Marketing:

Glazbene želje na radiju za vjenčanje

Bandovi i dj-i iz cijele Hrvatske, orguljaši, zborovi, pjevači, klape i pjesme za crkvu, plesne škole, vrste plesa, prvi ples, klasični plesovi i lude ideje za otvaranje plesa.

Glazbene želje na radiju za vjenčanje

PostPostao/la Studentica24 dana pon srp 13, 2009 8:32 am

Evo, drage moje, budući da ova tema nije otvorena, a meni trenutno stvara probleme - ta na na na!
Ne znam kako je u većim sredinama ili u drugim krajevima Hrvatske, ali kod nas je običaj da se dan prije vjenčanja na radiju puštaju pjesme mladencima od rodbine i prijatelja (naravno, kako tko želi, nije to obavezno)... Sad, u zadnjih nekoliko godina je postalo uobičajeno da i mladenci šalju pjesme jedno drugom i roditeljima (valjda su to uveli u modu sa samog radija kako bi više zaradili, a meni zadali muke :rofl: :rofl: :rofl: ) - dragom pjesmu nije teško naći (jedna pjesma me uvijek sjeti na njega), mami pjesmu imam (ali prihvaćam sve sugestije), ali za tatu ne mogu naći pjesmu nikako... :ne zna: :ne zna: :ne zna:
Sve pjesme odnose se na tatu koji je odbjegao od obitelji pa ga se moli da se vrati kući... ili pak na gubitak oca...
Ima li koja od vas kakvu ideju - bila bih vam zahvalna!? :grli: :grli:

P.S. Ne, moj tata nema omiljenu pjesmu, ne sluša muziku (ima u autu kazetu od Miše Kovača iz 70-ih godina). :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Zadnja izmjena: Branči; pon srp 13, 2009 10:23 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: uređen naslov
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Re: Glazbene želje za vjenčanje

PostPostao/la tangerina dana pon srp 13, 2009 8:40 am

kod nas se pjesme puštaju u nedjelju, nakon svadbe i nema običaja da svakom zasebno puštamo, nego, recimo, nas dvoje roditeljima... čak smo mislili pustit onu "ne plači majko" :zubo:
ali, ako ne budem imala ideje, pitat ću na radiju neka mi kažu što većinom mladenci naručuju za roditelje :ne zna: tako možeš možda i ti.. vjerujem da na radiju imaju tih "par savršenih za tatu" :D
tangerina

PostPostao/la aurora dana pon srp 13, 2009 8:50 am

A što misliš o onoj slavonskoj: "Neka sam isti ko stari moj..." meni je ta super za tatu...
aurora

PostPostao/la Tasha dana pon srp 13, 2009 9:14 am

aurora je napisao/la:A što misliš o onoj slavonskoj: "Neka sam isti ko stari moj..." meni je ta super za tatu...

Pjesma se inace zove "kuca na kraju sela" :mig:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana pon srp 13, 2009 9:17 am

Mami mozes naruciti ovu pjesmu: Marina Tomašević "ne plači majko"

http://www.youtube.com/watch?v=Z-o-Yw4FIAc
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mare dana pon srp 13, 2009 10:00 am

Meni je prvo palo na pamet "Tata, kupi mi auto" :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Sorry, morala sam napisati... :grli: :grli: :grli:

Aj razmislit ću malo o konkretnim prijedlozima.... :idea:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Re: Glazbene želje na radiju za vjenčanje

PostPostao/la Branči dana pon srp 13, 2009 10:27 am

Joj to je kod mojih Zagoraca običaj, cijelu subotu i nedjelju se vrte te pjesme.

Studentice, a jel mora bit neka tugaljiva (čitaj emocionalna) ili može biti i neka obična pjesma koja bi se svidjela tvom tati?
Tj. mora li nositi neku poruku?

