Marketing:

Zlatarne - iskustva i preporuke

Zlato, srebro, platina, drago kamenje ili novi ultra moderni materijali

Re: Zlatarne - iskustva i preporuke

PostPostao/la vrazichka dana uto svi 11, 2010 12:12 pm

daj mi reci kolko su vas kostali? mi cemo do prahira, al nikako otici :budala:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PostPostao/la Keiko dana pon lip 28, 2010 9:21 pm

meni je Prahir zakon! imaju odličan izbor, mi smo naše prstenje tamo uzeli i izašlo nas 2400kn :thumbsup:

e sad, vezano za moj nakit za vjenčanje ja sam zapela za šibenske botune (naušnice) i u zlatarni dodić ih naručila prije 40 dana (trebale su biti dvije kuglice jedna ispod druge) - još nisu stigli tako da ih ne namjeravam više ni zvat ni provjeravat - moglu su mi lipo javit da ništa od toga :thumbsdown:

odem danas u križek u veliku goricu za istu stvar - i bezobrazno su digli cijene
ovakve male od bilog zlata http://g-ecx.images-amazon.com/images/G ... ll_300.jpg prije 2-3 miseca su bile 580 kn, a danas vidim 800kn :thumbsdown: (hellloooou to je poskupljenje od 38% !!!!!!)

tako da idem dalje u potragu - preksutra u zlatarnu rodić naručit konačno moje botune, pa ćemo vidit oće li konačno oni dobit palac gore - treća sreća.... :kava:
slika
Keiko

PostPostao/la Sky dana pon lip 28, 2010 9:38 pm

Preporučam Kolveshia u Oktogonu.

A ni za živu glavu kod onih očajnih u zlatarni Celje ne bih ušla

Već sam na jednom mjestu izrazila nezadovoljstvo s njima, i tome kako me žena uvjeravala da je safir samo plai ( A valjda sam projahala milijun slika s pink safirom koje jako volim )... inače sam za krizmu iz Celja dobila dva prstena, s oba su mi ispali kamenčići, a kad sam jednog išla smanjiti poispadali su im i ostali...

Nula bodova, imaju ime drže cijene, a nisu nizašta
slika

slika

slika
Sky

PostPostao/la Keiko dana uto srp 13, 2010 2:12 pm

zlatarnica rodić :thumbsup:
slika
Keiko

PostPostao/la malena_4you dana uto srp 13, 2010 6:42 pm

svim preporučam zlatarnicu Beriša Matilda u Varaždinu, velik izbor prstenja i cijena :D :thumbsup:
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la osma putnica dana uto srp 13, 2010 9:02 pm

evo ja iu splitu preporucam zlatarnu reić...stvarno imaju izbor i covik sta tamo radi je ful pristupacan i ljubazan...mi definitivno tamo uzimamo svoje vere...e da i 3-5 radnih dana im treba da naprave vere...
i mozete im donit zlato(zuto ili bijelo) i tako si umanjit cjenu
na gotovinu 20% popusta za prstenje i na kamenje 10% popusta
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la nincuta27 dana sub srp 24, 2010 1:14 pm

curke znam da ovo šta ću pitat nejde u ovu temu ali trebam pomoć .Ovako, imam probušene uši ali dugo nisam nosila naušnice pa mi se stvorio čep(a za svadbu bi ih htijela imati)Sad me zanima da li moram opet bušit uši ili to u zlatarni mogu s onim aparatičom samo izbit čepiće koji su se stvorili???????
nincuta27

PostPostao/la MAŠA dana sub srp 24, 2010 4:14 pm

nincuta27 je napisao/la:curke znam da ovo šta ću pitat nejde u ovu temu ali trebam pomoć .Ovako, imam probušene uši ali dugo nisam nosila naušnice pa mi se stvorio čep(a za svadbu bi ih htijela imati)Sad me zanima da li moram opet bušit uši ili to u zlatarni mogu s onim aparatičom samo izbit čepiće koji su se stvorili???????

