Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

darovi za roditelje (svoje i supružnika)

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: darovi za roditelje (svoje i supružnika)

PostPostao/la Lia dana sri stu 18, 2009 10:43 pm

U biti, očito običaj darivanja postoji. A onaj ko će ga se držat mislim da je bolje da onda kupuje ljudima nešto što zna da vole nego da se drže nekih starinskih običaja kao što je ovaj o posteljini za sveki. Mislim da će se danas svaka sveki više razveselit lijepim zlatnim komadom nakita ili parfemom nego posteljinom.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la spalato091 dana čet stu 19, 2009 1:24 pm

slažem se s lorelai.mislim kad se već kupuje da je pun pogodak kupiti ono što osoba voli i što joj se sviđa nego se vodit tradicijom jer se vremena mjenjaju :loveflag:
manuela
spalato091

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri pro 16, 2009 10:50 pm

mi smo odlučili roditeljima poklonit okvir za slike sa našom fotkom sa vjenčanja... naravno,fotograf mi radi i zahvalnice tu večer pa će mi i te dvije slike napravit onda...a i moji i njegovo roditelji imaju godišnjice braka u 5 mjesecu...moji 10 dana prije svadbe a njegovi 6... tako da ćemo im vjerovatno poklonit neku večericu ili slično...
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana pet pro 18, 2009 11:54 am

roditelji ce dobit male vjencane albume samo za sebe, eto i to smo rijesili. znam da ce moja mama bit presretna jer uvik kuka kako nema sestrinih slika, samo njih par, i nesto amaterskih
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana pet pro 18, 2009 12:16 pm

ovo s okvirima mi je prekrasan poklon :svakacast:
tangerina

PostPostao/la atalya dana pon sij 25, 2010 9:48 am

moji krsni kumovi imaju na isti dan godišnjicu braka...a ja totalnone znam kaj bi mi mogli napravit da ih iznenadimo :ne zna: :ne zna:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana pon sij 25, 2010 3:30 pm

Od tetka kum je na dan tetkove svadbe ,prije 2 godine , isto imao godišnjicu braka i to nitko nije znao, niti su oni znali da se tetak sjetio. Nakon što su teta i tetak isikli tortu i nazdravilo se, bend je zamolio da izađu ti kumovi kojima je bila godišnjica. NJima su konobari na kolicima donjeli tortu na kojoj je pisalo sretna XX godišnjica pa su oni iskili svoju tortu. Nazdravilo se i skupa s mladencima su zaplesali valcer.
E sad, sve ovisi kakvi su ti ti kumovi. Nekome bi bilo neugodno tako biti u centru pozornosti (kao npr. meni :D ).
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la atalya dana pon sij 25, 2010 3:50 pm

Lorelai je napisao/la:Od tetka kum je na dan tetkove svadbe ,prije 2 godine , isto imao godišnjicu braka i to nitko nije znao, niti su oni znali da se tetak sjetio. Nakon što su teta i tetak isikli tortu i nazdravilo se, bend je zamolio da izađu ti kumovi kojima je bila godišnjica. NJima su konobari na kolicima donjeli tortu na kojoj je pisalo sretna XX godišnjica pa su oni iskili svoju tortu. Nazdravilo se i skupa s mladencima su zaplesali valcer.
E sad, sve ovisi kakvi su ti ti kumovi. Nekome bi bilo neugodno tako biti u centru pozornosti (kao npr. meni :D ).

to mi se sviđa, nije nešto pretjerano, a mojim kumovima bi bilo drago da se tak neš napravi... :thumbsup: :thumbsup: fala lori :kiss:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana pon sij 25, 2010 4:08 pm

Nema na čemu :mig: :grli:
slika
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la malena_4you dana pet vel 12, 2010 6:55 pm

kod mene nema tog običaja, jedan trošak manje :D
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Polesana dana uto tra 20, 2010 10:22 pm

*prvi dio posta prebačen na temu Lude ideje*

Mojima smo tako riješili jer nemaju okruglu godišnjicu, a mom tati ćemo pokloniti jednu ciglu (simbolika), ali pak sad ne znam što bi mojoj mami poklonili. Stvarno se žena pretrgala za našu svadbu, jedina nam sve pomogla, radila pozivnice, konfetijerice, sve dekoracije, kupila nam brdo toga za novi stan... :grli:
Dajte mi pliz neke prijedloge što bi mogli njoj! :cubice:
Zadnja izmjena: Branči; sri tra 21, 2010 11:35 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: podjela posta
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la malena_4you dana sri tra 21, 2010 7:01 am

ana, imaš super ideje, sad si i mene nadanula :svakacast: :svakacast:
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Polesana dana sri tra 21, 2010 11:04 am

Baš mi je drago! :thumbsup:
Ali što mami pokloniti? :huh:
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana pon sij 24, 2011 2:35 pm

daklem ja imam ideju da roditeljima poklonimo bocu nekoga pica na kojoj ce biti etiketa sa nasom slikom i datumom vjencanja i uz tu bocu dvije case na kojima bi bio ugraviran datum vjencanja...
a na nasem vjencanju u ponoc ce biti rdan mom tati,kumovoj curi i 1.godisnjica braka rodacima..tako da cemo za svakoga od njih imati tortu,neku otkacenu simbolicnu i onda kad najave nasu tortu prvo ce doci za tatu torta (sigurno ce se iznenaditi :cerek: ) onda opet najava torte,al ce doci za rodakovu curu, i kad misle da je gotovo doci ce torta za rodake koji slave godisnjicu jer sigurno nece misliti da smo ih se sitili :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la plava_mlada dana čet vel 17, 2011 12:22 pm

lunna, super ste, vi fakat na sve mislite!!! :svakacast: :svakacast:
slika
plava_mlada

PostPostao/la ivancica dana uto lip 18, 2013 3:44 pm

Mi ćemo roditeljima dati male albume sa slikama sa svadbe. To nam se činilo najprikladnije :D
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Prethodna

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.