Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Bacanje buketa i podvezice

Sklapanje braka u građanskom (matičarskom) i vjerskom obliku, rokovi za prijavu i dokumenti, potvrde, zakoni, običaji na vjenčanjima: hrvatski i strani običaji, nove lude ideje za nove običaje...

Re: Što mislite o svadbenim običajima?

PostPostao/la miga24 dana uto pro 02, 2008 10:23 am

He,he, koja je tu rasprava nastala! :rofl:
Meni se kod buketa sviđa simbolika prosljeđivanja drugoj mladoj ženi sa nadom da će se sljedeća udati ili čisto zato šta ti je draga,ali bacanje kao bacanje mrzim iz dna duše i to iz veoma jednostavnog razloga.Ja se bojim svega šta leti prema meni i može me udariti(nikad nisam bila baš sportski tip i lopta i ja nikad nismo bile na ti! :rofl: ).Dakle ja se bojim da će me buket pogoditi ili da će mi splaznut kroz ruke i da će mi se svi smijati da kak sam nespretna kad mi buket uspije splaznut(kao što vjerovatno pretpostavljate-ne bi bilo prvi put da mi je nešto splaznulo(i da mi je samo znati odakle mi ova glupava riječ! :ne zna: ))!
Dobro, lagala bih i kad bi rekla da mi izigravanje budale sa pačjim plesom,lambadom,cancanom, prije bacanja buketa mrak i veličanstveni tango ako ga uloviš, totalno mrak...Daleko od toga!
Zato sam ja odlučila pomoći svim svojim curkama(za koje znam da uglavnom isto imaju slično mišljenje) i preokrenuti stvari. Ja ću na svojoj svadbi biti ta koja ću raditi budalu od sebe a ne one!Ali neću još reći kako... :belj:
27.06.2009. -The day I married my best friend!
miga24

Marketing:

PostPostao/la miga24 dana uto pro 02, 2008 10:26 am

blablaca je napisao/la:ja sam razmišljala da nekog angažiram da mi napuše balone... i u jednog da sakrije podvezicu, nakon što se ona skine... pa neka gaze :rofl:

Draga, a da jednostavno imaš lažnu podvezicu za loviti?
Znači pravu ti dragi skida,a druga je već odavno u napuhanim balončekima?Ha?Pa kaj ti to ne bi bilo zgodnije? Ionak ti nitko ne bu primjetio razliku između podvezica...
miga24

PostPostao/la tangerina dana uto pro 02, 2008 10:26 am

miga24 je napisao/la:Dobro, lagala bih i kad bi rekla da mi izigravanje budale sa pačjim plesom,lambadom,cancanom, prije bacanja buketa mrak i veličanstveni tango ako ga uloviš, totalno mrak...Daleko od toga!
Zato sam ja odlučila pomoći svim svojim curkama(za koje znam da uglavnom isto imaju slično mišljenje) i preokrenuti stvari. Ja ću na svojoj svadbi biti ta koja ću raditi budalu od sebe a ne one!Ali neću još reći kako... :belj:

a da nas savjetuješ malo??? prosvjetljenje molim :pop:
tangerina

PostPostao/la tangerina dana uto pro 02, 2008 10:27 am

miga24 je napisao/la:
blablaca je napisao/la:ja sam razmišljala da nekog angažiram da mi napuše balone... i u jednog da sakrije podvezicu, nakon što se ona skine... pa neka gaze :rofl:

Znači pravu ti dragi skida,a druga je već odavno u napuhanim balončekima?Ha?Pa kaj ti to ne bi bilo zgodnije? Ionak ti nitko ne bu primjetio razliku između podvezica...

hm... da nabavljam još jednu podvezicu???? haha... ma nema smisla
tangerina

PostPostao/la miga24 dana uto pro 02, 2008 10:29 am

blablaca je napisao/la:
miga24 je napisao/la:

hm... da nabavljam još jednu podvezicu???? haha... ma nema smisla

Pa da.Imaš onih nekih bezveznih ful jeftino za kupit.
miga24

PostPostao/la miga24 dana uto pro 02, 2008 10:30 am

Jer iskreno bila sam na puno vjenčanja u zadnje vrijeme na kojima je bila ta fora sa balonima i podvezicom i da ti odmah velim-ili je mlada imala dodatnu podvezicu ili ju dragi nije niti skidao.
miga24

