Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Obitelj i problemi - u vezi organizacije vjenčanja

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Obitelj i problemi - u vezi organizacije vjenčanja

PostPostao/la Ina1011 dana sri sij 23, 2013 8:13 pm

Da, nisam htjela upadati s ovakvim postovima, ali slažem se s lilicom. Tako ionako čekate 8 godina već, mogli ste onda čekati i do recimo 9.mj. :ne zna:

Posebno se slažem s ovim:
lilica je napisao/la:malo je blesavo sad gledati kome je dovoljno stalo da dode vama na svadbu. isto tako oni mogu gledati koliko je vama stalo kad ste odabrali taj datum vjencanja a znali ste za francusku..

Oni bi trebali otkazati svoje planove zbog vas, a vi niste razmišljali o tome da pomaknete svoje zbog.. muzike? Ima i drugih termina i drugih bendova. Drugih prijatelja nema.
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la Apache dana sri sij 23, 2013 10:28 pm

Jer želimo obred vani a da bude puno zelenila, znači kasna jesen otpada. A muzika ima sve drugo već popunjeno do kraja 10.mjeseca. Znači mogli smo odgoditi za sljedeću godinu, a to nikako nismo htjeli.

Ma, nije ni bitno. Glavno da se oni koji dođu dobro zabave, a koga nema bez njega se može i mora :vjencanje1:
slika
Apache

PostPostao/la packa dana čet sij 31, 2013 12:04 pm

Jučer sam saznala da mi maminog bratića žena isti dan kad su mi svatovi mora u svatove svojoj sestrični, tako da će vjerovatno se oni podijeliti, on kod mene, ona tamo, a kako su mi oboje jako dragi malo sam tužna zbog toga :tuzni:
slika
packa

Prethodna

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.