Ako ne, da mu naručiš neku u izvedbi neke klape?
slikaslika
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Studentica24 dana pon srp 13, 2009 2:48 pm

Uh, dobar je odaziv - hvala vam, cure moje...
Ovako, "kuću na kraju sela" neću ni pod razno, ne volim tu pjesmu - ne znam zašto, ali hvala na ideji aurora... :grli: :grli:
Mischa, mami ide ta pjesma, jaaakoo smo vezane i zadnji stih te pjesme me uvijek rasplače... :tuzna1: :tuzna1: :tuzna1:
Mare, :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: , nekako mi nije prigodna...
Branči, ne mora biti pjesma sa stihovima koji tjeraju suze na oči, nešto normalno... Problem je što svi biraju pjesme po tekstu, moj stari nema omiljene pjesme niti je ljubitelj nekog đira... Samo pucajte sa sugestijama, ne može biti luđe od marine pjesme... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Satine dana pon srp 13, 2009 3:47 pm

Kod nas se to naručuje za subotu-nedjelju prije vjenčanja i hvala Bogu hehe da još mladenci ne naručuju roditeljima, koliko sam ja čula, roditelji i rodbina naručuju mladencima tako da ja ne moram niš weeeeee :rofl: poslušat ću malo nedjeljom da vidim koje pjesme puštaju pa napišem :D
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mia_m dana čet srp 16, 2009 11:11 am

ja da narucujem tati bi narucila 'pozdravite moga tatu' jer kad sam bila mala kad bi isli po darove kod djeda mraza onda bi djeca mogla pjevati, i naravno da sam ja morala sudjelovati i to sam pjevala svake godine :) ok, na pocetku prica o odlasku u vojsku ali kljucan je bio pripjev (tata je bio pomorac) :rofl:
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mia_m dana čet srp 16, 2009 11:14 am

jel mora biti domaca?

a my father's eyes, mislim da to od Claptona?
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana čet srp 16, 2009 3:41 pm

Nemoze bit ludja od marine?!
E pa nisi moju cula ...

Severina
Tata, tata, čuješ muziku
U bravu ključ je stavio
i vani mi zabranio
moj tata stvarno ne shvaća
osamnaest mi je godina

Na meni nova suknjica
tek malo iznad koljena
a tata kaže ne i ne
to jako pali mangupe

O tata, tata čuješ li muziku
svi se raduju
o tata, tata molim te, molim te
ritam je strašan pusti, pusti me
o tata, tata čuješ li muziku, muziku

U sobi baš je dosadno
on kaže slušaj radio
moj tata stvarno ne shvaća
osamnaest mi je godina

Na meni tijesna majica
na prvi pogled ubija
a tata kaže ne i ne
to jako pali mangupe

:raspa:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Marelica dana čet srp 16, 2009 4:05 pm

hahaha, otkad nisan čula ovaj pjesmuljak :rofl:
mozes od Olivera - oprosti mi pape - mozda onako, malo tuznjikava, ali je dobar način isprike za sve "dešpete"
uostalon, ne mora se spominjat bas otac...evo ti jedna lipa...čak i ako ne zna riči, raznjeznit ce ga Because You Loved Me (Celine Dion)...a mozes i Father and Daughter (Paul Simon (Wild Thornberry's Soundtrack)), a posebno lipa ti je Father’s Eyes (Amy Grant)...
Marelica

PostPostao/la 5rich dana uto srp 21, 2009 3:43 pm

samo vikend i nedjelja kod vas kažete...

e kod nas to ide od srijede do nedjelje...
kod nas naručuje obitelj/prijatelji mladencima,
ali i mladenci obitelji/prijateljima
frendovi su mi zakupili radio u petak i subotu bili
od ranog jutra je bilo sve najbolje Petri i M-u,bla bla...
najbolje/najgore je bilo u petak navečer...dobili smo od društva pjesmu
U baštici mladog kapelana od Bogdana :bleso: :bleso:
i sad objasni ti ljudima zakaj su ti to baš pustili :bleso:
frendice su mi naručile Nemoj se udavati... :rofl:
a ja njima klasika-prijateljice...
mimi je svojima kad se prijatelji rastaju..ko da će u smrt,a ne u brak :roll:
on je jako dobar sa svojom bakom,pa je njoj naručio Fala,
al meni je to nekak sprovodna pjesma(valjda zato jer se uvijek na sprovodima svira,a zapravo je jako lijepa)
meni je tata naručio od Bogdana Prošle su mnoge ljubavi( to je Bogdan napisao svojoj kćerki,i ne znam zakaj ga ta pjesma uvijek podsjeti na mene,valjda jer sam najmanja i maza :cerek: )

pjesma mog tate je podravska krv,tak da mi nije bilo druge nego to naručiti(mislim da bi bilo bedasto da ti svom tati usred dalmacije naručiš pjesmu rodil sem se vu najlepšem kraju,podravini,najlepšem raju :D )

završit ću post s ostalim priejdlozima dok klara bude bolje volje :kiss:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto ruj 01, 2009 6:44 pm

evo, nemam spisak glazbe, al imam dobrahan popis želja koje se čitaju na radiju, barem tako ide kod nas. mladenci imaju svojih par želja, nakon svake ide glazba,a s obzirom da smo mi jako svježi po tom pitanju, dobili od radija cijelu skriptu, pa ja malo skucala što mi se sviđalo slika
(imena su ivan i ana, čisto da ne bude i to prazno, inače, skoro svaki tekst se može koristiti za bilo kojeg člana obitelji, kumove, prijatelje, samo se malo izmjeni kraj)

