Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Djeca kao gosti vjenčanja

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Djeca kao gosti vjenčanja

PostPostao/la Malavida dana pon lip 02, 2008 3:29 pm

Zanima me da li ste imali ili cete imati uzvanike s malom djecom.
Mi cemo sigurno imati dvje.Jedan ce imati godinu i 2 mjeseca,a drugi ce slaviti prvi rodjendan bas na nase vjencanje.
Mislim da ce biti jos dvoje male djece,ali za to nisam sigurna,ako ni za tocnu dob (sestricna od dragoga koja ne zivi u RH tako da nista ne znam).U svakom slucaju cu se informirati kad dodje za to vrijeme,ali kako nemam blage veze kad su mala djeca u pitanju,zanima me ako imate kakve savjete ili nesto iz iskustva.Svaka pomoc je dobro dosla.
23.05.2009.
Malavida

Marketing:

Re: Djeca kao gosti vjenčanja

PostPostao/la 5rich dana pon lip 02, 2008 5:42 pm

Ja imam zbilja puno male djece u svatovima..ja imam tri male nećake(do 5 godina) i dragi ima dvoje nećaka(od godinu i nekaj),i imamo još polusestrične i jedan i drugi s malom djecom(do nekih 10 godina),a i prijatelji nam imaju malu djeccu...mi smo u hotelu u kojem nam je svdba uzeli dvije sobe,jednu manju jednu veću,i unajmila sam 2 dadiulje od 9-5 ujutro..u sobama ima tv,dvd,satelitska,donjet ćemo im crtiće, bojanke, grickalice, igračke,itd i nakon večer uputiti u te sobe..pod stručnim su nadzorom,dadilje plaćam 20 kn po satu, roditelji su mirni,a i ja :raspa: :raspa:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Malavida dana pon lip 02, 2008 7:47 pm

Hvala ti.
Mislis da je glupo pitati "Hej,hocete li doci s djecom?" Mislim,da se ne bi netko uvrijedio da sam ja pomislila da ce doci bez djece?
Ili da kod djeljenja pozivnica pitam ili naglasim da kad mi budu potvrdili dolazak da mi kazu i za djecu?
23.05.2009.
Malavida

PostPostao/la 5rich dana pon lip 02, 2008 8:25 pm

Malavida je napisao/la:Hvala ti.
Mislis da je glupo pitati "Hej,hocete li doci s djecom?" Mislim,da se ne bi netko uvrijedio da sam ja pomislila da ce doci bez djece?
Ili da kod djeljenja pozivnica pitam ili naglasim da kad mi budu potvrdili dolazak da mi kazu i za djecu?

pa reci im kad ti potvrđuju dolazak da ti vele u kojem broju će doći :raspa: :raspa:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la princessmo dana uto lip 03, 2008 10:42 am

Mi nemamo puno djece među rodbinom i prijateljima, ali svi znaju da će to biti samo crkva i poslije tulum u restoranu i slavlje do jutra i prilično sam sigurna da neće dovesti djecu! Druga je stvar da vjenčanje traje cijeli dan i da su to naši nećaci i nećakinje, ali ovako, ako vjenčanje počinje u pola 7, 7 i poslije je dernek u restoranu, svatko pametan će zaključiti da ne može voditi djecu.
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana uto lip 03, 2008 8:49 pm

koliko sam ja primjetila, roditelji s manjom djecom ih vode na ova popodnevna okupljanja a onda ih pošalju doma na spavanac a roditelji s malo većom djecom (oš) ih vode i na večeru, ali ako su bliži, recimo susjedi nisu vodili djecu, ali to sve može biti i do običaja na Krku..definitivno je bolje pitati hoće li dovesti djecu ili ne, dosta vam ovisi o tome pa morate znati..
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Katarina dana uto lip 03, 2008 10:18 pm

Kod mene bi bilo najbolje otvoriti u jednom čošku dvorane jaslice:vjenčana kuma ima blizance koje će tada navršiti godinu dana,druga kolegica sina od 10 mjeseci,treća i četvrta beba se moraju tek roditi,pa će imati 2-3 mjeseca. Sve njih će mame ostavit kod kuće,ove zadnje tri su iz Os,pa će odlaziti u kontrolu doma.

