Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kako izabrati goste za vjenčanje + problemi

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Kako izabrati goste za vjenčanje + problemi

PostPostao/la prinči dana sri vel 09, 2011 10:43 am

Hahahah ali ja to mogu reći, meni nije bed zaista, jer ja ne želim tu osobu na svom vjenčanju, nista mi ne znači, niti mog dečka sa kojim sam bila tad 3 godine nije zvala nasa druga prijateljica...jednostavno samo pozvala mene i sestru..Ona je sad udana, pa je normalno da ju zovem s mužem. ostale će same doći...nek se ljuti ko hoće, vala svima ugoditi je nemoguće..hahhahahh kaze dragi moja NE MORA NI ONA DOCI :rofl: Jednostavno je to moje , naše vjenčanje svadba i ja određujem ko će doći ko ne...a mozda i njega pozovem čisto da joj ne gledam namrgođenu facu glupu!!! :neznamkakoti:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la Lia dana sri vel 09, 2011 10:49 am

australis je napisao/la:Kad smo već kod toga, mislite da je bezobrazno nekome reći - nemoj mi dovoditi pratnju/prijatelja/fakfrenda sam zato da ne dođeš sam(a)? :ne zna:
Ja sam ka i Lunna po tom pitanju :o S tim da meni ne bi ni smetalo da netko pozove pratnju ako mu je crnjak samom. Imali smo par jako dobrih prijatelja koji nisu službeno u paru s nekim i mi smo im rekli ukoliko žele nekoga povesti da slobodno povedu. Naravno, neću to reči 10 osoba pa da spisak naraste nebu pod oblake, ali tim boljima me nije smetalo.
Mi smo sve prijatelje zvali u paru, volili ili ne volili njihove bolje polovice. Mada ih vecinu volimo. Neke "polovice" nismo znali prije pa smo ih upoznali kad smo dali pozivnice, ali meni bi bilo glupo zvati nekoga bez pratnje. I mene su svi svugdje zvali od prvog dana od kada sam s dragim.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana sri vel 09, 2011 10:50 am

Principessa25 je napisao/la:Hahahah ali ja to mogu reći, meni nije bed zaista, jer ja ne želim tu osobu na svom vjenčanju, nista mi ne znači...

Pa zašto je uopće zoveš ako je ne želiš tamo?
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Isabella dana sri vel 09, 2011 10:57 am

Principessa25 je napisao/la:a mozda i njega pozovem čisto da joj ne gledam namrgođenu facu glupu!!! :neznamkakoti:

zbilja ne znam zašto si ju zvala ako ti ništa ne znači i ovako opisuješ njeno lice
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri vel 09, 2011 11:04 am

slazem se sa curama...

zasto je uopce zoves ako ti nije bitna :upitnik: :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mala zaggy dana sri vel 09, 2011 11:04 am

Lorelai je napisao/la:
australis je napisao/la:Kad smo već kod toga, mislite da je bezobrazno nekome reći - nemoj mi dovoditi pratnju/prijatelja/fakfrenda sam zato da ne dođeš sam(a)? :ne zna:
Ja sam ka i Lunna po tom pitanju :o S tim da meni ne bi ni smetalo da netko pozove pratnju ako mu je crnjak samom. Imali smo par jako dobrih prijatelja koji nisu službeno u paru s nekim i mi smo im rekli ukoliko žele nekoga povesti da slobodno povedu. Naravno, neću to reči 10 osoba pa da spisak naraste nebu pod oblake, ali tim boljima me nije smetalo.
Mi smo sve prijatelje zvali u paru, volili ili ne volili njihove bolje polovice. Mada ih vecinu volimo. Neke "polovice" nismo znali prije pa smo ih upoznali kad smo dali pozivnice, ali meni bi bilo glupo zvati nekoga bez pratnje. I mene su svi svugdje zvali od prvog dana od kada sam s dragim.