to se mojoj mami stalno događa: ako ne možeš sama naušnicom probušiti čep, vjerojatno će ti morati ponovno bušiti uši.. :D
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MalaFizicharka dana pon kol 30, 2010 10:07 am

drage moje...mi smo naručili naše prstenčeke u zlatarnici A & L u Čakovcu, i kad smo išli naručivati mislili smo dati nešto zlata unutra i ostalo u 2 rate platiti...s gospođom koja je radila smo sve tako dogovorili, i rekla je ako imamo gramažu zlata koje će biti prsteni da ćemo onda samo platiti dijamant i ruke oko 2200kn. Da bi ja danas došla u zlatarnu i gospodin meni kaže da za svoje zlato koje imam mogu dobiti 490 kn, i da ne možemo ostalo platiti u dvije rate...ja sam ostala paf :neznamkakoti:
Zvala sam zaručnika i on je jako ljut zbog toga što se dešava i ja sam jako ljuta, jer su nam rekli jedno na početku a sad sasvim druga priča, da nismo ostavili akontaciju od 500kn nebi ih ni uzeli...E, da meni gospodin nije ni znao reći cijenu prstena, jer to ta gospođa radi s kojom smo mi to razgovarali...užas!!!!

I otišla sam ja oko podneva kad je došla gospođa i ona mi lijepo kaže da je gospodin meni krivo rekao za cijenu otkupa zlata, i da moramo doplatiti 2000kn...
I sad smo popodne mi otišli i uzeli naše prstenčeke i dali 2000kn, moj ima briljant, čistoća Vvs2, boja F, težina 0,1
Dobili smo i certifikat za dijamantek :)
Na kraju je sve ispalo dobro... :bravo:

Konačna cijena nas je ispala 3440 kn :cheer:
23.10.2010.
slika
MalaFizicharka

PostPostao/la bluekiki dana pet stu 26, 2010 2:15 pm

ja bih u zlatarnu celje u sloveniji

jel se isplati tamo kupovati?

hvala
bluekiki

PostPostao/la arlenna dana pet stu 26, 2010 2:42 pm

bluekiki je napisao/la:ja bih u zlatarnu celje u sloveniji

hvala

isplati...moja sestrična je lijepo uštedila...

al sam čula da ti znaju naši cariniti... pa nije baš zgodno :( pogotovo ako tražiš povrat novca...

al da se isplati, isplati se definitivno :mig:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la larisa5 dana uto stu 30, 2010 1:14 pm

malena_4you je napisao/la:svim preporučam zlatarnicu Beriša Matilda u Varaždinu, velik izbor prstenja i cijena :D :thumbsup:

eto i ja se pridružujem preporukama,mi naručili svoje na sajmu vjenčanja u Varaždinu,i gospođa i gospodin koji rade tamo bili su jako ljubazni,znali sve objasniti i napravili super prstene! :10od10: mi smo htjeli kombinaciju dvaju prstena koje smo tamo vidjeli,i super su ispali!

a i dobili smo popust od 23% :jig: :jig:
larisa5

PostPostao/la bluekiki dana sub pro 11, 2010 11:55 pm

arlenna je napisao/la:
bluekiki je napisao/la:ja bih u zlatarnu celje u sloveniji

hvala

isplati...moja sestrična je lijepo uštedila...

al sam čula da ti znaju naši cariniti... pa nije baš zgodno :( pogotovo ako tražiš povrat novca...

al da se isplati, isplati se definitivno :mig:

valjda nece cariniti :nene:
bluekiki

PostPostao/la dalmašica dana čet sij 13, 2011 9:42 pm

zanimljivo nitko nije spomenuo lewiko a oni kao centar zaručničkog i vjenčanog prstenja...kaj ne valjaju?
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la arlenna dana pet sij 21, 2011 11:13 pm

dalmašica je napisao/la:zanimljivo nitko nije spomenuo lewiko a oni kao centar zaručničkog i vjenčanog prstenja...kaj ne valjaju?

