osim toga na slici dekorativnih kolaca sam prepoznala one roladice od kokosa, one breskvice (koje meni btw. i nisu nesto, ali su mi simpa na tanjuru) za koje sam mislila da idu pod normalne kolace...bile su tam i neke male lubenice :cerek: i jabucice :D i svasta nesto...
ali 120 kuna :izivciran: :shock1: :dani:
e sad...sto vi mislite o tome...jesam li se bezveze ili s pravom sokirala?
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana uto lis 13, 2009 7:42 am

Baš gledam kako su u vas gore kolači skuplji. Ja se jučer bila raspitat na par mjesta tu po splitu i kažu mi 40kn kilo suhih, a kremastih 65 - 70kn.
Studentice, kakvi su bili kolači iz Bobisa?
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Reina dana uto lis 13, 2009 7:46 am

mi smo iz šarlote ove godine naručili voćnu parfe tortu za roćkas moje nećakinje.
meni je torata bila bezveze, bez okusa, mirisa, ma živi užas! :thumbsdown:
uglavnom je to bio tanašan biskvit na kojem je bila hrpa šlaga sa, sve skupa, deset komadića voća u njoj. uglavnom višnji. :thumbsdown:

ja općenito mrzim šlag, pogotovo kada ga ima u izobilju.

nikome se torta nije dopala, tako da nisam jedina.

moja šogorica živi preko puta njih i stalno od njih uzima kolače.
kaže da su im kolači odlični, ali da im je ta torta bila katastrofalna. :ne zna:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana uto lis 13, 2009 6:44 pm

Lorelai je napisao/la:Baš gledam kako su u vas gore kolači skuplji. Ja se jučer bila raspitat na par mjesta tu po splitu i kažu mi 40kn kilo suhih, a kremastih 65 - 70kn.
Studentice, kakvi su bili kolači iz Bobisa?

Savršeni!!! Preporučam ih drage volje, pomognu ti oko izbora - a izbor je pozamašan... Ja sam ti sve uzela kod njih, i tortu, i kolače za salu, i kolače za kući! :10od10: :10od10: :10od10: :10od10:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana sri stu 04, 2009 5:31 pm

Cure moje, moram pohvaliti slastičarnicu http://www.torte-i-to.hr/ finije torte u životu nisam jela, a jako sam izbirljiva što se torti tiče a i veliki sam sladokusac pa mi je bitno da su torte ukusne i da imaju ono nešto...ali ta njihova torta od čokolade je nešto najfinije što sam jela... spoj savršen!

Na slavlju na kojem sam bila, bila je i njihova poznata torta od sira koja je poznata jako i mogu vam reći da ja nikada ne jedem tortu od sira, ali ova torta je :thumbsup:

Baš sad za vikend budem išla u njihov TORTE i to Café-u u Centru Kaptol pa možda probam i neke nove torte :) :cerek:

Oni ne rade kolače na kile... niti velike torte.. rade samo normalne veličine torte i to je to..pa ako netko ima manji svadbu oni su odličan izbor :thumbsup:
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la preety girl dana uto stu 10, 2009 1:39 pm

Da i meni su torte i to super al pošto imam veću svadbu,ništa od toga.ali na sajmu vjenčanja sam probala super kolače

**reklama obrisana, korisnici izdano upozorenje zbog iste. molim poštivati pravila o reklamiranju. Korisnici zbranjen pristup forumu radi korištenja više nickova u svoju svrhu (klonova)**
Zadnja izmjena: Anonymous; uto stu 10, 2009 1:51 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: reklama obrisana
preety girl

PostPostao/la Isabella dana ned pro 13, 2009 12:02 am

jel znate tko radio fortune cookies?
tj, mi bi sami odredili neki tekst (više vrsta, ljubavnih), ali bi da on bude u kolačiću, za svakog gosta na tanjuru kada dođe u salu.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Catering, restoranski meniji, piće, kolači, torte i druge slastice

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.