Marketing:

SVI ZAGREBAČKI HOTELI (Antunović, Miral, Westin, Zovko itd)

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

SVI ZAGREBAČKI HOTELI (Antunović, Miral, Westin, Zovko itd)

PostPostao/la maldi dana pon tra 21, 2008 11:00 am

hotel holiday, jankomir
eto to je hotel gdje se ja udajem i uvjerena sam da ce biti savrsen :cheer:
maldi
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Re: hotel holiday - jankomir

PostPostao/la Branči dana pon tra 21, 2008 11:03 am

daj nam neke informacije, kakav vam je meni, što sve donosite sami i kak ste se dogovorili s njima oko svega ;)
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la maldi dana pon tra 21, 2008 1:52 pm

hotel holiday - jankomir
ovak cijena menia je 41 euro po osobi - to djeluje super za hotel
ALI još moramo sami donijeti janjetinu, odojak, CUGU i kolace
restac daje tortu ali mi ju necemo pa cemo dobit zapecene zagorske štruklice... mmmmmmm
u cijenu su uračunate dekoracije (navlake za stolice i svecani stolnjaci) i neki svječnjaci ružni i prastari pa njih necemo
dobivamo apartman za mladence :kiss: i vikend na moru u puli :ludilo:
ak vas jos kaj zanima pitajte :raspa: :jig: :10od10:
maldi
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Zagrebački hoteli

PostPostao/la elegant dana ned tra 27, 2008 1:56 pm

Mi radimo svadbu u Arcotelu, Branimirova.

Svi dosadašnji odgovori protekli su na naše oduševljenje ... sala za max 80 ljudi, vrlo čisto i dobro održavano. Osoblje susretljivo; kuhar vrlo kreativan i provjereno dobar; slastičarka jedna od najboljih u branši.
Cijena po osobi, uključeno njihovo meso (odojak, janjetina, teletina ispod peke), kolači i svadbena torta 350 kn. Posebno doplata za točenje pića 70kn po osobi.
Mladencima apartman sa doručkom. U cijeni pet parkirnih mjesta, sala do 4 ujutro i posluga nakon ponoći.

Ako netko također organizira svadbu u hotelu, please, podijeliti detalje ponude :D
udala se i ja ... jest da su mnogi sumnjali, ali kaj je, tu je .... i dobroooo jeeeeeeeeeeee!!!!
elegant

Hotel "I"

PostPostao/la Ivy4 dana sub svi 31, 2008 8:15 am

Moja svadba je bila u hotelu "I" i bila sam jako zadovoljna sa uslugama :cheer:
Klapa je bila izvrsna i moze se dogovoriti sa sefom sale ako se zeli postojeci meni promijeniti...
Od njih smo dobili tortu na poklon samo sto nije bila u mojim bojama jer je sef sala mora taj dan ici na sprovod :shock1:
Navlake smo uzeli od njih...jedino sto su imali slabu struju pa nisam mogla imati nisku maglu za prvi ples jer se aparat pokvario...
Stolovi nisu bili okrugli, ali smo ih mi mogli sloziti kako nama odgovara :cheer:

Konobari su bili brzi i nadopunjavali su plate...ukratko svaka cast svima u hotelu "I" :10od10:
Mala Laurica dolazi 04.07

slika
Ivy4
Udana forumašica
Udana forumašica

Hotel Zovko

PostPostao/la FiLa dana pon lip 02, 2008 9:39 am

http://www.hoteli-zovko.com

Mi smo imali svadbu u hotelu Zovko. Kao prvo, prije same svadbe smo imali dogovor i potpisivanje ugovora sa svim mogucim detaljima. Koje boje ukrasi, kako rasporediti stolove, stol za klince, ma sve moguce u najmanji detalj. Sve sto smo se dogovorili ispalo je vise nego dobro. Muz i ja smo dosli tamo, direktor hotela je sve organizirao kada cemo uci, muziku pripremio za najavu, direktor nam je sve vodio, mi smo bili i bez brige i bez pameti :D.
Konobari su bili odlicni, kad ih se nesto trazilo, donjeli su odmah, bili su dosta diskretni, nenametljivi, a opet uvijek tu.
Hrana je bila ODLICNAAAAAAA!!!!! Sve je bilo skorz svjeze, sto se vidjelo a i osjetilo.....od juhe pa nadalje.
Klima i ventilacije su koliko sam ja primjetila bile super, bilo je jako puno pusaca a dim se i nije osjetio, a ni jako puhanje klime.

