Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Broj pozvanih gostiju vs. konačni broj gostiju

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Broj pozvanih gostiju vs. konačni broj gostiju

PostPostao/la Chiara88 dana pon ožu 10, 2014 3:10 pm

Mi smo kao okvirni broj rekli oko 100 ljudi, kada smo napravili popise ispalo je 75 (bez fotografa, benda i nas dvoje). :thumbsup: računamo da će svi doći, jer to su ionako najbliži ljudi. :)
Chiara88

Marketing:

PostPostao/la Helena25 dana sri ožu 12, 2014 5:03 pm

Mi htjeli da bude max 150 ljudi, na kraju broj narastao do 200 jel kao ako zoveš ove onda moraš i ove i dragi se sjetio još nekih starih prijatelja i tako...
No vjerujem da neće svi moći doći, neki bi trebali iz inozemstava doputovati, neki malu djecu imaju, neke smo računali s pratnjama al nisu trenutno u vezama... Računam da će na kraju biti oko 160-170 što je blizu ove neše početne brojke.
Samo da glupo je to što ćemo na kraju mi morati zivkati uokolo i ispitivati još dodatno tko misli doći. Ali neke prijatelje sam direkt pisala da dolaze, neće ma valjda oni razočarati :ne zna:
Helena25

PostPostao/la Matka dana ned tra 27, 2014 2:45 pm

Mi smo pozvali cca 170 ljudi, nadamo se da će doći 150, sve su najbliža rodbina i prijatelji...
Nismo zvali one s kojima se vidimo jednom u 10 godina ili rijeđe... :ne zna:
Matka

PostPostao/la karantena35 dana pet pro 26, 2014 2:38 pm

Zeznuto je to pitanje, jer nije isto kada pozoveš 200 ljudi a dođe 50 i ako dođe 150. Primarno zbog organizacije. Naravno, zato se dolasci i potvrđuju kako bi se lakše organiziralo. A ono što ne volim jest kad se najavi dolazak pa ne dođe. Nema tu isprike, sve se to organizira puno prije i treba se organizirat da dođeš ako si potvrdio dolazak. Manjak novca nije isprika, to stvarno prezirem, ja sam jednom išla na svadbu bez poklona i koverte, ali sam mladencima objasnila da trenutno nemam i da će moj poklon dobit idući mjesec što su i dobili.
karantena35

Prethodna

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.