Marketing:

Odijela i ostala oprema - gdje kupiti i po kojoj cijeni

Koristan topic za muškarce i uređivanje za dan vjenčanja.

Re: Odjela i ostala oprema - gdje kupiti i po kojoj cijeni

PostPostao/la kokos dana pet vel 27, 2009 4:25 pm

pozdrav,
zna li tko gdje se može nać neki veći izbor uskih kravata?
bili smo u kroati al imaju brdo šarenih i par u boji koje nam ne odgovaraju a žena nema blage veze hoće li dobivat još kaj ili ne...
gdje je ta prodavaonica u radićevoj gdje se šivaju kravate?
hvala :kiss:
na ovom forumu sam naišla na hrpu dobrih informacija...hvala svima na trudu, komentiranju i sl.; dosta ste mi olakšali i svima vam dajem jednu veliku 5 na entu.
kokos

Marketing:

PostPostao/la Plavuša_90 dana pon ožu 02, 2009 9:32 am

baš me zanima hoće li nama cca 4000 kn biti dosta da obučemo dragoga?
vidim da ste vi pisale o manjim ciframa pa me baš zanima kako ćemo mi proći po tom pitanju. zna li netko od vas gdje ima ljepih bež odjela? u kroati možda? hm...da... i može li mi netko pomoći,pošto smo odabrali temu bjelo,rozo onda bi njegovo odjelo trebalo imati djelove bjelog i rozog il kako to već ide? pošto njemu bjelo dobro pristaje pa i bež nemožemo se odlučiti... onda smo mislili donjeti odluku po temi vjenčanja. i još jedan savjet molim- rozi prsluk il kravata?
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mia_m dana pon ožu 02, 2009 10:46 am

samo da javim da su nam stigle manzete i super su
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana pon ožu 02, 2009 10:49 am

Plavuša_90 je napisao/la:baš me zanima hoće li nama cca 4000 kn biti dosta da obučemo dragoga?
vidim da ste vi pisale o manjim ciframa pa me baš zanima kako ćemo mi proći po tom pitanju. zna li netko od vas gdje ima ljepih bež odjela? u kroati možda? hm...da... i može li mi netko pomoći,pošto smo odabrali temu bjelo,rozo onda bi njegovo odjelo trebalo imati djelove bjelog i rozog il kako to već ide? pošto njemu bjelo dobro pristaje pa i bež nemožemo se odlučiti... onda smo mislili donjeti odluku po temi vjenčanja. i još jedan savjet molim- rozi prsluk il kravata?

čuj, ako želiš u croatu, mislim da tamo nećeš nać neka "jeftina"... može bit, ali teško... a neko bež ili bijelo odjelo ide na rozu... a prsluk uzmeš neki krem i rozu kravatu....
pitaš tamo u trgovini, trebale bi tete znat savjetovat
tangerina

PostPostao/la bubamara dana pon ožu 02, 2009 10:51 am

Mia, super, baš sam s dragim pričala o vašim manžetama i oboje smo jedvačekali da stignu da čujemo kakve su u živo.
slikaslika
bubamara
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mia_m dana pon ožu 02, 2009 10:56 am

stvarno su iste kao i na njihovim stranicama i slika i sve, i sve su nam tocno napisali kako smo htjeli imena i datum i bas sam zadovoljna.

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la bubamara dana pon ožu 02, 2009 11:02 am

Plavuša_90 je napisao/la:baš me zanima hoće li nama cca 4000 kn biti dosta da obučemo dragoga?

Mi smo dragog obukli za malo više od 4000 kn, tako da vjerujem da može.
odijelo (Arbanas) 3 000,00 kn
cipele (bata) 500,00 kn
Kravata i košulja (Galileo) 700,00 kn
Manžete (arbanas) 180,00 kn
Nisam shvatila ovo zadnje, ali nebi li prsluk i kravata trebali biti iste boje? A koje boje ti je vjenčanica?
slikaslika
bubamara
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana pon ožu 02, 2009 11:10 am

pa neznam dali bi trebali... možda :D ja se stvarno ne kužim u to... zato pitam!!
vjenčanica će biti bijela!
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana pon ožu 02, 2009 11:11 am

Plavuša_90 je napisao/la:pa neznam dali bi trebali... možda :D ja se stvarno ne kužim u to... zato pitam!!
vjenčanica će biti bijela!

