Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Broj pozvanih gostiju vs. konačni broj gostiju

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Broj pozvanih gostiju vs. konačni broj gostiju

PostPostao/la zeljka2905 dana čet lip 19, 2008 7:32 am

Cure ovdje nam pisite okvirni broj gostiju koje ste zvali na vjencanje, te broj koji vam se na kraju i pojavio na vjencanju, te razloge nedolaska :mig:
Koja su vasa iskustva i kako ste se nosili sa time?

Ja cu poceti;

Mi smo imali na popisu cca 320 ljudi od toga je 15 bilo iz USA i Australije na koje nismo ni racunali da ce doci, no ipak ce doci dvoje iz Amerike...
Ostali ili nece doci jer zena treba roditi bas tad/rodit ce mjesec dana prije, imali su smrtni slucaj, idu na more, ili nece povesti djecu, imali su neku operaciju ili su bolesni ili kao najgluplji razlog; nece doci zbog tate od dragog jer ne pricamo sa njim....I sad se nadam da ce nam uopce doci 200 ljudi..Stvarno nisam ocekivala da toliko nece doci.
Sad sam ne tuzna nego razocarana.... :ha:

Željka, malo sam ti uredila naslov teme da bude jasnije o čemu se diskutira.
Zadnja izmjena: Branči; čet lip 19, 2008 4:13 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: Uređivanje naslova
zeljka2905

Marketing:

Re: Velika ili mala svadba

PostPostao/la mary dana čet lip 19, 2008 8:04 am

neke razloge razumijem neke ne...mi ćemo sve vidjeti nakon šta podijelimo pozivnice...sada znam za par osoba koje neće moći doći iz opravdanih razloga...sve je to dio toga...
ali baš željka da će vam se tako jako smanjiti broj ljudi? ma možda i neće..jeste vi gotovi za dijeljenjem pozivnica?
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana čet lip 19, 2008 8:43 am

Pa jesmo..Jos moji imaju par podijeliti i to je to..
E pa zato i kazem..razumjela bih max tak 70 ljudi ako ubrojis ove iz dalekih krajeva ali ovako...ne znam :ne zna:
Kuzis da ti pola ljudi ne dode :ne zna:
zeljka2905

PostPostao/la mary dana čet lip 19, 2008 8:50 am

zeljka2905 je napisao/la:Kuzis da ti pola ljudi ne dode :ne zna:

a je..baš polovica da ih ne dođe to je too much.. :roll:
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ATE13 dana čet lip 19, 2008 9:10 am

Mi na popisu imamo 410 ... al vec sad znam da mi mozda nece doci pola :neznamkakoti:

Neki imaju glupe razloge , kao pa slavimo u ZG to je njima daleko , nismo im nasli smjestaj tj nemaju gdje spavat (a rekla sam ima hotela ko u prici) itd,da ja trazim i platim za 410ljudi smjestaj nisam rockenfeler :budala: , ima jos glupih razloga samo se nesjetim :D

Neki ovdje iz Berlina su bas zahtjevali da dobiju pozivnicu (poznanici od svekra) i dobili su pozivnicu i ja ih ljepo napisala na spisak da bi oni meni rekli e nemozemo doci jer radim :budala: a to nisi znao prije ... cudni ljudi...

Mislim meni je nekako i bolje da dodje malo, ali da sam znala da ce mi doci tako malo onda bi uzela okrugle stolove ...
Do svatova ce biti sigurno jos budala koje ce reci nesto cudno, ili nece nista ni reci a ja rezervirala stolac za njih,to mi je najgore...

A mi smo pozivnice vec u prvom i drugom mjesecu podijelili, znaci imali su vremena da si razmisle da ili ne....

Ma glavno da smo mi tu kumovi i moji najblizi i njegovi :ludilo:
slika
slika slika
ATE13
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zeljka2905 dana čet lip 19, 2008 9:12 am

mary je napisao/la:a je..baš polovica da ih ne dođe to je too much.. :roll:

E pa bas zato...a to bi se moglo lako dogoditi... :ne zna: ono kad slusam da su ostalima otkazali max 20 ljudi dode mi zlo..ali dobro da imamo okrugle stolove pa se to nece tolko skuziti :rofl:
zeljka2905

