Strahovi i razmisljanja prije vjencanja • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

Vjenčani budget, vjenčani planer, agencije za organizaciju vjenčanja, što prvo rezervirati, te sve u vezi organizacije što ne pripada u ostale podforume Vjenčanja snova.

Re: Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

PostPostao/la MAŠA dana čet vel 09, 2012 9:01 pm

babčeva, moja je setrična imala svatove točno mjesec dana poslje mene i bilo je zakon :thumbsup:
ne sekiraj se, ljudi su manje-više uvijek spremni za takve akcije
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la blab dana čet vel 09, 2012 10:43 pm

ako ne budeš komplicirala i htjela naručiti, onda imaš vremena.
ja sam svoju bila prisiljena tražiti unaprijed :raspa: jbg, čekala sam je par mjeseci, pa dok sam ju dovela u red, prođe voz :cerek:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la BridezillaKA dana sri svi 16, 2012 10:32 am

Mene je užasno strah njegovih pijanih prijatelja, onih za koje sigurno znam da će biti na svadbi ali ih nije briga za nikoga osim da je njima super, a to jedino postižu na taj način. Znam da nitko neće razbijati ili tako slično, ali ne želim da mi netko slini i plazi po podu i miče "svjetlo reflektora" s nas.
Zatim, strah me da će me netko neodgovoran politi ili zamazati, a haljina mi treba i poslije svadbe i ne stignem ju očistiti.
Da se od dara nećemo "pokriti".... joj mogla bi tako u nedogled..... baš sam pesimist, vrlo strašljivi pesimist.....
slika

slika
BridezillaKA

PostPostao/la samo_njegova dana sri svi 16, 2012 10:53 am

ajmo strahovi :D

1. recesija :shock1: sve sami plaćamo, imamo pokriti sve stavke, osim sale, benda i fotografa- za to se nadamo da ćemo se pokriti od kuverti :moli: :moli: :moli:

2. hoćemo li se pokriti :pop: :pop: :pop: - nitko oko nas nije u nekoj financijskoj situaciji, imamo 80-ak godtiju i molim Boga i sve svece da nam daju bar toliko da pokrijomo troškove sale i benda pa ću fotografa na rate :neznamkakoti: a i ne pomaže mi u ovim strahovima to kaj i moji i njegovi (mame i baka) svako malo napomenu da kaj nam je to trebalo, kaj nismo mogli otići u crkvu, to obaviti i negdje sjesti na ručak i to je to.. koma :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:

3. da se ne zblesiram potpuno taj dan :neznamkakoti:

ovo oko toga kakva će biti muzika i hrana se ne brinem jer na to ne mogu utjecati, ako se sve dogovorim s bendom i voditeljicom sale, nemam tu kaj puno promijeniti, a ni ne mogu zadovoljiti svih 80-ak gostiju, bitno mi je da dragec i ja uživamo taj dan :cerek:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la BridezillaKA dana sri svi 16, 2012 11:12 am

Samo_njegova potpuno suosjećam s tobom, i mi sve sami plaćamo, evo puno toga smo se odrekli i do sada smo uspjeli sve riješiti (uza sve to i pola kuće si uređujemo); a ja samo čekam da dobim otkaz jer poslujemo u minusu.... Tako da glavu gore VI TO MOŽETE! Znam puno ljudi koji su bili u totalnom škripcu i evo pokrili su sve od dara.
slika

slika
BridezillaKA

PostPostao/la samo_njegova dana sri svi 16, 2012 11:40 am

iz tvojih usta u Božje uši i za vas i za nas :pop: :pop: :pop: :grli:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la slatkica:) dana sri svi 16, 2012 2:09 pm

mene nije toliko strah dal ćemo se pokrit jer smo u planiranje krenuli svijesno i u skladu sa svojim mogućnostima i imamo plan B :thumbsup:

više me strah da nam kiša ne pada barem dok ne uđemo u salu,da hrana i muzika budu dobri i da se ljudi ne razbježe već poslije torte :nene:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la samo_njegova dana čet svi 17, 2012 7:50 am

nama se desile neke nepredviđene situacije pa nam se zato malo poljuljala vjera u to da ćemo sve pokriti.. imamo i mi plan B :thumbsup:

dragec me jučer isprepadao da je gledao prođirenu prognozu i da su nam najavljeni pljuskovi i grmljavina za 09.06. :shock1: :shock1: :shock1: :shock1: samo mi je još ta šiza trebala :neznamkakoti: moram smisliti kaj ćemo sa slikanjem ako fakat bude loše vrijeme
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zekonja2312 dana čet svi 17, 2012 8:00 am