za njih sam čula samo loša iskustva, a i poznanica je bila jako nezadovoljna kvalitetom prstenja...

makar imaju veliki izbor vjenčanog i zaručničkog prstenja
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la dalmašica dana ned sij 23, 2011 5:47 pm

arlena thenxić...pa bilo mi neš sumnjivo jer fakat imaju veliki izbor a nitko kod njih ne uzima sa foruma
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la toymaker666 dana sub vel 26, 2011 3:04 pm

KOCI - Frankopanska, vrhunski majstori,
možda malo skuplji (ipak su draguljari sa certifikatom)
no za nas definitivno prvi i jedini.
Bezrezervna preporuka
:thumbsup: :10od10: :thumbsup:
"Until the day the ocean doesn't touch the
sand
Now and forever
I will be your man"

Richard Marx
toymaker666

PostPostao/la divlji badem dana sri ožu 09, 2011 8:57 pm

Odlučili smo se za Le-wi-ko i užas!!! Žali bože svake kune ostavljene tamo. Reklamacija na prsten 3 puta u 5 dana što imam prsten. Užasna i nekvalitetna obrada,nisu kadri napraviti prsten isti onome kojeg nude kao uzorak. Dobro jedino znaju prodati,a za napraviti nešto lijepo i kvalitetno nula bodova.
divlji badem

PostPostao/la dalmašica dana uto ožu 15, 2011 7:31 pm

Zlatara Prahir :thumbsup: ... veliki izbor a cijene ok, nisu ni niske ali ni previsoke...
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica01 dana sri svi 04, 2011 6:55 am

Cure jel ima koja iskustva sa zlatarnom Opal u Samoboru i kojim slučajem letak za popust?
ribica01

PostPostao/la **Anchy** dana čet srp 14, 2011 2:47 pm

Ima li tko iskustva sa zlatarnom Gjoni na Ilici??? Hvala
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana pet srp 15, 2011 7:58 am

anci1987 je napisao/la:Ima li tko iskustva sa zlatarnom Gjoni na Ilici??? Hvala

sestra je tamo kupila prstenje i zadovoljni su..eto 4 godine ih imaju i sve :10od10:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la **Anchy** dana čet kol 11, 2011 7:50 pm

vrazichka je napisao/la:
anci1987 je napisao/la:Ima li tko iskustva sa zlatarnom Gjoni na Ilici??? Hvala

sestra je tamo kupila prstenje i zadovoljni su..eto 4 godine ih imaju i sve :10od10:

Evo da se javim bili smo na Ilici,tamo smo uzeli prstenje,u subotu smo ih narucili a frajer me zvao u utorak da su gotovi,znaci za 3 dana,fakat su brzi.Mislim da cemo sutra po njih,pa javim doživljaje :D :D
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la BridezillaKA dana pet tra 06, 2012 6:24 pm

Evo da i ja nekaj ubacim... Rado bih pohvalila zlatarnu ZAKS, konkretno iz Avenue Mall-a, gdje smo mi uzeli svoje prstenčeke. Za njih smo se odlučili na sajmu vjenčanja jer su imali najbljiže onome što tražimo već izloženo, nitko nam nije preokretao očima što smo isprobavali sve i svašta i imaji su najbolje cijene. Cura koja tamo radi (mislim da se zove Lidija, bar tako piše na računu :P )je uber simpatična i strpljiva i spremna pomoći. Nismo se mogli odlučiti, pa smo postigli kompromis, imamo različite modele :rofl: Na kraju mi je rekla da će cijena biti oko 5500-5600 (budala željela 5 brilijanata :raspa: )ovisno o gramaži. Nakon dva dana me ista gospođična / gospođa podsjetila da nismo ništa rekli želimo li što ugravirati :svakacast: (toliko smo bili opčinjeni biranju da smo i na to zaboravili :rofl: ), a iz KA smo pa nam i nije baš ZG usput. Idući dan zove - gotovi su :shock1: 3 dana, svaka čast. Pitam ja za cijenu, veli ona 4880. :cheer: Ja sva sretna, prošla sam jeftinije nego sam mislila, a ona se ubaci - a nismo vam još obračunali sajamski popust :shock1: :shock1: :shock1: Iznos koji trebate platiti je 3900 :cheer: :cheer: :cagam: :cagam: Mislim da mi je ovo među najljepšim vjenčano-planerskim iskustvima :D :D :D Moram li reći da su prekrasni.... jer jesu... jako smo sretni sa svojim prstenčekima :cerek: :cerek: :cerek: svako malo škicnem u kutijicu :cerek: :cerek: :cerek: nosit ću ga s ponosom :raspa:
slika

