Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lista darova/želja za mladence

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Lista darova/želja za mladence

PostPostao/la taja.dj dana sri stu 19, 2008 11:30 pm

Moj dragi i ja pomalo si uređujemo kat kuće njegovih roditelja, kakva je trenutna situacija, sve ćemo pomalo, jer stan je ok, ali treba dosta toga promijeniti i već je istrošeno.

kako ćemo jednog dana raditi i novu kuhinju, trebat' ćemo i razno razne aparate i sl...

Ja sam nekako ZA da se napravi lista želja, dragi je potpuno protiv te ideje, jer mu to nekako besmisleno i neugodno, ali neće reći..
Onda mu kažem da je ipak prednost dobiti nešto što nam treba, nego 5,6 kompleta suđa, 3 tostera i kako to već ide :-)

Možda napravimo tako da recimo prijateljima samo podijelimo te liste uz pozivnice, a familiji ne, ne znam, možda nešto smislimo.

Da li znate u kojim sve trgovinama ili trgovačkim centrima u Zagrebu uopće rade liste želja?
1.5.2009.
taja.dj

Marketing:

Re: Lista darova/želja

PostPostao/la Reina dana čet stu 20, 2008 7:07 am

mi smo ti bili jednom u mandiju na žitnjaku i uletili smo u svilanit da si kupimo dekicu. i ja se malo prošetam po dućanu kada skužim nekakav pult, sav ukrašen, pun ručnika, plahti, ogrtača, posteljine itd. sa strane je bio papir na kojem je pisalo da je ovo lista želja tih i tih mladenca koji se žene tad i tad!
i na tom popisu pisalo je sve što se mladencima svidjelo, a bilo je u tom dućanu. neke su stvarčice bile maknute jer su im ljudi već kupili. :cheer:
meni je to super ideja! nigdje prije to nisam vidjela! :thumbsup:

i da, na kraju popisa bili su napisani još neki dućani gdje su mladenci dali listu darova!
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana čet stu 20, 2008 10:03 am

taja, preselila sam ti temu tu na pdf o gostima, jer se ovdje već pričalo o darovanjima

Ovak, za liste darova ja znam da imaju: Lesnina, Merkur i Viva.

Meni je to odlična stvar i možeš ti odabrati samo 10 stvari pa liste dati samo prijateljima... a ostalima natuknut da bi lovu :mig:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la miss-djurdja dana čet stu 20, 2008 10:24 am

Listu darova ima Kika i Varteks na trgu gore na katu di je staklovina,suđe...
miss-djurdja

PostPostao/la tangerina dana pon pro 01, 2008 6:44 pm

meni je to također super stvar, samo nisu svi pristalice toga i opet se događaju iste stvari, a to je da ljudi duplaju darove. U mojim krajevima znaju mladenci uzet par trgovina, u svakoj izaberu ono full što im treba, tako da svaki gost može izabrat od jeftinijeg do skupljeg dara... To je fenomenalna stvar, bar po meni!

joj, već se vidim kako ću šizit :rofl:
tangerina

PostPostao/la taja.dj dana pon pro 01, 2008 11:44 pm

Ništa od naše liste, dragi je striktno protiv toga i ne želi da mu više spominjem, ma nema veze, rekla sam mu da će on prodavati ako bude duplih poklona, ja se ne budem zamarala s tim... :nene:

S time da neke moje frendice su očekivale i mislile da ću to napraviti ili barem reći im što bi željeli :-/ ništa od toga...
Iako kućanskih aparata ćemo sigurno trebati jer pomalo namještamo stan....
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la stepford wife dana uto pro 02, 2008 7:41 am

pa napravi listu samo za frendice :)
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto pro 02, 2008 7:46 am

taja.dj je napisao/la:Ništa od naše liste, dragi je striktno protiv toga i ne želi da mu više spominjem, ma nema veze, rekla sam mu da će on prodavati ako bude duplih poklona, ja se ne budem zamarala s tim... :nene:

S time da neke moje frendice su očekivale i mislile da ću to napraviti ili barem reći im što bi željeli :-/ ništa od toga...
Iako kućanskih aparata ćemo sigurno trebati jer pomalo namještamo stan....

niti ne moraš listu, ionako su ti frendice, možeš im sama reći što želiš. Iako, možda bolje da ti svaka da neku lovu pa da si sama kupiš kako ti paše
tangerina

PostPostao/la Ness dana uto pro 02, 2008 7:46 am

mi nismo radili listu, rekli smo da nam treba lova i lovu smo velikom većinom i dobili, jedino što smo duplo dobili je bilo beštek, sada trenutno nam je u upotrebi lošiji jer nam kuhinja nije još sređena, a bolji smo ostavili kad budemo kupili novu kuhinju, ili kad se ovaj lošiji šundra pa da imamo za promijeniti!
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mia_m dana uto pro 02, 2008 4:43 pm

mi pokusavamo svima reci da bi mi novce (one koji nas pitaju), pa sad cemo vidjeti
ali ima onih koji insistiraju da nam nesto kupe, kao oni zakljucili da buduci da imamo novi stan u zd da nam trebaju neke stvari, pogotovo za kuhinju, ali nikako objasniti da mi ne treba deset napa i pecnica da mi dosta jedna i da su nas to vec neki pitali i da smo njima rekli da nam to kupe. meni ti popisi super stvar samo sto ni sama ne znam sto bi stavila na popis kad to sve imamo vec, samo eto jos nam fali kuhinja a case, servise, i to sve imamo vec.
tako da se ja nadam da ce nam dati novce, jer ne znam sto bi im drugo rekla da nam poklone.
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Linda dana sri pro 03, 2008 2:41 pm

