Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pitanje za vjenčane: šta ste dobili na dar?

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Pitanje za vjenčane: šta ste dobili na dar?

PostPostao/la mary dana uto ruj 16, 2008 4:03 pm

Evo meni zanimljive teme..šta ste sve dobili (osim love)?...podijelite s nama..
evo, ja bum počela..
mi smo dobili jedan veeeliki okrugli sat, onak baš ima starinski štih i stavili smo ga na zid u hodnik...zatim smo dobili dva ista seta noževa, vilica i žlica..zatim jedan stakleni stalak...jedan veliki set tanjura, sa zdjelom, posudom za sos, tacnom za 12 osoba...jedan set jako lijepih čaša na stalak i k tome pasent staklenu tacnu..zatim set šalica za kavu...i još jedan set tanjura, dubokih i plitkih, četvrtastih za 6 osoba...2 slike..
i to je mislim to...ostalo su bili novci..

moderatorke, selite me ak ovdje nema ovom mjesta.. :D
Zadnja izmjena: mary; uto ruj 16, 2008 4:15 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Re: Pitanje za vjenčane: šta ste dobili na dar?

PostPostao/la midva dana uto ruj 16, 2008 4:12 pm

eh, ovak:
3 slike: 1 vejzovića, 1 butkovića i 1 je veža :shock1: (ta je koštala negdi ko suho zlato, ja bi radije da su nam dali te novce :rofl: ); ah da, jednu malu staklenu slikicu....
set tanjura i pripadajućih šalica, 1 beštek, set "posrebrenih" tanjura za kolače, fritezu, mikser (2 ista, jednoga sam "prodala" sister), 1 čaše za liker, 1 za vino, dosta ručnika i posteljina, kuhinjske krpe, deku p.cardin, 1 multipraktik, 2 lampe unikate, čašice za rakiju, i stvarno se nemrem svega sjetit.....
ove čaše su kristalne afkors
i sve te sitnice smo uglavnom dobili od susjeda i ljudi koji nisu bili na svadbi....
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana sri ruj 17, 2008 8:36 am

Dobra tema, ali ja nazalost ili na srecu nemam previse za pisati :raspa:
Mi smo dobili samo jedan poklon a radi se o jednom svjecnjaku sa ogledalom za na zid...to mi se je uvijek svidalo...i to je to...
Ostalo je bila lova.

Moram reci da su nas kumovi sa strane od dragog jako iznenadili - kod darivanja su nam dali dva kljucica :ha: i kasnije skrinjicu..Predivno je ukrasena. Unutra je bila boca vina posebno oslikanog sa mladencima, dvije male bebe - tomi junior i zeljka junior, bokserice za dragog na kojem pise - nije mali vec mu je zima, a ja tangice na kojima pise u kvaru ili tako nesto...i k tome jos 400 eura po 1 euro :budala: :rofl: :rofl: :rofl: ...naravno bilo je jos i eura u novcanicama....ali naj naj originalniji dar koji sam ikada dobila...Evo jos i danas imamo te novcice u skrinjici, i bebace naravno i to u hodniku...Obozavam starinske stvari... :ludilo:
Odlicna ideja....
zeljka2905

PostPostao/la Dani 26 dana sri ruj 17, 2008 9:35 am

Mi nismo dobili puno poklona s obzirom da je bilo dosta ljudi. Vecinom su nam kuverte nosili.
Od poklona smo dobili: 5 slika (sve su lijepe al nemam pojma cije su kad se ja u to ne kuzim :rofl: ), uglavnom od tih 5 najljepsa mi je slika mamime prijateljice na kojoj je nasa stara Dugoselska crkva Sv Martina... A uz taj poklon nam je rekla: Ova crkva sigurno i u vasoj vezi ima neku simboliku... jer nema parova u selu koje se bar jednom nisu poljubili pred njom... :cerek: Naime, ispred te crkve (nalazi se na brijegu) se pretezno okupljaju mladi...
Dalje smo dobili: komplet salice, case, tanjurici, cajnik, slamke... i neznam kaj sve jos ima unutra od Zeptera (tetka poklonila a od cijene me i danas glava boli). Naravno, obecala sam joj da cu ih koristiti jer nisam tip koji skuplja i izlaze u kojekavim regalima... :D
Unikatnu zdjelu za voce i tanjur (dobili uz kuvertu od ljudi koji nisu mogli doci na vjencanje).
Narukvicu od bijelog zlata od mamine prijateljice zlatarke :D i zlatnu iglu za muzeka.