:cerek: Jučer je naša draga kćerka Ana krenula novim životnim putem, sa svojim odabranikom Ivanom. Puno sreće, ljubavi i puno veselih godina provedenih zajedno žele mama yyy i tata xxx.

:cerek: Ivan i Ana, vjenčani prsten je simbol i obećanje ljubavi koje će vječno trajati, sreće koju ćete djeliti cijeloga života. Na vaš dan vjenčanja, spojili ste ruke, a time i vaša srca. Neka vam bračni život bude ispunjen smijehom, suncem i ljubavi i neka vam ispuni sve vaše snove, svako dobro žele vam vaši mama xxx i tata yyy

:cerek: Jučer je u bračne vode uplovio naš voljeni sin Ivan, sa svojom odabranicom Anom. Puno ljubavi, sreće i zdravlja u novom zajedničkom životu žele mu mama xxx i tata yyy.

:cerek: Ivan, tebi i tvojoj odabranici Ani, sve najbolje u zajedničkom životu, puno ljubavi, razumjevanja i sreće žele tata yyy i mama xxx

:cerek: Ana, neka ti životni put, na koga krećeš sa svojim Ivanom bude posut ružama, neka vas u bračnom životu prate ljubav i razumjevanje.

:cerek: Iskrene čestitke povodom najljepšeg dana, dana vjenčanja Ivanu i njegovoj odabranici Ani, uz želju da im zajednički život bude ispunjen ljubavlju i međusobnim razumjevanjem.

:cerek: Sreća je voljeti i biti voljen. Bratu Ivanu i njegovoj Ani, sve najljepše što se poželjeti može, brat/sestra.
tangerina

PostPostao/la tangerina dana uto ruj 01, 2009 6:45 pm

:cerek: Ana i Ivan, povodom vašeg najsretnijeg dana, dana vjenčanja, neka sreća, radost i zdravlje budu uvijek sa vama. Yyy i xxx

:cerek: Jučer su svoje da jedno drugome rekli Ana i Ivan. Neka ih u zajedničkom životu prate samo ljubav, sreća i veselje.

:cerek: Za sretan brak potrebno je puno ljubavi, međusobnog razumjevanja i poštivanja. Prijateljici Ani, želim uspješan i dobar bračni život. Sve najbolje.

:cerek: Dragi Ana i Ivan, jučer ste pred oltar stali i jedno drugom se obećali. Neka vam svi bračni dani budu sretni kao svadbeni. Od srca vam žele xxx

:cerek: Ana, došao je dan kada si sretno koračajući stigla do nove stepenice u svom životu, kad si pored Ivana stala i pred nama mu obećala dugu i iskrenu ljubav. Koračajte kroz život putem posutim ružama, bez trnja, a u braku neka vam bude kao u matematici: bol dijelite, ljubav množite, patnju oduzimajte, a sreću zbrajajte.

:cerek: Ljubav je rijeka što teče pored raja, a brak je pečat što dva srca spaja. Najljepša je ljubav kad se usne spoje, jer za ljubav je potrebno dvoje.

:cerek: Draga Ana, vjenčani prsten je simbol i obećanje ljubavi koja će vječno trajati, sreće koju ćete ti i Ivan dijeliti cijeloga života. Svako dobro, žele vam xxx

:cerek: Dragi Ana i Ivan, želimo da ste cijeli život tako sretni i zaljubljeni kao što ste danas. Neka vas prati sreća i zdravlje, te da vas čuva dragi Bog, od srca vam žele xxx
tangerina

PostPostao/la tangerina dana uto ruj 01, 2009 6:45 pm

:cerek: Ana i Ivan, kolika se snaga i moć kriju u toj čarobnoj riječi ljubav. Usadite li je duboko u svoja bića, ona postaje sunce koje će vas grijati, ruka koja će vas voditi i radost koju ćete dijeliti. Ljubav je početak i kraj, ljubav je temelj svega, u ljubav se možete pouzdati. Prije svega, želimo vam puno ljubavi povodom vašeg vjenčanja, a nakon toga sve ostalo.

