Marketing:

Restoran Taverna Kraljevec, Sesvetski Kraljevec

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

PostPostao/la Isabella dana ned pro 06, 2009 8:31 pm

http://www.restaurant-kraljevec.hr/

Lijepo izgleda izvana, ima nekoliko ogromnih parkirališta i malo igralište za djecu okruženo zelenilom i potpuno ograđeno.
Restoran ima dvije sale, manja je u prizemlju, na katu je veća. U nju stane max 180 ljudi ako je raspored sa diplomatskim ili okruglim stolovima.
Ništa se dodatno ne naplačuje, iako još imaju stare cijene na sajtu, gledate onu osnovnu, najnižu za svaki meni.
Piće je neograničćeno, stranu žesticu sami donesete, sva hrana što ostane - nosite doma. Neki od menijeva imaju i tortu uračunatu u cijenu, a mladenci imaju poklon sobu za prespavati, pri tome nisu ograničeni da ujutro moraju u neko doba otići, već ostaju koliko žele. Plaća se u nedjelju izrazito kešom.
Interijer je u drvu i kamenu, stube su kamene sa crvenim tepihom, gornja sala izgleda moderno i nije ju potrebno dodatno ukrašavati. Zavjese su divne...
Imaju 9 boja za ukras stolova (nema ljubičaste). Imaju svoje svječnjake.
Na okrugle stolove stane od 8-12 ljudi. 12 je možda malo prenagužvano, radije se traži stol više.
Kapara je 500E, ali kako se dogovorite za cijenu nema naknadnog dizanja (čak i da oni podignu cijene ostalima).
Imam nešto slika neuređene sale, a rekli su nam da dođemo sljedeću subotu vidjet dok je sve postavljeno, a ne moramo se čak ni najaviti.
Sve u svemu, jako lijepo.
Zadnja izmjena: Branči; pon pro 07, 2009 12:06 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: uređen naslov
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Re: Restoran Taverna Kraljevec, Sesvetski Kraljevec

PostPostao/la Branči dana pon pro 07, 2009 12:12 pm

Drago mi je čuti da su promijenili politiku (prije se dodatno plaćalo postavljanje okruglih stolova i navlake).
Susjeda se u 6 mj. udavala tamo u onoj manjoj sali u prizemlju i bila je jako zadovoljna, a moja kozmetičarka (tj. jedna od njih) se udaje u 6 mj. u onoj gornjoj većoj sali.
Mi smo bili jednom tamo na večeri, klopa im je odlična, preporučam. :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la malecka dana čet vel 04, 2010 4:08 pm

jel netko zna nekog ili iz prve ruke , kakva je hrana u taverni ? jel ima netko neko loše iskustvo?
malecka

PostPostao/la Isabella dana čet vel 04, 2010 4:09 pm

frendica ide tamo ovaj mjesec u svatove, pa mogu javiti
rekla sam joj i da slika salu
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la malecka dana čet vel 04, 2010 5:51 pm

super, nek dobro poškica hranu , konobare, uslužnost i tak to . :)
malecka

PostPostao/la mallaPlava dana pon vel 08, 2010 1:17 pm

ja sam tamo bila u 5. mjesecu frendici na svadbi i nije mi se svidjelo. meni izgleda prilično nesređeno, a kad sam otišla na WC to mi je definitivno bilo dovoljno da stvorim mišljenje o tom mjestu.
što se tiće hrane, to je bilo ful ok! znam da je bilo ukusno i da je bilo dovoljno ...
mallaPlava

PostPostao/la Isabella dana sri vel 24, 2010 11:03 pm

frendica je bila na svadbi u taverni i nije joj se svidjela hrana, stolci su bili neudobni, za stolom ih je bilo 12 i nisu se uopće čuli. radi se o gornjoj sali.
eto ako nekom pomogne njeno iskustvo. sad mi je ful drago da smo od njih odustali.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la geceta dana pet vel 26, 2010 11:19 am

Kad smo trazili salu, otisli smo i tamo a na kraju nismo ni usli jer mi se izvana nije svidjela cinjenica da ima vise sala, to vrlo vrlo rijetko ispada dobro. Posebice kad su sale na katu, nekako nisam previse za to. Treca stvar to s razbacanim parkinzima. Hrana je navodno super, ali to je meni dovoljno za rucak, ne i za moj dan.
geceta