Mene isto brine samo prognoza, i nama za 2.6. najavljena kišaaaaaaaaaa :shock1: :shock1:
ne znam što ćemo sa dočekom i slikanjem, jer je trebao biti doček vani u 4 i onda u 6 kapelica i fotkanje do 8 do večere
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Oluja dana čet svi 17, 2012 8:03 am

nemojte se zamarat prognozom, pobogu fale i prognozu za tri dana a kamoli na duze staze :thumbsup:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la samo_njegova dana čet svi 17, 2012 8:14 am

ma znam, ali nekako sam vjerovala cijelo vrijeme da će nas bar vrijeme poslužiti, ali dobro.. kaj bude-bude, ne možemo utjecati na to :ne zna:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tealitas dana pon svi 21, 2012 8:02 pm

cure pa kako znate kako če biti vrijeme za vaš datum, normalno je da i mene brine kiša pogotovo jer imam svadbu na otvorenom :bravo:
tealitas

PostPostao/la amy6 dana uto lip 05, 2012 1:27 pm

Imamo novaca za pokriti više od pola troškova i upravo smo uredili cijeli kat :izivciran:

U skladu s tim strahovi idu ovako:

1. da se nećemo pokriti (trenutno sam bez posla - prosvjeta; ako/kad dobijem posao u 9. mj, nema brige)
2. da se ljudi neće zabavljati (premirem od straha zbog dj, a bend ne bih ni mrtva)
3. da će se dogoditi neki eksces
slika slika
amy6

PostPostao/la cimetina dana uto lip 05, 2012 10:22 pm

amy6 je napisao/la:
1. da se nećemo pokriti (trenutno sam bez posla, ako/kad dobijem posao u 9. mj, nema brige)
2. da se ljudi neće zabavljati

Moji isto tako.

I još bih nadodala:

3. Da će vrijeme biti katastrofalno.
slika
cimetina

PostPostao/la BridezillaKA dana sri lip 06, 2012 8:35 am

Jučer smo bili u crkvi na dogovoru, velečasni se vratio nakon mjesec dana što je bio u bolnici i srce mi se slomilo kada sam ga vidjela, nije dobro i sam sumnja u to koliko će dugo još moći, jedino sam njega htjela da nas vjenča jer je to moja župa i znam kakav je. (sebično od mene što u takvom trenu razmišljam o sebi, ali nije baš da je svaki svećenik takav da jednostavno vidiš nešto Božje u njemu) Molim Boga da se oporavi i još dugo poživi (i nama drži srčanu propovijed na vjenčanju) :pop: :pop: :pop:
Zadnja izmjena: BridezillaKA; sri lip 06, 2012 2:11 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
slika

slika
BridezillaKA

PostPostao/la amy6 dana sri lip 06, 2012 10:33 am

:( joj, to je baš tužno (i nezgodno)
slika slika
amy6

PostPostao/la mackica dana pet kol 31, 2012 7:04 am

Mene je užasno strah da se nećemo pokriti, da ću dobiti hrpu poklona koji mi uopće ne trebau i da li će sve biti dobro hrana, glazba.
mackica

PostPostao/la atalya dana pet kol 31, 2012 7:11 am

mackica je napisao/la:Mene je užasno strah da se nećemo pokriti, da ću dobiti hrpu poklona koji mi uopće ne trebau i da li će sve biti dobro hrana, glazba.

:grli:
Mislim da smo sve imale te iste strahove (ako te to ikako tješi).
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ina1011 dana sub stu 03, 2012 5:39 pm

1. Da će padati kiša. Znam da ne mogu utjecati na to i da će biti kako bude, ali ne mogu si pomoći. Od 16-18h bi trebali imati tu neku izmjenu zavjeta u vrtu i ako padne kiša ćemo ili imati glupu rupu od 2h ili ćemo morati pomaknuti večeru s 18h na 16h (što je još gluplje :budala: ). O fotkanju koje će nam propasti u tom slučaju ne želim ni razmišljati.