ja sam isto rekla jednom prijatelju da povede nekog, makar i frenda...kaj ce jadan kad ne zna nikoga :ne zna:

e da..namjeravam pozvati jednog decka s kojim se nisam vidla, pa ni cula, 100 godina...stvar je u tome da smo se prije jako druzili, bio je jako bitan u mom zivotu..mislite da ce njemu biti cudno kad izronim s pozivnicom za vjencanje??? :kava:
namjeravam mu bas tako i reci, kad cu mu dati pozivnicu:"znam da smo se udaljili, ali ja bi jako htjela da dodes jer si bio jako bitan u mom zivotu i uzasno si mi drag..."
e..a imam i obrnutu situaciju...curu koju sam nedavno upoznala, ali mi je odmah postala jako draga... :rofl:

nekak si mislim da se ne bi treala opterecivati s tim stvarima, nego zvat kak mi dode, ali mi ipak zvoni u glavi da je malo glupo... :ne zna:
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri vel 09, 2011 11:06 am

zaggy pozovi tog prijatelja i to bas na nacin kako si rekla..zato sta ti je bio bitan u zivotu :thumbsup:
a i novu prijateljicu,pa zasto ne?ako ti je stvarno draga i svida ti se...
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Lia dana sri vel 09, 2011 11:14 am

Slažem se s Lunnom :mig:
slika
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana sri vel 09, 2011 11:15 am

Lorelai je napisao/la:
Principessa25 je napisao/la:Hahahah ali ja to mogu reći, meni nije bed zaista, jer ja ne želim tu osobu na svom vjenčanju, nista mi ne znači...

Pa zašto je uopće zoveš ako je ne želiš tamo?

To se odnosilo na njenog dečka, a nju naravno da želim...:-))
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Kaliopa dana sri vel 09, 2011 11:19 am

To sa pratnjom je bas zeznuta stvar. KOd mene su svi ozenjeni, osim dva druga koji nemaju devojke tako da za njih podrazumevam da ce doci sami. Mala je sala, tako da ako bi oni hteli da povedu nekoga ja bih zbog nepoznatih ljudi morala izbaciti svoje rodjake sa spiska?! Zato njih racunam same.
Mene je jedan drug doveo u neugodnu situaciju. Kada se zenio prosle godine rekao je da dodjem sama, kao niko drugi nece voditi svoje devojke/momke.
Ja sam tad bila verena i bilo mi je nezamislivo reci svom vereniku, sad ti sedi kuci a ja idem, posebno sto sam ja sa njim svud isla.
Dok su ostali u vezi koja je max trajala 3-4 meseca. Mislim da se to ne moze ni porediti. Da sam ja tako kratko sa nekim ne bih ga ni zvala da ide sa mnom.
slika
slika
Kaliopa

PostPostao/la prinči dana sri vel 09, 2011 11:23 am

Cureeee, ma u pravu ste šta ću se stim zamarati, pozvaću ih oboje. Imam joj hiljadu stvari na pameti, još da poludim od svega. :budala: Nisam ga htjela zvati jer ga ja osobno ne šmekam, ne sviđa mi se kako se ponaša i šta ardi od svog života , ali hej nije to moja stavr da se petljam. Hvala vam da ste mi oči otvorile, to je nejna pratnja, pa kakva god ona bila njena je... Hvajaaa jos jednommm :jig: :jig:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la australis dana sri vel 09, 2011 2:14 pm

Jedno je ak mi nije sjeo dečko od frendice s kojim je dugo. Istu situaciju imam sa jednom jako dragom frendicom, al pošto su njih dvoje skupa već 100 godina, ne pada mi na pamet zvati ju bez njega. Nije dečko nikad niš loše napravio, vidjela sam ga jednom, al jednostavno mi nije sjeo. No pošto su i oni pred svadbom, ne pada mi na pamet izostaviti ga. Ipak mi je ona prebitna u životu da ju tak zeznem.

A druga je stvar kad ti frendica (ili frend, nebitno) nema dečka (ili curu). A taj dan mi je prebitan u životu da bi se dovela u situaciju da mi frend(ica), ma koliko mi dobra frendica bila (a i to je diskutabilno, nažalost), ko pratnju dofura dofura nekog kog nemrem smisliti (baš sam tipična bridezilla :horor:) . A moglo bi se dogoditi. Better safe, than sorry.
slika
australis