PostPostao/la Isabella dana pet vel 26, 2010 11:30 am

parkinzi su ogromni, na onaj jedan stanu svi automobili sa svadbe.
svi su oko taverne, nije da moraš dugo hodati s parkinga do restorana ili da se parkiraš u okolnim uličicama kao kod nekih. tako ne kužim ovo što kažeš da su razbacani.
dvije su sale i mogu istovremeno biti i dvije svadbe, ali su totalno odvojene, mogu se ljudi mješat samo dok idu van pušit.
hranu nisam probala, al frendica je rekla da je bilo dosta hrane i stalno su nosili, no nije joj bila fina.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Safiyaeh dana čet kol 26, 2010 9:11 am

Jel netko od zadnjeg posta bio tamo? Razmišljamo da tamo odemo provjeriti cijene i sve jer rade novu veliku salu za više od 300 ljudi(koja bi bila gotova slijedeće godine do 4tog mjeseca a nama je svadba u 9tom) pa bi mi tamo otišli škicnut šta ima i tako:)

Znači..ima kakvih novih dojmova?
Safiyaeh

PostPostao/la Dale dana čet ruj 02, 2010 6:19 pm

Ja sam bila nedavno i nisu me baš oduševili...
Istina, imaju super meni za svega 39 EUR koji uključuje sve, čak i navlake i okrugle stolove a konobari su super ljubazni :thumbsup:

Prostor je pak nešto skroz drugačije! Donja dvorana je jako mala i mračna, a kako je sva od drva pomalo ima miris po vlazi :budala: Gornja je pak prostranija ali razdvojena sa šest stupova tako da mi se čini da bi se gosti osjećali odvojeni kao u separeima, da ne pričam da mladenci od stupova ne vide pola dvorane niti pola bine :thumbsdown:

Crveni tepih o kojem je neko pričao je pohaban a i zavjese su im jako stare i malo požutjele, pogotovo u donjoj dvorani. A što se tiče WC-a, kako kaže mallaPlava: "...a kad sam otišla na WC to mi je definitivno bilo dovoljno da stvorim mišljenje o tom mjestu."

Uglavnom, koliko god svi kažu da je hrana super, prvo treba vidjeti prostor pa odlučiti..
Dale

PostPostao/la frenkisd dana pon lis 18, 2010 2:06 pm

Ja se zenim 26 11 ove godine i to bas u Taverni gledao sam malo po netu trazeci razne sale i niko me nije odusevio kao Taverna Kraljevac stolac po osobi me kosta 34 eura posto sam uzeo petak a ne subotu gornja sala je prekrasna s okruglim ili standarnim stolovima (ja sam uzeo okrugle s presvlakama za stolce i stolnjake boje sanpanjca) sto se tice konobara bio sam tamo 2 puta na svadbi i svaka cast em, su brzi em su ljubazni a posto kolace imam svoje rekli su mi da ce oni sve postaviti na tacne ja kolace dostavim u kutijama sve u svemu jedan od boljih restorana u Hrvatskoj
frenkisd

PostPostao/la aurora dana pon lis 18, 2010 3:06 pm

frenkisd je napisao/la:sto se tice konobara bio sam tamo 2 puta na svadbi i svaka cast em, su brzi em su ljubazni a posto kolace imam svoje rekli su mi da ce oni sve postaviti na tacne ja kolace dostavim u kutijama sve u svemu jedan od boljih restorana u Hrvatskoj

Pa nećemo baš sad bacat takve izjave!!! :rofl:
aurora

PostPostao/la Isabella dana pon lis 18, 2010 4:14 pm

jako puno ljudi nije zadovoljno
ja osobno nisam vidjela pohabani tepih, stare zavjese ili ružan wc. no stupovi i uski dio je bio jedini minus koji nas je odbio. za lošu hranu sam čula kasnije.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dale dana uto lis 19, 2010 9:04 am

Čudno, ja sam baš za hranu čula da je mrak i to od više ljudi koji su tamo bili na svadbama... Kao što sam prije napisala, meni je prostor bio minus...
Dale