PostPostao/la tangerina dana uto pro 02, 2008 10:31 am

[quote="miga24"]

gdje da nađem full jeftinu podvezicu? :)
tangerina

PostPostao/la miga24 dana uto pro 02, 2008 10:36 am

Evo ovak.Ja ću ići vjerovatno drugi tjedan u potragu za mladencima za tortu.I druga buduća kuma mi rekoše za jedan dućan tu u Zagrebu di ima svakakvih takvih gluposti za vjenčanje uključujući i mladence i podvezice,pa ak hoćeš ako bude koja jeftina sliknem ti je,pošaljem na mail,pa ako ti se na kraju i dopadne,kupim ti je i pošaljem poštom.Ha,kaj veliš?
miga24

PostPostao/la mia_m dana uto pro 02, 2008 10:36 am

china shop :) koliko uopce to kosta? u salonu gdje sam kaparila vjencanicu oni to daju koa poklon, barem teta tako rekla.
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la miga24 dana uto pro 02, 2008 10:40 am

mia_m je napisao/la:china shop :) koliko uopce to kosta? u salonu gdje sam kaparila vjencanicu oni to daju koa poklon, barem teta tako rekla.

Ja to još nikad nisam vidjela u china shopu. Koliko košta ne znam jer mi do sada još nije trebalo :D ali mi kuma rekoše da je bilo dosta jeftino.Kao 20-30 kn čini mi se.
miga24

PostPostao/la tangerina dana uto pro 02, 2008 10:40 am

ja ću dobit jednu đabe u salonu... ali ako i želim duplu, ne mislim je masno plaćat :) ako ima koja na narančasto, fotkaj...

mia, imaš mail
tangerina

PostPostao/la miga24 dana uto pro 02, 2008 10:42 am

Okeić stara.Javim ti kad saznam nešto.Ali nekak čisto sumnjam da bum naišla na koju narančastu... :belj:
miga24

PostPostao/la tangerina dana uto pro 02, 2008 10:51 am

miga24 je napisao/la:Okeić stara.Javim ti kad saznam nešto.Ali nekak čisto sumnjam da bum naišla na koju narančastu... :belj:

a ne sva narančasta... dovoljna mi je ona traka da je narančasta... hvala stara!
tangerina

Re: bacanje buketa

PostPostao/la Reina dana uto pro 02, 2008 10:57 am

ja nisam bacala buket. sve neudane curke su napravile krug oko mene držeći se za ruke. meni su zavezali maramu oko očiju i na kraju nekakve kratke pjesmice tipa "ide maca oko tebe", ja sam buket predala curi koja se nalazila točno ispred mene. sva sreća da se ta curka udaje u 5. mjesecu! :grli:
znači, došao je u prave ruke. :cheer: :buket:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Re: bacanje buketa

PostPostao/la tangerina dana uto pro 02, 2008 10:59 am

Reina je napisao/la:ja nisam bacala buket. sve neudane curke su napravile krug oko mene držeći se za ruke. meni su zavezali maramu oko očiju i na kraju nekakve kratke pjesmice tipa "ide maca oko tebe", ja sam buket predala curi koja se nalazila točno ispred mene. sva sreća da se ta curka udaje u 5. mjesecu! :grli:
znači, došao je u prave ruke. :cheer: :buket:

gdje da sad komentiram, na ovoj temi ili tamo??? hm hm

ugl, i to je jedna od opcija, čitala sam tamo na onom forumu, mogla bi i tako nešto... čisto da ne bude klasika :)
tangerina