PostPostao/la zeljka2905 dana čet lip 19, 2008 9:15 am

ATE13 je napisao/la:Mislim meni je nekako i bolje da dodje malo, ali da sam znala da ce mi doci tako malo onda bi uzela okrugle stolove ...
Do svatova ce biti sigurno jos budala koje ce reci nesto cudno, ili nece nista ni reci a ja rezervirala stolac za njih,to mi je najgore...
A mi smo pozivnice vec u prvom i drugom mjesecu podijelili, znaci imali su vremena da si razmisle da ili ne....
Ma glavno da smo mi tu kumovi i moji najblizi i njegovi :ludilo:

Ate razumijem te, bas sam navela da ce me spasiti ti okrugi stolovi...I da mrzim te glupe razgovore, ali jedva cekam kad se budu pojedini zenili, uh kak cu ja ici na godisnji i sl... :raspa:
Razumijem smrtni slucaj, bolest i sl..ali ovo..ne znam... :ne zna:
Rekao je dragi da oni koji nece doci zbog staroga nemoraju vise nikada dolaziti do nas...ni kad ce im se djeca zeniti nemoraju nam ni nositi pozivnicu...A strasan je taj moj...nemam se sa njim kaj bojati.... :D
zeljka2905

PostPostao/la Dani 26 dana čet lip 19, 2008 9:49 am

Mi kad smo isli rezervirati salu, ja sam rekla da ce s moje strane biti oko 250 ljudi i na to su meni njegovi rekli da ce toliko biti i s njihove strane... I tak mi rezervirali za 500 ljudi. Napravila ja popis i zbrojim ja to sve kad ono ja vec imam oko 270 ljudi i neke ljude ne pozovem. I mislim si da sigurno i on ima preko 250 al racunam nece svi doc.... Tjedan dana prije svadbe, trebamo ici javit tocan broj. Ja zbrojim svoje, dodjem kod njega i velim da imam 270 ljudi potvrdjenih a njegovi kazu da imaju oko 170 :shock1: :shock1: :shock1: Ja sam poludila! I to nije da su pozvali ljude pa im toliko otkazalo, nego oni ni nisu sve pozvali!!!! Mrzim ljude koji su totoalno neorganzirani. Jos ih ja pitam, jel to potvrdjenih 170 a oni kazu da im nisu svi potvrdili. Kazem da nazovu te ljude koji ih nisu nazvali a oni meni da oni nece nikoga molit da dodje :shock1: Tak da smo mi na kraju imali 419 osoba. Stim da moram naglasit, s moje strane mi nije doslo 2 susjeda koji su rekli da ce doci i jednostavno se taj dan nisu pojavili. Ja stvarno neznam kak oni po ulici prolaze nakon svadbe al ja znam da bi ja u zemlju propala od srama da sam na njihovom mjestu.
Uglavnom, dan prije svadbe sam lijepo rekla nekim ljudima koji su rekli da nece doc (razlog je, nemaju novaca :ha: )da cu ja sad lijepo vidjeti ko ce meni doc a ko ne. Onaj ko mi nedodje, nemora se uopce truditi da me zove sebi ili sinu ili kceri na svadbu. Nece Dani vise bit budala, ja idem svima a mene se zajebava!
Zeljkic, samo se nemoj zivcirati jer nije vrijedno spomena. Onaj ko ti nedodje, nece ti ni nedostajati. Ja sam se bez obzira na sve provela fantasticno i nista mi taj dan nije mogli pokvariti raspolozenje!
Samo naprijed zeno, ko ih sljivi! :jig:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana čet lip 19, 2008 10:20 am

Dani 26 je napisao/la:Onaj ko mi nedodje, nemora se uopce truditi da me zove sebi ili sinu ili kceri na svadbu. Nece Dani vise bit budala, ja idem svima a mene se zajebava!Onaj ko ti nedodje, nece ti ni nedostajati. Ja sam se bez obzira na sve provela fantasticno i nista mi taj dan nije mogli pokvariti raspolozenje!
Samo naprijed zeno, ko ih sljivi! :jig:

Je tak i mi razmisljamo...Ma nece mi nedostajati..rekla sam ako nas bude i 50 nema veze ali bit ce oni za koje nesto vrijedimo...
A i sa njima i bez njih cu se zabaviti do ludila...bitno da su meni moji najdrazi tu a za druge mi se cisto hebe :raspa:
Samo ono, malo sam razocarana ali mi popusta..ali vidjet cemo kome cu ja ici na svadbu... :kava:
E da i da napomenem, njegov bratic ce doci tek navecer jer nemre prije (kum je na svadbi dan prije u slavoniji - ali nema veze kaj na tu svadbu ide i nas barjaktar i sogorica ali oni ce moci doci od pocetka) cisto da se zna..ali ok, barem ni ja na tu svadbu ne budem morala od pocetka..ako se bude uopce zenil ikada... :kava: Inace sa njegovim starcima smo si jako dobri i jako nam puno znace..tak da ono... :kava:
zeljka2905

