Marketing:

djevojačka/momačka večer

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Re: djevojačka/momačka večer

PostPostao/la tangerina dana čet ruj 02, 2010 11:57 am

iskreno, da se kod nas i plaća, ja to kumi nebih dozvolila. ona je student, a i da nije, birana je zbog toga što jest u mom životu :cerek:
a druga stvar, mene kuma pitala ravno u glavu jel treba ona to platiti ili što :D tako da, najbolje da ti pitaš svoju što se očekuje od tebe na toj djevojačkoj, da se samo pojaviš, da financiraš sve, dio, ili što već? :ne zna:
tangerina

Marketing:

PostPostao/la Rally_MO dana čet ruj 02, 2010 12:15 pm

Slažem se s Blablacom, kumu ne biraš da ti nešto plati jer je to običaj... Ko šljivi običaje, ionako svi izbacimo ono što nam se ne sviđa pa ne vidim smisla slijepo se držati drugih... Nije u redu očekivati od tebe da plaćaš troškove djevojačke. Ja sam svoju sama platila. Kuma mi ionako nije u nekoj zavidnoj financijskoj situaciji, a sve i da pliva u novcu, ne bih joj dala da plati - nisam je zato birala za kumu... I još da mi smišlja neke teme :nene: :nene: :nene: Po mom mišljenju, ako već ti trebaš to platiti, onda bi ti trebala sve i organizirati - od toga gdje ćete ić, šta raditi, tko će biti pozvan...

Najbolje je pitaj očekuje li od tebe da ti platiš djevojačku? Mi ne znamo kakve su ti financijske mogućnosti, ali tvoja mladenka to sigurno zna...
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana čet ruj 02, 2010 12:33 pm

i ja se slazem sa curama..najbolje da direktno pitas...
i mene je moja buduca kuma pitala sta ona mora platit..ja sam joj rekla nista,jer smo se mbm i ja dogovorili da sve sami placamo,a i kuma je student i nema bas para...uostalom nisam je ni birala zbog para,nego jer mi je vazna u zivotu :mig:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la vrazichka dana čet ruj 02, 2010 12:54 pm

ja bih na tvom mjestu pitala sto trebas napraviti a ne platiti. mozda da joj pomognes oko organizacije i tak to.
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Iva dana čet ruj 02, 2010 1:03 pm

ma nije niti ona mene uzela zbog love, :rofl: :rofl: :rofl: ,a bome nemam niti ideju,uspaničila sam se jer su svi počeli bude kuma :shock1: a ja ko krava i balet :neznamkakoti: baš mi stvaraju neki pritisak :izivciran: a to mrzim iz dna duše.
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana čet ruj 02, 2010 1:23 pm

Ive draga, ti ne moraš ništa plaćati jer to nije tvoja dužnosti - na kumi je da bude luda, da smisli koju ludu ideju i da animira ekipu! Naravno, i to ovisi o kakvom tipu djevojačke se radi i kakva je mladenka - naravno da nećeš na neku fensi večeru u restoranu staviti na stol tortu u obliku ku... ili slično!
Samo budi luda, pomozi kumi koliko možeš i to je to...
:cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ribica08 dana čet ruj 02, 2010 4:08 pm

slazem se... nije na tebi da placas... vec da izmislis neku smcalicu, stos, izvalis koju glupost, i da pomognes mladoj oko organizacije... bar je meni moja kuma obecala pomoc organizirat... a da pita da plati naravno da to ne bi dopustila!!!
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dina84 dana čet ruj 02, 2010 4:50 pm

Studentica24 je napisao/la:Ive draga, ti ne moraš ništa plaćati jer to nije tvoja dužnosti - na kumi je da bude luda, da smisli koju ludu ideju i da animira ekipu! Naravno, i to ovisi o kakvom tipu djevojačke se radi i kakva je mladenka - naravno da nećeš na neku fensi večeru u restoranu staviti na stol tortu u obliku ku... ili slično!
Samo budi luda, pomozi kumi koliko možeš i to je to...
:cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

:svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast:

Potpisujem
slika slika
09.07.2011
Dina84

PostPostao/la Sue0204 dana pet ruj 03, 2010 10:44 pm

Slažem se s curama, pitaj ti nju lijepo direktno pa ćeš vidjet na čemu si... mene je moja kuma pitala kaj ona sve mora sredit, tj. platit, i naravno da ne mora ništa, a i dragi i ja smo se dogovorili da sve sami plaćamo!
Njoj je to bilo čudno jer nismo iz istog kraja i kod njih postoje neki običaji plaćanja hrpe stvari, ali ko šljivi običaje, ja sam joj samo rekla da želim da bude uz mene, da mi pomogne oko nekih stvari koliko može i to je to!
Uostalom zašto bi kumovi morali plaćati djevojačke i momačke? :ne zna:
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana sub ruj 04, 2010 12:53 pm

dakle djevojacka.
wellness paket u hotelu phoenix je super ideja a poslije toga se moze biti dolje u klubu. sve se moze dogovoriti s njima i ja zadovoljna. :cagam: :cagam:
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Happy Ivy dana ned ruj 05, 2010 12:10 pm

cure, evo ja bila na djevojačkoj jučer, pa rekoh da podijelim s vama par ideja... možda se nekom nešto svidi.

našle smo se kod mladenke doma (dok je mladoženja u sobi preko spavao s bebom :zubo:)
bilo nas je 8 + mlada i kuma. nas 9 smo naručile tortu na kojoj je bio mali k*** od pola banane koji je ona morala pojest bez ruku. (torta mi je recimo bila kul, jer nisam neki ljubitelj jako vulgarnih torti i to.... tak da je ovo bilo decentno, a opet efikasno) poklonile smo joj i jedanu sexy spavaćicu i muške jestive tange .

onda je kuma organizirala par igrica... (budući da neka glasna fešta zbog malog miša koji ima tek 3 mjeseca nija baš dolazila u obzir)
prije je dala mladoženji anketicu od 10 pitanja (najdraži film, knjiga, kamo bi volio otputovati, čega se najviše boji...) i ona je morala odgovoriti na ta pitanja. "koliko se poznaju i jesu li spremni za brak" :D za svaki netočan odgovor morala je popit čašicu. ispalo je da neke stvari njene frendice o njenom dragom znaju bolje neg ona :lol: al imala je 70% točnih.

onda smo se podijelile u 4 grupe po dvije cure (mlada i kuma su nadgledale) i svaki tim je dobio tri komadića plastelina. Izvlačili smo papiriće na kojima piše koji dio tijela treba izraditi da bi na kraju sastavili savršenog muškarca (u slučaju da se muž pokvari tokom godina) :lol: ja i frendica smo dobile ruku i nogu, drugi tim isto to, treći glavu, a četvrti trup i k*** Fora je što ne vidiš što drugi rade, pa nisu svi dijelovi tijela baš proporcionalni. Na kraju ga je mlada sastavila i baš je zgodan momak :rofl: morala mu je dati i ime

onda je svaka cura dobila komadić papira A4, presavinut na pola, kao čestitka, pa smo joj morale napisat par savjeta što je potrebno za idealan brak. Svatko je ukrasio po želji i dao naslov "knjigici" i onda je mlada sve skupila i čitala. Ispalo je da su neudane stavljale natuknice tipa tolerancija, komunikacija... a udane (iskusne) sex, sex i samo sex :rofl:

na kraju smo igrale cugopol i pictionary. Nasmijale se do suza i definitvno ju dostojanstveno "otpratile" :cerek:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana ned ruj 05, 2010 2:51 pm

Ivy, baš mi zvuči da ste se super zabavile!
I ideje su super :thumbsup:

Curke, ja imam jedno pitanje, gdje kupiti muškića na napuhavanje?
Branči
Admin
Admin

