Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pristojno vrijeme za javljanje (ne)dolaska na vjenčanje

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Re: Pristojno vrijeme za javljanje (ne)dolaska na vjenčanje

PostPostao/la sunqueen dana uto svi 22, 2012 9:05 am

ja ću staviti na pozivnice da mi se jave s potvrdom ili otkazom dolaska 10-14 dana ranije
iako u restoranu su super i moram javiti do petka u 2 sata popodne zadnji broj ljudi i popis za stolove...no priznajem da to za neke ljude ponekad nije dovoljno
ja ću javit točan broj ljudi pa se nadam da bu dobro prošlo, bez većih gubitaka :thumbsup:
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

Marketing:

Re: Pristojno vrijeme za javljanje (ne)dolaska na vjenčanje

PostPostao/la sweet2010 dana pet ruj 14, 2012 4:54 pm

Iako se to sad i meni čini prerano malo, stavili smo vrijeme javljanja nedolaska na svadbu do 20.9., znači mjesec dana prije samog vjenčanja, ali mogu reći kako sam zadovoljna, jer kad smo išli pozivati naše goste, ljudi su nam stvarno su rekli kak će, hoće li doć, i to baš većina pozvanih a jedno njih 6 se još nećka ili nije sigurno s brojem, ali su rekli da će poštivati vrijeme javljanja.

Namjerno sam stavila tak ranije da stignem posložiti mjesta, a da opet taj posao izbjegnem u onom zadnjem tjednu ili da barem nešto imam spremno, jer imamo okrugle stolove i "specifične" ljude kod kojih treba paziti kog s kime, pa eto, zato je stavljen 20.9.
Malo sam iznenađena činjenicom da mi neće doći dvije tete na vjenčanje a za koje sam bila sigurna da hoće...A za jedne za koje nikak nisam mislila da će doć, e baš oni dolaze, a jako su nam dobri obiteljski prijatelji. I jako mi je drago zbog toga!
sweet2010

Prethodna

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.