Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Izbor foto i video studija - pitanja i diskusije općenito

Preporuke fotografa, usporedbe, linkovi i slike

Re: Izbor foto i video studija - pitanja i diskusije općenit

PostPostao/la vrazichka dana ned lis 30, 2011 7:58 am

San je napisao/la:Što mislite o ovome? Cijena je vrlo povoljna. Imamo sastanak sa njima u srijedu iza sisveta pa ćemo znati više. http://platimanje.com/ponuda/velika-gorica/13/235

po ove 4 slike nikako ne mogu vidjet valja li to.. no citala sam ponudu i 200 slika je malo :neznamkakoti: :neznamkakoti: ako je to razvijenih 200 a na DVD više to je oke... al samo 200 slika sa cijele svadbe :thumbsdown: :thumbsdown:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PostPostao/la anthoni dana ned lis 30, 2011 11:08 am

San je napisao/la:Što mislite o ovome? Cijena je vrlo povoljna. Imamo sastanak sa njima u srijedu iza sisveta pa ćemo znati više. http://platimanje.com/ponuda/velika-gorica/13/235

ponuda je ok skroz, ali zašto sniženje 50% :huh: 200 fotografija je vjerojatno selekcija za vjenčani album a puno više ih je na dvd-u. Uzmi promo materijale pa odlučite :bok:
anthoni

PostPostao/la zaručnica dana ned lis 30, 2011 8:57 pm

ovo je stvarno jaako jeftino! super ušteda...ako je dobar foto studio naravno. a najbolje ćeš znati nakon razgovora sa njima i prezentacije.odmah ćeš znati da li je to to ili nije. čitala sam ponudu i piše 200 fotografija, sve fotografije na dvd-u tako da vjerojatno ćeš dobiti 200 razvijenih fotki u albumu ili bez, svejedno i sve na dvd-u a to ti je i više nego dovoljno. pa nema potrebe imati ne znam koliko slika u vjenčanom albumu...trebaju tamo biti najljepše uspomene pa si uvijek sama možeš razviti sve "popratne albume sa ostalim fotkama". ali svakako za svaki slučaj pitaj koliko razvijenih i koliko na dvd-u.
zaručnica

PostPostao/la ines1 dana uto stu 08, 2011 9:58 am

Samo da Vas drage moje upozorim,

imali smo Art elegante na vjenčanju, i uspjeli su mi uništit vjenčanje, prvo su kasnili sat vremena i hrpu normalno stvari nisu mogli odradit, onda umjesto da su nam napravili neke normalne slike i kadrove oni nam slikaju sa cigaretom i čačkalicom kao da je to cirkus, disat nam nisu dali.

Gospodin kamerman pametnjaković izgubio kameru tj.ostavio kod crkve i kaže mu Veleć.gosp.kamera Vam ostala nemam vremena, nemam vremena a kasnije je napadao moju mamu i goste da mu netko ukrao kameru neznam tko bi to smeće uopće dirao.

2 MJESECA smo čekali materijal i imali kaj vidit

SLIKE uopće nisu obrađene kao da je malo dijete to radilo, i dvd nam isporućili neispravne štekaju u drugom dijelu i kažem ja gosp.poslali stwe nam neispravne dvd budem pogledalo niti nije nazvao ni ništa još danas se natežem s njim da bi barem isporući sirovi materijal.