PostPostao/la FiLa dana čet lip 19, 2008 10:31 am

Evo da se i ja prikljucim ovoj temi.....mi smo racunali oko 500osoba, ali sam ja inzistirala da se to malo smanji jer ipak je to previse ljudi, pola ih ne bi ni vidjela.....onda su moji malo smanjili i njegovi malo....dosli smo na neku brojku od 440 ljudi i na toliko podjelili pozivnice. Na kraju smo se i mi iznenadili kad su nam otkazali neki ljudi za koje smo mislili 100% da dolaze a neki za koje nismo bili sigurni su s odusevljenjem potvrdivali dolazak....na kraju je bilo 390-400 gostiju i bilo nam je taman. Bili su ljudi koji nas vole uz nas i super nam je bilo.....cak su mi dosli jedni na koje nisam racunala jer su dan prije pokopali mamu, ali su ipak dosli jer su imali zelju, je da su sjedili cijelo vrijeme al su ipak bili uz nas.

Ja sam zapisala sve koji su mi dosli i tim ljudima cu i ja rado otici. Nemojte se zbog toga brinuti, vazno je da bude veselo :D
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zeljka2905 dana čet lip 19, 2008 11:22 am

Da ali to je Fila opet samo 50 ljudi a ne skoro pola svadbe... :shock1:
Ali ok vidjet cemo kaj bude..necemo se sada bez veze zivcirati..ali drago mi je da je ova tema digla prasinu :D
zeljka2905

PostPostao/la bedacha dana čet lip 19, 2008 11:22 am

Mi bi trebali imati oko 80 ljudi... samo oni najbliži i najdraži... za sad već znamo za dva para koji ne mogu doći, jednom žena treba rodit baš 18.10, a drugi su kumovi na drugoj svadbi koja je dogovorena prije nego kaj smo se mi odličili za taj datum... nadam se da nam nitko neće više otkazati, ipak su nam to sve bliski ljudi koji već od početka godine znaju za datum... ali ako netko otkaže iz nekog glupog razloga gadno će nam se zamjerit... :zmaj:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ATE13 dana čet lip 19, 2008 12:00 pm

Sto me najvise zivcira kod toga svega jest...
Da ljudi bas zahtjevaju da budu pozvani i ako ih nepozoves ljute se, i bas ti koji zahtjevaju i koji bih se ljutili oni nedodju nakraju... :budala:
Pa kojeg vraga onda zahtjevas kad znas da neces doci... Skupljaju pozivnice ili sta ??? :kava:
Ja da znam 100% da mi nece doci pola njih odmah bi nazvala gazdu sale i rekla da hocu okrugle stolove, onda bi i raspored sjedenje napravila, a ovako... :neznamkakoti:
slika
slika slika
ATE13
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la FiLa dana čet lip 19, 2008 12:36 pm

Zeljka a da pozovete jos neke ljude koji su vam bili pod upitnikom????? Ne mogu vjerovat da vam je bas toliko ljudi otkazalo.....bas sranje....mi smo otprilike znali vec kad smo djelili pozivnice tko je siguran, tko ce mozda doci itd....kod nas ih je najvise otkazalo zbog krizmi, jer su bas u to vrijeme bile...
slika
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zeljka2905 dana čet lip 19, 2008 12:58 pm

Ma necu vise nikoga zovkati jer mi je to glupo...ono kao sad kad ima mjesta budemo i mi dobri...
Ma nisam ni ja jos 100% sigurna ko bude dosao ko ne, nije jos nitko nista javio..samo nam je jedna cura se najavila..ovi kao misle da mi znamo da budu dosli...ali ono ima dosta koji nekaj imaju...i ne budu dosli (to su sve price jos nist sigurno - potvrdeno)..ma kaj ja znam... :raspa:
Najgore mi je to kaj su nam neki rekli da se sigurno doci i onda im umre tata i to ti je vec 10 ljudi...i kaj sad... :neznamkakoti: Nemrem ocekivati da budu dosli i sl. Teta mi imala operaciju jajnika nesmije hodat, ali barem ce doci u salu malo, umrla mi od mame sestricna i kaj nebudu ni kceri mozda dosle i to ti je odmah 3..i skupi se...eto...Pojedine samo da se ne porode i sl...
Od glupog razloga (godisnji, stari) mozda nece doci 20..i eto...
Ma fucka mi se..ja bum tam... :D
zeljka2905