Sve u svemu, drzali su se dogovora, sve je bilo kako smo se dogovorili, dobili smo i sobu na poklon od njih......uzvanike su zbrojali kak spada, nije bilo nadodavanja itd. Mi smo bili stvarno jako jako zadovoljni i moja ocjena je :10od10:
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

Re: Hotel Zovko

PostPostao/la Branči dana pon lip 02, 2008 12:27 pm

Filić, koliko se kod njih cijene kreću po osobi? Jeste imali švedski stol ili klasično posluživanje?
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la FiLa dana uto lip 03, 2008 10:59 am

Branči je napisao/la:Filić, koliko se kod njih cijene kreću po osobi? Jeste imali švedski stol ili klasično posluživanje?

Mi smo imali meni koji ukljucuje sve osim kolaca, dakle klasicni svadbeni meni i klasicno posluzivanje, iako je i svedski stol u opciji, ali mi smo radije ovako izabrali....s janjetinom, odojkom cak je i torta bila u cijeni, uredivanje dvorane, navlake za stolice, ukrasavanje u raznim bojama....sve moguce pice domace (jeger smo sami nosili) nikakve nadoplate poslije ponoci i sl., i kao poklon soba za mladence. Nas meni je bio 58€/osobi, djeca do 12g. imaju 50% popusta.
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la arlenna dana sri lip 04, 2008 7:11 pm

od frendice sestra se sad u subotu u Zovku udavala..450 ljudi...kaže da je bilo predivno!! a gledala sam i njihovu stranicu..stvarno predivno!!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Reina dana pon lip 09, 2008 10:42 am

hmmm, pa dosta je još toga što morate donijeti... i koliko će vas onda na kraju izaći cijena po osobi (kada uračunaš piće, odojka itd.)?
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Iva dana pet lip 27, 2008 11:37 am

arlenna je napisao/la:od frendice sestra se sad u subotu u Zovku udavala..450 ljudi...kaže da je bilo predivno!! a gledala sam i njihovu stranicu..stvarno predivno!!

i meni je Zovko mrak, kaj se tiče hrane je odličan konobari su uvijek tu ma :bravo: jedino je za moj džep to ipak malo previše novaca :ne zna:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Hotel Miral

PostPostao/la bedacha dana uto srp 01, 2008 1:58 pm

Hotel Miral

Mi smo se odlučili za ovaj hotel... Otvoren u 10. mj. 2007....
Ovo su menu-i, mogu se kombinirati...
slika
slika
slika
slika

Rezervirali smo ih u 2. mj. dok se još nije puno znalo o njima i nismo imali nikakvih povratnih informacija kakve su svadbe osim onoga što su radili u Big Mammi, ali smo odlučili riskirati... i sad čujemo pohvale na sve strane, kaj je najbitnije ljudi jako hvale njihovu klopu i uslugu...
:cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Re: Hotel Miral

PostPostao/la Branči dana sub srp 05, 2008 5:06 pm

Evo i linkić na stranicu: http://www.hotelmiral.com/events.php
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Tasha dana čet srp 10, 2008 7:58 am

Lijepo, lijepo..a koliko ljudi im stane u salu???
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana čet srp 10, 2008 10:37 am

Mislim da oko 200...
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana čet srp 10, 2008 11:42 am

Ides :rofl: pa to meni tak odgovara..samo kaj mi ne odgovara silna voznja..sim tam sim tam
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana pet srp 11, 2008 2:25 pm

Misliš mi ukrasti salu? :shock1:
:rofl: :rofl: :rofl:
Da, istina, imala bi puno vožnje po gradu s obzirom koju crkvu želiš, di si doma.... :rofl: ali da se sve to... :D
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Antunović-Špansko