PostPostao/la ivancica dana sri vel 09, 2011 3:27 pm

Naravno da uvijek mu životu ima ljudi koje ne bismo htjeli gledati kada su naši bitni dani u životu, i ja se razmišljam pa što bi mi smetao neki dečko od moje frendice kad najradije ne bih zvala jednu zločestu bakinu sestru, a moram jer mi je obitelj!! :ne zna: :ne zna: Tako da se ja oko toga stvarno ne bih opterećivala :ne zna:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la blab dana sri vel 09, 2011 3:51 pm

ja sam bila zelenina "nova" prijateljica kad su se oni udavali, pa su nas svejedno iznenadili (ugodno) kad su nam uručili pozivnicu. nebitno koliko prijateljstvo traje, bitno da je kako spada :thumbsup: i dan danas mi nije žao da smo bili (a njima ako je, tko im je kriv :zubo:)
a isto tako sam jednu frendicu zvala s dečkom na svadbu i netom prije su prekinuli. ona nije htjela doći sama (bilo joj neugodno), te sam joj istog trena rekla neka povede bilo koga, samo neka dođe, bilo mi je bitno da je tamo, samnom :cerek: naravno, došla je :cerek:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la maybelline dana sri vel 09, 2011 4:02 pm

ja neznam dali bih mogla pozvat neku prijateljicu i reci joj da njezin decko nije pozvan :ne zna:
to bi bilo jedino u slucaju da smo se odlucili na skroz malu svadbu,objasnila bih joj situaciju :kava:
vjerujem da bih se ja osjecala jadno da netko pozove S a mene ne,no opet s vremenom bih to i shvatila :kava:

evo ja nisam pozvala sestrinog muza,iako sam imala razlog do neba velik,dovodila sam se u razmisljanje da ga ipak pozovem zbog nje, no nakraju nisam
ona je shvatila zasto nije pozvan,a ja stvarno nisam htjela to lice gledat taj dan :kava:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Nessa87 dana čet vel 10, 2011 2:25 am

Meni bi isto osobno bilo glupo da netko zove mene a mog dragog ne.Kod nas je bilo šareno po tom pitanje,bilo je puno parova a isto tako i solista.
Dok smo pozivali pitali smo koliko ih misli doći,u biti mi nismo stigli ni pitati već su se sami izjašnjavali,tako sestrična dođe do mene i onak sramežljivo me pita dal može i njen dečko doć,ja dečka osobno ne poznam ali oni su jako dugo skupa i rekla sam da može.

Nama je išlo u korist to što su iz nekih obitelji išli svi a iz nekih samo po dvoje,tako su si sami odredili.
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ribica08 dana sub vel 12, 2011 4:37 pm

evo i moje misljenje... iako se slazem s vecinom cura...

prvo ja bi se glupo osjecala da me netko zove na svatove i da moram doc bez decka a opet da njega zovu da mora doc bez mene... nebi ni isli na te svatove.. to ti je skroz bezveze.. pozvat ces sve prijateljice a njihove decke neces... :ne zna: :ne zna: :ne zna: nevidim tu logike.. ako ti se od ove prijateljice decko ne svida jednostavno ni jednog nisi trebala pozvati i kvit ili ih oboje pozvati.. zenska se sigurno glupo osjecala kad si joj to rekla... mislim bar ja bi, vec ako smo si toliko dobre da me zoves na svatove.. ako njoj odg taj decko pusti ona je s njim i njoj je dobar... nemoj obracat paznju na njega i tocka... vjerujem da decko nece bit toliko upadljiv na vjecanju... :ne zna: :ne zna: :ne zna:

ja sam svakoj prijateljici naglasila da dode s dekom (iako mozda nekog od deckiju nisam poznala) tako i dragi... bilo mi je glupo jednog zvat a nekog ne.. a ovi koji su bili solo.. ili dosli solo ili ne dosli i to je to!!! :thumbsup: :thumbsup:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la minnie dana uto vel 15, 2011 12:56 pm

ja se takodjer slazem s vecinom...nit bi isla na svadbu ako mi decko nije pozvan niti bi on isao ako ja nisam pozvana :ne zna:

a ja imam drugi problem :D ok naravno svima cemo rec da dodju s boljom polovicom...ali što ako recimo radite u takvoj firmi gdje ste si svi super i ne mozes napreskokce pozivati, vec sve (jer nema smisla tebe hocu a tebe necu kad su si svi super) i onda to tako lijepo ispadne 20-ak frendacha s poslica + jedno barem 10-15 ako ne i vise njihovih pratnji...od kojih je sigurno da ce 10-15 + pratnje doci na svadbu :D.
i tako samo frendachi s posla zauzmu minimum 20 mjesta :budala:
ima li tu spasa :D ???? :ha: a kao planiras max 80-100 ljudi na svadbi. a di je jos i familija.
minnie

