Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Broj pozvanih gostiju vs. konačni broj gostiju

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Broj pozvanih gostiju vs. konačni broj gostiju

PostPostao/la Nessa87 dana sri stu 17, 2010 3:21 am

njegovih 80,te su straci pozvali a društvo njegovo oko 20,a naših sve ukupno 165,na popisu od moje majke je bilo 250,a neke je izbacila tokom pozivanja,to samo ona zna zašto,dvije obitelji su nam tokom pozivanja rekle da neće doći a bilo je i onih koji su taj tjedan u ponedjeljak potvrsili da će doći pa nisu došli,mamina frendica je jedina od tih koja je imala opravdan razlog i poslije nam je donjela poklon (naime ženu je prvo zub počeo boljeti a onda su joj natekle usne tako da nije mogla pričati pa joj je bilo neugodno ii na svatove.Jednu stvar preko koje još uvijek ne mogu proći je moj bratić,koji nije mogao doći zbog finacijskih razloga a i zbog glupe žene,ok,to mi je bilo jasno ali nije mi ni nazvao ni čestitao.Doći će mi pod ruke jednog dana,jer sam ja njemu dosta pomogla oko njegovih svatova.Znaći 265.
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la prinči dana uto vel 01, 2011 4:11 pm

Kak' sam sve lijepo pročitala tko Vam dolazi,došao, tko nije, evo da i ja napišem o svojoj situciji...Isprva smo željeli intimno vjenčanje sa cca 60 ljudi.. Zatim se to proširilo, kako to i biva prvo na 80 ljudi, a sad zadnja brojka je 96 bez snimatelja i banda. Mojih je 40, a njegovih 56. Da li će svi doć, ne znam, a po statistikama ne vjerujem. Uvijek netko otkaže u zadnji tren. Ali hej, moraš ljudima poslat pozivnicu, bar toliko od nas. :ne zna: što se tiče moje strane, mislim da će svi doći pa makar, jer su stavrno samo najbliži, tetke, ujaci, sestrične i tak to. A i mojih 10-tak jako dobrih singl prijateljica..:-) Što se tiče strane od dragog, ko da gledam da ih neće doć desetak, jer sva rodina mu je u inostanstvu, Švicarska, Njemačka, Austrija, Slovenija. Zaista nisam pametna. Pozivnice su spremna, također na njima piše da potvrde dolazak do 20 juna. Da bih znala javit u restoran konačnu brojku. Toliko.. :ne zna:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Kaliopa dana uto ožu 15, 2011 1:58 pm

Kod nas je ovakva situacija, sala prima 135 ljudi , mozda +2-3. Tako da nam to mora biti max broj gostiju. Ja nemam puno familije, imam ih 50 na spisku, cekam jos jedino da nam javi neka tatina rodjaka ( koju u zivotu nisam videla, al ajd posto ih ima jako malo s tatine strane), i tetka mi je na poziv u svatove rekla da je ostavimo na miru i ne mesamo joj se u zivot :shock1: :shock1: , ostali dolaze.
Tako da ce mojih biti 48-50, a dragi ce njegove da zove kasnije ( po mom misljenju i prekasno). Pa ako mu neko otkaze, ubacice nekog drugog, jer on ima puno rodbine.
Pa sad nek on vidi kako ce napraviti selekciju.
Ali sve u svemu bice nas 135.
slika
slika
Kaliopa

PostPostao/la tanjapoljak dana pon ožu 21, 2011 2:42 pm

da, ali što ako restorani trebaju prije znati točan broj gostiju.. mislim da nitko nije pametan što se toga tiće, a ionako, što se tiće gostiju, mi ne planiramo zvati ljude s kojima se uopće ne viđamo niti čujemo, nema smisla zvati nekoga reda radi, mislimo da je to bez veze..
tanjapoljak

PostPostao/la Dani 26 dana pon ožu 21, 2011 3:25 pm

tanjapoljak je napisao/la:da, ali što ako restorani trebaju prije znati točan broj gostiju.. mislim da nitko nije pametan što se toga tiće, a ionako, što se tiće gostiju, mi ne planiramo zvati ljude s kojima se uopće ne viđamo niti čujemo, nema smisla zvati nekoga reda radi, mislimo da je to bez veze..