Re:djevojačka/momačka večer

PostPostao/la osma putnica dana ned ruj 05, 2010 3:15 pm

ivy odlicno :10od10: :thumbsup:
stvarno odlicno osmisljeno i zvuci jaaaaako zabavno..
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la malena_4you dana ned ruj 05, 2010 6:47 pm

ivy odlične ideje :thumbsup:
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dina84 dana ned ruj 05, 2010 8:09 pm

Ivy vi ste stvarno imale ispunjeno veče :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

vjerujem da ste se odlično zabavile :jig: a i dale ste mi par zanimljivih ideja :mig:
slika slika
09.07.2011
Dina84

PostPostao/la Happy Ivy dana ned ruj 05, 2010 8:10 pm

Branči je napisao/la:Curke, ja imam jedno pitanje, gdje kupiti muškića na napuhavanje?

trebalo bi toga biti u svim sex shopovima :ne zna:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana ned ruj 05, 2010 11:35 pm

Happy Ivy je napisao/la:
Branči je napisao/la:Curke, ja imam jedno pitanje, gdje kupiti muškića na napuhavanje?

trebalo bi toga biti u svim sex shopovima :ne zna:

ma ti su užasno skupi jer imaju i određene vibrirajuće ili izbočene elemente :lol: :lol:

uglavnom, oko 300, 400, čak i 500 kuna što je way too much. :nene:

vidjela sam jednom jednog na napuhavanje koji izgleda pomalo infaltilno :rofl: onak više za zezanciju... taj sigurno ne košta puno, al gdje ga naći?

znači nešto tipa ovo, za foru:
http://www.cocktail.uk.com/images/shop/ ... /21173.jpg

a ne ovo za "intimnu zabavu" što prodaju po sex shopovima :D :
http://eros.hr/p305/JUSTIN/product_info.html
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la CandyBaby dana ned ruj 05, 2010 11:43 pm

Branči, ne znam koliko imaš vremena za to, ali mislim da sigurno možeš na ebayu ili negdje na netu naći jeftinoga dečeca :mig:
8. 10. 2010. Feels like I'm on the way back where I belong...
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pon ruj 06, 2010 12:06 am

CandyBaby je napisao/la:Branči, ne znam koliko imaš vremena za to, ali mislim da sigurno možeš na ebayu ili negdje na netu naći jeftinoga dečeca :mig:

ma to mi je zadnja opcija za e-bay, mislila sam da možda ima tu kod nas neki tako jeftiniji :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la ribica08 dana pon ruj 06, 2010 6:15 am

ivy super ste se zabavile.. ovo mi se bas cini ok proslavljena djevojacka mogla bi ja nesto u tom stilu... :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana pon ruj 06, 2010 6:41 am

branci da se tog ne bi naslo mozda sad u ovom novom china town. :ne zna: :ne zna:
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la lunna dana pon ruj 06, 2010 7:51 am

Ivy ovo mi super zvuci za djevojacku :cheer: :cheer: :cheer:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana pon ruj 06, 2010 7:58 am

ivy djevojacka zvuci super :svakacast: :svakacast: :svakacast: za vraga znam da je bilo :10od10:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la >Ivy< dana čet ruj 09, 2010 8:45 am

Evo ja san pričitala u časopisu, u spa&golf resortu Sv Martin imate djevojačke za 2 894kn,
a uključuje welllnes program,saunu, bazen,jacuzzi, masažu,degustaciju vina (ovo mi se najvise svidilo), i dj na prioslavi
u privatnom flooru. Neznan dokad vridi, ali ja neću ništa ovako, jer volim nešto živahnije, i napisala san već šta ću ja
pravit, ali ko voli neka izvoli!
Nije reklama, pomažem ako neko nema ideje. :cerek:
tam tam tataaaaam

slika
>Ivy<

PostPostao/la tangerina dana čet ruj 09, 2010 8:49 am

ideja je super, pogotovo za one koje obožavaju takav način zabave :D a isto tako ne sumnjam u njihovu uslugu :thumbsup:
tangerina

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.