Tako da gos.Tomislav može Vas biti sramota uzeli ste nam novce a ne da nismo dobili kako smo očekivali nego smo dobili neispravno, na sud bi Vas trebalo stjerat
ines1

foto studio za preporučit :)) zg

PostPostao/la DEBORAH134 dana sub stu 19, 2011 2:32 pm

Ima tko iskustva sa foto studio Duga Lučko? Šta sam vidila na netu, previše photoshopa i nekako mi se ne sviđaju :(
Zadnja izmjena: vrazichka; sub stu 19, 2011 5:31 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: tema spojena s postojećom
DEBORAH134

PostPostao/la tommymay dana sri stu 23, 2011 9:10 am

mihpik je napisao/la:Hvala na odgovoru luna123 :thumbsup: :buket: :bravo:
Ali...sad trenutno razmišljamo o Laus studiu...da li netko ima s njima iskustva?Pozitivna?Negativna? :roll:

Ako ih još nisi odabrala bolje nemoj... ja sam ih nažalost angažirala, privukla me niža cijena :budala: . Uglavnom, na dogovoru su super simpatični, sve može što si zamisliš, potpišeš ugovor oni ti odrade svadbu i onda katastrofa... ugovorom se obvežu isporučit materijale (slike i dvd) za 45 dana, međutim prođe 2X po 45 dana i još niste dobili svoje slikice..koma, zoveš ih pa te zavlače koje kakvim pričama.... i onda nakon 3 mjeseca njihovog rada na fotkama i videu očekuješ čudo, kad ono :neznamkakoti: ništa extra, prosjek... uglavnom da sam znala sve ovo prije nikad ih nebi uzela..radije daj još 1000-2000 kn gore i uzmi koga misliš da je najbolji bez obzira na cijenu. Budući mladenci budit pametniji od nas i izbjegavajte Laus-studio, nisu profesionalni!!
tommymay

PostPostao/la zaručnica dana pet stu 25, 2011 8:31 pm

ines1 je napisao/la:Samo da Vas drage moje upozorim,

imali smo Art elegante na vjenčanju, i uspjeli su mi uništit vjenčanje, prvo su kasnili sat vremena i hrpu normalno stvari nisu mogli odradit, onda umjesto da su nam napravili neke normalne slike i kadrove oni nam slikaju sa cigaretom i čačkalicom kao da je to cirkus, disat nam nisu dali.

Gospodin kamerman pametnjaković izgubio kameru tj.ostavio kod crkve i kaže mu Veleć.gosp.kamera Vam ostala nemam vremena, nemam vremena a kasnije je napadao moju mamu i goste da mu netko ukrao kameru neznam tko bi to smeće uopće dirao.

2 MJESECA smo čekali materijal i imali kaj vidit

SLIKE uopće nisu obrađene kao da je malo dijete to radilo, i dvd nam isporućili neispravne štekaju u drugom dijelu i kažem ja gosp.poslali stwe nam neispravne dvd budem pogledalo niti nije nazvao ni ništa još danas se natežem s njim da bi barem isporući sirovi materijal.

Tako da gos.Tomislav može Vas biti sramota uzeli ste nam novce a ne da nismo dobili kako smo očekivali nego smo dobili neispravno, na sud bi Vas trebalo stjerat

prestrašno! što si neki dozvoljavaju...uopće nije važno koja je cijena, foto studio mora svoj posao odraditi korektno ne ovisno o paketu ili općenito da li spada u jeftinije ili skuplje foto. to je kada svatko radi bilo koji posao. ne čudi me uopće. ali strašno. baš mi je žao da ti se to dogodilo. goste optuživati da su mu kameru uzeli :neznamkakoti: :neznamkakoti: debili!
zaručnica

PostPostao/la ines1 dana čet pro 01, 2011 8:15 am

Nažalost tako sam razočarana sa tim slikama i dvd sad molim gosp.da mi barem pošalje original dvd kasetice i frajer to šalje već mjesec dana. Nemogu vjerovat da u današnje vrijeme kada postoji takva konkurencija neki ljudi si dozvole takvu neprofesionalnost....kada smo bili kod njega sve je bilo super, sada mi jedan studio radio slike jedni su mi već radili dvd ali nemogu ništa bez tog original....
ines1

PostPostao/la uznemirena dana pon pro 12, 2011 6:15 pm

Željela bi upozoriti samo na decke iz RING VIDEO.
Nemam vremena pisati o svim neugodnostima. Reci cu samo da su mi na vjenčanje poslali kroničnog alkoholičara.
Oni su hrpa nekulturnih i neprofesionalnih s.....
Kad dogovaras vjenčanje sve može a poslije.....
bez brige sve cu vam napisati
uznemirena

PostPostao/la IMage Studio dana pon sij 09, 2012 12:45 am

Nadamo se da se moderatori neće ljutiti, ali ovo je važno upozorenje mladencima, ali i kolegama fotografima i snimateljima.

