Marketing:

Porodi: gdje i na koji način?

Kutak za razgovor i probleme udanih gospođa, trudnica i mladih mama

Re: Porodi u privatnim klinikama

PostPostao/la tangerina dana uto sij 06, 2009 2:43 pm

uf, kojih li cijena... mislim, ne da mislim, nego, ja budem to prirodno definitivno! slažem se da je usluga vrhunska, ali evo, i ja sam (donekle) normalna dan danas, a rođena u normalnom rodilištu, tako budem i ja jednog dana :jig:
tangerina

Marketing:

PostPostao/la 5rich dana uto sij 06, 2009 2:52 pm

blablaca je napisao/la:uf, kojih li cijena... mislim, ne da mislim, nego, ja budem to prirodno definitivno! slažem se da je usluga vrhunska, ali evo, i ja sam (donekle) normalna dan danas, a rođena u normalnom rodilištu, tako budem i ja jednog dana :jig:

to si samo ti misliš(da si normalna) :rofl: :rofl: :rofl:

ja en sumnjam u sturčnost naših liječnika,nego u ponašanje..čula sam predivnih priča s poroda, ali baš na onom forumu sam čitala i katastrofa priče,a i sama sam čula da s eodnose prema tebi ko prmea životinji...nisam sigurna dal budem nakon poroda orna za svađanje i vraćanje..
meni je izrazito bitno da beba i mužek budu sa mnom..vele da su prve tri najvažnije, i zapravo, ja ne bih mogla podnjeti da ne znam kaj mi rade s djetetom..tak da...možda sam preveć paranoična,ali mislim da bude feldbach,ili postojna...ak mogu dat 1000 kn za cipele,mogu se odreć 14 pari cipela,i to si priuštit..a ionak i ovak nemam više kam stavljat cipele :rofl: :rofl: :rofl:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto sij 06, 2009 3:03 pm

5rich je napisao/la:
blablaca je napisao/la:uf, kojih li cijena... mislim, ne da mislim, nego, ja budem to prirodno definitivno! slažem se da je usluga vrhunska, ali evo, i ja sam (donekle) normalna dan danas, a rođena u normalnom rodilištu, tako budem i ja jednog dana :jig:

to si samo ti misliš(da si normalna) :rofl: :rofl: :rofl:

ja en sumnjam u sturčnost naših liječnika,nego u ponašanje..čula sam predivnih priča s poroda, ali baš na onom forumu sam čitala i katastrofa priče,a i sama sam čula da s eodnose prema tebi ko prmea životinji...nisam sigurna dal budem nakon poroda orna za svađanje i vraćanje..
meni je izrazito bitno da beba i mužek budu sa mnom..vele da su prve tri najvažnije, i zapravo, ja ne bih mogla podnjeti da ne znam kaj mi rade s djetetom..tak da...možda sam preveć paranoična,ali mislim da bude feldbach,ili postojna...ak mogu dat 1000 kn za cipele,mogu se odreć 14 pari cipela,i to si priuštit..a ionak i ovak nemam više kam stavljat cipele :rofl: :rofl: :rofl:

ne želim ni razmišljat o tome iako se slažem s tobom da želim da su svi samnon... neznam, budem o tome razmišljala kad bude vrijeme
tangerina

PostPostao/la arlenna dana uto sij 06, 2009 3:04 pm

baš se slažem s 5rich!

sam naprijed! ako to želiš i imaš mogućnosti...zasto ne! :thumbsup:

onak i ovak bum morala 500 eura dat doktoru koji bu me tu u Hrv. porodio u bilokojoj bolnici! :neznamkakoti:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana uto sij 06, 2009 3:14 pm

bumo još vidli kaj postojna nudi...iako ni feldbach nmije daleko...2 i pol sata lagane vožnjice..
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana uto sij 06, 2009 3:17 pm

hvala na informacijama , zaista si se ljepo potrudila sve nam to prenjeti :cerek:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana uto sij 06, 2009 3:24 pm

i da,5rich sležem se s tobom u potpunosti.
Te novce koje češ potrošit na stvari poput (odjeće i obuće,odlazak na more il neko drugo putovanje) možeš spremiti i dat za porod pa da ljepo kad dođeš rodit imaš pravi tretman bez ikakvog živciranja i straha i naravno uz podršku mužića što je po meni najbitnije! :cerek: :cerek: bez dragoga nikako,na kraju krajeva,ipak je on tata,jasno je da želi bit samnom za vrijeme poroda!
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana uto sij 06, 2009 3:25 pm

meni se isto sad cini puno love sve to, al ak bum si mogla priustiti, svakak bi tak nest voljela.
No ja ak bum kad rodila bu to i onak u Austriji, najvjerojatnije kod mog dugogodisnjeg ginica koji ima u klinici i mogucnost poroda u bazenu itd itd..
slika
slika
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto sij 06, 2009 3:33 pm