I meni najdrazi poklon od moje garave... Zidni sat!
Njoj sam ja bila vjencana kuma i kad je dosao red na nasu svadbu, ona nas je pitala kaj zelimo. Kako znamo da nije u situaciji da trosi, moj muz joj je pokazao na njen sat u dnevnom boravku i rekao da zeli takav sat! Na vjencanje dolazi garava, nosi kuvertu i poklon. Meni da kuvertu a muzu poklon. Odmotamo ga odmah a unutra sat skoro isti i na njemu rukom napisano: Nije isti al je slican! I nacrtan smajlic... Nemoram reci da nam je to najdrazi poklon... Volimo nasu garavu!!! (btw, taj sat je odmah nakon svadbe stavljen na zid, muzu nije bio problem probusiti rupu da ga objesi al bitno da mi je strik tek prije par dana stavio :rofl: )
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana sri ruj 17, 2008 9:42 am

Dani, cak sam se i ja poljubila jednom ispred te Crkve :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana sri ruj 17, 2008 11:20 am

Mischa je napisao/la:Dani, cak sam se i ja poljubila jednom ispred te Crkve :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl: Eto vidis!
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sri ruj 17, 2008 10:08 pm

mislim curke, uopće niste fora da niste navele naše darove :o pa umrijet ćemo sad od tuge :mama:

brzo ispravak :zubo: :radi:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la midva dana čet ruj 18, 2008 12:55 pm

i dobila sam jednu prekrasnu čestitku, unikat i još ljepšu narukvicu :cerek:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ness dana čet ruj 18, 2008 1:19 pm

Ajme, krasna tema......
Mi smo dobili jednu prekrasnu drvenu škrinju, unutra posut crveni pijesak, na pijesku mala drvena škrinjica sa omotana sa bijelom vrpcom na srca u mašnicu, a sa strane dva metalna srca (ali onako kao geometrijsko tielo, ne plosnata), sa ugraviranim Ines na jednom srcu i Dario na drugome (to su nam rekli da meni ide Dario, a njemu Ines tako da čuvamo jedno drugo zauvijek u srcu). U maloj škrinjici je bilo 5 novčanica po 200€ svaka posebno srolana i zavezana sa onom bijelom trakom na srca sa mašnicom....... Uz to je išla i velika svijaća na svadbenu tortu na katove koja nije stala u škrinju.
Još smo dobili lampu na stalku s potenciometrom, 2 bešteka, onu super peglu sa kotlom na paru (genijalna stvar), set tanjura za 6 osoba i šalice za kavu, set maleckih padela, neki bzvz stoljnjak za kvadratni stol (a mi imamo okrugli), zdjelice za musle, tanjur za voće i zdjelicu za šećer, sve u kompletu...... I MAJICU ZA PRVI BRAČNI NESS..........
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana čet ruj 18, 2008 1:58 pm

Branči je napisao/la:mislim curke, uopće niste fora da niste navele naše darove :o pa umrijet ćemo sad od tuge :mama:

brzo ispravak :zubo: :radi:

Ja nisam dobila poklon al sam dobila odbrojavanje :D koje sam skuzila tek 3 tjedna kasnije :rofl:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mary dana čet ruj 18, 2008 5:03 pm

