Marketing:

dvorana Ivana, Sv. Ivan Zelina

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

dvorana Ivana, Sv. Ivan Zelina

PostPostao/la geceta dana ned kol 16, 2009 10:30 pm

hej, curke, zna li ikoja ista o novoj dvorani u Zelini? :ne zna:
geceta

Marketing:

Re: dvorana Ivana, Sv. Ivan Zelina

PostPostao/la geceta dana pet kol 21, 2009 10:18 am

dok cekam odgovor, otisla i sama pogledala. Ovako, stolice se krecu oko 30 tak e. Dvorana je nova i velika, prima do 500 ljudi. U samom je centru Zeline. Veliki podij, odvojen dio za djecju igraonicu ( tipa avenue mall i sl ), okrugli stolovi, bijele navlake s bez masnama. Jedina zamjerka: mladenci su nasuprot bini na isto kao nekoj binici tj povisenom mjestu sto je meni izgledalo kao da su na pijedestalu. I stolice koje su malko neudobne kad se naslonis. Navodno je klopa super i obilna. U 10.mj idemo tamo na svadbu pa vam kazem vise ako koga interesira. Ljudi rade tek godinu dana pa eto, ocito se jos nema sto rec.
geceta

PostPostao/la Dani 26 dana sub kol 22, 2009 9:47 pm

Ja nisam cula za tu salu pa nemogu pomoc :o Al svakako javi dojmove, sigurno ce nekome pomoci :thumbsup:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la geceta dana pon lis 19, 2009 10:09 am

evo, obecala sam da cu javiti dojmove pa mozda nekom pomogne. Dvorana je u samom centru Zeline, dakle i ne toliko daleko od Zagreba a stolac je navodno vec od 35 eura na dalje. Kazem navodno jer se s tetom koja to radi kakti sve moze dogovoriti a nije bas da je nama bila davala neke konkretne info prije dok smo mi jos trazili. Sve je novo, jer to rade tek godinu dana i nemaju za sobom bas puno svadbi. Dakle, to i je i nije dobro. Dobro je curama koje hitno trebaju salu, jer tamo ima dosta slobodnih termina, kad god hocete pa moze i za tjedan dva, a nije jer jos nisu uhodani. Klopa standardna ali par zamjerki: prvi ples je kratko trajao, vec je juha bila na stolu i odmah odmah kuhano meso i odmah cordon bleu i tome slicno, dakle nema plesanja izmedu. Odojak ne bas lijepo narezan i serviran, a janjetina podgrijana ( e, sad, to moze biti i ako su mladenci negdje drugdje ju dali peci ). Konobari cist na mjestu ali recimo meni je smetalo sto su nas dost cesto zaobisli, npr. tortu nismo dobili, sto je meso do odojka sve stajalo na stolu ( cemu ako nemam tanjur ), kruh je cijelo vrijeme bio na stolu, dok je gulas dosao ( u 2 !!! ) mogli smo nekog ubit s njime, vino koma koma ali to opet kazem mozda su mladenci donijeli. sama dvorana ima kao igraonicu za djecu, garderobu, okrugle stolove za 10 ljudi, bijele navlake uz zlacane stolnjake i isto takve masne, narancaste stupove, rasvjetu, no meni je recimo cijelo vrijeme bio propuh tamo i ne svida mi se sto su mladenci na pijedestalu, sto stolice imaju zeljezne sipke a ne naslone, te sto vam po mome misljenju treba dosta para da ju okitite. Parking? navodno ima, ne bih znala, mi smo parkirali na samom ulazu u dvoranu a to spada pod gradski parking. Inace, wc-a ima dosta i cisti su. Eto...
geceta

PostPostao/la NAN79 dana sub pro 19, 2009 1:33 pm

Raspored između svirke, klope i ostalog rade mladenci u dogovoru s muzikom ili vlasnikom sale kako svugdje, pa vjerojatno i u ovoj sali.
NAN79

PostPostao/la iva456 dana sri ožu 02, 2011 9:25 am

Da li je netko bio u posljednje vrijeme tamo da prenese svoja iskustva?
O hrani, konobarima i slično...
iva456