Plavuša_90 je napisao/la:i da,5rich sležem se s tobom u potpunosti.
Te novce koje češ potrošit na stvari poput (odjeće i obuće,odlazak na more il neko drugo putovanje) možeš spremiti i dat za porod pa da ljepo kad dođeš rodit imaš pravi tretman bez ikakvog živciranja i straha i naravno uz podršku mužića što je po meni najbitnije! :cerek: :cerek: bez dragoga nikako,na kraju krajeva,ipak je on tata,jasno je da želi bit samnom za vrijeme poroda!

ne mora značit.. moj se plaši te ljudske krvi i mislim da bi prije trebala njemu pomoć nego meni :rofl: tako da neznam gdje će bit... ja bi voljela da je samnom, no i o tome ćemo više diskutirat kad dođe vrijeme.. sad je rano za to
tangerina

PostPostao/la 5rich dana uto sij 06, 2009 4:03 pm

i ja se bojim krvi,tj gadi mi se....pa ka je ja mogu gledat,može i on...
zapravo,možda mi nije tolko bitno da je on sa mnom na porodu,već i u prvim danima života da smo skupa 0-24 ak treba
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto sij 06, 2009 6:18 pm

rekla sam, sve u svoje vrijeme :vau: bude on već razmislio kad bude potrebno :cheer:
tangerina

PostPostao/la Dani 26 dana uto sij 06, 2009 9:09 pm

Ja sam jos uvijek na onoj svojoj prvoj opciji. Nisam bojazljiva, nerazmisljam negativno, nisam "paranoicna", nisam osjetljiva i stvarno mislim da ce sve biti savrseno sa mojim porodom! :D Sto se tice tate, ja ga nezelim uopce blizu mene kada budem radjala i to iz vrlo jednostavnog razloga: On meni u tom trenu nemoze pomoci a ja ne zelim da me gleda kako se mucim. Ja vjerujem da je za muskarce to jedno vrlo traumaticno iskustvo a ja svom muzu to nezelim priustiti. Dovoljno mi je sto je uz mene u drugim stvarima a taj dio cu obaviti sama, onako muski! Znat cu da je on vani i da ceka da mu javim i meni je to sasvim dovoljno! :D
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto sij 06, 2009 9:34 pm

Dani 26 je napisao/la:Ja sam jos uvijek na onoj svojoj prvoj opciji. Nisam bojazljiva, nerazmisljam negativno, nisam "paranoicna", nisam osjetljiva i stvarno mislim da ce sve biti savrseno sa mojim porodom! :D Sto se tice tate, ja ga nezelim uopce blizu mene kada budem radjala i to iz vrlo jednostavnog razloga: On meni u tom trenu nemoze pomoci a ja ne zelim da me gleda kako se mucim. Ja vjerujem da je za muskarce to jedno vrlo traumaticno iskustvo a ja svom muzu to nezelim priustiti. Dovoljno mi je sto je uz mene u drugim stvarima a taj dio cu obaviti sama, onako muski! Znat cu da je on vani i da ceka da mu javim i meni je to sasvim dovoljno! :D

hi hi pravo razmišljanje! jedino što ni sama neznam što želim u svezi pratnje... nekad razmišljam ko i ti, da ne želim da je samnom unutra, a nekad toliko želim da je tamo :ne zna:
tangerina

PostPostao/la ivancica dana sri sij 07, 2009 12:56 pm

Moj tata je preparanoičan po pitanju poroda i nikad nije htio ić sa mamom, a ni ona nije htjela da ide s njom. Ak moj dragi hoće ić, neka ide. Ostavit ću to njemu na izbor i neću se na nijednu odluku ljutit.
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana sri sij 07, 2009 1:03 pm