Naime, željeli bismo Vam skrenuti pažnju na novootkrivenu krađu video materijala.
Zahvaljujući poštenom kolegi, saznali smo da je studio pod imenom Nostromo avs ili NAVS na svoju web stranicu (pod video galeriju) stavio naš 'Showreel 2010' promo.
Odrezao je uvodni dio, te dio gdje je logo, a da stvar bude gora, napisao je da je to pregled njihovih vjenčanja od 2009-2011 kojih je bilo preko 1200.
Spot u originalu, kao i fotografije dotičnih mladenaca mogu se provjeriti na http://www.imagestudio.hr

Nažalost, ovo nije prvi put, imali smo poziva mladenaca i iz BiH zbog sličnih situacija i u principu smo nemoćni osim da apeliramo na mladence da budu oprezni pri odabiru fotografa/snimatelja i kolege da jedni drugima ukažemo na takve prevarante.

Svim mladencima želimo lijepe fotografije i snimke, te prekrasne uspomene s vjenčanja.

Lijep pozdrav,

Iva Krmpotić Urbić
IMage Studio
IMage Studio

PostPostao/la Pericacar dana ned sij 29, 2012 7:44 pm

Pozdrav. Mene zanima video i foto do max 10 000kn. Treba mi vasa pomoc :=)

Hvala
Pericacar

PostPostao/la lunna dana ned sij 29, 2012 7:45 pm

Pericacar je napisao/la:Pozdrav. Mene zanima video i foto do max 10 000kn. Treba mi vasa pomoc :=)

Hvala

koji grad?
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Pericacar dana ned sij 29, 2012 8:02 pm

Ptuj(Slovenija) - 40km do Varazdina, 90km do Zg.
Pericacar

PostPostao/la lunna dana ned sij 29, 2012 8:05 pm

Pericacar je napisao/la:Ptuj(Slovenija) - 40km do Varazdina, 90km do Zg.

mislim da bi ti bilo jeftinije naci nekoga u SLO...jer ce ti dosta naplatiti putne troskove... :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Pericacar dana ned sij 29, 2012 8:12 pm

Pa kod nas je dosta skupije...a pricali smo vec s nekim studijama s hr i kazu, da nema problema s putem.
A sad koji imaju najbolju kvalitetu i material za 10 000kn :)
Pericacar

Dobar fotograf u zadarskoj županiji???

PostPostao/la Ana5577 dana uto sij 31, 2012 11:59 am

Jel neko može preporučit koji su najbolji fotografi u zadru i koje su cijene samo fotografa bez snimatelja.
Zadnja izmjena: vrazichka; uto sij 31, 2012 12:13 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: prebačeno u odgovarajuću temu
Ana5577

PostPostao/la cvirnphotography dana pon vel 20, 2012 9:38 pm

lunna je napisao/la:
Pericacar je napisao/la:Ptuj(Slovenija) - 40km do Varazdina, 90km do Zg.

mislim da bi ti bilo jeftinije naci nekoga u SLO...jer ce ti dosta naplatiti putne troskove... :ne zna:

Nisu putni troškovi nešto puno za ovakvu relaciju, iznose otprilike 360 kn plus slovenska vinjeta, tako da mislim da na cijeli iznos svadbe nije neki veliki iznos.
cvirnphotography

PostPostao/la cimetina dana uto vel 21, 2012 9:35 am

Pericacar je napisao/la:Pozdrav. Mene zanima video i foto do max 10 000kn. Treba mi vasa pomoc :=)

