Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pitanje za goste: što najčešće darujete za vjenčanje?

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Što najčešće darujete kao vjenčani dar?

Isključivo novac
48
49%
Novac i neku sitnicu mladencima za uspomenu
28
29%
Dar biram prema tome što mi mladenci kažu da preferiraju
20
20%
Uvijek kupujem dar prema tome što mislim da će im se svidjeti
2
2%
Uvijek kupujem dar prema tome što se meni sviđa
0
Nema glasova
Kupujem za dar prvo što vidim u trgovini
0
Nema glasova
Nešto drugo (objasniti što)
0
Nema glasova

Ukupno glasova : 98

Re: Pitanje za goste: što najčešće darujete za vjenčanje?

PostPostao/la BridezillaKA dana uto svi 29, 2012 10:49 am

Novac! Računam si da će vraćati istom mjerom :D
slika

slika
BridezillaKA

Marketing:

PostPostao/la wedding.dress dana uto svi 29, 2012 11:59 am

novac, ali uvijek volim jos odabrati i neku sitnicu uz to, da ipak bude uspomena :D
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la sweet2010 dana čet srp 26, 2012 6:11 pm

Mi isto nosimo novce, ipak radi se o ljudima koji si nešto sređuju, nadograđuju, kupuju pa im treba lova, i tako smo onda odlučili svima novce... Nadam se da će isto razmišljeti i za nas, no to nikad ne možeš znati, kako je kod koga situacija...

Na svadbu donesemo i neki buketić čisto ono da se nejde praznih ruku, orhdeje su se pokazale u zadnje vrijeme prava stvar, cvijet u lončanici, ne bacite novce bazveze, a i cvijet drži dugo dugo, dok se ovaj buket koji je rezano cvijeće začas osuši i moš ga bacit... A i ako birate malo bolji buket, ne gine vam 80 do 100 kn, a toliko dođe orhideja u lončanici lijepo aranžirana... Tak da drugi put ću i ja orhideju, jedino ako znam da ju baš netko ne voli, onda neću uzimati...
sweet2010

PostPostao/la Ina1011 dana sri stu 28, 2012 6:30 pm

Čini mi se da je nekako najbolji poklon novac.. ali sad kad razmišljam, ispalo je da smo za zadnja 2 vjenčanja dali baš poklon (za jedno nismo bili u mogućnosti dati novce pa smo uzeli nešto na rate u dogovoru s mladencima, a na drugom je dragi fotkao pa smo im poklonili album - opet u dogovoru s mladencima).
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana pet sij 04, 2013 6:41 am

samo sam na jednom vjencanju dosla s poklonom, na svim ostalima samo novac, mislim da je to ipak najdrazi i najzeljeniji poklon :mig:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la karantena35 dana pet pro 26, 2014 2:41 pm

Zapravo novac i je najbolji poklon. Neka si sami odaberu što im je potrebno u životu nakon što namire troškove svadbe.

Tako razmišljam a nadam se da će tako i moji gosti razmišljati :D

I naravno, uz novac prigodnu poruku kao npr koju sam koristila na zadnjoj svadbi (preuzetu sa stihovi.biz):

"Želim da vam budući život bude savršen kao današnji dan. Neka uspomene ostanu zauvijek, a snove dijelite cijelim vašim zajedničkim putem. Sretno!"

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
karantena35

Prethodna

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.