Marketing:

Govor na svadbi

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Govor na svadbi

PostPostao/la mary dana čet lip 26, 2008 2:31 pm

theonlyfuse je napisao/la:Ein Leben zu zweit ist oft nicht leicht,
jedoch wird zu zweit viel mehr erreicht.

i ovo je fora...bravo theonly... :bravo:
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la theonly dana čet lip 26, 2008 7:10 pm

thanx babe, moj naklon :D
slika
slika
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana pet lip 27, 2008 9:49 am

Bravo theonly!!!! :bravo: :bravo: :bravo: Predivan je govor, blizak i topao, nimalo klišejiziran (osim živjeli mladenci! :rofl: )....ma :10od10: !
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana pet lip 27, 2008 10:12 am

fala fala

ma rekle meni tete nek si pregledam par dvd-a i vidim kaj cure govore, kao kolegice na svadbi (tak mi to u Medjimurju zovemo), i meni bilo bljak. ono, draga XY skupa smo brale cvijece, bla bla bla

Ja sam sa sestricnom provela samo djetinjstvo, tj, tam do neke 12,13 godine, i ne mogu onda pisat, kak smo decke trazile il kak se ja sjecam dok je ona upoznala svog dragog, pa sam morala izmjenit to..a opet da se i starim babama ne zamjerim, pa sam tu i tam stisnula na zljiezdu suznicu :rofl:
slika
slika
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ana77 dana pet lip 27, 2008 10:59 am

theonlyfuse ostah bez rijeći!!! Predivno!!! Ja najviše cijenim kad se netko osobno oko nečeg potrudi!! A ovo je bilo vidim puno truda!!! bravo!! :bravo: :bravo: Predivno!! :vau: :vau:
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

PostPostao/la theonly dana pet lip 27, 2008 2:04 pm

jeeeeeee!! :cheer: :cheer:
nisam se htjela svakom komentaru posebno zahvaljivat, al kad me vec tak hvalite :cheer: :loveflag: :kiss:
slika
slika
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Debeljucka dana pet lip 27, 2008 2:37 pm

kod nas nitko nije drzao govor.... jednostavno se toga nitko nije sjetio.... :ludilo: :ludilo: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la stepford wife dana čet kol 28, 2008 8:23 am

nisam bila niti na jednoj svadbi gdje kuma drži govor, mislim da bi to trebao raditi kum.....
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mare dana sub ruj 06, 2008 8:19 am

Kod nas će biti ovako - kad svi dođu i smjeste se, dragi i ja ćemo imati kao neki mali pozdravni govor, da se svima zahvalimo i da im kažemo da se moraju ludo zabavljati :rofl: ili nešto slično, ali onako, šaljivo. A kasnije (prije glavnog jela? još ne znamo...) će govor držati kum i kuma, oni su u dogovoru, pa ne znamo kaj spremaju :cheer:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mia_m dana pon ruj 08, 2008 11:38 am

meni su ti govori super, lai nasi kumovi se tog bas nece sjetiti, ali mi se mislimo zahvaliti svima, i nesto kratko ispricati.
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kabica dana uto ruj 09, 2008 5:58 pm

i moj je tajo imao plan i kaže mama da je jako dugo smišljao govor (inače mu nisu nimalo problem, ali valjda je bio preuzbuđen)... i tako sve lijepo prošlo i drugi dan svi onak sjedimo polupospani i on se siroče lupi po čelu i kaže: "isuse, pa ja sam zaboravio na govor!". baš mi ga je bilo žao...
jednostavno, nitko se nije primio mikrofona iz tog razloga (iako smo mogli kad smo htjeli) i jadan je skroz zaboravio...

zato, što manje planiranja, a više spontanosti :D
17.05.:) don't believe me if i tell you
:cerek: *KoKa-handmade* :cerek:
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Katriona dana sri ruj 10, 2008 8:59 pm

stepford wife je napisao/la:nisam bila niti na jednoj svadbi gdje kuma drži govor, mislim da bi to trebao raditi kum.....

evo, zadnje tri svadbe na kojima sam bila poslije torte je išao govor kumova i svaki kum je išao prvi, rekao tri riječi i rekao da će to kuma bolje..koja je onda naravno imala ispisan A4 list papira... izgleda da to kume rade bolje... :D
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la stepford wife dana čet ruj 11, 2008 6:49 am

...imamo mi žene dar govora.... :mig:
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la midva dana ned ruj 14, 2008 8:02 pm

mi nismo imali govor....
trebao ga je imat kum, pa smo za tu priliku uzeli balone sa helijem, da čovjek dobije malo hrabrosti.... ali nisu izdržali pola sata, kad su ih klinci skužili, navlačili su ih po sali, pa došli na ideju da bi ih vani mogli puštat u zrak....
i tako nije bilo govora :rofl: :rofl: :rofl:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Principessa dana pon ruj 15, 2008 10:42 am