PostPostao/la CeSarica dana pon ruj 26, 2011 3:55 pm

Hej!
Bila sam u Ivani na dvije svadbe, jedna 2010. i jedna ove godine. Prva svadba je bila za manje ljudi i zbog toga je dvorana bila pregrađena paravanima, a za drugu svadbu je cijela dvorana bila u upotrebi. Prostor je lijepo uređen, u prilično neutralnim bojama tako da se može kombinirati s bilo kojom bojom balona, cvijeća, salveta,itd. Osvjetljenje je stvarno super, nije mračno, a mislim da su i neki svjetlosni efekti mogući (izmjena boja na plesnom podiju i tako nešto). Prostor je velik, a u sredini se nalazi plesni podij. Podij je velik i ima mjesta za sve, nije da se treba gurati kao u nekim drugim salama gdje sam bila.Konobari su dobri, uslužni i cijelu večer na usluzi. Svaki konobar je zadužen za jedan dio sale i tako se cijelu večer zna gdje mu je mjesto. Što se pića tiče, odmah ga donese. S hranom su isto bili korektni, nošenje na stol sve pet. Hrana ko hrana je bila prilično ukusna. Možda ne najbolja na svijetu koju sam ikad jela, ali za jednu čvrstu četvorku definitivno je. Naravno, sve ovisi od menija i toga što mladenci sami naručuju, a što ne. Ono što je pripremano u kuhinji sale bilo je stvarno ukusno i nemam zamjerki. Za cijenu ne znam konkretno, samo ono što sam čula, a to se vrtilo od 40 do 50 eura, ovisno o meniju koji odaberete.
Inače sam iz okolice Zeline i planiram svadbu krajem ljeta 2013. i mislim da je meni i zaručniku dvorana Ivana na prvom mjestu, što zbog blizine, što zbog cijene i ambijenta.
Eto... :)
CeSarica

PostPostao/la renci dana pon tra 16, 2012 12:45 pm

imali kakvog novijeg iskustva s dvoranom Ivanom? Dali stvarno tamo moze stati 500 osoba?
Kakva je klopa? konobari?
slika
renci

PostPostao/la Dani 26 dana pon svi 07, 2012 9:56 am

Evo, bila ja na svadbi tamo prosli vikend!! Nisam sigurna koliko ljudi tocno moze stati al je sala poprilicno velika. Na katu je, okrugli stolovi s navlakama, veliki podij, usluzni konobari, hrana dobra, igraona za djecu... Ma sve sto je vec napisano! Jedinu zamjerku koju imam je parking, odnosno, nepostojanje istog :kava: Onih par parkirnih mjesta ispred same sale odbijam nazvati parkingom :kava: Jer kad dodje cca 400 ljudi na svadbu, mislim da je uredu da je sredjen i parking. Mi smo se vozili okolo pa smo zasli u neku ulicicu i tamo nasli nekakav neasfaltirani parking i nije bilo predaleko od sale :thumbsup:

Sto se tice same sale, meni se jako svidjela i stvarno nemam zamjerku, samo eto, taj parking mi malo kvari cjelokupni dojam :zubo:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la renci dana pon lip 18, 2012 5:42 pm

Mi prekjucer kaparili Ivanu za 31.8.2013 :cagam:
imat cemo oko 470 gostiju :shock1:
uvjerena sam da ce nam biti odlicno u Ivani :jig:
slika
renci

PostPostao/la jelena12 dana uto kol 21, 2012 11:27 am

*** obrisana reklama, korisnici izdano upozorenje ***
Zadnja izmjena: vrazichka; uto kol 21, 2012 11:37 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: obrisana reklama, izdano upozorenje
jelena12

PostPostao/la slady8 dana sub kol 25, 2012 6:50 pm

Ja i dragi smo isto kaparili salu Ivanu za iduću godinu 27.07.2013
Sala je preljepa i voditelj je bio jako ljubazan....
slady8

Marketing:

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.