:cerek: Ana, osvanuo je tvoj najsretniji dan, dan kada si s voljenim Ivanom krenula pred oltar. Neka ti put kojim si krenula bude put tvoje sreće, a svaki trenutak uz tvog Ivana ispunjen ljubavlju i radošću, od srca vam žele xxx

:cerek: Malo je riječi kojima možemo opisati sve ono najljepše što vam želimo u zajedničkom životu. Neka vam sunce obasjava svaki životni trenutak koji ste zajedno odabrali. Puno ljubavi i sreće od srca vam žele xxx

:cerek: Nema ništa ljepše od ljubavi koja svakog dana raste. Nema ništa ljepše od ljubavi koja svakog dana cvijeta. Nema ništa ljepše od ljubavi koja traje dovijeka. Nek vas ljubav vodi cijeloga života.

:cerek: Svi najljepši snovi neka se stope u jedno. Sve najljepše pjesme nek sviraju vječno. Sve najljepše zvijezde nek sjaju sjajnije, sva ljubav vaša nek cvijeta dovijeka. Nek vam je sretno.

:cerek: Jednom u životu otrkiješ nekoga tko će biti uz tebe, a ne iznad tebe, nekoga tko te voli zbog toga što jesi, a ne što bi mogao biti. Sve najbolje.

:cerek: Svoju ljubav okrunili ste brakom, neka vas plamen te ljubavi prati kroz dane zajedničkog života, a sreća i zdravlje nek vas prate kao sjene i sve želje koje nosite u sebi neka postanu stvarnost.
tangerina

PostPostao/la tangerina dana uto ruj 01, 2009 6:47 pm

:cerek: Čovjek čitav svoj život traži dom. Samo je ljubav dom u kojem možeš vječno stanovati, neka zato vaša ljubav bude vječna, a dom ispunjen radošću i srećom.

:cerek: Cvijetu treba sunce da bi postao cvijet, a čovjeku treba ljubav da postane čovjek. Sretno

:cerek: Dragi Ana i Ivan, jučer ste se zavjetovali na vječnu ljubav, ništa u životu od ljubavi ljepše nije. Kad srce je u srcu, sreća je u duši, kad želimo da nam je svaki tren još puno duži. Neka vas ta ljubav vječno prati, neka vam svaki put se pozlati. Neka vam srećom i radošću budu prožeti svi svati.

:cerek: Ljubav je violina, a brak njezina najljepša skladba. Zato uživajte u svadbi cijeloga života.

:cerek: Čestitam vam na odluci da stvorite novu obitelj i želim da vam ta odluka donese sreću o kakvoj maštate uz obilje zdravlja, ljubavi i međusobnog razumjevanja.

:cerek: Zagrljajem branite se, poljupcima hranite se, suzama tješite se, pogledom pratite se. Zauvijek volite se

:cerek: Jedno će Da u jedno spojiti duše dvije i sve ljepše će bit nego prije. Jedno za drugo nek kucaju vaša srca dva, a bračno sunce vječno nek vam sja.

:cerek: Ana, život je tajna, no nema ničeg ljepšeg nego tu tajnu istraživati i iz nje izvući radost i sreću, jer tajne života ne skrivaju se u dalekim prostorima, one su pokraj nas, a pokraj tebe je odabranik tvog srca. Samo ustrajte u ljubavi i poštovanju do kraja života.
tangerina

PostPostao/la tangerina dana uto ruj 01, 2009 6:49 pm

:cerek: Život se ne mjeri po uspjesima i neuspjesima, već po svemu što se u njemu nađe, jer život je putovanje. Uživajte u kapima kiše, zvijezdama, cvijeću, zalasku sunca, dječjem smjehu.

:cerek: Uvijek se kaže da vrijeme sporo prolazi, ali ono za vas tek dolazi. Međusobna ljubav i razumjevanje neka i dalje ostanu, te i vaši snovi stvarnost postanu. Prava ljubav nema kraja i ona nek vas zauvijek spaja. Sve najbolje

:cerek: Život je lijep, kada živjeti se zna, zato uzmite sve što vam život da. Jer, sreća je kratka, a živite zbog nje, ne tražite li mnogo, imat ćete sve.