slika
BridezillaKA

PostPostao/la BridezillaKA dana pet tra 06, 2012 6:41 pm

Evo još bih htjela podijeliti s vama iskustvo sa zlatarnom LE-WI-KO iz Karlovca i zaručničkim prstenom koji je tamo kupljen. Inače kod njih smo htjeli uzeti vjenčano, no nekak smo se predomislili, pitam se zakaj.... :huh: :ne zna: :huh:
Dragi me je zaprosio bez prstena i rekla sam mu da mi izvoli kupit bilo kakav prsten jer ja mislim svima pokazivat svoju lijevu ruku dok govorim da se udajem :rofl: rekao mi je da si sama izaberem jer on ionako neće kupiti ništa što se meni sviđa (pozna me jako dobro :rofl: a i nema ukusa :lol: :lol: :lol: ) I tako sam našla jedan prekrasan u imenovanoj zlatarni koji podsjeća na jedan iz Tiffanija :cerek: Kupi on njega, bio na smanjivanju, podigli ga, počela ja njega ponosno pokazivati i prođe pola dana, meni fali cirkon... :shock1: niš, odem ja tamo, prime ga i nakon tri dana podignem ga i sve ok, nisam morala platiti ni niš...
....Otišla sam nakon par dana na predstavu i kako smo dosta pljeskali na izlasku primijetim ja fale DVA KOMADA :shock1: :shock1: :shock1: Tuga, bijes, plač.... odlazak u LEWIKO... tamo su me pogledale kao da sam došla opljačkat zlatarnu kada sam ih pitala zašto se to događa. Kaže ona meni pa neznamo mi šta vi radite s njim.... Reko... MOOOOLIM... kaj bi trebala radit s njim???? Kopat vrt, uzet čačkalicu i čeprkat cirkone van???? Kaj su mislile da ih preprodajem, ni nemaju nikakvu vrijednost!!!! Rekla sam im kako sam jako razočarana s njihovom uslugom i proizvodom, da bi trebala uživat u svojim razukama i prstenu a ne nosit ga svako malo na popravak i još ne znati gdje je tome kraj.
....A ona meni da nisam trebala to tako reć, da budu oni to popravili, ako se opet dogodi da će mi raditi novi (u isto vrijeme neki ljudi s kupovali zlatnu lančinu pa je htjela smirit situaciju).
Dobro riješimo mi to kad ona meni još jednom da nisam trebala biti tako bezobrazna.... a iza mene moja mama, kad je ona skočila, ko bijesna lavica koja brani svoje mladučne, popljuvala ih da je sve orilo i izašla... :rofl: :rofl: :rofl: Ja sam plakala i plakala i plakala.... na kraju sam dobila popravljeni prsten i od tada nije niti jedan ispao, ne nosim ga doma (za svaki slučaj), ali ok.... Nikada više tamo :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: .... Napuhane krave :thumbsdown:
slika

slika
BridezillaKA

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Vjenčano i zaručničko prstenje, manžete i ostali nakit za vjenčanje

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.