Vlasnica sale mi je preporučila da bude bez djece,ali kako reći roditeljima da ih ne dovode? Susjedi i jedna legica iz Zg su mi odmah rekli da starije moram pisati jer imaju 6 godina,ali da mlađe ne moram-3 godine.To mi je ok,i tako sam mislila.Druge djece nema sa moje strane.Ne znam kako je sa njegove.
slika
Katarina

PostPostao/la Principessa dana sri lip 04, 2008 1:22 pm

imat ću djecu na svadbi, ali osim jednog bratića svi idu u školu i mislim da će svi voditi i djecu sa sobom
slika
slika
Principessa

PostPostao/la Ness dana sri lip 04, 2008 6:00 pm

moja kuma ima anđelića koji će imati 2 godine malo poslije svadbe, on će sigurno biti u crkvi, a onda možda u sali, zavisi koliko bdue izdržao, kad ne bude mogao odvest će ga baki doma da ga čuva.
ostala djeca su veća, 7, 11, 12 godina
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la FiLa dana sri lip 04, 2008 8:56 pm

kod mene je bilo oko 25-30 djece do 10god. bila sam kupila i balone one za stvaranje raznih oblika plave i roze i bojice itd. ali sam sve to zaboravila ponjeti :budala: imali su svoj stol, svi su se lijepo skompali, zabavljali, trckarali...bas su mi bili slatki...sami su se cuvali :D
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ATE13 dana čet lip 05, 2008 7:49 pm

FiLa je napisao/la:kod mene je bilo oko 25-30 djece do 10god. bila sam kupila i balone one za stvaranje raznih oblika plave i roze i bojice itd. ali sam sve to zaboravila ponjeti :budala: imali su svoj stol, svi su se lijepo skompali, zabavljali, trckarali...bas su mi bili slatki...sami su se cuvali :D

i kod mene ce biti toliko djece + - ...jer za mene je to normalno... ja imam 6 necakinja i 6 necaka , onog od (23 god necu stavit za djeciji stol ,njega stavim za stol di su cure :raspa: ) a svi drugi su mladji tako da ce imati svoj stol , kupiti cu im one baloncice sto se pusu, bojanke , UNO karte, par slatkisa i jos sta nadjem... Imat ce svoj meni, mislila sam pomfrit i chicken nuggets jer to ovi moji bar vole,pa sigurno i druga djeca ili ??? nadam se da i ja nezaboravim to sve ponijeti :roll:
Mislila sam im dati jos neki zadatak , al neznam sta ??? neka igrica ??? da nesto nacrtaju ???
slika
slika slika
ATE13
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Katriona dana čet lip 05, 2008 8:02 pm

svaka čast vama, cure..mislim, totalno ste angažirane oko tih klinaca ali čini mi se da se oni mogu zabaviti i sami bez toga..eto na ovom piru, klinci su sjedili za stolovima sa svojim roditeljima, onda su se izgubili i trčali okolo i radili gluposti, tu i tamo su došli nešto pojesti, svi su se skompali i bilo im je baš super...ali dobrih ideja nikad dosta.. :cagam:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la FiLa dana pet lip 06, 2008 10:05 am

Katriona bas tako. Oni se sami zabave. Bas su mi moji bili slatki :lovestruck: Ja sam nakupovala tih gluposti, ali dan prije totalno zaboravila na to, jos kak je kod nas 10-ak njih doslo na spavanje tko zna i gdje je to zavrsilo....
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la midva dana pet lip 06, 2008 9:33 pm

meni će od sto ljudi biti 20 djece... ove veće od 5-12 godina ću stavit za dječji stol, a ostali nek budu sa roditeljima.... i zbog djece ću imati termin vjenčanja u 4 i ručak u 5 jer se klinci najviše zabavljaju na vjenčanjima.... oko 9-10 ih roditelji mogu odfurat na spavanje a oni se vratit i dalje se zabavljat do jutra. i uglavnom su svi već organizirali "sitere"

ovo će čekat djecu za dječjim stolom, unutra su im bojice i bojanke, ak im bude malo dosasno, da se zabavljaju... naravno, i vrećice su u raznim bojama...
slika
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sub lip 07, 2008 10:27 am

Malavida, ja mislim da bi bez problema mogla pitati ljude da li dolaze s klincima. Kažeš da ti treba točan broj gostiju i točan broj djece radi razmještaja u sali i to je to.

Što se tiče zabave, ja ću za svoje imati bojanke i bojice, onakvu kakvu sam stavila na portal za download.

slika

Tko nije vidio može pogledati ovdje, i skinuti ako želi: http://www.vjencanjesnova.com/cl_bojanka.html

Samo se isprinta na običnom printeru i odnese u fotokopiraonu na uvez.

A klincima ostaje i lijepa uspomena na vjenčanje. :mig:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Malavida dana sub lip 07, 2008 1:23 pm

Super ti je ova bojanka! :lovestruck:
Sto se tice klinaca,sigurni su ova dva para sto ce svaki imati dijete od godinu dana.Pretpostavljam da ce mozda biti na ceremoniji,a kasnije onda u krpe.A ima jedan par koji ce imati dijete od kojih 5 mjeseci.