ne moraju biti isti ako je prsluk čisto bijeli, kao što je kod nas crni kao i odjelo! onda može kravata bit i drugačija... ali ako imaš onaj ukrasni rozi prsluk, onda on ima u kompletu i rozu kravatu (ili neka druga boja, koju već odaberete)
tangerina

PostPostao/la bubamara dana pon ožu 02, 2009 11:23 am

plavošo, da bi ste izgledali skladno na slikama, moraš paziti da njegova obleka paše uz tvoju vjenčanicu. (ne može biti npr. šampanj vjenčanica i bijela košulja...)
Kad kupuješ prsluk, s njim kupuješ i odgovarajuću kravatu. To nije klasična kravata. U pravilu, klasična kravata ide bez prsluka, a s prslukom idu kratke i malo deblje kravate.
Ne mogu si sad zamisliti kako bi izgledalo bež odijelo i roza kravata. Ako je vama tema rozo, ne znači da tvoj dragi mora imati nešto rozo na sebi. Bacite se u potragu, pa si malo pogledaj kako izgleda ta kombinacija boja. Ako je prešareno, onda nemoj forsirati tu boju, a ako bude lijepo pasalo, onda super, problem riješen!
slikaslika
bubamara
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la pitura dana pon ožu 02, 2009 2:08 pm

mi smo kupili njegovo odjelo u muskoj modi i super je! taman su imali neka snizenja 40% i platili nekih 2000 kn. prsluk i kravatu smo kupili za 600 kn croatinu. jos mu fale cipele
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana ned ožu 08, 2009 8:12 pm

kokos je napisao/la:gdje je ta prodavaonica u radićevoj gdje se šivaju kravate?
hvala :kiss:

čuj, ne znam točno koji je broj, trebala bi krenuti Radićevom od trga pa ćeš vidjeti, mislim da je negdje na početku...i to s lijeve strane... :misli: :ha: (bilo je to davno :D )
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mania dana pon tra 06, 2009 3:03 pm

ja sam dragog kompletno obukla u Galielu (Avenue Mall)..bijelo/bež odijelo (fotkica u linku u potpisu), košulja, kravata, remen, pa čak i čarape..sve skupa je s popustom ako imate njihovu člansku karticu ispalo cca 6000kn...cipele smo sasvim slučajno našli u Guliveru i ja sam se zaljubila u njih na prvi pogled..i još su bile na popustu, 400kn :)
'i am easily satisfied with the very best..'
my wedding..
mania

PostPostao/la Reina dana pon tra 06, 2009 6:58 pm

meni bijela odijela u pravilu nisu lijepa. rijetko koji mladenko mi lijepo izgleda u takvom odijelu.

plavušo, i moja boja vjenčanja je bila ružičasta-bež-bijela, pa je dragi bio u tamnom odijelu s tamnom kravatom, a samo je rever bio ružičast.
ali bijelo odijelo s ružičastim prslukom i kravatom mi je malo previše.
mladenac treba imati nekakav detalj na sebi koji pokazuje boje vjenčanja, kao kravata ili rever, a ne da sad cijeli bude demostracija boja.

i bijela vjenčanica i bež odijelo ne ide zajedno, baš bi odudaralo.

a i bijelo ili bež odijelo dragi baš neće moći često koristiti. radije da je neke druge boje.
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la taja.dj dana uto tra 07, 2009 7:53 am

Mi smo odijelo kupili na veleprodaji u Tekstilprometu, za 820kn, košulja oko 100, a prsluk i kravatu u Vlaškoj (zajedno 780kn),
ja prezadovoljna, e da i cipele u istom dućanu gdje i moje za 200kn, crne, jednostavne, ali opet svečane :cheer:
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la princessmo dana uto tra 07, 2009 8:13 am

Mi smo jučer u Croati kupili crno smoking odijelo, ivory prsluk i predobru kravatu (ne ovu široku-kakva je na slici nego klasičnu, širu) i remen. Obzirom da smo kupili prsluk u kompletu je išla ova široka kravata...ali nju neće imati. :mig: Moramo naći još košulju, u bijeloj boji (tražimo neku koja nije prozirna...) pa ako netko ima ideje...
slika
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto tra 07, 2009 8:18 am

