Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Smještaj gostiju za vjenčanje u drugom gradu

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Smještaj gostiju za vjenčanje u drugom gradu

PostPostao/la ayleen dana pon svi 23, 2011 11:24 pm

ivancica je napisao/la:
A koliko jeftino?? Meni je super npr. hotel Jarun. Soba 2 osobe u dvokrevetnoj sobi je 475 kn znači oko 238 kn po osobi a meni se to ne čini tako skupo :ne zna: :ne zna:

A vjerojatno bi i dobili popust da uzmete dosta soba :idea: Plus, izgleda mi predivno hotel :thumbsup:

http://hotel-jarun.com/

Eh, onda ja živim u oblacima :shock1: Radi se o otprilike 40 ljudi, naravno, ne vjerujem da će svi doći, ali moram znati... A 238 kn po osobi mi ne bi bilo puno jedino da se radi o 2 osobe od 200 uzvanika :/ Najbolje da nikog onda ne zovem :crta:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

Marketing:

PostPostao/la dalmašica dana pon kol 01, 2011 7:47 am

Kako mi se bliži datum, tako sam uvjerena da će mi smještaj gostiju bit najveći problem..iumam za smjestit oko 45-50 ljudi aaa... i mislila sam po apartmanima, ali osobe za koje sam bila sigurna da će nam pomoć odbile su
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la miheey dana sri kol 03, 2011 7:00 am

dalmašica je napisao/la:Kako mi se bliži datum, tako sam uvjerena da će mi smještaj gostiju bit najveći problem..iumam za smjestit oko 45-50 ljudi aaa... i mislila sam po apartmanima, ali osobe za koje sam bila sigurna da će nam pomoć odbile su

Pa zašto su odbile..??? Ne znam di će biti vjenčanje pa ne znam ni kakav je kapacitet soba, apartmana itd... Mi isto imamo dosta ljudi da nam dolaze iz drugog grada i neke ćemo smjestiti u apartmane u sklopu sale a neke kod rodbine i prijatelja.. Možeš li se tako snaći..? Da zamoliš rodbinu i prijatelje..?
:huh: :huh: :huh:
[url=http://www.weddingcountdown.com]
slika
[/url]
miheey

PostPostao/la dalmašica dana sri kol 03, 2011 7:05 am

Na Braču je vjenčanje...neki od rodbine imaju dosta velike apartmane kapacitetno, međutim oni su rekli da nema problema ako ne budu imali tada goste ( a ja ne mogu čekat zadnji tren), a neki obiteljski prijatelji kad ih se pita se prave glupi( npr jedna mamina frendica može smjestiti pa nekih 15 gostiju al ne...) na kraju ćemo pored svih tih prijateljskih i obiteljskih apartmana plaćat apartmane u skroz desetih...
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la miheey dana sri kol 03, 2011 7:33 am

dalmašica je napisao/la:Na Braču je vjenčanje...neki od rodbine imaju dosta velike apartmane kapacitetno, međutim oni su rekli da nema problema ako ne budu imali tada goste ( a ja ne mogu čekat zadnji tren), a neki obiteljski prijatelji kad ih se pita se prave glupi( npr jedna mamina frendica može smjestiti pa nekih 15 gostiju al ne...) na kraju ćemo pored svih tih prijateljskih i obiteljskih apartmana plaćat apartmane u skroz desetih...

Normalno da ne možeš čekati zadnji tren :izivciran: Nema ti druge nego se kod drugih organizirati. :ne zna:
slika
[/url]
miheey

PostPostao/la dalmašica dana sri kol 03, 2011 7:37 am

Ma znam..na kraju će i bit tako..poired svih prijatelja i obitelji ću plaćat apartmane al jednom se udajem haha...s tim da naravno svima sam rekla noćenje od petka do nedilje...
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la miheey dana sri kol 03, 2011 7:44 am

Mi stvarno ne možemo ljudima u što budu u apartmanima platiti dva dana a isto tako i prijatelje i rodbinu da se gužvaju dva dana..Tako da ćemo svima reči da je to na jednu noć a brate mili ako će ko doći ranije onda će se valjda sam snaći. :raspa:
slika
[/url]
miheey

PostPostao/la dalmašica dana sri kol 03, 2011 7:47 am

Ma ja sam ti tu imala strašnih problema..tj svio su govorili da je to daleko( ne bi da živim u Americi aaa).. kao da se ne isplati dolazit u subotu, da ne znaju ..i tak slično..i onda sam ja rekla dragom da svima svojima kaže da mogu doć u petak i otić u nedilju...a ovima mojima koji su mi blže ću organizirat samo subotu spavanje
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la miheey dana sri kol 03, 2011 8:03 am

dalmašica je napisao/la:Ma ja sam ti tu imala strašnih problema..tj svio su govorili da je to daleko( ne bi da živim u Americi aaa).. kao da se ne isplati dolazit u subotu, da ne znaju ..i tak slično..i onda sam ja rekla dragom da svima svojima kaže da mogu doć u petak i otić u nedilju...a ovima mojima koji su mi blže ću organizirat samo subotu spavanje