Pa vecina restorana i zahtjeva da im se javi tocan broj gostiju par dana prije vjencanja :ne zna: Druga stvar sto neki restorani izadju mladencima u susret pa im ne naplate tih par gostiju :ne zna: al imaju potpuno pravo da naplate koliko ste rezervirali.
A sto se tice gostiju, nema ti to bas neke prevelike veze koga ces zvati jer se nekome tvom jako dobrom prijatelju za kojeg si uvjerena da ce doci, nedaj boze moze nesto dogoditi pa nakraju nedodje :ne zna: Puj, puj, puj (to ja samo pljujem da ne ureknem :zubo: )
Ja sam imala 420 ljudi na svadbi pa mi nakraju nisu dosli prvi susjedi za kojem sam bila uvjerena da ce doci... ali eto, iskrsnulo je nesto i ljudi jednostavno nisu mogli doci.
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Oluja dana pon ožu 21, 2011 3:46 pm

tako je bilo i nama, na kraju nam nije doslo par prijatelja jer im je u zadnji tren nesto iskrslo npr jedan se razbolio i zavrsio na hitnoj sa temperaturom 40, a drugi pijatelji koji su rekli da nece nazalost moc jer im nema ko cuvat bebu na kraju su dosli i ostali do kraja.
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana pon ožu 21, 2011 7:32 pm

Jojjjjjjj ja kako sam krenula prepravljat doći ću do cifre kao kod Dani..Kod mene je ostao broj gostiju isti,ali kod dragog, njegovi su nadodali još dvadesetak osoba..pa sad na spisku ih ima 76.. :shock1: :shock1: ..Znači imat ću oko 120 gostiju mattiiiiiiiiiiii mojaaaa... :huh: :huh: Nadam se da je to konačno, mislim i briga me jer naručila sam materijal za revere, radim ih 120!!! i točka!!!!
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana uto kol 16, 2011 1:43 pm

Mi smo na popisu imali preko 250gostiju (od toga 35 djece mlade od 12god)..na kraju nas je bilo sve skupa 169...i taman je bilo...zao mi je sto neki ljudi nisu bili uz mene,npr. teta i rodaci i moje forumasice,al eto smrtni slucajevi prije vjencanja su se dogodili :tuzna1:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la **Anchy** dana sri kol 17, 2011 4:41 pm

Uf mene muci taj popis gostiju.Najprije je bilo na popisu cca 120,međutim sad se smanjio na cca100,neki nece doci,ili sam ih maknula sa popisa,kakve smo srece još ce nam na kraju doci 80ljudi,a sala je za 150.i kao sto mi je moja baka rekla NA KRAJU CE TI SVIRACI OD 12000KN svirati za 70-80ljudi.al ja se nadam da ce ih se ipak vise odazvati,iako do sada se nije bas puno njih javilo,a trebali bi javiti do 01.09.kak je i napisano.Mislim kaj svi cekaju 1.9.??
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Rally_MO dana sri kol 17, 2011 5:21 pm

Vjeruj mi nećeš ni primjetiti za neke da nisu došli, biće ti i drago na kraju da ih nisi gledala (baš sam grozna)...
A većina ne javi da l' će doć, uglavnom na kraju sam zoveš da vidiš hoće li doći, a za neke možeš i pretpostaviti
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana sri kol 17, 2011 5:48 pm

anci1987 je napisao/la:Uf mene muci taj popis gostiju.Najprije je bilo na popisu cca 120,međutim sad se smanjio na cca100,neki nece doci,ili sam ih maknula sa popisa,kakve smo srece još ce nam na kraju doci 80ljudi,a sala je za 150.i kao sto mi je moja baka rekla NA KRAJU CE TI SVIRACI OD 12000KN svirati za 70-80ljudi.al ja se nadam da ce ih se ipak vise odazvati,iako do sada se nije bas puno njih javilo,a trebali bi javiti do 01.09.kak je i napisano.Mislim kaj svi cekaju 1.9.??

moji sviraci od 1500eur su svirali za 60 ljudi i ne bih ih mjenjala za nista :svakacast: :svakacast: i nadam se da tebe ta bakina recenica nece utjecati na tvoje odabire. i da svi cekaju zadnji cas ali mislim da cekaju da ih ti nazoves. tako je to kod nas :kava: :kava: :kava:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Oluja dana sri kol 17, 2011 10:08 pm

anci, nasa sala je za nekih 200 ljudi s tim da ima jos jedan dio koji se otvori pa bude za 400. nas je bilo oko 120, s tim da smo na finalnom popisu imali oko 180 ljudi :shock1: a poceli smo sa 120-130. sala nije izgledala prazna,prijatelj je imao svadbu u istoj sali tjedan dana nakon nas, imao je samo 80 svatova, pa opet nije izgledala prazna. a to za koliko ce ti ljudi sviraci svirat je totalna glupost - glavno da su oni dobri pa svirali i za 5 ljudi :kava:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana čet kol 18, 2011 7:03 am

