Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Izbor foto i video studija - pitanja i diskusije općenito

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Izbor foto i video studija - pitanja i diskusije općenit

PostPostao/la satea dana ned kol 07, 2011 7:14 pm

help... :bok:
zanima me jel' 5900kn puno za fotkanje i snimanje?! :ha: uzmite u obzir da je lokacija Slavonija...
slika

slika

I am condemned to love you, and that is my salvation. I shall have to live for ever in the shadow of your eyes, accept the fact that everything your hand touches arouses the best in me. All that I know is your love, nothing else interests me.
satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PostPostao/la maybelline dana ned kol 07, 2011 7:28 pm

satea je napisao/la:help... :bok:
zanima me jel' 5900kn puno za fotkanje i snimanje?! :ha: uzmite u obzir da je lokacija Slavonija...

nije puno :thumbsup:
imas link na koga mislis?
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la satea dana ned kol 07, 2011 7:33 pm

slika

slika

I am condemned to love you, and that is my salvation. I shall have to live for ever in the shadow of your eyes, accept the fact that everything your hand touches arouses the best in me. All that I know is your love, nothing else interests me.
satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la maybelline dana ned kol 07, 2011 7:41 pm

e sad pitanje je koliko su ti bitne slike
tj. kakve ih zelis, i dali si ti zadovoljna ovime sto oni nude,dali ti se svidaju njihovi radovi?
meni osobno je ovo nedoreceno,bez nekih velikih ideja i realizacije :ne zna:
mutno mi je ono sto bi trebalo biti jasno vidljivo :thumbsdown:
fali mi puno toga da bih mogla reci da je ok :ne zna:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la satea dana ned kol 07, 2011 7:55 pm

nisam niti ja zadovoljna :thumbsdown:
ali pošto su nam oni kao poznanici ja sam računala na neki popust( ali ima kvaka on je samo na light show koji bi nas izašao 2000kn+ još 5900 a to mi je too much)
oni koji su mi mrak ,njihova mi je i cijena mrak 11000 kn...http://www.facebook.com/stu69dio?sk=wall
slika

slika

satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la satea dana čet kol 11, 2011 11:37 am

evo mene opet tu :thumbsdown:
Kako sada stvari stoje moj dvd bi izgledao : 2h finalne snimke bez spota kakvog sam ja smislila :nene: nego njihova ideja. Ako uopće bude bio spot.
A foto paket 150 slika i veliki foto album + 800 na DVD-u sve 5500kn.
S tim da se na zna niti hoće li slike moći izgledati kako ja želim :thumbsdown:
Što da radim?! :budala: :budala: :budala:
slika

slika

satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la vrazichka dana čet kol 11, 2011 12:21 pm

promjeni fotografa :ne zna: :ne zna: ako ti oni ne mogu napraviti sto ti zelis bolje da nista ni ne rade... :thumbsdown: :kava:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la maybelline dana čet kol 11, 2011 2:10 pm

vrazichka je napisao/la:promjeni fotografa :ne zna: :ne zna: ako ti oni ne mogu napraviti sto ti zelis bolje da nista ni ne rade... :thumbsdown: :kava:

:thumbsup:
upravo tako

ne odustaj,trazi dok ne nades ono sto zelis i sto si mozete priustit :thumbsup:

raspitaj se kod nekoga tko je nedavno imao svatove :thumbsup:
guglaj,imas sad stvarno dosta mladih fotografa koji su odlicni i cijene su im jos prihvatljive :thumbsup:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la satea dana ned kol 14, 2011 12:17 pm

eto ja našla fotografa...pošto sam se jako razočarala :izivciran:
tražila sam nešto što će mi se bar malo dopasti a da nije preskupo :rofl: :rofl: :rofl:
i tako sam našla http://www.foto-atelje-anita.com/#/content/start/
4000 kn ( vjenčani album u njemu 250 kom slika,1300 na dvd-u) i snimanje 2 kompleta do najviše 4 h (finalne verzije)
slika

slika

satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la maybelline dana ned kol 14, 2011 5:40 pm

satea ovo je puno bolje od onog prvog :thumbsup:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la satea dana ned kol 14, 2011 7:05 pm

hvala ti May sad si me razveselila :cheer: :cheer: :cheer:
slika

slika

satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la malena_4you dana pon kol 15, 2011 4:16 pm

curke što se dogodi ako sam kaparila fotografa već prije pol godine a on odluči zatvoriti svoj studio??? :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana pon kol 15, 2011 4:32 pm

malena_4you je napisao/la:curke što se dogodi ako sam kaparila fotografa već prije pol godine a on odluči zatvoriti svoj studio??? :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:

ooo...pa može bit dobar pa slikat i razvit u nekom studiju il kak već, a može bit zločest i zeznut te..nazovi i pitaj ga
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la satea dana pon kol 15, 2011 4:34 pm

malena_4you je napisao/la:curke što se dogodi ako sam kaparila fotografa već prije pol godine a on odluči zatvoriti svoj studio??? :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:

ako ste potpisali ugovor mora ti vratiti kaparu :ne zna:
slika

slika

satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la malena_4you dana pon kol 15, 2011 4:56 pm

sutra idem do njega i pitat ću ga
ugovor smo potpisali pa ću vidit šta će biti;
ako u istinu zatvara bit će mi jako krivo jer je odličan, a i poludit ću jer neznam dali ću uspijeti naći drugog tako dobrog za naš datum :izivciran: :izivciran: :izivciran: :izivciran:
5.05.2012.
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la maybelline dana pon kol 15, 2011 5:44 pm

malena ja mislim da bi ti morao vratiti kaparu :thumbsup:
a probaj se nekako dogovoriti s njim da vam ipak odradi,naravno ako moze :thumbsup:

ako ne,imate jos dosta vremena do svadbe,vjerujem da cete naci nekoga tko ce zadovoljit vase uvjete :grli1:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la malena_4you dana pon kol 15, 2011 6:00 pm

may :grli:
5.05.2012.
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana uto kol 16, 2011 1:58 pm

definitivno bi ti trebao vratiti kaparu :ne zna:
a mozda ce odraditi "u fusu" vjencanja koja je vec dogovorio i kod nekog drugog u studiju sredivati materijal :grli: :grli: :grli:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la malena_4you dana uto kol 16, 2011 8:03 pm

pitali mi danas sto se dogada i istina je da zatvara studio, ali ce vjencanja i dalje odradivati
kao vjencanja im se itekako isplate, ali
fotografiranje opcenito nepitali mi danas sto se dogada i istina je da zatvara studio, ali ce vjencanja i dalje odradivati
kao vjencanja im se itekako isplate, ali
fotografiranje opcenito ne
5.05.2012.
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri kol 17, 2011 9:40 am

eto malena ipak ne trebas traziti drugi studio :cheer: :cheer: :cheer:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la malena_4you dana sri kol 17, 2011 6:43 pm

lunna je napisao/la:eto malena ipak ne trebas traziti drugi studio :cheer: :cheer: :cheer:

da hvala bogu, i nadam se da ništa neće promijeniti jer ću ja inaće poluditi :D :D
5.05.2012.
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ayleen dana uto kol 23, 2011 12:14 pm

Samo bih htjela prokomentirati cijene fotografa. Mišljenja sam da je njihova usluga debelo precijenjena i meni nikad i nikako nije jasno kako fotograf i snimatelj mogu koštati 15000kn, da ne govorimo o višim cijenama??? Naravno da su nam svima ljepše ove fotke od 20000kn, nego od 6000, ali usluga je ista!! Za usporedbu, u Mostaru je fotkanje i snimanje vjenčanja 1600kn, rezultat čisto solidan!! Čini mi se da iskorištavaju to što znaju da su fotografije i snimka jako bitne stavke vjenčanja, pa dižu cijene kako im drago! :izivciran: :izivciran: :izivciran:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

PostPostao/la jaju dana sri kol 24, 2011 9:08 pm

ayleen je napisao/la:Samo bih htjela prokomentirati cijene fotografa. Mišljenja sam da je njihova usluga debelo precijenjena i meni nikad i nikako nije jasno kako fotograf i snimatelj mogu koštati 15000kn, da ne govorimo o višim cijenama??? Naravno da su nam svima ljepše ove fotke od 20000kn, nego od 6000, ali usluga je ista!! Za usporedbu, u Mostaru je fotkanje i snimanje vjenčanja 1600kn, rezultat čisto solidan!! Čini mi se da iskorištavaju to što znaju da su fotografije i snimka jako bitne stavke vjenčanja, pa dižu cijene kako im drago! :izivciran: :izivciran: :izivciran:

zašto precjenjene, npr. za usporedbu:ja sam grafičar koji vidi rad "brukete i žinića" i pogledam svoj ili bilo kojeg moga kolege rad i vidim zašto oni naplaćuju 15 puta više od mene ili bilo koga od nas prosječnih, pa ako je meni to previše za potrošiti novaca neznači da ljude mogu podcjenjivati zbog toga, meni vrijede toliko, a ko može neka to plati, ko nemože naći će ono što mu paše u svakom segmentu, uključujući kvalitetu i cijenu! isto tako fotograf, ja osobno i budući kada smo jednom prilikom prije godinu dana vidili rad zvonimira kušeca iz " one day studio" zaljubili smo se u te fotografije i odlučili da samo njega želimo da nam fotografira vjenčanje i nitko drugi, bez obzira na cijenu i to ćemo si i priuštiti, već smo ga kaparili, imamo i imali smo dovoljno vremena da uspijemo i taj trošak namiriti, jer nama osobno toliko i vrijedi!