PostPostao/la miss-djurdja dana sub kol 30, 2008 2:24 pm

Antunović Špansko - Mogu reći da nije ostavio dobar dojam na mene.Klima prejaka ,smrzla sam se. A hrana ajme;predjelo:tak-tak,-glavno jelo:sve prehladno,čak mislim da su podgrijavali;a janjetina...mislim da je prije bila ovčetina u pitanju...hladna,crna sve u svemu nejestiva. Uglavnom svi smo došli do zaključka da nam je servirana stara hrana. E i još nešto sasvim slučajno sam u kuhinji vidjela samo jednog kuhara :huh: na 180 ljudi :huh: ?!?!
miss-djurdja

Re: Antunović-Špansko

PostPostao/la Branči dana pon ruj 01, 2008 9:27 am

Ja sam čula manje više dobre povratne informacije, osim naravno činjenice da su digli cijene u nebesa...
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la princessmo dana pon ruj 01, 2008 3:18 pm

Branči je napisao/la: činjenice da su digli cijene u nebesa...

jel?! :ha: :ha: nama se nije učinilo! u 2.mj ove godine smo dobili ponudu za 5.mj 09. = 60 eura....ali je u to stvarno sve uračunato. meni se nije svidio crveni tepih i pregrade među salama...odnosno činjenica da se u prostoriji do naše održava neko drugo vjenčanje...iako se gospodin mogao zakleti da je izolacija i više nego dobra! :ha:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana pon ruj 01, 2008 4:11 pm

Svi koji su imali svadbu tamo su bili odusevljeni...ovo je prvi put da cujem ovakve komentare
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pon ruj 01, 2008 4:26 pm

princessmo je napisao/la:
Branči je napisao/la: činjenice da su digli cijene u nebesa...

jel?! :ha: :ha: nama se nije učinilo! u 2.mj ove godine smo dobili ponudu za 5.mj 09. = 60 eura....ali je u to stvarno sve uračunato. meni se nije svidio crveni tepih i pregrade među salama...odnosno činjenica da se u prostoriji do naše održava neko drugo vjenčanje...iako se gospodin mogao zakleti da je izolacija i više nego dobra! :ha:

neću ti onda niti reći kakva je cijena prije bila :D

prije su imali cijenu samo nešto višu nego antunović u sesvetama. ali, kako su vidjeli da imaju prolaz kod mladenaca, u zadnjih godinu i pol su digli cijenu dosta, mislim čak za 15 eura. (naravno, ne samo oni, nego i bon apetit i drugi koji su vidjeli da su trenutno popularni)

koliko se sjećam, jedna curka je imala tamo svadbu nedavno i bila oduševljena, tak da je u biti i jedino to bitno - ne dal si uštedio nego da je bilo dobro.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Sheherezade dana pon ruj 01, 2008 5:14 pm

princessmo je napisao/la:meni se nije svidio crveni tepih i pregrade među salama...odnosno činjenica da se u prostoriji do naše održava neko drugo vjenčanje...iako se gospodin mogao zakleti da je izolacija i više nego dobra! :ha:

I tu sam imala prilike plesati sa svojom plesnom skupinom na jednoj svadbi. Gospodin je u pravu, ne čuje se druga svadba, ali se čuje zbrka i galama na hodniku s obje svadbe. Naime, vrata prostorija znaju biti otvorena, pa iako se čini da se u prostorijama ne miješaju zvukovi, van sve to nekako izađe "smiksano", ak me kužite :ne zna:

Inače, prostor je jako lijep.
Sheherezade

Hotel Panorama

PostPostao/la Tasha dana pet ruj 05, 2008 12:37 pm

Hotel Panorama - Jel zna netko kako je tamo?? Jeste bili na kojoj svadbi tamo??
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Re: SVI ZAGREBAČKI HOTELI (Antunović, Miral, Phoenix, Zovko itd)

PostPostao/la miss-djurdja dana uto ruj 09, 2008 2:38 pm

Ovako od prijateljice kolega s posla svira po svadbama....tak da sam se ja naslušala svega i svačega što se tiče sala..
Uglavnom od hotela ne preporuča sljedeće...Panoramu,Holiday,Antunović-Špansko,Lagunu...
miss-djurdja

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.