Možda sam bila samo na jednoj svadbi gdje je netko držao govor, ali meni je to lijepo. Htjela bi da na mojoj svadbi kum, kuma ili tata održe govor
slika
slika
Principessa

PostPostao/la ayana dana pet tra 03, 2009 9:57 pm

Ja sam kuma na svadbi sad 1.5. i htjela bi pripremit neki govor,ali nemam baš neke inspiracije i uope neznam kad bi trebala reć taj govor?
Jel to kod nje doma ili na svadbi?Molim pomoć!
Svako putovanje je nova škola,kako učimo tako i otkrivamo nove vidike.Upravo u tome jest čar putovanja!
ayana

PostPostao/la Branči dana sub tra 04, 2009 9:10 am

ayana je napisao/la:Ja sam kuma na svadbi sad 1.5. i htjela bi pripremit neki govor,ali nemam baš neke inspiracije i uope neznam kad bi trebala reć taj govor?
Jel to kod nje doma ili na svadbi?Molim pomoć!

Što se tiče govora, već su curke pisale neke primjere, al najbolji je recept da slijediš svoje srce i opšeš vaše prijateljstvo.

A govor ide baš na svadbenoj večeri, s time da on nije obavezan, najbolje da sa svojom kumom (mladenkom) vidiš da li je ona isplanirala da li bi ti govori uopće išli, tak da ne pripremaš nešto ako toga na kraju neće biti. (btw, ja nisam nikada bila na svadbi gdje su kumovi držali govor, tak da to i nije svuda običaj).
slikaslika
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la ayana dana ned tra 05, 2009 1:07 pm

Da probat ću nešto iskreno i lijepo reć za nih dvoje,jer ih obožavam oboje!
A htjela bi je iznenadit jer ona zna da me malo strah tih svih ljudi,pa to ona u svakom slučaju ne bi očekivala!
a vidjet ću šta ću još smisliti! :kiss:
Svako putovanje je nova škola,kako učimo tako i otkrivamo nove vidike.Upravo u tome jest čar putovanja!
ayana

PostPostao/la Blondina dana sri srp 29, 2009 9:57 am

Ja sam morala molitvu izmolit prije jela,sva sreča da nisam i zdravicu,to je kum hehe :cheer:
Nije zlato sve što sja...
Blondina

PostPostao/la Katriona dana uto kol 11, 2009 6:23 pm

naši kumovi su održali baš lijepe govore, baš smo bili dirnuti..... :lovestruck: a mi nismo na kraju ništa rekli jer moj muž nije bio raspoložen... :lol: :budala:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana pon ruj 14, 2009 2:54 pm

moja kuma je inače jako razgovorljiva osoba, ali na svadbi je imala velikih problema, sram ju je bilo (inače pjeva, viče, skače, ma sve, niš joj nije problem) i kum je napisao govor na jednoj strani papira, a na drugoj je pisalo "ja mislim sve što i kuma" i negdje prije govora joj okrenuo tu drugu stranicu, tako da pročita :rofl: . ne moram ni reć da je kuma problijedila :lol:

na kraju je to kum lijepo sve pročitao, ispalo je super, pa je na kraju kuma ponovila "ja mislim isto što i kum" :lol:
u svakom slučaju, svaka čast našim kumićima
tangerina

PostPostao/la thinkblue dana uto ruj 15, 2009 7:28 am

Sad si bas razmisljam da moram popricati sa svojim kumom. Nekako se nadam da on ne planira nista pricati... bar je to moja zelja..
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri ruj 23, 2009 6:02 pm

Ja ne volim te govore,nisam za to pa toga neće biti :thumbsup: al na par svadbi na kojima smo bili nije bilo nikakvog govora ni nazdravljanja posebnog :mig:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana pon lis 12, 2009 1:10 pm

Mi smo planirali imati govor kumova, ali smo poštivali njihovu želju jer smo vidjeli da im ne bi bilo ugodno pričati pred 250 ljudi...
Bilo je prekrasno i bez tog, ne mogu reći da mi je to nedostajalo... :cerek: :cerek:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la brineta dana ned pro 05, 2010 2:24 pm

Evo, ja sam nedavno bila kuma na vjenčanju frendice i održala joj govor. Inače radim kao animatorica pa nemam baš problema što se tiče treme i pričanja pred publikom. Uzela sam mikrofon i rekla ovo " Drago mi je da sam večeras sa svima Vama ovdje i da se tako ljepo zabavljamo! Želim mladencima svu sreću svijeta, puno ljubavi, zdravlja i neka im svaki dan bude kao današnji." Tako nešto otprilike jer nisma pripremala govore pošto mi je to izgledalo glupo, a ja sma htjela da to ispadne iskreno i spontano ( i kratko da možemo nazdraviti što prije,hehe) Frendica kojoj sam bila kuma mi je čak rekla : " Daj molim te reci na kraju ŠEVILI!" Ali ipak nisam jer mi se činilo glupo takav ljepi govor završiti sprdačinom, pa sam rekla samo " ž!"
brineta

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.