:cerek: Sada više nećete osjećati kišu, jer ćete biti jedan drugome zaklon. Nećete više osjećati hladnoću jer ćete biti jedan drugome toplina. Sada za vas više neće biti usamljenosti jer ćete biti jedan drugome prijatelji. Sada ste dva tijela, a pred vama je jedan život. Neka vaši danu budu lijep i neka ih bude mnogo.

:cerek: Sanjate jedno o drugome, osjećajte se ugodno jedno uz drugo, u velikoj tajni koja se zove ljubav. Sada vaša ljubam postaje jedno i vodi vas putem kojim ste odlučili zajedno kročiti.

:cerek: Danas ste obitelj nova zbog samo dva slova. Pred svjedocima ćete ih reći, neka vam pokažu put ka sreći, a broj članova obitelji neka postane veći.

:cerek: Ljubav je strpljiva, ljubav je nježna. U ljubavi nema traha zavisti ni ponosa. Ljubav nezna za bijes. Ljubav je slijepa za pogreške, nema opraštanja, nikad ne prestaje. Neka i vaša ljubav bude upravo takva.

:cerek: Neka se ljubav budi na krilima zore, neka ljubav bude duboko more. Velika kao tisuću svemira, nježna i tiha, bez nemira. I neka kradom useli u srce svačije, da svatko voli na svoj način drugačije.

:cerek: Budite vjerni mornati na vašem brodu i zajedno pokrenite kormilo ljubavi koje vaš brod vodi u mirnu luku.

:cerek: Neka vas blagoslov prati cijeloga života, neka vas ne ostavljaju vaša ljubav i dobrota. Upišite ih na ploču srca svoga i krenite hrabro putem zajedničkog života.

:cerek: Ljubav je zvijezda koja nebo krasi, a vi je čuvajte da se nikada ne ugasi.
tangerina

PostPostao/la Plavuša_90 dana uto ruj 01, 2009 6:53 pm

wow bla bla,ovo je baš super :thumbsup: :thumbsup:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto ruj 01, 2009 6:58 pm

malo kumskih, koje mogu biti i npr za neke prijatelje :ne zna:

:cerek: Kao da je jučer bilo kad smo se s lutkama igrale, kao da je jučer bilo kad smo male bile. Od tada pa do danas, sve je brzo prošlo i vrijeme za tvoje sudbonosno DA je došlo. Sa Ivanom ti si jučer u bračnu luku uplovila i svoju ljubav njemu obećala, a ta ljubav je priča koju život stvara, ljubav je bogatstvo bračnog para. Neka vam se ostvari sve o čemu maštate, tvoja kuma.

:cerek: Draga, još jučer smo se skupa igrale i u dječjem svijetu uživale, a prve ljubavi su bile najslađe, lude noći i priče beskrajne. A onda je tvoje srce Ivan zarobio i u njega se uselio i zlatnim ključićem se zaključao, ali ti si uvijek ostala moja Ana, vesela i uvijek nasmijana. Draga moja ana, tebi i tvom ivanu mirno more u luci ljubavi koju ste brakom okrunili, tvoja kuma.

:cerek: Najboljoj prijateljici Ani i njenom Ivanu puno sretnih zajedničkih trenutaka u novom životu žele kuma xxx sa yyy

:cerek: Ivan, puno sreće, ljubavi i razumjevanja u zajedničkom životu sa tvojom Anom želi ti kum xxx sa yyy

:cerek: U životu ima toliko lijepih stvari, ali jedna od najljepših je prijateljstvo koje smo sada učvrstili kumstvom. Neizmjerno ponosni, želimo vam svu sreću i ostvarenje svih vaših želja.

:cerek: Sanjajte jedno o drugome, osjećajte se ugodno jedno uz drugo, u velikoj tajni koja se zove ljubav. Od danas vaša ljubav postaje jedno i vodi vas putem kojim ste odlučili zajedno kročiti. Sve najbolje na tom putu, želi vam kuma xxx

:cerek: Dragi mladenci, vaše obećanje dovelo vas je do raskrsnice života, do trenutka kada jedno drugome želite dati svoje najbolje strane, do trenutka kada ćete budućnost i cijeli život provesti zajedno. Zato neka vam je sa srećom i ostanite uvijek tako sretni i zaljubljeni kao što ste danas. Kum yyy
tangerina

PostPostao/la tangerina dana uto ruj 01, 2009 7:01 pm

i za kraj, zahvale nonićima, kumovima, roditeljima i svim ostalim uzvanicima :jig:

:cerek: Za noniće...
Dragi moji nonići, ne znam kakvo hvala, nego ono najveće za sve što ste mi pružali, čega ste me sve štitili, što ste sve samnom proživjeli. Godili mi, praštali, grlili i šaputali. Samo beskrajne riječi ljubavi. Padali i opet se samnom dizali, učili me vrijednostima života i od mene odustajali. Hvala vam što ste uvijek bili tu

:cerek: Dragi naši, sada kada naš život kreće novim putem, željeli bismo vam reći hvala na svemu, ali hvala je samo riječ i tako je mala u usporedbi sa ponosom, zahvalnošću i beskrajnom ljubavlju koju nosimo u našim srcima. Pružili ste nam najviše, pokazali svijet, naučili nas voljeti. Danas vam mi, sa neizmjernom ljubavi zahvaljujemo na svemu što ste nam pružili i još uvijek pružate, znajući da ćete i dalje biti tu uz nas.

:cerek: Dragi kumovi, hvala vam za strpljivost, povjerenje, iskrenost i poštenje. Kada probleme svoje znali smo vam reći, slušali ste ih bez riječi. Uvijek ste tu kada vas trebamo i zato vas nikome nedamo. Hvala vam na svim lijepim trenutcima, hvala vam što ste bili uz nas i učinili nam taj dan posebnim.

:cerek: Dragi naši .......... hvala vam na svakome trenutku našeg života, na svakoj besanoj noći koju ste proveli zbog nas. Hvala vam što ste uvijek tu kad vas trebamo. Hvala zaradost postojanja.

:cerek: Dragi naši roditelji, malo je reći hvala za sve ono što ste za nas učinili. Za svaku riječ koju ste nam uputili i svaku suzu koju ste zbog nas isplakali. Ali znajte da je naša zahvalnost neizmjerna i da u našim životima imate nezamjenjivo mjesto. Uvijek ćemo biti potrebni vaše podrške i ljubavi. I dok nas bude, pružati ćemo je i mi vama.

:cerek: Dragi roditelji, kroz djetinstvo naše bili ste nam potpora, utjeha i uvijek čvrsti oslonac u radosti, tuzi i teškoćama. Jučer, na naš najsretniji dan, ponovno ste bili uz nas, smijali se i plakali sa nama. Neizmjerno vam hvala za svaki vaš trud i riječ, znajući da ćete i dalje biti tu.

:cerek: Dragi roditelji, bili ste s nama od našeg prvog plača, od naših prvih koraka, prvih riječi i pratili nas kroz cijeli život. Sada je došlo vrijeme da i mi krenemo svojim putem i stvorimo svoju obitelj. Iako odlazimo, naša će srca zauvijek biti sa vama. Hvala vam za sve što ste učinili za nas.

:cerek: Kažu da djeca biraju roditelje, slažem se s time, zato sam izabrala vas, dragi mama i tata, da me vodite kroz život, ljubavlju pratite svaki moj pokret i naučite me kako je obitelj najveće blago. Zato danas, kada me pratite do oltara, s neizmjernom ljubavlju zahvaljujem vam za sve što ste mi pružili i još uvijek mi pružate. Volim vas! Vaša Ana

:cerek: Dragi kumovi, za vaš osmjeh, toplu riječ, za vašu podršku i pomć od bezbroj velikih riječi koje danas mogli bismo reći, u našim srcima kriju se ove riječi. Hvala vam i volimo vas. Vaši mladenci

to bi bilo to, imam još toga cijelo brdo, ali nekako su mi ove bile "sasvim dovoljne" i nadam se da će samo tako pomoć i ostalim mladencima i uzvanicima
tangerina

PostPostao/la samo_njegova dana sri ruj 02, 2009 7:11 am

ajme, rasplakala sam se dok sam čitala ove zahvale roditeljima..
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la theonly dana sri ruj 02, 2009 8:07 am

Blaaa, prekrasno i svaka čast na trudu :svakacast: al ja došla da kopiram neke glazbene želje, daj mi neke naslove :moli:

meni samo na pamet padaju: gdje je ljubav, tu si ti; divno je biti nekome nešto; tamo gdje ljubav počinje; :ne zna:
slika
slika
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri ruj 02, 2009 8:24 am

neznam :ne zna: i mi na mukama, jer nam trebaju pjesme za kumove i roditelje (zahvale) i ni sami neznamo što staviti
tangerina

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Glazbeni sastavi i repertoar za vjenčanje, glazba za crkvu, prvi ples i plesne škole

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.