Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

darovi za roditelje (svoje i supružnika)

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: darovi za roditelje

PostPostao/la Katriona dana sri lip 03, 2009 3:38 pm

blab, sviđa mi se, toliko da bih rado i ja jedan takav komplet... :raspa: :cerek: :grli1:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PostPostao/la tangerina dana sri lip 03, 2009 6:42 pm

tnx babe... okvir kupljen sasvim slučajno, dok smo tražili po zagrebačkom pevecu okviriće za zahvalnice, naletili na ove okvire i odmah se zaljubili.

katri, dogovorit ćemo se :mig:
tangerina

PostPostao/la pitura dana sri lip 03, 2009 6:45 pm

sto se tice okvira, on mi je prekrasan, ali ja necu biti pohlepna kao Katrica pa cu traziti samo onu bocu :lol: :lol: :cerek:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto ruj 01, 2009 8:10 pm

ovako izgledaju zamotani pokloni za naše roditelje i za moju sister (bez boce)
slika slika
tangerina

PostPostao/la samo_njegova dana sri ruj 02, 2009 7:15 am

prekrasno aranžirano :10od10: :10od10: :10od10:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la theonly dana sri ruj 02, 2009 8:09 am

preeekrasno je! to su okviri za slike? :10od10:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri ruj 02, 2009 8:26 am

da, okviri, one boce (koje imaju u sebi grozd) i bombonjerica :cerek:
tangerina

PostPostao/la Reina dana sri ruj 02, 2009 8:31 am

ja sam pomislila da su ogledala, pa da si dala nešto na njima ugravirati. :idea:
ne znam odakle mi ta ideja!

a jel ima neka slika unutra ili nema? :D
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri ruj 02, 2009 8:40 am

nema, vidiš da su motani taman da se izvadi okvir i metne slika., to će moje curke onaj dan, doma isprintat slikicu, stavit unutra i do večere će biti spremno za roditeljima poklonit :raspa:

ogledala :misli: već ste zaboravile na slike
slika i slika
tangerina

darovi za suprugovu obitelj

PostPostao/la spalato091 dana sub lis 17, 2009 3:14 pm

Jel itko upoznat s dalmatinskim običajima,daruje li se nešto svekrvi i svekru prije vjenčanja?Što to uglavnom bude?Daruje li se i ostatak obitelji?MOlim vas iskustva i informacije
manuela
spalato091

Re: darovi za suprugovu obitelj

PostPostao/la ivancica dana pon lis 19, 2009 10:01 am

spalato091 je napisao/la:Jel itko upoznat s dalmatinskim običajima,daruje li se nešto svekrvi i svekru prije vjenčanja?Što to uglavnom bude?Daruje li se i ostatak obitelji?MOlim vas iskustva i informacije

Moja majka ti je baki i didu (svekru i svekrvi) poklonila komplet posteljine, a jel stari išta njenima dao nemam pojma :ne zna:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Re: darovi za suprugovu obitelj

PostPostao/la Studentica24 dana pon lis 19, 2009 12:38 pm

spalato091 je napisao/la:Jel itko upoznat s dalmatinskim običajima,daruje li se nešto svekrvi i svekru prije vjenčanja?Što to uglavnom bude?Daruje li se i ostatak obitelji?MOlim vas iskustva i informacije

Nikad čula - a iz Dalmacije sam... :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna:
Koliko znam, jedini je običaj da svekar i svekrva daruju nevjestu nakitom - ja to svojima nisam htjela niti spomenuti jer su mi previše tog dali dosad (ljubav na prvom mjestu)... Čuli su za to i žele nešto kupiti, ali ja sam ustrajna... :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Re: darovi za roditelje (svoje i supružnika)

PostPostao/la Oluja dana pon stu 09, 2009 7:14 pm

mojim roditeljima ce bit 30-a godisnjica braka 9 dana nakon mog vjencanja :vau: ja bi zaista htjela da ih nekako iznenadimo i poklonimo im nesto. e sad, zanima me vase misljenje jel glupo da ako njih necim iznenadimo, da njegove nicim ne iznenadimo (osim sta cemo se napokon ozenit :D ) :ha:
mislila sam zamolit muziku da prozove roditelje i da otplesu ili svoj prvi ples (ako uspijem izvuc sto je bio) ili od dade topica dali znas da te volim (znam da mi majka obozava tu pismu!) i htjela bi im poklonit vikend odmor negdi (najvjerojatnije u Sarajevu di su se zarucili i ozenili, u tom hotelu). znam da ce se sigurno istrosit kako god do mog vjencanja pa najvjerojatnije nece bit u prilici to sebi priustit i svecano obiljezit 30 godina divnog braka. njegovi opcenito ne drze do nikakvih slavlja, ne slave ni rockas (u nas se to redovito slavi i cila rodbina se okupi :budala: ). koliko ja znam, njegovima je vec bila 30-a godisnjica (pretpostavljam jer im je stariji sin napunio 30 ovo lito :kava: ). mislim da kod nas ni ne postoji tradicija darivanja roditelja, bar ja nikad nisam cula za nju.
:ne zna:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana pon stu 09, 2009 7:22 pm