Branči je napisao/la:brzo ispravak :zubo: :radi:

:shock1:
isprike..
daklem, dobili smo jednu jaaaako lijepu crvenu guest book i ja dobih narukvicu (ili je ona bila za mužića? :upitnik: :D )... :cubice:
prilažem slikicu:
slika
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana čet ruj 18, 2008 7:16 pm

mary je napisao/la:slika

ovo još nisam vidio :jig: baš je sljatka slikica :cerek:

vidim da ste stvarno puno darova dobili... nadam se da si polijepila sve čestitke u guestbook kak ti je ness rekla :D

(cure, odat ću vam jednu tajnu, pogledala sam snimku od mary i onda je doslovce isti tren kad je sjela za stol zgrabila naš poklon... a dok je stajala prije nego što su sjeli, sve su joj okice stalno bežale prema kutijici :cerek: :D )
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la midva dana čet ruj 18, 2008 7:54 pm

kaj misliš da sam ja bila nekaj drugačija???????????????
:rofl: :rofl: :rofl:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ATE13 dana pet ruj 19, 2008 2:07 pm

mi smo dobili lovu... to je to...

cek cek.... dobili smo dva servisa (koja su bila stara i polupana) jedan je bio bijeli s suncokretima a drugi isto bijeli s roza nekim nacrtima i pise daisy :ha:
i da servis za wisky i to onaj starinski sto je bilo IN kad je moja baka bila cura... (to sve od jedne obitelji) .. bolje da mi nisu nista dali ... al ajde de :D

da od kumova smo dobili skrnjicu u njoj bili novci... od drugih kumova smo dobili guest book mada smo vec imali ali nema veze ...

i da jednu prekrasnu crvenu kutiju s cestitkom i jakoooo dobrim mirisem i jednu kosaricu s crvenim ruzama :cubice: :lovestruck: :cerek:

to je to ... :D
slika
slika slika
ATE13
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zeljka2905 dana pet ruj 19, 2008 2:08 pm

Ate da nemamo iste kumove :rofl: :rofl: :rofl:
zeljka2905

PostPostao/la mary dana sub ruj 20, 2008 8:29 am

Branči je napisao/la:(cure, odat ću vam jednu tajnu, pogledala sam snimku od mary i onda je doslovce isti tren kad je sjela za stol zgrabila naš poklon... a dok je stajala prije nego što su sjeli, sve su joj okice stalno bežale prema kutijici :cerek: :D )

aha! vidiš kak je meni dobro davati poklone.. ja ga sigurno nebi ostavila cijelu noć da stoji na stolu i da ga nitko ni ne pogleda.. :D
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana sri ruj 24, 2008 6:20 pm

mi smo pretežno dobili kuverte-ne žalim se...
dobili smo i jedan set srebernog pribora za jelo od tatinog poslovnog partnera i prijatleja iz austrije -to negdi došlo ko suho zlato,nisam isprva vjerovala da je srebro,ali onda mamita išla u zlatarnu provjeriti,jer sam joj neprestano tupila da to nije od srebra...nevjerni toma :budala: :budala: , dobili smo i nekaj od kristala( 6 čaša i prekrasnu veliku zdjelu)..
od prijateja i kumova smo dobili bračno putovanje,tj krstarenje,a od kumova smo još dobili novce,meni bilo neugodno uzeti,ali sam morala...
od mojih sam ja dobila bisernu ogrlicu i naušnice, a on mandžete za odjelo i iglu za kravatu,a od njegovih sam dobila koraljnu ogrlicu, a on pradjedov sat (obiteljska tradicija)..i narafno,da ne zaboravim najljepđše tablice za auto i još ljepšu čestitku :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ATE13 dana čet ruj 25, 2008 8:14 pm

zeljka2905 je napisao/la:Ate da nemamo iste kumove :rofl: :rofl: :rofl:

a cuj plavojko moja ko zna... moze svasta bit... imamo iste probleme... skoro pa istog svekra... zasto nebi imali i iste kumove :D
slika
slika slika
ATE13
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mare dana sub stu 01, 2008 8:04 pm