Ma znaš što...ja mislim da kad neko hoće doći,
doći će s kraja svita a kamoli negdi di je udaljenost tri ipo ure vožnje. I moraju razumiti da ćemo radije platiti taj smještaj njima nego sebi negdi za bračno putovanje :roll: :roll: :roll:
slika
[/url]
miheey

PostPostao/la anastasia dana sri ruj 14, 2011 2:53 pm

slažem se,tko želi doći će doći...također imam isti problem, peljam cijelu malu ekskurziju iz zagreba u split :D al sam rekla, onog kog želim na vjenčanju tamo će bit pa makar NASA-inom letjelicom išli vamo :D , njih jednostavno želim pored sebe i radije ću platit toliko kuna/eura čega već, već bit na svojoj svadbi bez ljudi do kojih mi je stalo
Fata viam invenient

slika

slika
anastasia

PostPostao/la tinica dana ned ruj 18, 2011 12:49 pm

:bok: zelim svim forumasima!

Nova sam ovdje i jako bih vam bila zahvalna kada bi mi bilo tko od vas pomogao oko par sljedecih pitanja.
Inace zivjela sam u Slavoniji ali sada dragi i ja zivimo skupa u Njemackoj. Vjencali smo se ove godine ali u opcini, zelja nam je sljedece godine crkveno vjencanje imati u Hrvatskoj tocnije u Istri ili Kvarneru. Ali sve je to tako tesko jer niti jedno od nas taj dio LIJEPE NASE ne poznaje.
Zanima nas da li itko od vas ima slicna iskustva? To nebi bilo veliko vjencanje vec do recimo 20 do 25 osoba, koje naravno treba negdje i smjestiti, ali gdje?
Nasa zelja je bila iznajmiti nekakvu vilu ili kucu za 10 osoba(tih spomenutih 10 osoba bi trebalo ostati tjedan dana na moru tj. u toj vili ili kuci), a ostatak smjestiti po apartmanima.
Da li zna itko od vas gdje i kako je moguce saznati bilo sto od navedenog?

Hvala onima koji nas razumiju i daruju nam barem par minuta svoga slobodnog vremena.
Lijepi pozdrav
tinica

PostPostao/la zeljka770 dana čet stu 03, 2011 6:59 pm

moja svadba je u 6.mj i imat cu oko 70 gostiju, od toga, bar 30 ih treba smjestaj, makar su neki rekli da ce sami platiti i da ne misle nas tjerati u taj trosak, ali svejedno kad vidimo tocan broj "spavača", onda cemo i vidjeti za sobe. ne zelim da mi se ljudi 300km vracaju nakon vjencanja. nesto smjestiti kod mene, nesto kod rodbine, a nesto u sobe restorana u kojem ce biti vjencanje. oni samo neka dođu :)
zeljka770

PostPostao/la anastasia dana čet stu 03, 2011 10:24 pm

zeljka770 je napisao/la:moja svadba je u 6.mj i imat cu oko 70 gostiju, od toga, bar 30 ih treba smjestaj, makar su neki rekli da ce sami platiti i da ne misle nas tjerati u taj trosak, ali svejedno kad vidimo tocan broj "spavača", onda cemo i vidjeti za sobe. ne zelim da mi se ljudi 300km vracaju nakon vjencanja. nesto smjestiti kod mene, nesto kod rodbine, a nesto u sobe restorana u kojem ce biti vjencanje. oni samo neka dođu :)

potpuno se stobom slažem, prvo sagledat tko će spavat,drugo vidjet dal možeš kod koga bliskog iz svoje okoline i onda neki hotel/hostel/motel unajmit (popust na više soba itd) :cagam:
Fata viam invenient

slika

slika
anastasia

Vaucher za smještaj u hotelu Phoenix

PostPostao/la yesidocroatia dana uto pro 29, 2015 9:32 am

Pozdrav,

ukoliko znate mladence koji trebaju smještaj za svoje goste, slobodno mi se javite jer imam povoljan vaucher za hotel Phoenix.

Sve detalje možete naći na linku;
http://www.njuskalo.hr/karte-ostalo/vau ... s-17543668

Hvala :buket:
yesidocroatia

PostPostao/la Majamajaja dana čet svi 12, 2016 2:44 pm

ayleen je napisao/la:Jel zna netko za jeftin smještaj u Zagrebu? Po popisu "iz prve" bi trebalo jako puno ljudi doći iz inozemstva, tako da ne znam što da radim. Neke bih uspjela smjestiti doma, kod susjede i u viksu, a ostali?? Onda se premišljam bi li ih sve i zvala... :ha:

Možda vama neće pomoći ali nekom drugom hoće sigurno...u Zagrebu postoje apartmani u centru, zovu se Zagreb Deluxe, ima više stanova odnosno apartmana koji su dosta veliki, mi smo išli za vikend tamo :)
Majamajaja

Marketing:

Prethodna

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.