Hvala

Ne znam jel smijem ovdje staviti link,pa samo napišem KL photo. Mislim da su njihove cijene tu negdje, nemam letak kod sebe, ali upiši u google, pa ih kontaktiraj.
Zatim imaš Ring studio ( radili su mojoj prijateljici vjenčanje ).
slika
cimetina

Foto Mihi

PostPostao/la Zack dana čet ožu 08, 2012 1:02 pm

Pišem ovaj post iz razloga što sam i sam puno korisnih stvari naučio čitajući po forumima i skupljajući iskustva drugih koja su mi bila od dragocjenog značaja, pa sam tako izbjegao mnoge zamke i razočaranja. Nažalost to nije slučaj i sa fotografom.

Za fotografiranje i snimanje vjenčanja unajmili smo Foto Mihi iz Zaprešića (i to je jedina stvar koju bi istog trenutka promijenio na vjenčanju). Već na samom vjenčanju su počeli problemi. Nakon što su obavili photo session kod mene, trebali su otići kod mlade napraviti isto. Tu su stigli tek 20-ak minuta prije mene i nisu niš napravili kako treba. Iako mi nije jasno gdje su bili u međuvremenu budući da su krenuli 40-ak minuta prije mene. Uz to, mi smo išli u koloni i trebalo nam je sat vremena vožnje jer smo išli jaaaako sporo (inaće treba oko 25 min) + još 10-min kolko mi je trebalo da usput pokupim buket.

Što se tiće načina poslovanja ovog fotografskog studia, moram reći da sam izuzetno nezadovoljan. Masu puta kada sam zvao nisu se javljali niti uzvratili poziv (zvao bih i na mobitel i na fiksni). Obečaju napraviti nešto, pa se po 2 mjeseca ne javljaju... Kad bi se i javili, bilo bi to u stilu "e, kaži?". E pa zovem da vi meni kažete u kojoj smo fazi! Uglavnom, da skratim... preko 7 mjeseci (skoro 8) od vjenčanja je trebalo da dobijemo materijale s kojima smo izuzetno nezadvoljni.
Video je tako katastrofalno složen da mi se uopće neda gledati ga (valjda su ga skalupili za sat vremena).
Što se tiče booka, i to je jako ofrlje napravljeno. Dogovorimo se da sliku koja nam je izuzetno bitna povečaju, a oni je izbace i tako u nedogled. Uglavnom sada na kraju imamo i duplih slika u booku, jer nam se na kraju više nije dalo ni zafrkavati s tim, pa smo samo zadnji puta brzo prelistali i pristali da rade bilo što samo da ih se više riješimo. Jednostavno, nismo više željeli gubiti živce na njih.

Žao mi je što nismo tražili da nam pokažu neki book od svadbe kad smo ugovarali posao, jer kad dođete k njima, pokažu vam svoj book u kojem su najbolje fotke sa tko zna koliko svadbi i za koji su si dali truda...

Uglavnom, mislim da smo jako dobro planirali svadbu i sa svim smo zadovoljni osim sa foto studio Mihi koje bi mijenjali ODMAH da ponovno organiziramo. Tako neprofesionalno ponašanje i takav ofrlji rad nisam u životu vidio. Izuzetno, ponavljam izuzetno sam nezadovoljan prije svega njihovim odnosom prema meni kao klijentu (kao da oni meni plačaju što nam rade slike i video), a isto tako i njihovim radom.
Zadnja izmjena: vrazichka; čet ožu 08, 2012 1:49 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: tema spojena s postojećom
Zack