Evo da i ja popišem, dok nisam zaboravila....
Dakle, dobili smo dvije slike - jedna M. Veža :shock1: , a druga od jedne tete koja se amaterski bavi slikanjem, pa je to njen rad :grli: . Onda 1 komplet posteljine (2 šlifera + 2 jastučnice), stolnjak, čajnik, štapni mikser, porculanski tanjur za tortu + ona žlica kaj ide uz to, zvučnike za komp, 1 komplet bešteka i 2 velika paketa ručnika (oko 10 komada). Ostalo su bili novci. Pokloni su zbilja lijepi i sve ćemo ih koristiti, neki su već i u upotrebi :cheer:
A na stolu u dnevnoj sobi (koja je ujedno i naša jedina soba :rofl: ) je moja mala privatna plaža :grli: :grli: :grli: :grli: :grli: :grli:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la kiikii24 dana čet stu 27, 2008 7:04 pm

mi smo dobili najviše novaca. 5 kompleta tanjura, 2 friteze, 2 escajga za 12 osoba, 2 slike, čaše za koktel i kako sam već rekla novac. bili smo oduševljeni!!!! :cheer: :kiss:
kiikii24

PostPostao/la bedacha dana pet stu 28, 2008 4:45 pm

Dobili smo 2 slike, 1 štapni mixer, kompletić ulja za masažu :D
Samo za mene je bila tiffany narukvica i prsten od frendice, predivan trendy kompletić modnih dodataka i svijeća s fefačima od predragih udavača i udanih.... :cerek:

Ostalo novci, pozivnica je odradila svoje.... :rofl: :rofl:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana pet stu 28, 2008 4:47 pm

bedacha je napisao/la:Dobili smo 2 slike, 1 štapni mixer, kompletić ulja za masažu :D
Samo za mene je bila tiffany narukvica i prsten od frendice, predivan trendy kompletić modnih dodataka i svijeća s fefačima od predragih udavača i udanih.... :cerek:

:vau: :vau: :vau: jel lijepa? nosiva?
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana uto pro 02, 2008 10:35 am

princessmo je napisao/la: :vau: :vau: :vau: jel lijepa? nosiva?

jako lijepa, jednostavna i nosiva.... :cerek: na jednoj kavici buš vidjela... :D
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la maja2004 dana sri vel 11, 2009 2:49 pm

Mi smo dobili 2 kompleta bešteka za 12 osoba (koji su nakon prvog pranja u mašini pohrđavili), :shock1: ,1 beštek za 6 osoba,4 kompleta porculanskog servisa za 6 osoba, 1 prekrasni porculanski servis za 12 osoba (to sam dobila od krsnih kumova), :svakacast: kasnije sam vidjela koliko košta i skoro sam opala u nesvjest, 3 keramička servisa za 6 osoba,mikrovalnu,fritezu (koja je prdnula nakon 4 upotrebe), samostojeći mikser,servis za posluživanje čaja,poplun,deku,2 kompleta posteljine,set kristalnih čaša (samobor) za crno vino,šampanjac i sok (to je od tetke i bratića ,oni pitali ja naručila), komplet nekakvog suđa,set Bohemia čaša za šampanjac i sok,srebrnu tacnu za posluživanje, 1 komplet za posluživanje torte i novce.A sad uzmite u obzir da sam na svadbi imala 60 ljudi skupa sa muzikom.I jedno 30-tak doma na ručku prije vjenčanja koji nisu išli u restoran.
maja2004

PostPostao/la maja2004 dana sri vel 11, 2009 2:59 pm

Zaboravila sam najvažnije, od moje mame smo dobili prekrasnu veliku sliku naiva na staklu a od svekra novce.
maja2004

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.