Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pitanje za vjenčane: šta ste dobili na dar?

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Pitanje za vjenčane: šta ste dobili na dar?

PostPostao/la vrazichka dana uto lis 12, 2010 7:52 pm

dobili smo 3 slike, aparat za kavu i sve ostalo novac :thumbsup: :thumbsup:

edit: i dobila sam printer :cerek: :cerek:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PostPostao/la ribica08 dana uto lis 12, 2010 8:37 pm

MalaFizicharka je napisao/la:Još se nismo vjenčali ali uskoro će to,ali smo lagano počeli dobivati poklone...dio njih je s naše liste želja u merkuru :10od10: ...a dio su ljudi sami kupovali na svoju ruku...pa smo tako dobili lonce od ljudi koji znaju da živimo zajedno već 3 godine (pa iz čega bi si mi kuhali do danas da nemamo svoje?) pa posteljinu isto od ljudi koji znaju da živimo zajedno, ali ne bilo kakvu nego za jednu osobu... :budala:
baš sam :neznamkakoti: rađe bi da nam netko stavi 100kn u kuvertu nego da nam duplaju stvari koje već imamo, i kamo ću s tim stvarima, ionako mi je kuhinja mala... baš sam na neki način tužna... i jedva čekam da sve prođe, jer me budući pita zašto sam loše volje, pa zato jer ljudi ne razmišljaju efikasno, nego staromodno...lijepo smo svima govorili gdje smo išli pozivati s roditeljima da sve što je na listi želja to želimo dobiti, a ostalo sve imamo kad živimo zajedno... :ne zna:
kakva su vaša iskustva s time? :huh:

upravo zbog takvih stari ja sam svima fino objasnila da mi radije daju 100kn nego da mi kupuju posteljinu i tanjure koje imaju... zivimo ajedno s njegovim rod i kuca je uredena i ne fali bas nesto posebno a kad netko pita sto pokloniti iskreno neznam osim novca... ah vidit cemo sto ce bit... :ne zna: :ne zna:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana uto lis 12, 2010 10:10 pm

već sam rekla kako smo mi dobili sve i svašta. al doslovce. i par pekača i 101 servis tanjura, 101 beštek, čaše ove, čaše one... ni sama neznam što sve ne. plahte neke još od austrougarske :roll: :roll: i tako to.
srećom, imali smo listu darova koja je skoro skoro sva ispražnjena (ostale 2-3 stvari ako se ne varam), a sve ostalo su ljudi koji nisu ni znali da imamo listu (kako kod nas nose svi koji su dužni od 101 godinu urikverc), a neki su znali, proučili što je još ostalo, pa kupili npr beštek po svom izboru negdje drugdje :roll: :jesilud: kao, pa ionako želimo vilice i žlice :roll:
no dobro, ja i dalje smatram da je lista super stvar, pa barem nešto da dobiješ od svega toga, no o tome ipak više na viewtopic.php?f=33&t=652&start=0&hilit=lista+darova
tangerina

PostPostao/la ribica08 dana uto stu 09, 2010 10:30 pm

pa ovako dobili, uz novce naravno od kojih pokrili ostale troskove od svadbe a jos i ostalo :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :
- oko 100-tinu rucnika, vecih, manjih... raznobojnih
- hrpetinu velikih salica za kavu
- 10-ak setova za jesti
- jedan kompletan set pribora za jelo neka postena marka...
- jedan pribor za jelo od inoxa :lol: :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl:
- par okvira za slike
- mikrovalnu
- toster
- par miksera
- neke zdjele
- televiziju
- kameru
- 2 DVD playera
- časa ko u prici
- set za wiski boca + 6 časa x2
i ostalo nespomenuto... stvarno smo puno toga dobili a nismo se bas tome nadali
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Nessa87 dana sri stu 17, 2010 2:52 am

da ja počnem:
stol veliki za 12 osoba od mojih vjenčanih kumova(mi sami birali),LCD tv veeeliki,škrinju,peć,i to posebno pećnicu a posebno ploču za kuhanje,napu,perilicu za suđe,klimu,mesoreznicu,sokovnik,mikser,mini usisavač,peglu s pranom posteljom,pekač za kruh,mikrovalnu,dva seta porculanskih tanjura istih,jedan set pribora za jelo,kamera.To je bilo na listi u trgovini u kojoj smo mi to odabrali,pa su ljudi lijepo uplatili,jer je neikma tako bilo lakše,da mogu na rate a htjeli su nam nešto veće kupiti)sad ostalo:jednu posteljinu i deku (na tome je bila cijena ostal,svako po 500kn).Nekakav ružni sat i poplun sa jastukom za jednu osobu (bolje da su stavili 100kn u kovertu) :thumbsdown: ,uh,još jednu mikrovalnu (to ćemo nekome uvaliti) :rofl: :rofl: :rofl: ,dvije lampe za spavaću sobu,dva seta tanjura običa i to različita i to mi se uopće ne sviđa,jednu ružnu sliku i jednu lijepu sliku (i još jednu sliku čekam da mi frendica naslika jer se bavi tim),nekakav glupi lonac za 300kn,ostala im cijena gore :rofl: :rofl: :rofl: .Novac oko 85.000 tisuća kuna,uglavno dobili smo toliko koliko i potrošili.Uglavno, ovo šta mi se ne sviđa je bilo s njegove strane.Moji su nam dali pare,pomažu nam s gradnjom,i mama je sve poplatila šta je trebalo za svate a njegovi su nam obećali da ćemo dobiti nešto ali dosad smo dobili od njih 0,00kn. :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: moj dragi je malo tužan zbog toga,a oni su idioti po mojem jer su znali za svatove od prošle godine.
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zuzika dana pet ožu 25, 2011 12:45 am

mi smo dobili većinom novce kao dar jer smo se baš useljavali u novi stan pa su ljudi znali da nam je potrebna pomoć i stvarno hvala im najljepša na tome jer su nam olakšali i ubrzali useljenje u naša 4 zida :loveflag: .
Osim tog, dobili smo od vjenčanih kumova uokvirenu ogromnu sliku koja se sastoji od mnogo malih naših slikica tokom naših dugih godinam veze, dobili smo još neke lijepe slike, vikend putovanje od jednih dragih prijatelja jer su to dobili na nagradnoj igri a nisu mogli iskoristiti i kako god da nisu ni lipe potrošili na to ali nama je baš bilo drago što su nama prepustili to putovanje :lovestruck: , dobili smo svijetiljke za spavaću sobu, poklon bonove u merkuru i to nam je super došlo. Baš mi je bilo super što smo te neke "praktične" poklone dobili jer smo mogli sve iskoristiti i ništa nam ne stoji negdje i ne nakuplja prašinu.
zuzika

Prethodna

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.