Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Ponasanje gostiju, dogodovstine i neprilike

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Ponasanje gostiju, dogodovstine i neprilike

PostPostao/la ribica08 dana pet vel 25, 2011 12:53 pm

ajme :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la sunqueen dana čet svi 24, 2012 9:31 am

mala zaggy je napisao/la:ja se bas nadam da ce biti neki incident, ne sad veeelikih razmjera, nego onak srednji....da imamo u cemu pricat za 30 godina... :raspa:

@ zaggy: možda nešto simpatično poput ovog? naime, ja imam pozitivnu dogodovštinu sa jedne svadbe od prije par godina...

ugl, vjenčanje u crkvi sv.marka, mladenci jedni obiteljski prijatelji mojih staraca; Boris i Jasna, i dođe trenutak izgovaranja zavjeta... mladenac krene: Ja, Jasna, uzimam tebe Boris...svi prasnemo u smijeh, on zbunjeno zastane, skuži kaj je fulao i mrtav hladan krene ispočetka, ovaj put s pravima imenima na pravim mjestima :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
ispalo je simpatično, mladenci na to gledaju kao zabavu, eto fulao je, i imaju o čemu pričati djeci :lol: :lol: :lol:
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 9:37 am

joj kad cujem sve ove dogodovstine ne znam jel bi se smijala ili plakala :rofl: nisam znala da se takve stvari mogu dogadati na svadbama, meni je smijesno ali da sam ja mladenka letjeli bi svi kroz zatvorena vrata :D a ja se samo nadam da se na mojoj svadbi njegovi frendovi nece napiti previse kako to obicavaju i da mi nece razbijati i raditi sranja. a i ako do toga dode, vec je moja sveky objavila da ce ih ona osobno za usi istjerat van, tak da mi to ni ne primjetimo :D :mig:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Prethodna

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.