Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lista darova/želja za mladence

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Lista darova/želja za mladence

PostPostao/la lunna dana pon srp 05, 2010 8:48 am

MalaFizicharka je napisao/la:
Mislila sam na marku aparata i model :D

pa oni koji tebi odgovaraju...ne bas neke preskupe tipa Miele,al nemoj ni neke koji su jeftini,a ne valjaju..najbolje ti se tamo posavjetovati sa prodavacima..sta najbolje ide,sta je kvalitetnije i tako to...

Blab meni kad se prija udavala najbliza rodbina im je kupovala ove bas velike aparate,jer im je to trebalo,a ljudima je lakse provuci karticu na nekoliko rata nego dat kuvertu :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PostPostao/la MalaFizicharka dana pon srp 05, 2010 8:51 am

moja krizmana kuma je već rekla da će nam kupiti perilicu suđa, a njegova krsna kuma je rekla perilicu za rublje, kod nas kumovi kupuju veće poklone ili daju veću svotu novaca (Međimurje) :lol:
23.10.2010.
slika
MalaFizicharka

PostPostao/la tangerina dana pon srp 05, 2010 8:53 am

onda ok :thumbsup:
lijepo se najprije raspitaj u merkuru što i kako (prije nego spomeneš listu darova), te kad sve doznaš, što je bolje, a što ne, smjesti ih gore i obavijesti bližnje da je to to :thumbsup: i barem ćeš dobit kvalitetu.
recimo, meni su gorenje frižideri super (lijepi), ovdje kod nas ih ne preporučuju više jer da se puno kvare :ne zna:
i tako, xy stavki, raspitaj se prije nego išta odlučiš i sretno :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la MalaFizicharka dana pon srp 05, 2010 9:00 am

ma razmišljam po komentarima s foruma da stavim suđericu elektrolux (moja mama ju ima već 7-8 god i nikakvih problema nije imala s njom). Vešericu Bosch, svidio mi se hladnjak candy (al strah me da se nebi kvario), usisavač elektrolux, ili neki vodeni.
A muči me makra i model za pećnicu i ploču za kuhanje :neznamkakoti:
23.10.2010.
slika
MalaFizicharka

PostPostao/la lunna dana pon srp 05, 2010 9:03 am

MalaFizicharka je napisao/la:ma razmišljam po komentarima s foruma da stavim suđericu elektrolux (moja mama ju ima već 7-8 god i nikakvih problema nije imala s njom). Vešericu Bosch, svidio mi se hladnjak candy (al strah me da se nebi kvario), usisavač elektrolux, ili neki vodeni.
A muči me makra i model za pećnicu i ploču za kuhanje :neznamkakoti:

mi smo imali ves masinu Bosch trajala je 25god..tek je nedavno promijenili,pocela je buciti previse :D sad imamo 2u1 perilicu susilicu Candy...Elektrolux ima dobre aparate,a jos sam zadnje vrijeme cula da i Beko ima odlicne aparate i garanciju 5god,tako da i ta garancija nije zanemariva stvar..al definitivno vidi sa prodavacima sta ce ti oni reci :thumbsup:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana pon srp 05, 2010 9:06 am

moja mama ima suđericu elektrolux i super je zadovoljna (jeste da ju ima godinu, dvije tek). nit je čuješ nit je vidiš, tako da ti je mogu preporučit :thumbsup:
a ostalo :ne zna: neznam, ne treba mi još :zubo: mi trenutno imamo sve od quadro, isto smo zadovoljni (iako smo i sami bili skeptični), dakle i štednjak, suđericu, frižider i klimu :ne zna: al ono, mislim da si to ipak neću jednog dana uzimat :ne zna: pogotovo perilicu ne, mamina je puno tiša :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la ivancica dana pon srp 05, 2010 2:50 pm

Meni je tiha patnja plača sa 5 kola, nešto ovakvo: http://www.bajumbadum.com/BinaryLibrary ... 00_500.jpg

A zašto? Zato što inače ne volim kuhat na struji (a hvala Bogu ni dragi) i zato što je ovaj 5. u sredini za wok :vau: :vau: :vau:

Sada ne mogu nać, ova je elektroluxova, a ja želim samsungovu :cerek:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la MalaFizicharka dana pon srp 05, 2010 6:57 pm

Knjiga želja je otvorena :) u Merkuru u VŽ...
najjeftinija stvar je stakleni poklopac 48,90 kn, a najskuplja perilica posuđa elektrolux 3999,00 kn :cheer:
23.10.2010.
slika
MalaFizicharka

PostPostao/la prinči dana pon svi 02, 2011 6:03 pm

:bok: Alloo, mi necemo nigdje otvarati listu želja, tog kod nas nema još, ali mi imamo svoju LISTU DAROVA, po kojoj sam rasporedila sta će tko kupiti...npr. moji će nam kupiti veš mašinu,fen za kosu,mikser, frendica peglu, majka jorgan i jastuke, netko usisivač, kuhalo za vodu, set tanjira, set šerpi itd..I to je dobra zamisao...ostalim koji nisu piitali za dar..zna se da ce dat novac.... to je OK...
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Anna_7 dana uto svi 10, 2011 7:54 pm

Ne znam gdje da pisem pa cu ovdje s obzirom da ima veze s listom želja. :kava:
Situacija je ovakva: s obzirom da dragi i ja vec godinu dana zivimo zajedno i da smo si sve aparate sami kupili smatramo da nam ne treba lista želja. E sad, moja ujina me napala kako necemo imati listu želja!!! Pa ona nam je bas mislila kupiti nesto sto nam treba, rekla sam joj da sve imamo da nam nista ne treba, a ona meni na to... a sta cemo mi onda tebi dat??? Pa nama je lakse nesto kupiti na rate nego dati novce.
Da se zna, ja nikoga necu zvati u svatove radi novca, da nemam novca ne bi pravila svatove... Tako da me njen komentar bas povrijedio, ali ajd... :roll:

Ispričavam se ako ovaj post ne ide ovdje... :o
slika
Anna_7

PostPostao/la Dani 26 dana uto svi 10, 2011 9:08 pm

Anna_7 je napisao/la:Ne znam gdje da pisem pa cu ovdje s obzirom da ima veze s listom želja. :kava:
Situacija je ovakva: s obzirom da dragi i ja vec godinu dana zivimo zajedno i da smo si sve aparate sami kupili smatramo da nam ne treba lista želja. E sad, moja ujina me napala kako necemo imati listu želja!!! Pa ona nam je bas mislila kupiti nesto sto nam treba, rekla sam joj da sve imamo da nam nista ne treba, a ona meni na to... a sta cemo mi onda tebi dat??? Pa nama je lakse nesto kupiti na rate nego dati novce.
Da se zna, ja nikoga necu zvati u svatove radi novca, da nemam novca ne bi pravila svatove... Tako da me njen komentar bas povrijedio, ali ajd... :roll:

Ispričavam se ako ovaj post ne ide ovdje... :o

Pa ok, postoje i poklon bonovi u odredjenim svotama u nekim trgovinama koje mozes uzet i platit na rate, na isto joj dodje a vama opet super jer si mozete kupiti nesto sto vam treba nakon svadbe :ne zna:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la lunna dana uto svi 10, 2011 10:01 pm

Dani 26 je napisao/la:Pa ok, postoje i poklon bonovi u odredjenim svotama u nekim trgovinama koje mozes uzet i platit na rate, na isto joj dodje a vama opet super jer si mozete kupiti nesto sto vam treba nakon svadbe :ne zna:

upravo tako :thumbsup:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Prethodna

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.