:cagam: sviđa mi se, jako jako svečano :cagam:
zar da nema bijele ne prozirne košulje za kupit??? recimo varteks?
tangerina

PostPostao/la princessmo dana uto tra 07, 2009 8:22 am

blab, mora imati rupe za manžete...i nema-sve koje su svečanije su ti prozirne jer su finjak! :ha: moramo na još par mjesta pogledati...pa vam javim ishode... :mig:
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mia_m dana uto tra 07, 2009 8:22 am

princessmo super mi je odijelo. mi smo dragom kupili crno odijelo, sad moramo kosulju i prsluk.
meni je vjencanica ivory pa nam teta u ducanu rekla da kupimo ivory kosulju ali mozda boje ovako da je bijela kosulja a ivory prsluk i kravata (on hoce ovu siroku), sto mislite?

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto tra 07, 2009 8:29 am

princessmo je napisao/la:blab, mora imati rupe za manžete...i nema-sve koje su svečanije su ti prozirne jer su finjak! :ha: moramo na još par mjesta pogledati...pa vam javim ishode... :mig:

:ne zna: nisam primjetila prozirnost na tim "svečanijim" košuljama, tako da stvarno ne mogu pomoć po tom pitanju. meni su one izgledale ko i sve druge, jer sam ih samo brzinski pogledala, znala sam da bijelu nećemo :ne zna:
tangerina

PostPostao/la Reina dana uto tra 07, 2009 8:36 am

sve su te svijetlije košulje lagano prozirne.
zato je mm ispod košulje imao potkošulju, ali ne onako klasičnu (jer mi bude malo seljačko kada mu se potkošulja nazire ispod košulje), nego onako kao majica, ali bez rukava, ful uska.
http://peniko.com/img/galerija/fotl/mus ... evless.jpg
Zadnja izmjena: Branči; sri svi 13, 2009 8:38 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: paziti na veličinu slika!!!
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana uto tra 07, 2009 8:54 am

mia_m je napisao/la:princessmo super mi je odijelo. mi smo dragom kupili crno odijelo, sad moramo kosulju i prsluk.
meni je vjencanica ivory pa nam teta u ducanu rekla da kupimo ivory kosulju ali mozda boje ovako da je bijela kosulja a ivory prsluk i kravata (on hoce ovu siroku), sto mislite?

ja sam mislila da će biti ivory košulja i kravata (prsluk uopće nije bio izbor), ali smo onda našli kravatu koja je ivory, totalno je posebna i bolje se ističe kad je u pozadini bijela košulja (s ivory se stopi pa se ne ističe lijepo). kad smo to probali na odijelo skužili smo da je kopčanje na odijelu jako duboko pa je baš nekaj falilo...onda smo probali to sve s prslukom i to je bilo to!!!!! :svakacast:
Samo postoji jedan ultimatum-kad dragi skine sako mora skinuti i prsluk jer mi je strašna kombinacija prsluka bez sakoa.... :shock1:
Reina to nam je najzadnja solucija-takva potkošulja...ako nigdje ne nađemo to kaj tražimo.... :ne zna: di ste je našli?
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana uto tra 07, 2009 9:03 am

:svakacast: :svakacast: jako lijepo draga!! i meni su inace ljepse ove klasicne kravate, neg te svecane kako je na slici, tak da :10od10:
i da, svakako bijelu kosulju ak je kravata krem :10od10: jedva cekam slikicu citavog kompleta, na tvom dragecu afkors :cheer: :cheer:
slika
slika
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mia_m dana uto tra 07, 2009 9:07 am

ja se nadam da cemo to danas naci, pa slijedim tvoj primjer, bijela kosulja i ivory prsluk i kravata.

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la pitura dana uto tra 07, 2009 2:29 pm

Moj dragi se jucer izjasnio da ne zeli nositi prsluk jer da mu je to seljasko :neznamkakoti: i da ce mu biti prevruce (to mu vjerujem) tako da smo mu jucer kupili kravatu, a najvjerovatnije sutra idemo po kosulju u Trst jer sve sto smo ovdje gledali su napuhane i ni malo ili premalo strukirane pa mu bude onako balon na ledjima :lol: :lol:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Odijela, cipele i sve ostalo za njega

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.