a s tim da sam jako dobro upućena u hercegovačke fotografe i planiranje vjenčanja dolje, neke osobno i poznajem, u mostaru, širokom, ljubuškom, posušju i grudama, i vidila sam veliki broj njihovih radova, a hvala bogu u papir i boje se dobro razumijem i kvalitetu istih, nije to baš tako realistično, ako nesmeta zamućena faca, iskrivljena na fotografiji punih ljudi, kod onih koji stoje na krajevima, i boje ajme meni. a usput ma daj mi broj studija koji to radi samo za 400 konvertibilnih maraka da ih preporučim ljudima za tako malu cijenu, kada najjeftiniji koji ja zasad znam dolje uzima za isto minimalno 750km, barem je tako bilo prije godinu dana.?
jedini fotograf koji je meni savršen dolje je " wedding art fashion", svaka mu čast, predobro radi, s tim da on u mostaru dođe 1000 eura, samo fotografija, eto za usporedbu!
i usporedba da npr. u hercegovini cijena menija u restoranu za svadbu je od 34 do 50 konvertibilnih maraka za istu hranu koju u zagrebu dobiješ za meni od 50 do 150 eura, zamisli, bend 1000 konvertibilnih maraka koji je tu "isti" 2000 eura, i šta bi sada trebali, svi u autobuse i pravac hercegovina da se vjenčamo da bi uštedili pa kada ovi nebudu više imali posla smanjit će cijene ili?. šta znači da je nešto precijenjeno, jeli precijenjeno ako kažem da je zagreb metropola, a mostar nije? jeli precijenjeno to i da je u new yorku sve za duplo skuplje nego u zagrebu, a plaća se opet "ista usluga"?????.... :huh:
slika
jaju

PostPostao/la ayleen dana čet kol 25, 2011 9:04 am

[quote="jaju"][/quote]

Kao što sam i rekla, vidi se razlika, ali ne tolika da bi razlika u cijeni trebala biti 2-4 puta veća! Neš ti Zagreba i metropole. svejedno mislim da je za naše standarde to puno previše pogotovo danas. I da, u Mostaru prije 2 g. :bok:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

PostPostao/la jaju dana čet kol 25, 2011 12:37 pm

ayleen je napisao/la:
jaju je napisao/la:

Kao što sam i rekla, vidi se razlika, ali ne tolika da bi razlika u cijeni trebala biti 2-4 puta veća! Neš ti Zagreba i metropole. svejedno mislim da je za naše standarde to puno previše pogotovo danas. I da, u Mostaru prije 2 g. :bok:

a za mostar je metropola! a s tim da je razlika u prosječnoj plaći između bih i hrvatske veća od 2000 kuna u korist hrvatske, bit će da i to ima neki utjecaj u vezi cijena. ali i dalje mi ovo 400 km izgleda kao dezinformacija, jer npr. moja prijateljica i prijatelj koji su se dolje ženili prije 3 godine( 8 mjesec) imali su fotografa "foto video nada" iz posušja i platili su foto i video 900 eura, sad sam je zvala za provjeru, da i ja nebi širila dezinformacije! i za toliko novaca fotografijama su užasno nezadovoljni, a video eto može proć, njene riječi! mislim nije baš to doli takva bagatela, pa ko bi uopće fotografirao i snimao cijeli božji dan za 400km, pa to je njima dvojici taman po sto eura taj dan dnevnica, a di još plaćanje izrade fotografija, obrada, miksanje video i sve ostalo! i da koji je to foto i video studio u mostaru? ja sam navela sve s imenima, lako se to provjeri! :bok: inače zbog tih 400 maraka sam se najviše i osvrnula na tvoj post, jer je stvarno nerealno!
a nema svatko isti isti standard i prema tome svatko sebi plaća šta si može priuštit, i netreba ocijenjivati ko koliko vrijedi, kada svi dobijemo fotografije ocijenit ćemo sami jesmo li to preplatili! ima i armani i versace kupiti u zagrebu, pa 2% ljudi možda samo kupuje tamo, a većina ostalih npr. u h&m... i neznači da bi zato ova dva trebali smanjiti cijene zato što je u nas takav standard! :bok:
slika
jaju

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.