PostPostao/la Ina1011 dana uto vel 15, 2011 1:01 pm

minnie.. ja imam sličan problem :ne zna: s tim da kratko radim u firmi, sa svima sam si jednako dobra zasad... ali mislim da bi bio red bar nekoga pozvati... samo.. koga :huh:
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la maybelline dana uto vel 15, 2011 1:17 pm

tesko je to s radnim kolegama ,pogotovo ako je veca firma i pravis manju svadbu
ja bih pozvala stvarno par s kojima sam si najbliza,5 maximalno i onda nek dodu s pratnjama.
ili bi ih pozvala sve ali bez pratnje,dakle okupis ih sve,objasnis situaciju,velis da su ti svi dragi i da ti je tesko odluciti se za njih par,ali posto radis manju svadbu zoves samo njih..
mislim da tu stvarno nebi trebalo biti problema jer se svi znate i nitko nece biti sam :thumbsup:
a i oni bi trebali shvatit da +10 ljudi je ipak dosta :kava:

da mog S netko od radnih kolega zove u svatove(bez obzira dali ga znam ili ne) ja prva nebih osjecala potrebu da idem i to je situacija koju mogu razumit
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la minnie dana uto vel 15, 2011 1:21 pm

Ina1011 je napisao/la:minnie.. ja imam sličan problem :ne zna: s tim da kratko radim u firmi, sa svima sam si jednako dobra zasad... ali mislim da bi bio red bar nekoga pozvati... samo.. koga :huh:

mislim da ce se uvijek netko uvrijediti ukoliko ces birati...tak da mislim da ce kod nas ipak svi biti pozvani (to je s deckove strane, ali cu ga zicat da ako je ikako moguce bar malo smanji brojcek jer ovo je malcice previse) sinoc je bilo, joj ajde maknut cu jednog, ali bi pozvao kolegu i kolegicu (par)...tako da smo umjesto jednog dobili par :D
ja hvala Bogu nemam takav problem :D 2+2 s posla :D i mrak.
minnie

PostPostao/la minnie dana uto vel 15, 2011 1:24 pm

maybelline je napisao/la:da mog S netko od radnih kolega zove u svatove(bez obzira dali ga znam ili ne) ja prva nebih osjecala potrebu da idem i to je situacija koju mogu razumit

ali recimo mog zove kolegica na svadbu i naravno da je naglasila da racuna i na mene...i malo mi je glupavo, ali cu ici...a isto tako mislim da ce zvati jednaki broj ljudi s posla kao i moj dragi. samo sto je ona jako jako pametna pa ima svadbu van Hrvatske :D pa ce ipak samo najbolji doci.
minnie

PostPostao/la lunna dana uto vel 15, 2011 1:45 pm

minnie ako imas veliku obitelj i dosta prijatelja koji su ti bolji nego te kolege sa posla,ja ne bi nikoga zvala,nego bi tjedan nakon vjencanja donila u firmu nesto za prigrist i kolaca i pocastila ih...tako cemo mi napraviti sa svojima..a samo cemo na pir zvati kolegicu koju gledam 24h na dan,sjedi nasuprot mene i vida vise mene nego svog muza :zubo:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana uto vel 15, 2011 1:50 pm

lunna je napisao/la:minnie ako imas veliku obitelj i dosta prijatelja koji su ti bolji nego te kolege sa posla,ja ne bi nikoga zvala,nego bi tjedan nakon vjencanja donila u firmu nesto za prigrist i kolaca i pocastila ih...tako cemo mi napraviti sa svojima..a samo cemo na pir zvati kolegicu koju gledam 24h na dan,sjedi nasuprot mene i vida vise mene nego svog muza :zubo:

Tak bih i ja napravila :ne zna:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana uto vel 15, 2011 2:35 pm

swlazem se sa lunnom. inace ja sam zvala kolege s posla al nas je malo :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: i to ne sve, nego samo sefove (2) jer s njima sidim u kancelariji, i dobri smo si. rekla sam im i da zene povedu :thumbsup:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.