2. Da će u hotelu/restoranu "izmisliti" nekakve troškove na koje nismo računali i da nećemo imati dovoljno novaca.

3. Da će ljudima biti dosadno. Nas je 12. Svirač je jedan. Mislim da me ovoga najviše strah. Da ljudi neće imati o čemu pričati i da će im biti neizmjerno dosadno. :neznamkakoti:
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana uto stu 20, 2012 10:01 pm

ufff puno je strahova :neznamkakoti: prvo, dajem sivati vjencanicu pa me strah kako ce to ispasti i hoce li pogoditi tocno kako je na slici, a ne nesto slicno sto mi se nece svidjeti i sto mi nece dobro stajati :shock1: onda me strah kise, joj nikak to ne bi htjela a toga se najvise bojim jer u 11. mjesecu ima dosta kisnih dana :neznamkakoti: i naravno bojim se da necemo sve moc pokriti od darova i da cemo poslije imati problema. ma joj ima toga jos ali ovi su mi najveci strahovi
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la mima21 dana pon pro 10, 2012 12:14 pm

Strahova more cijelo,ali ugl. me strah da se gostima neće svidjeti muzika, da će biti mrtvi i da ih ni onaj gore neće natjerati da plešu, to mi baš noćna mora jer sam veseljak i htjela bi da mi atmosfera bude vesela.A njegovi su isključivo navikli da jedan bend svima svira i sad čim je neki novi odma imaju neku distancu, ma babska posla :budala: Strah me također i vremena, jer je kraj 10. mjeseca,ma samo da ne pada kiša!!! I da će već bit mračak kad se trebamo slikati pa će slike biti :thumbsdown: Naravno, bojim se MINUSA od dara, bar da pokrijemo troškove svadbe, ništa više ne tražim :huh: Pripremamo 350 osoba,i strah me da mi pola sale zjapi prazno jer neki nisu u stanju nazvati i potvrditi svoj dolazak. Ima toga još,ali nije značajno kao ovo, ovo me baš svaki dan da u razmišljanja.
slika

slika
mima21

PostPostao/la Papy04 dana uto tra 02, 2013 6:24 pm

Bok, eto moj najveci strah je lova. Kolko cemo uspjet skupit za godinu dana do svadbe, kolku svotu i hocemo li se pokriti od darova ili se dovesti u dugove :(
slika
[/url]
Papy04

PostPostao/la Miška dana sri tra 03, 2013 6:37 am

mima21 je napisao/la:S i strah me da mi pola sale zjapi prazno jer neki nisu u stanju nazvati i potvrditi svoj dolazak. I

onda ćeš ti nazvati njih. Nemoj da ti se desi da nemaš potvrđen dolazak ili nedolazak. Ima situacija gdje će se nešto desiti u zadnji čas pa ljudi neće moći doći, ali nek ti bar kažu prije tko zna da ne može.
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Misty dana ned ruj 08, 2013 3:26 pm

Trenutačno mi je jedini strah hoću li pronaći dobrog fotografa jer mi je prošli otkazao :thumbsdown: I da, gdje ću pronaći nekog tko će mi napraviti frizuru koja mi se neće raspasti za pol sata i našminkati me a da ne izgledam kao rakun, jer je vjenčanje u drugom gradu pa nemam baš vremena tražiti frizerku/vizažisticu..
slika
Misty

PostPostao/la rijechanka dana uto srp 17, 2018 7:31 am

U tijeku sam planiranja vjenčanja.
Moj najveći strah je što ako ljudima bude dosadno.
Zamislila sam da imam švedski stol i da ljudi jedu kad žele a ne u pauzama od muzike da svi moraju sjest i jest.
Muzika će svejedno imati pauzu jer moraju i oni odmorit. :misli:

I sad kako zabaviti ljude u tim pauzama?? Pala mi je na pamet ideja da uzmem stand up komičara.
Jeste li kad bili na vjenčanju gdje je bio stand up komičar? što mislite o toj ideji? :vau: :cheer: :cheer:

:bok1:
rijechanka

Marketing:

Prethodna

Natrag na Planiranje vjenčanja

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.