PostPostao/la frenkisd dana ned stu 28, 2010 10:59 pm

evo kako je moja svadba zavrsila 26 11 2010 god za tavernu samo rijeci pohvala usluga je vrlo brza i ljubazna klope ima jako puno i po mom misljenju jako ukusna raspitivao sam se sa ljudima koji su mi bili na svadbi kazu klopa fenomenalna buduci mladenci pogledajte tamo za 39 eura dobite izvrstan meni
frenkisd

PostPostao/la Dijana773 dana pet svi 25, 2012 10:42 am

..ejj ljudi...evo ja sma imala nedugo tamo svadbu u novoj sali i da vam kažem naše iskustvo sa Tavernom:

...odmah vam moram reć da malo žalim što sam im dala to povjerenje i tolike novce jer nam je nestalo 2 odojka od 25kg i 36 boca vina.....odojci su bili u vrijednosti 2000kn a vino 1500.... :roll:

...imali smo 150 ljudi i htjeli smo imati domaće odojke - pa smo kupili 3 domaća odojka po 25 kg i tamo im odnjeli....oni su još trebali dati 3 janjca....kada je prošla svadba gosti su me pitali da kako to da smo imali samo janjetinu a ne i odojka - ja kažem pa dali smo 3 domaća odojka kako nje bilo odojka....ispitivajući ljude okolo saznali smo da je na svakom stolu bilo po 2-3 komada odojka a ostalo je bila janjetina i to stara i smrdljiva..a trebala je biti svježa....i tako smo također ispitivajući okolo saznali da je jedan dečko bio vani kada su nosili sa ražnja odojka - i da - bio je jedan jer je on pričao sa konobarom....ova 2 su nestala.... :budala: :budala:

...VINO...s obzirom da nam njihovo vino nije odgovarala - kupili smo svoje vino i odnjeli im u Tavernu....i rekli im da neka čuvaju prazne boce jer ih vračamo - ali i zbog naše kontrole....na svadbi se nije ništa razbijalo......kada smo kupili boce - falilo je 6 karona po 6 boca vina koje su "ishlapile"....naša greška je što ih nismo tražili ulaz za vino kada su oni zaprimali vino i tako da im bez ulaza ne možemo ništa....kada sam ih forsirala da mi vrate naše vino - nekim čudom je između frižidera prnađen jedan karton - 6boca - i dođemo mi za 3 dana i vjerovali ili ne - više nema niti toga karona - i to je "ishlapilo".. :izivciran: :budala:

iako ovo izgleda kao cjepidlačenje oko par boca vina i 2 odojka - vjerujte - kada masno platite po stolici i znate da im 70% novaca ostaje - zašto da im još dodatno dajete novce kao da nisu dovoljno zaradili nekoliko desetaka tisuća kuna.... :svakacast: :neznamkakoti:

....također mi se nije svidjelo što su u onako modernoj novoj sali doveli tortu na nekom starom retro stalku tj kolicima koji se ni sa čim ne uklapa u salu....koma živa.... :thumbsdown:

ali da ne bi ispalo da je sve bilo katastrofa:
--nova sala u kojoj smo imali svadbu je zaista predivna....najljepša sala u kojoj sam bila....moram priznati da može parirati sa Esplanadom....
--hrana im je u redu...sve je bilo ok osim one janjetine i odojaka koji su nestali
---posluga je odlična...konobari profesionalni....
---gazda je vrlo fin čovjek s kojim se možeš ljudski dogovoriti oko svega
wc-i su im jako lijepi i čisti....holl predivan....
---rasvjeta fantastična....

sve u svemu bilo je lijepo samo što bi sada drugačije postupila sa hranom...ima bi čovjeka koji bi ih tamo u kuhinji nadgledao...

eto...nadam se da sam nekome pomogla ....da mu se ne dogodi ono što se nama dogodilo.... :huh:

sretno svima... :cagam:
Dijana773

PostPostao/la Isabella dana ned srp 08, 2012 12:58 pm

nova sala u taverni je prekrasna. mi bili u svatovima u maloj sali do 100 ljudi, ona je ok, rustikalnog štiha. no velika oduzima dah. presavršena je. miliujn puta ljepša nego na slikama.
u taverni je ok jer se možete dogovoriti cijenu menija koji vam odgovara. čak i prigodni meni je ok, neće nitko ostat gladan. no ne treba imat prevelika očekivanja od hrane, ona je tak tak.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.