Za druge ne znam.Prvenstveno sestricna od dragoga koja ima dvoje djece.
E sad,zvali smo jedan par koji imaju 5 djece,odrasle dobi.Meni bi to bilo malo previse da dodju,a mislim da mogu jedino staviti na pozivnicu samo njihova imena i cekat sta ce mi i kako potvrditi.
Ako budu htjeli doci s djecom,ne mogu im reci "Nemojte".A to je ipak onda 7 ljudi.Ma da mi oni ne djeluju tako.
23.05.2009.
Malavida

PostPostao/la Branči dana ned lip 08, 2008 11:10 pm

Malavida je napisao/la:E sad,zvali smo jedan par koji imaju 5 djece,odrasle dobi.Meni bi to bilo malo previse da dodju,a mislim da mogu jedino staviti na pozivnicu samo njihova imena i cekat sta ce mi i kako potvrditi.
Ako budu htjeli doci s djecom,ne mogu im reci "Nemojte".A to je ipak onda 7 ljudi.Ma da mi oni ne djeluju tako.

Ma ja mislim da će oni doći ili sami kao par, ili će pofurati najmlađe dijete sa sobom (npr. ako ima 18 god) - sigurno neće voditi sa sobom odraslu djecu koja više ne žive s njima. Pogotovo ako imaju dečka/curu, kaj će onda i njih voditi?

Ja imam jednu takvu sličnu situaciju, njih je u obitelji 4, ali jedna kćer je odrasla i ima dečka, tako da odvojeno zovem njene roditelje i jedno dijete, a posebno nju i njenog dečka. Mislim da se kod ljudi sa odraslom djecom tako i podrazumijeva, da oni nisu svi pozvani tom jednom pozivnicom nego samo roditelji (osim ako su jako bliski rod, onda normalno da su svi pozvani, što je druga priča :D ).
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Branči dana ned lip 08, 2008 11:11 pm

Malavida je napisao/la:Super ti je ova bojanka! :lovestruck:

Hvala! :naklon:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Principessa dana pon lip 09, 2008 12:20 pm

...super mi je ova bojanka...

...jedno pitanjce...mislim da ću imati taman djece da ih stavim sve za jedan stol i tako bi i napravila...ali, šta ako roditelji to ne žele, jeste ih vi pitali prije?
slika
slika
Principessa

PostPostao/la 5rich dana pon lip 09, 2008 5:02 pm

Principessa je napisao/la:...super mi je ova bojanka...

...jedno pitanjce...mislim da ću imati taman djece da ih stavim sve za jedan stol i tako bi i napravila...ali, šta ako roditelji to ne žele, jeste ih vi pitali prije?

ne..bit će raspored sjedenja :raspa: :raspa:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ATE13 dana pon lip 09, 2008 8:37 pm

Branči je napisao/la:Što se tiče zabave, ja ću za svoje imati bojanke i bojice, onakvu kakvu sam stavila na portal za download.
Tko nije vidio može pogledati ovdje, i skinuti ako želi: http://www.vjencanjesnova.com/cl_bojanka.html
:

ja sam ju vec isprintala ...
bas je super... moje curke se budu radovale , vec su uzbudjenje ko da se one vjencavaju :cerek:
slika
slika slika
ATE13
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Katriona dana ned lip 22, 2008 6:33 pm

Principessa je napisao/la:...super mi je ova bojanka...

pa ja ipak mislim da to ovisi i o tome koliko ta djeca imaju godina, i ja bih pitala roditelje...ipak su to njihova djeca.. :D
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana pon lip 23, 2008 8:12 am

ATE13 je napisao/la:
Branči je napisao/la:Što se tiče zabave, ja ću za svoje imati bojanke i bojice, onakvu kakvu sam stavila na portal za download.
:

ja sam ju vec isprintala ...
bas je super... moje curke se budu radovale , vec su uzbudjenje ko da se one vjencavaju :cerek:

baš mi je drago :cerek:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la zeljka2905 dana pon kol 18, 2008 1:42 pm

Na nasem vjencanju je bilo samo 6 djece i bilo je ok...relativno su rano otisli spavati ali do tada su skakali i uzivali u svemu sta se nudilo :D
zeljka2905

PostPostao/la Ness dana pon kol 18, 2008 1:54 pm

Kod nas je bilo 6 djece, od toga je bebač od moje kume došao samo u salu, malo smo plesali s njim i papali i onda ga je kum odveo doma, curica koja mi je prstenje nosila je lumpala cijelu noć, u 4 i pol nije još doma htjela ići i još nešto veće djece, svi su ostali do kraja
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.