Anči- ovo je i meni bojazan. Na popisu ih je 125 a već sad znam za nekih 10 sigurno da neće doć... :(
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana čet kol 18, 2011 7:16 am

vrazichka je napisao/la:moji sviraci od 1500eur su svirali za 60 ljudi i ne bih ih mjenjala za nista :svakacast: :svakacast: i nadam se da tebe ta bakina recenica nece utjecati na tvoje odabire. i da svi cekaju zadnji cas ali mislim da cekaju da ih ti nazoves. tako je to kod nas :kava: :kava: :kava:

:pop: o da. mi smo morali veliku većinu sami nazvat i pitati :kava:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la blab dana čet kol 18, 2011 8:17 am

**molim da se držite teme i ono što ista pita, problemi s gostima i brojem istih imaju svoje mjesto :kava:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la malena_4you dana uto ožu 06, 2012 8:53 pm

nama je konačni broj 220; i osobno mi je previše :D
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana uto ožu 06, 2012 10:16 pm

malena_4you je napisao/la:nama je konačni broj 220; i osobno mi je previše :D

:dani:

mi jos nemamo konacan broj, ali se nadam se nece biti preko 200. :D jeste vec poceli pozivati?
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana pet tra 13, 2012 10:08 am

mi smo na početku imali 80-ak ljudi, sad se popis popeo na 96.. nadam se da će min. 85 ljudi doći :moli:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la slatkica:) dana pet tra 13, 2012 11:37 am

mi smo na početku imali 80 a sad je na popisu 98 :shock1:
i to je konačno :D

do ad ih je negdje 50 potvrdilo :bravo:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la satea dana sub tra 14, 2012 8:41 pm

mi smo pozvali oko 180 a mjesta ćemo naručiti za 125... ostavili smo par mjesta praznih za svaki slučaj :idea:
slika

slika

I am condemned to love you, and that is my salvation. I shall have to live for ever in the shadow of your eyes, accept the fact that everything your hand touches arouses the best in me. All that I know is your love, nothing else interests me.
satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la dalmašica dana ned tra 15, 2012 9:08 am

Sad vidih da nisma tu pisala,..nama ih je bilo pozvano 135 a bilo ih je ravno 100 :)
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zekonja2312 dana pon tra 16, 2012 7:08 am

mi smo ih pozvali 110 pa čekamo povratni info od svih :mig:
ali ne vjerujem da će svi doći, sigurno će ih 10ak odustati
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la cimetina dana pon tra 16, 2012 8:34 am

samo_njegova je napisao/la:mi smo na početku imali 80-ak ljudi, sad se popis popeo na 96.. nadam se da će min. 85 ljudi doći :moli:

Tako je i kod nas otprilike.
slika
cimetina

PostPostao/la sunqueen dana uto svi 22, 2012 10:11 am

mi smo krenuli s 80 ljudi - uključen band i fotograf
sad smo na 109 :budala:
a htjela sam fakat malu svadbu, meni bi najviše pasalo do 50 ljudi, da je moja familija ko njegova, možda bi i uspjelo...al puno nas je
i frendovi se uparili i tak :loveflag: :vjencanje1:
još nisam djelila pozivnice, javim ishod nakon prebrojavanja potvrdnih i otkaznih, i koliko ih je na kraju stvarno došlo
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la slatkica:) dana pet svi 25, 2012 1:42 pm

slatkica:) je napisao/la:mi smo na početku imali 80 a sad je na popisu 98 :shock1:
i to je konačno :D

do ad ih je negdje 50 potvrdilo :bravo:

update...

na kraju je broj pozvanih 101 :rofl:
ali tu smo uključili i djecu jer smo rekli svima da ih slobodno dovedu i svim solo ljudima smo dali mogućnost da dovedu pratnju :D (cca.10gostiju)

konačan broj potvrđenih je 75 :cerek:

možda izgleda kao da je puno ljudi otkazalo ali nije. osim što nitko od solaša neće dovest pratnju i neće 2 djece doć,2 se izjasnilo da su prestari za svadbe a ostali imaju neke zdravstvene probleme.
još nam ih 4 nije javilo jer rade u smjenama pa do tjedan dana prije neće znat dal mogu doć :D

mi smo i tako htjeli do 80 ljudi :vjencanje1:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.