Moj neće ići sa mnom jer ako budem rađala kao i mama (20 i kusur sati), on će biti zadnja osoba koju ću htjeti vidjeti u tom trenutku... :nene: :nene: :nene: :nene:
Sam je rekao da ne bi želio prisustvovati porodu (strah ga je da se ne bi mogao :hopacupa: nakon toga :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ), čekat će me s društvom u prvom kafiću (tako kaže)!
Što se tiče privatnih klinika, ovisi kakve tko ima mogućnosti - danas mi to zvuči kao nemoguća opcija, ali tko zna...
Prijateljice mi nemaju baš najbolja iskustva iz bolnica tako da me ipak malo strah, ali samo malo... Bumo videli...
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri sij 07, 2009 1:37 pm

moja je prijateljica rodila na Božić i imala je jako težak porod (tako kaže) a pola doktora nije ni bilo u bolnici,sestre su bile strašno neljubazne,doslovno su je bacale na krevet... kaže da se osjećala kao da je bila na streljani a ne na porodu.bebicu su uzimali iz njenih ruku,kao da su je otimali a kad su je oblačili za polazak okretali su je kao neku jadnu životinjicu a ne novorođenče! ko zna,možda su svi bili takvi jer je cura vrlo mlada (kao ja) pa zato il je to i inače tako... ko bi znao njihovu filozofiju...
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri sij 07, 2009 1:40 pm

Sam je rekao da ne bi želio prisustvovati porodu (strah ga je da se ne bi mogao :hopacupa: nakon toga :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: )

?? ovo mi nikako nije jasno... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana sri sij 07, 2009 1:41 pm

Plavuša_90 je napisao/la:
Sam je rekao da ne bi želio prisustvovati porodu (strah ga je da se ne bi mogao :hopacupa: nakon toga :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: )

?? ovo mi nikako nije jasno... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Koji dio ti nije jasan? :rofl:
Nakon sto sam vidjela porod, ni meni nije bilo do seksa :rofl: :rofl: :rofl: tako da potpuno razumijem!
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri sij 07, 2009 1:45 pm

znači,kad rodiš više ne nečeš sexat? super... :D :D
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana sri sij 07, 2009 1:48 pm

Ja hocu! Al ja necu gledati porod! Ipak sam ja ona koja ce radjati a ne gledati :D
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri sij 07, 2009 1:55 pm

Dani 26 je napisao/la:Ja hocu! Al ja necu gledati porod! Ipak sam ja ona koja ce radjati a ne gledati :D

ti ćeš gledati jeli ima paučine u kojem čošku :D
tangerina

PostPostao/la ana77 dana čet sij 08, 2009 12:36 am

Moj dragi i sto nije oduševljen tim da želim da je na porodu jer me nemože vidjeti da mi je loše odmah njemu bude loše. :o Ali rekao je da će ići ako ja želim. Iskreno ja bi najrađe isto negdje van ili privatno ali mislim da s obzirom na cijene ništa od toga. Malo mi je to puno love za dati. :ne zna:
A što se tiće doktora ... iskreno mislim da će meni biti lakše ako je dragi pored mene a i oni se nekako mislim drugačije ponašaju ako je muž pored - sumnjam da bi smjeli biti bezobrazni da ih još on ne izmlati :rofl: Nekako sam sigurnija ako ništo drugo da će biti pristojni ako je pored i da će malo više paziti. Kad je žena sama onda se nekako ponašaju ko da su bogovi a to mrzim. :izivciran: :izivciran:
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

PostPostao/la Ness dana čet sij 08, 2009 11:32 am

arlenna je napisao/la:baš se slažem s 5rich!

sam naprijed! ako to želiš i imaš mogućnosti...zasto ne! :thumbsup:

onak i ovak bum morala 500 eura dat doktoru koji bu me tu u Hrv. porodio u bilokojoj bolnici! :neznamkakoti:

zašto bi morala dati doktoru 500 € da te porodi, ja nisam čula da se plaća porod u državnoj bolnici??
Ja nisam baš za te privatne klinike, mislim da je to bacanje novaca, ja ću (kad budem) u Riječko rodilište, ja sam o rodilištu čula samo lijepe stvari, doktori su super, i beba je sa mamom u sobi, a ne negdje drugdje, ako je mama mene i brata rodila tamo, što ne bi i ja svoju bebu
slika
slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana čet sij 08, 2009 11:39 am

i ja ću u RI! :kiss: i ja sam tamo rođena :cerek:
tangerina

PostPostao/la Tasha dana čet sij 08, 2009 11:47 am

Da Podobnik nije skup, definitvno bih isla kod njega...jer se ne zelim brinuti da li je moje dijete dobro..jel mu neka ne savjesna sestra dala previse cjepiva ili joj je slucajno moje dijete palo iz ruku..

No, isto tako..ako je mogla moja mama rodite mene u drzavnoj bolnici, ne vidim razloga zasto ne bih i ja...tako da, kad za to dodje vrijeme..mislim da cu prije izabrati drzavnu, nego privatnu
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Udane forumašice, trudnice i mlade mame

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.