Re: Broj pozvanih gostiju vs. konačni broj gostiju

PostPostao/la FiLa dana pet lip 20, 2008 1:24 pm

Najvaznije je da ste vi tamo i da budete sretni da vas nista ne izbaci iz takta, da samo uzivate.....jako vazno ti je da sve ljude nazoves da znas sto tocnije broj gostiju koji ce ti doci i onda jos prijavis barem 10 manje.....mi smo tako napravili, ali su nam stavili jedan stol vise s 12 mjesta za svaki slucaj ako bi vise ljudi doslo tako da nam je super ispalo :D
slika
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tasha dana pet lip 20, 2008 1:31 pm

tko ti kriv kad mene nisi htjela zvati...ja bih ti sigurno dosla :belj: :belj: :belj: :belj: :belj: :belj: :belj: :belj: :belj:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana pet lip 20, 2008 1:37 pm

A hebiga..iskreno meni te je glupo zvati kad ti ja najvjerojatnije ne budem mogla doci :ne zna:
zeljka2905

PostPostao/la Tasha dana pet lip 20, 2008 1:40 pm

zeljka2905 je napisao/la:A hebiga..iskreno meni te je glupo zvati kad ti ja najvjerojatnije ne budem mogla doci :ne zna:

:tuc: :karton: :palica:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zeljka2905 dana pet lip 20, 2008 1:43 pm

Ajd o tome na pm..da ne zacetavamo :D
zeljka2905

PostPostao/la Katriona dana ned lip 22, 2008 6:51 pm

meni je to najveći problem od svih! on ima jedno desetak ljudi koje ćemo zvati a žive izvan hrvatske i kao ne mogu oni toliko unaprijed znati dal će doć il ne a razlika je ako se ima 80 ili 90 ljudi...i još k tome s moje strane ima jedna otvorena stavka, ne znamo koliko točno ljudi bi moglo doći, a ista stvar, to je njima prerano za znati..i to mi je najgroznije jer se onda može dogoditi da je razlika u tipa 20 ljudi, što je grozno ako platiš za te osobe a njih nema...joj, nisam pametna oko toga... :neznamkakoti:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la princessmo dana pon lip 23, 2008 12:34 pm

Katriona je napisao/la:..i to mi je najgroznije jer se onda može dogoditi da je razlika u tipa 20 ljudi, što je grozno ako platiš za te osobe a njih nema...joj, nisam pametna oko toga... :neznamkakoti:

Kaj se tiče plaćanja-većini restorana i hotela konačan broj gostiju (a toliko mjesta platiš) dostavljaš u tjednu kad je vjenčanje ili par dana prije vjenčanja...a u tom tjednu-mislim da bi svi trebali znati hoće li doći ili ne i samo neki iznimni slučajevi mogu biti iznimka!
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana pon lip 23, 2008 12:48 pm

meni je broj pozvanih 190,a do neki dan je broj sigurnih bio 182...mislim da će se smanjiti to na kojih 176
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Debeljucka dana pon lip 23, 2008 12:50 pm

mi smo prvo podjeili pozivnica za 96 ljudi, misleci da ce onda brojka biti oko 80, otkazivanja i slicno.... na kraju je pozivnica podjeljeno za cca 110 ljudi, a na svadbi je bilo 60 osoba..... od toga.... 4 osobe su rekle da ce doci a nisu se pojavile, pa smo lijepo 4 stolice morali platit... jer je bio svedski stol... ali sto je tu je
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana pon lip 23, 2008 1:04 pm

princessmo je napisao/la:
Katriona je napisao/la:..i to mi je najgroznije jer se onda može dogoditi da je razlika u tipa 20 ljudi, što je grozno ako platiš za te osobe a njih nema...joj, nisam pametna oko toga... :neznamkakoti:

Kaj se tiče plaćanja-većini restorana i hotela konačan broj gostiju (a toliko mjesta platiš) dostavljaš u tjednu kad je vjenčanje ili par dana prije vjenčanja...a u tom tjednu-mislim da bi svi trebali znati hoće li doći ili ne i samo neki iznimni slučajevi mogu biti iznimka!

super, to me onda tješi...tenkju.. :loveflag:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.