PostPostao/la kuzma dana čet ožu 15, 2012 8:56 pm

Kod odabira fotografa važno je sve, ali baš sve dogovoriti unaprijed, tražiti fotke s nekoliko vjenčanja, ali sve, ne samo odabrane, jer nitko ne može napraviti 500 savršenih fotografija u jednoj noći. Video materijala što se tiče, također sve želje i potrebe treba dogovoriti ranije, jer je daleko veća vjerojatnost da fotograf i snimatelj neće pogoditi što netko od mladenaca želi. Savjeti iz iskustva su korisni, ali ih mladenci ne moraju poslušati, ipak su mladenci oni koji plaćaju. No, ako ste upozoreni na moguće loše posljedice određenih radnji, onda se kasnije nemojte žaliti. :D E, da... i cijena vam baš nije jamstvo kvalitete.
Što se tiče fotografa, bilo bi jako lijepo kada bi svaki pokazao sve svoje uratke, a ne samo najbolje. Nije baš najpametnije dovesti sebe u situaciju da netko od vas očekuje sve fotke savršene kao one skupljene sa trista vjenčanja.
kuzma

PostPostao/la ines1 dana pet ožu 30, 2012 6:24 am

Samo da nadovežem.

Sada da imam vjenčanje dala bi i 20,000 kuna za slike i video,
nego ovo što sam dobila od Tomislava D. iz Art Elegance.
Mislim da bi spomenuti trebao shvatit da nije bit odradit 10 vjenčanja po danu nego obavit to korektno da su mladenci zadovoljni ali njemu to nije bitno.

Na dogovoru nam je obečao brda i doline i ni nakon pola godine nije nam poslao original kasetice jel nam je frajer poslao neispravne dvd-e pred kraj se zamrzava slika, al njega baš brige

Iskreno mu želim da mu to propadne jel nije dorasao vodit jedan studio
na vjenčanje ti pošalje tako neke balavce koji su valjda na praksi a on poslije uzme pare i baš ga briga
ines1

PostPostao/la marija2m dana pon svi 21, 2012 2:45 am

Kako necemo imati video na vjencanju uzeli smi DT studio citala sam i vidila sam o dobro, upoznala dali se dogovoriti Pa sam ih bukirala. Mi cemo samo imati slike i one bolje razradene slike. Bez foto albuma ili wedding book jer je preskup.
Poslje cemo sami raditi wedding book.
Pa me zanima vasa izkustva na vjencanju snjima
Hvala :cheer:
marija2m

Koja pitanja postavit fotografima?

PostPostao/la ivana0205 dana pet svi 25, 2012 10:00 pm

Dragi moji,
u ponedjeljak idemo prvi put na prezentacije radova kod fotografa u studio i,iskreno,ja uopće ne znam sta bi ih pitali.
Bilo bi lijepo da mi netko od vas priča o svojim iskustvima tj.sta ste pitali i čega ste se poslije sjetili da ste trebali pitat?!?

Unaprijed Vam zahvaljujem

Ivana
Zadnja izmjena: maybelline; sub svi 26, 2012 9:35 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: spojeno s postojecom temom!
ivana0205

PostPostao/la Liddy dana uto svi 29, 2012 7:20 am

Ima li netko iskustvo s Ivanom Banićem (www.ivanbanic.com). Ja vidjela slike na sajmu u 2mj. i oduševio me,a kasnije sam se našla s njim i lik mi je super, bio je malo nervozan što je meni bilo slatko, ali nakon 10min razgovora se skroz opustio i postao profesionalan, izvadio brdo papira i počeo me ispitivati tko, gdje, što želim d aslika (on ima neku svoju šprancu p aispituje) pa jel imamomi kakvih želja, neke lokacije, posebne poze...svašta nešto :)
Sviđa mi se što su mu slike opuštene i lovi emocije i trenutke, i baš su mi super njegove slike. Ali po netu i forumima se nigdje ništa ni loše ni dobro ne može naći o njemu, pa me eto zanima jel netko zna što o njemu.
Liddy

PostPostao/la zaručnica dana uto svi 29, 2012 11:49 am

nisam nikada čula za njega,ali sviđaju mi se fotke :thumbsup:
zaručnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Foto i video

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.