čisto radi toga da ne bude uvrijeđenih, mi poklonili i mojima i njegovima večeru, iako je mojima taj da bila GO, a njegovima skoro 2 mjeseca prije, a i full je lijepo izgledalo pred gostima :cerek: to je dar od srca, dakle, nikakav običaj
a što se tiče običaja, tu su već dobili sve kako spada
tangerina

PostPostao/la Studentica24 dana pon stu 09, 2009 7:23 pm

Oluja, zašto ne?! Ne shvaćam zašto bi njegovima to smetalo, naši prijatelji su se vjenčali na dan (ili koji dan prije) kad su njeni slavili godišnjicu braka i poklonili su im umjetničku sliku - nitko nije ni pomislio da su trebali darivati i njegove... :ne zna: :ne zna: :ne zna:
Ti ih najbolje poznaješ, napravi kako smatraš da je najpametnije!
Što se tradicije tiče, pa ne darivaš ih zbog tradicije, ljudi slave godišnjicu! :D
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Oluja dana pon stu 09, 2009 7:29 pm

blablaca je napisao/la:čisto radi toga da ne bude uvrijeđenih, mi poklonili i mojima i njegovima večeru, iako je mojima taj da bila GO, a njegovima skoro 2 mjeseca prije, a i full je lijepo izgledalo pred gostima :cerek: to je dar od srca, dakle, nikakav običaj
a što se tiče običaja, tu su već dobili sve kako spada

da im onda svima poklonim putovanje? :shock1:
ne vjerujem da bi se njegovi naljutili ili uvrijedili zato sta nisu nista dobili, oni su jednostavni i dragi ljudi, naravno da im namjeravam nesto do srca poklonit. imam jos vrimena, smislit cu nesto
hvala vam cure :grli:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana pon stu 09, 2009 7:31 pm

ma vraga ćeš i njegovima poklonit putovanje, samo stavi se u situaciju da jedni dobiju, a drugi ne, malo glupo, barem meni :ne zna: vidi što debeli kaže, da ne bi bilo da kasnije plače :ne zna:
u svakom slučaju, pametno :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la Oluja dana pon stu 09, 2009 7:39 pm

blablaca je napisao/la:ma vraga ćeš i njegovima poklonit putovanje, samo stavi se u situaciju da jedni dobiju, a drugi ne, malo glupo, barem meni :ne zna: vidi što debeli kaže, da ne bi bilo da kasnije plače :ne zna:
u svakom slučaju, pametno :thumbsup:

pa i meni je glupo da samo svojima nesto poklonim, zato i pitam. sve mi se cini da necu svojima to onako javno poklonit (putovanje) jer ne mogu to i njegovima poklonit da da ih ne isticem, nego ples nakon naseg prvog plesa, i tortu ili tak nesto, i svakom paru roditelja neki jednako vrijedan poklon.
a debelog bas briga iskreno :kava: on nema neko svoje misljenje o tome, bar za sada
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana pon stu 09, 2009 7:41 pm

eto, pokloni im prvi ples i to možeš javno, bit će super, a putovanje rađe u privatne svrhe, da ne bi netko bio javno povrijeđen :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la Emma285 dana uto stu 10, 2009 8:19 pm

Za roditelje sam napisala u temi pokloni za kumove, a za svog budućeg sam razmišljala da mu kupim Fotić neki poluprofi jer si to jako želi. I moći se naše trenutke zajedničkog života zabilježiti uspomenom na vjenčanje :-)
Emma285

PostPostao/la Branči dana sri stu 11, 2009 8:34 am

Emma285 je napisao/la:Za roditelje sam napisala u temi pokloni za kumove, a za svog budućeg sam razmišljala da mu kupim Fotić neki poluprofi jer si to jako želi. I moći se naše trenutke zajedničkog života zabilježiti uspomenom na vjenčanje :-)

ovo je tema za poklone za roditelje, a posebno postoji tema što pokloniti dragome/dragoj.
mislim da nije potrebno ponovno naglašavati da se u temu piše što zaista i spada pod temu.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Emma285 dana sri stu 18, 2009 12:51 am

Moja greška, ja sam drugačije shvatila naslov teme..Ah kad čitam napola. Isprika :budala:
Emma285

PostPostao/la spalato091 dana sri stu 18, 2009 7:27 pm

hvala vam na informacijama zanimalo me zna li itko išta o darivanju svekra i svekrve u dalmaciji!!čula sam za neki običaj da mlada dariva dan-dva prije vjenčanja mladoženjinu obitelj oca majku braću itd
manuela
spalato091

PostPostao/la Lia dana sri stu 18, 2009 8:23 pm

To sam i ja čula. Kao za sveki bi trebala posteljina, za svekra i brata od muža može košulja, a zaboravila sam šta za sestru od muža.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la spalato091 dana sri stu 18, 2009 9:21 pm

mislim da sam negdje čula za oca od mladoženje kravatu,košulju,parfem(ako se zna kakve voli i voli li uopće),za mamu neki nakit,kozmetika,set ručnika,neki ukras za kuću,pa i posteljina,za braću isto košulja,miris a za sestru isto naušnice,sat,ovisi o dobi i kakav je tip
manuela
spalato091

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.