Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Gdje sa gostima za vrijeme slikanja?

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Gdje sa gostima za vrijeme slikanja?

PostPostao/la Apache dana pon ožu 11, 2013 7:53 am

Mi budemo imali imali slikanje nakon obreda, i to odmah tamo na mjestu gdje bude i obred. Dok bude slikanje, pripremljen bude švedski stol sa pijačom i domaćim hladnim narescima da ljudi ne zuje okolo. Nakon slikanja svi zajedno idemo u salu na večeru.
slika
Apache

Marketing:

PostPostao/la ivancica dana pon ožu 11, 2013 9:55 am

Mi ćemo imat slikavanje 2 dana kasnije, iz više razloga. Najvažniji su da ne želimo goste ostavljat negdje dok se mi naslikavamo, a ne želimo prije iako imamo relativno kasno vjenčanje ( okupljanje tek u pol 5 vjerojatno ) jer ja ne želim da me mladoženja vidi prije crkve ( na okupljanju će biti svi osim mene ).
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la lilica dana čet kol 15, 2013 4:01 pm

posto je bilo puno komplikacija i rasprava o tome, evo javljam konacan dogovor: NEMA NIKAKVIH DOCEKA :cheer: :cheer: :cheer: shvatili smo da je to zaista nepotrebno kompliciranje i da nam je puno bolje dan iskoristiti za slikanje u miru na puno lokacija. u pocetku je svekrva pricala da ce ona svejedno tamo kod njih napraviti nesto, ali odustala je i shvatila da je to glupo posto mladozenja nece uopce biti prisutan :D
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Prethodna

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.