Nas (roditelje) srećom svi pitaju pa kažemo novce... :o
A i srećom se svi krećemo u istom krugu pa je to svima normalno...
Jedva čekam 1.8.2009..... I found someone to take away the heartache, to take away the lonely nights....
slika
Linda

PostPostao/la princessmo dana čet tra 16, 2009 10:10 am

Mi smo prvo htjeli listu poklona, ali smo odustali jer nisam našla na jednom mjestu više stvari koje bi mi se svidjele... :ne zna: onda nas je par ljudi pitalo za poklon, pa smo mm i ja jučer malo šlafarili po gradu i skužili u Tkalči predobar dućan
Modus s Iittala posuđem koje nam se jako svidjelo...tamo smo složili manju listu poklona uglavnom s tanjurima, čašama i zdjelama Teema (svi u crnoj boji)
http://www.iittala.com/web/Iittalaweb.n ... ware_teema
http://www.iittala.com/web/Iittalaweb.n ... 40_cl_grey
Stavit ću vam i slikice da vidite kako lijepo izgleda...
slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika slika
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana čet tra 16, 2009 10:22 am

vrlo elegantno! iako malo precrno za moj ukus.. :D
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la princessmo dana čet tra 16, 2009 10:28 am

Nama će sav namještaj biti bijeli lak s malim crnim lakiranim dijelovima, pa smo odmah pali na taj set... :mig: stavljali smo sve samo za 6 osoba, a kasnije kad ćemo nadokupit za 12 možemo kombinirati s ovim...
slika slika slika slika
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana čet tra 16, 2009 10:30 am

e ovo je već my cup of tea! :vau: :vau: :vau: :vau:

a daj mi reci, sad ste otvorili tu listu darova - jeste već obavijestili goste, kako to funkcionira?
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana čet tra 16, 2009 10:31 am

mrvicu je precrno, ali uz kombinaciju sa nekom drugom bojom, bit će odličan izbor! jer se zaista može kombinirat sa bilo čime... :raspa:
tangerina

PostPostao/la princessmo dana čet tra 16, 2009 10:36 am

Sad smo je otvorili (jučer smo bili tamo), do vikenda će biti gotov naš stol, a žena će mi poslati na mail listu, pa ću ja to proslijediti onima koje zanima...uglavnom sam mislila slati onima koji nas pitaju (do sad ih imamo negdje 4,5), ali i onima za koje mislim da bi nam možda htjeli nešto pokloniti...(uzeti na rate i sl.) vidjet ćemo kak će se to ljudima svidjeti i kak će reagirati, pa ako bude više zainteresiranih otvorit ćemo novu negdje drugdje (možda s malim kućanskim aparatima) samo nisam pametna gdje...kika je preloša s aparatima-izbor im je nikakav, pevec ne dolazi u obzir...ma :ne zna: !
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana čet tra 16, 2009 10:39 am

:idea: merkur! malo mi izgledaju "finiji", bar ovdje kod nas je to "elegantno" izvedeno
tangerina

PostPostao/la Katriona dana čet tra 16, 2009 10:49 am

odlično, pa to je stvarno super! ja sam općenito za to, mislim da to ljudima olakšava kupovanje poklona a i mladenci dobiju ono što bi si i sami izabrali inače...lijepo ste si to složili... :D
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la taja.dj dana čet tra 16, 2009 10:56 am

Nadam se da za 2 tjedna neću brojati: 3 miksera, 5 bešteka, 10 slika i sl. :bleso:
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la princessmo dana čet tra 16, 2009 11:04 am

Katriona je napisao/la:odlično, pa to je stvarno super! ja sam općenito za to, mislim da to ljudima olakšava kupovanje poklona a i mladenci dobiju ono što bi si i sami izabrali inače...lijepo ste si to složili... :D

tnx :grli: :grli: :grli: :grli:
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana pet tra 24, 2009 8:39 am

http://www.magma-home.com/Pages/hr-HR/v ... fault.aspx

Magma Home je otvorila online listu želja za mladence :cheer: :cheer: :cheer:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Reina dana pet tra 24, 2009 8:43 am

samo_njegova je napisao/la:http://www.magma-home.com/Pages/hr-HR/vijesti/PID-%7Bc6d7db8b-92b0-4052-98ff-143580e4ca4e%7D/Default.aspx

Magma Home je otvorila online listu želja za mladence :cheer: :cheer: :cheer:

joj, tu bi si ja našla svega i svačega...
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Malavida dana sri svi 13, 2009 6:11 pm

Meni je ta lista poklona super stvar.
Na nekim mjestima (tipa Lesnina i sl.) mozes staviti npr. set tanjura,a jedni gosti mogu kupiti npr. samo duboke,a neki drugi moze uzeti samo tanjur za posluzivanje i sl.Ne mora jedan gost kupiti cijeli komplet.

Taja - ako se dragi protivi,ti mozes usmeno reci frendicama.Pogotovo onim najblizim i reci im da ne kazu da si ti to izabrala.
23.05.2009.
Malavida

PostPostao/la taja.dj dana sri svi 13, 2009 9:11 pm

Listu darova na kraju nismo imali, ali mogu vam reći da smo dobili 4, zapravo 5 poklona što me jaaako iznenadilo :-D
Čak niti jedan od njih nije kućanski aparat, već jako lijepe uspomene, to se zove sreća :cheer:
1.5.2009.
taja.dj

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.