Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pitanje za mladence: koji dar najradije želite dobiti?

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Koji dar najradije želite dobiti?

Novac
147
71%
Bilo što sa naše podijeljene liste darova
7
3%
Putovanje ili izlet
33
16%
Poklon bon
6
3%
Umjetničko djelo (sliku, skulpturu...)
3
1%
Sitne kuhinjske aparate (mikser, toster, friteza...)
2
1%
Posuđe (lonci, tave, servisi za jelo i kavu...)
1
0%
Ostala oprema za kuću (posteljina, namještaj...)
6
3%
Ostalo (navesti što)
2
1%

Ukupno glasova : 207

Re: Pitanje za mladence: koji dar najradije želite dobiti?

PostPostao/la Oluja dana ned tra 11, 2010 11:19 am

polesana svidja mi se :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la vrazichka dana ned tra 11, 2010 10:29 pm

cure molim vas da ne skrećete s teme a ovo ćemo preseliti u za to predviđenu temu
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la ribica08 dana sub tra 17, 2010 8:30 pm

Polesana je napisao/la:Mi smo više manje svima rekli novac, onima koji su nas pitali.
Ali, jedni su nas toooliko ugodno iznenadili da moram to podijeliti s vama! :lovestruck:
Znači, išli smo u gostima kod obitelji koju smo pozvali samo na Misu i domjenak nakon (nismo očekivali nikakav poklon) kad jedna od njihovih curica (imaju petero prrrredivne dječice) stalno navaljivala da li je sada trenutak! :cerek:
Roditelji popustili i cure su nam donijele "nešto" zapakirano u bijeli papir koje su cure sveee iscrtale, napisale naša imena i sve je bilo puno leptirića i srca! :vau:
Već su me tu totalno osvojili!
Otvorili smo- knjiga: Kako upravljati vremenom. Znaju oni što nam je potrebno. :rofl: Unutra posveta, divna i svi se redom potpisali, ah!
Kad ono, još nekoliko papira spojenih s klamericom: detalji o zaručničkom tečaju na Taboru isprintani s neta! :D
To je tečaj- vikend (od petka do nedjelje) gdje zaručnici slušaju, aktivno rade, puno se bolje upoznaju... Zvuči jako zanimljivo!
Rekli su da je njima taj vikend prije svadbe bio divan i da su stvarno jako puno toga naučili na tečaju što im je koristilo za život, tako da su nas predbilježili i uplatili sve, a da ako ne stignemo ići, nije problem! :grli:
Odlučili smo ići tako da smo prezadovoljni darom! :loveflag:

prekrasno... :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zagorka dana sri tra 21, 2010 11:25 am

ja sam glasala za lovu (iz očitog razloga jer nam toga nikad dosta :rofl: ) i za opremu tipa televizor, kamera, fotić ili tak nešto, jer nam to treba. ostalo bi mi samo stajalo doma (ako bi uopće našli mjesto kud to stavit) jer još jedno vrijeme nećemo imati svoju nekretninu nego ćemo živjeti s mojom mamom, pa sve ostalo imamo...
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Keiko dana čet svi 06, 2010 2:31 am

novac - da "pokrijemo" svadbu i krenemo s preuređivanjem stana

a ne bi se bunila ni za 2-3 slike, zidovi mi prazni
slika
Keiko

PostPostao/la renata87 dana čet svi 27, 2010 8:15 pm

moj izbor je novac jer sami ćemo platiti vjenčanje i sve pa bi bilo dobro da poslije vjenčanja imamo s čime sve platiti iako namjeravamo i godinu dana prije vjenčanja bar štediti, ali nikada dosta :)
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
renata87

PostPostao/la >Ivy< dana čet srp 22, 2010 11:59 am

Money money money ... :zubo:

A što bi da dobijem 3 ista tostera, ili 5 mikrovalni .... itd. Bolje novac, pa ću ja sama to uložiti pametno i po potrebi. Tako da sam za novce glasala, ali i posuđe tj pribor za u kuhinju (ako me netko ne posluša , pa donese poklon :rofl: :rofl: :rofl: ) . Uskoro počinjem sa radovima u kući, pa bi to bilo najpotrebnije!
tam tam tataaaaam

slika
>Ivy<

PostPostao/la dalmašica dana pet kol 20, 2010 10:43 am

MI bi najrađe novac, zato što smo stan sredili pa nam ne treba niš posebno. A drugi razlog je taj što računamo da ćemo otplatiti dio svadbe oid tog,m
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dina84 dana uto kol 31, 2010 1:07 pm