PostPostao/la Ness dana uto pro 02, 2008 12:52 pm

podvezica bi trebalo biti u svakom boljem dućanu sa donjim rubljem, ja sam svoju dobila na poklon u salonu vjenčanica, a mislim da sam ih pitala još jednu da ne bi bio problem, pa nije to skupo, malo čipke, jedna satenska trakica i to je to......
kod nas je ispalo ful smiješno što se na videu vidi kako mi kuma stavlja podvezicu na desnu nogu, a dragi u sali skida podvezicu sa lijeve noge........ jer sam ju ja u međuvremenu skinula i dala kumi na čuvanje, pa sam ju ponovno stavila tik pred skidanje :rofl: :rofl: :rofl:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto pro 02, 2008 1:02 pm

na netu se prodaju po 60kn, zato i pitam
tangerina

PostPostao/la midva dana uto pro 02, 2008 2:01 pm

ja nisam imala podvezicu, nego je dragi bacao kravatu, iako nismo to planirali.....
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto pro 02, 2008 3:07 pm

midva je napisao/la:ja nisam imala podvezicu, nego je dragi bacao kravatu, iako nismo to planirali.....

haha.. možda da kupim i ja jednu kravatu... ko fol :pop:
tangerina

PostPostao/la midva dana uto pro 02, 2008 3:11 pm

pa da, kaj kad je tak isplao, ja nisam imala namjeru bacat buket, al je sis rekla u petak da je naručila mali buket kao moj, da ga bacam, jer budu klinci to jedva čekali, pa smo na brzinu iskopali tu kravatu, da i on "nešto baci"....
dobro je ispalo na kraju...
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana uto pro 02, 2008 3:48 pm

Lisca Cheek ima podvezice u boji..
moja sveki kupila meni crvenu u Varaždinu,ali ja nisam htela to nositi,tak da je ostala doma :raspa: :raspa: :raspa:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto pro 02, 2008 5:47 pm

5rich je napisao/la:Lisca Cheek ima podvezice u boji..
moja sveki kupila meni crvenu u Varaždinu,ali ja nisam htela to nositi,tak da je ostala doma :raspa: :raspa: :raspa:

lisca??? e koja je cijena??? hm hm... ti biš mene u minus bacala, haha
tangerina

PostPostao/la Reina dana uto pro 02, 2008 9:06 pm

ja sam svoju kupila tamo gdje sam i iznajmila vjenčanicu. nisam sigurna koja je bila cijena, ali mislim oko 50-ak kuna. cijeli je onaj stupić tamo bio prepun podvezica, jedva sam svoju odabrala. :o :cerek:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana uto pro 02, 2008 9:20 pm

blablaca je napisao/la:
5rich je napisao/la:Lisca Cheek ima podvezice u boji..

lisca??? e koja je cijena??? hm hm... ti biš mene u minus bacala, haha

mislim da ti nbsiu bile skupe..ak je lisca cheek grudnjak kojih 170 kn naviše,onda je podvezica kojih 70 navjviše...budem rekla sveki da ode pogledati,ili se možda sijeća kolko je moju platila :buket: :buket:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Linda dana sri pro 03, 2008 2:09 pm

Što se tiče buketa, ja jedva čekam kad ću se udati jer više neću morati hvatati buket... :cagam:
Osjećam se glupo jer prvo me tjeraju da ga idem hvatati pa onda stojim tamo s curama u zadnjem redu kao blesava,
a u prvom redu se obično potuku za buket.. :huh:
Nekako bih htjela da je to zanimljivije, a ne da curke stoje kao kipovi (barem je tako bilo na svadbama na kojima sam ja bila).. :ha:
S druge strane idem jer što ako meni nitko neće htjeti hvatati buket ili nešto pa smišljam neku pametnu ideju.. :kava:

Za podvezicu smo se dragi i ja složili da će biti balon eksplozija jer nam se druga varijanta ne sviđa.. :kiss:
Jedva čekam 1.8.2009..... I found someone to take away the heartache, to take away the lonely nights....
slika
Linda

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Obred sklapanja braka i običaji na vjenčanjima

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.