Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Prijevoz gostiju

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Prijevoz gostiju

PostPostao/la anastasia dana uto kol 02, 2011 4:01 pm

Ispričavam se unaprijed moderatoricama ukoliko postoji slična tema,nisam na takvu naišla još :huh:
Kako dovesti svoje goste do Dalmacije iz Zagreba a to su većinom mlade cure,rane dvadesete,pokoja ima vozački..uplaćivat najam buseva, il 5 rent-a-cara pa ih po 5 trpat unutra kako se poznaju otprije :rofl: ? Jeli se itko susreo s takvim problemom već, jer svi moji prijatelji su u Zagrebu, ili okolice..od 70 ljudi samo je 5 odavde..
Fata viam invenient

slika

slika
anastasia

Marketing:

Re: Prijevoz gostiju

PostPostao/la miheey dana sri kol 03, 2011 7:06 am

anastasia je napisao/la:Ispričavam se unaprijed moderatoricama ukoliko postoji slična tema,nisam na takvu naišla još :huh:
Kako dovesti svoje goste do Dalmacije iz Zagreba a to su većinom mlade cure,rane dvadesete,pokoja ima vozački..uplaćivat najam buseva, il 5 rent-a-cara pa ih po 5 trpat unutra kako se poznaju otprije :rofl: ? Jeli se itko susreo s takvim problemom već, jer svi moji prijatelji su u Zagrebu, ili okolice..od 70 ljudi samo je 5 odavde..

S obzirom na moja iskustva kad sam bila pozvana na pir u drugom gradu niko se nije mislio kako ćemo stići. Čak i zadnji put je u Zg išlo nas oko 50 iz Zd i sami smo se organizirali, neki s autima neki s busom ali sve o svom trošku i svojoj organizaciji. Samo što smo svi imali smještaj osiguran. Je li ti imaš namjeru isto smjestiti goste ili..? Jer sam čula da ljudi znaju organizirati autobus koji bi goste odmah odvezao poslije pira da ne moraju gostima smještaj plaćati...nadam se da si me skužila :ne zna: :ne zna:
[url=http://www.weddingcountdown.com]
slika
[/url]
miheey

PostPostao/la dalmašica dana sri kol 03, 2011 7:21 am

Mi moramo "prevesti" 50 ljudi iz Zg na more isto...e sad nama su svi rekli ma ne brinite snaći ćemo se mi, međutim iza leđa nam se svađaju kao e ja uvijek vozim neću i ovaj put i tako...tako da smo mi popisali ko dolazi s autima, i računamo da ih može po 4 u auto..stoga smo u svako auto smjestili dva para koja se poznaju i tako dijele troškove puta pa im je jeftinije...nije to bio ni prije nikakav problem međutim oni se nikako nisu mogli rasporedit...naravno da im nismo naredili e ti moraš vozit te i te već smo ih prvo pitali da li bi vam pasalo kad biste vozili te i te..i zasad je to ok, međutim sve se bojim da će opet bit nekih komplikacija...
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana sri kol 03, 2011 7:27 am

anastasia je napisao/la:Ispričavam se unaprijed moderatoricama ukoliko postoji slična tema,nisam na takvu naišla još :huh:

Konataktirat par firmi što rentaju buseve, mini kombije, automobile i vidi što ti je financijski najisplativije. Bar bi ja tako napravila :ne zna: :ne zna:
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana sri kol 03, 2011 10:06 am

O nekom najmu nečega smo razmišljali i mi, al na kraju smo samo kako kažete, napravili popis ko ide autom i potrpali ostatak i lijepo su se dovezli i odvezli bez problema :thumbsup: (u pitanju je bila vožnja od cca 2,5h)
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lunna dana uto kol 16, 2011 1:13 pm

ja jos nikad nisam imala prijevoz :ne zna:
ako ne mogu doc i organizirat se ne dolazim,necu tlacit mladence i bacat ih u trosak da mi organiziraju prijevoz :ne zna:

a ako ti bas zelis to organizirati onda ti preporucam sto i Lia da kontaktiras najam mini busa,ili autobusa kod nekih privatnika.. :thumbsup:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana čet kol 18, 2011 9:30 pm

Jedina svadba na koju sam isla, a da je bio organiziran prijevoz, bila je svadba u Hamburgu, organiziran je bio bus za sve goste i smjestaj! Meni kao gostu je bilo super jer nisam morala razmisljati o nikakvoj voznji i brigama uz to. Autobus su rentali, a vozaci su isto bili bas simpa. Dosli smo vecer prije, spavali, pa na svadbu, pa na spavanje i drugi dan doma. Od sale do hotela i do njih doma nas je vozio bus. Bas je bilo sve dobro organizirano :D
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la kikachica dana pet ruj 23, 2011 4:33 pm

Ja imam slican problem!
Svadba mi je sljedece godine u Zagrebu, a polovica gostiju dolazi iz Rima!
Mi cemo njima svima organizirati i platiti smjestaj u Zagrebu, ali za prijevoz ce morati sami jer vec nam sad govore kako ce netko ostati 3 dana, netko tjedan dana, netko ce na more nakon svadbe....tako da ce i njima biti lakse da sami vide sto ce i kako ce sa prijevozom.
Na nama je da im predlozimo najjeftiniji i najefikasniji prijevoz. A nitko ne ocekuje da i to platimo jer u nasem slucaju se ne radi o udaljenostima od 300 nego od 1000 km.
U Zagrebu cemo za one koji dolaze avionom organizirati transport od hotela do crkve i restorana i natrag.
kikachica

Marketing:

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.