I ja sam glasala za novac i to upravo iz razloga što ćemo većinom sami financirati naše vjenčanje pa da nemoramo dizati kredite i tako to :kava: ... a nema potrebe za posuđem i takvim stvarima, to uvijek netko donese za rođendane :neznamkakoti: (zadnji put sam dobila od frendice set čaša i to mi je bilo super za tu prigodu), ne vjerujem da bi mi baš netko kupio set lonaca od Zeptera, ali ni ne treba mi jer lonce i takvo slično posuđe već imamo, i to si nekako radije volim sama kupiti kaj mi treba ( ne želim imati nekaj kaj će mi skupljati prašinu )

Tako da ako nas tko pita, a sigurno hoće, reći ćemo neka taj dio koji je namjenio za kupnju poklona stavi u kuvertu (naravno nećemo to baš tako reći, malo ćemo to zapakirati) :mig:
slika slika
09.07.2011
Dina84

PostPostao/la Tyny dana ned pro 12, 2010 5:33 pm

novac, ali od dragih ljudi bi mi bilo drago dobit nešto lijepo i orginalno za uspomenu...
U moru života što vječito kipi, što vječito hlapi, stvaraju se opet, sastaju se opet možda iste kapi. I kad prođe vječnost zvjezdanijim putem, jedna vječnost pusta, mogla bi se opet u poljupcu naći neka ista usta...
Tyny
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Kaliopa dana uto vel 08, 2011 10:46 pm

Novac, jer trebamo opremiti stan. Mislim dobro bi mi dosao i toster, i slicne sitnice, samo niko od gostiju nece sigrno kupiti dnevni boravak ili kuhinju. Onda bolje parice pa mi uzmemo sta nam treba.
slika
slika
Kaliopa

PostPostao/la prinči dana sri ožu 09, 2011 3:29 pm

Glasala sam za novac. Međutim, blizoj rodbini, tekama, majki, te maminim prijateljicama s posla sam rekal što će mi kupiti.. Npr, jorgan s dva jastuka iz Dormea (Top shop), te madrac isto iz Dormea, tetkama komplet šerpi Zepter , a prijateljicama nekim sam rekla 1 Komplet posuđa, tj tanjure za 12 osoba..peglu i stalak,mikrovalnu,escajg za 12 osoba,,usisivač,multipraktik, tave tefal,tepsije,dvd..Dosta za početak :lol: To eto samo da imamo ista za početak..a kasnije ću ja ići uzimati ostalo sama sebi po volji... :cheer:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Kaliopa dana čet ožu 10, 2011 2:41 pm

Posto je nekima lakse uzeti poklon(zbog rata), a nama je svakako prazan stan (tj sve nam treba), dogovor je da moze poklon u iznosu koji im odgovara a da mi biramo.Jer omanji je stancic pa zbog dimenzija.
Ili da se skupi par njih pa da nam uzmu nesto vece.
slika
slika
Kaliopa

PostPostao/la sivka dana pet srp 01, 2011 7:22 pm

mi bi kao večina novac. :thumbsup: ali bilo bi mi drago da je neki poklon za uspomenu od roditelja i kumova
sivka

PostPostao/la prinči dana pet srp 01, 2011 7:28 pm

:cerek: :cerek: :cerek: Ja sam dosta poklona već dobila i to od najblizih: veš mašinu,šerpe,peglu,tepih, escajg,usisivač na vodu,kuhalo, servis za ručavanje.. :thumbsup: sve po mom izboru.
Od svekrve sam dobila 4000 kn...da sama kupim nakit sebi,jer kaze svatko sebi najbolje izabere.. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: ahhh divna svekrva :cerek:
a ostalim smo rekli novac.
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Rubi dana uto srp 12, 2011 7:24 pm

prinči je napisao/la:Od svekrve sam dobila 4000 kn...da sama kupim nakit sebi,jer kaze svatko sebi najbolje izabere.. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: ahhh divna svekrva :cerek:
a ostalim smo rekli novac.

morala sam se osvrnuti na ovo o svekrvi... :bravo: :naklon:
05.05.2012.

slika
Rubi

PostPostao/la **Anchy** dana pon kol 15, 2011 11:05 am

Lovu u svakom slučaju..Sve kaj trebam pretežno vec i imam.od tostera,mikrovalne,suđa,vage,miksera i da ne nabrajam dalje.
A i kaj da mi netko pokloni npr 2mikrovalne,kaj bi ja s njima kad vec jednu imam,a ni nju bas ne koristim često :D ili u krajnjem slučaju da mi kupi nekaj a meni se recimo ne sviđa i kaj da ja s tim radim?? tako da je najsigurnija lova,ionako starci plačaju svadbu po pola,tj salu (koja je i največi trošak u cijeloj priči) i fotografa,a mi svirače i cvječarku,to je od onog kaj treba platiti poslje svadbe,jer sve se u vecini slučaja plača prije tj kupuje,iznajmljuje i tak.A i trebamo si kupiti sobu poslje jer nam još samo to treba..
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kiwi dana sri kol 17, 2011 5:18 pm

Glasala sam za novac i putovanje :o

Glasala sam za novac jer smo stan uredili i uglavnom sve imamo, a ovih par stvari sta mi fali namjeravam rjesiti do svadbe...A jako bi me razveselilo i putovanje :lovestruck:
Zadnja izmjena: vrazichka; sri kol 17, 2011 5:49 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: smanjen razmak između rečenica..nepotrebno dugi post
My first, my last, my everything...
slika
slika
kiwi
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lunna dana čet kol 18, 2011 9:32 am

kako smo zelili tako smo i dobili :D novac uglavnom...od ovih koji su bili u svatovima jos sam dobila predivnu sliku,koju je zenska slikala bas za mene :cerek: i od tete sam dobila kamenu vazu za kamenim cvjetovima u njoj :dani: al sam uz vazu dobila i novac..rekla je da je vaza samo da za 20 god mogu rec da mi je to moja luda tetka poklonila i na dno vaze je ugravirano "tvoja tetka 30.7.2011." :lol: a nikad je nisam zvala "teta" nego imenom jer je samo 7 god starija od mene :lol:
i jos sam od par susjeda dobila male tanjure za kolace,set salica za kavu,dvije staklene zdjele,stakleni etazer za kolace,vatrostalnu zdjelu sa postojem za zagrijavanje zdjele,komplet vazu i svijecnjak i veeeeeeeeeeeeeeeliku koktel casu i knjigu o koktelima :cerek: ...ja prezadovoljna jer nemam smeca po kuci :zubo:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zekonja2312 dana čet lis 06, 2011 7:08 am

ja sam glasala za novac, a kad nam to najviše treba :jig:
poslije lako kupimo kaj nam treba :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la mackica dana čet sij 19, 2012 12:20 pm

Glasala sam za novac. Zato jer svega imamo. Zato jer što će nam šalice za kavu, tanjuri, to je sve u današnje vrijeme jeftino.I sve što nam treba kupujemo sami.
mackica

PostPostao/la šljokica. dana čet sij 19, 2012 1:53 pm

novac :raspa:
jer ćemo početi od nule :cerek:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la sunqueen dana pon svi 28, 2012 12:05 pm

i mi dakako najradije novac i tako sam i ovdje glasala iz više razloga:
1. sami plaćamo svadbu, od A do Ž
2. većinu stvari imamo, ne treba mi nekaj posebno :pop: , a ono kaj mi bude trebalo, lako si kupimo od tih para kaj dobimo - netko je dobro reko ovdje da nemrem gostu naručiti aparat za kuću od 5 tisuća ili više, ali ako skombiniram par poklona, dođe se na to
3. i ja uvijek dajem pare, znam da si ljudi najbolje sami izaberu kaj im treba, a i drugi su u situaciji da moraju pokriti te troškove :izivciran:
ps. izuzetak je jedan put kad sam poklonila digitalni okvir za slike - i bio je pun pogodak jer ljudi više ne rade albume, nitko ne lista knjige, a ovako im se najdraže uspomene uvijek listaju na zidu ili stoliću :thumbsup:

al sad sam u nedoumici, kako na pristojan način reći ljudima da nam trebaju pare??? mislim, svi znaju da mi visi posao, svima ćemo onako naokolo reći da si sami sve plaćamo...al opet... :ha:
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la Mateus dana pon svi 28, 2012 2:38 pm

sunqueen što se tiče razloga za novac, isti su mi kao i tvoji. mi već imamo stan i većina stvari je nova iako bi dobro došlo renoviranje tu i tamo :mig: .
a sad kako reći... pa ja sam mislila reći svojoj kumi da bi mi lovu (iako ona to već zna) a onda da dalje kaže curama u ekipi ( tako sam ja napravila kad sam ja njoj bila kuma). također ću reći drugoj frendici da kaže ostatku druge ekipe i to je to. starci ionako znaju da nam treba lova pa će oni to razglasiti rodbini i problem riješen. bar se nadam...i nadam se da nitko neće inzistirati na nekom poklonu ( osim ako to nije novi kauč ili krevet, onda može :woot: ).
Life isn't about surviving the storm, but how you dance in the rain.

slika
Mateus

PostPostao/la BridezillaKA dana uto svi 29, 2012 10:48 am

money makes the world go round.... treba platiti svadbicu :zubo:
slika

slika
BridezillaKA

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.