Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pitanje za mladence: koji dar najradije želite dobiti?

Što darovati mladencima, koliko članova jedne obitelji pozvati odnosno dovesti, smještaj gostiju, obveze, darivanja i očekivanja od kumova, djevera i djeveruša...

Koji dar najradije želite dobiti?

Novac
147
71%
Bilo što sa naše podijeljene liste darova
7
3%
Putovanje ili izlet
33
16%
Poklon bon
6
3%
Umjetničko djelo (sliku, skulpturu...)
3
1%
Sitne kuhinjske aparate (mikser, toster, friteza...)
2
1%
Posuđe (lonci, tave, servisi za jelo i kavu...)
1
0%
Ostala oprema za kuću (posteljina, namještaj...)
6
3%
Ostalo (navesti što)
2
1%

Ukupno glasova : 207

Re: Pitanje za mladence: koji dar najradije želite dobiti?

PostPostao/la tangerina dana sri sij 07, 2009 6:56 am

Lilien je napisao/la:Ja sam glasala za novac.
I tako smo svima rekli kad su nas pitali jer, budimo realni, gosti će uvijek nešto pokloniti na vjenčanju.
I mi uvijek pitamo ljude što žele, čemu potratiti poklon na nešto što ne treba.
Naši su svi ionako znali da nikakvi pokloni nemaju smisla jer imamo i stan i živimo zajedno godinama (11).
Rado bih jednu plazmu, ali to baš ne mogu nikoga naručiti da nam pokloni :D
Pa ćemo tako dobiti lovu, pokriti vjenčanje pa ako kaj ostane, super, nešto ćemo si i kupiti...

plazmu ti eventualno mogu kupiti par njih ako se udruži, ali mislim da je čak bolje da ti sama odeš, pogledaš, kupiš onako kako tebi paše!
tangerina

Marketing:

PostPostao/la pitura dana sri sij 07, 2009 2:15 pm

Ja bi isto lovu jer stan smo vec skoro pa sredili, hvala Bogu :cagam: Istina je da bi voljela da mi netko kupi mikser (jer ga nemam i necu ga ni kupovati upravo zato sto cu ga sigurno dobiti na piru), ali i da nam netko uplati bracno putovanje u neku egzoticnu zemlju...... Sta nisam skormna?! :jig:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri sij 07, 2009 2:19 pm

pitura je napisao/la:Ja bi isto lovu jer stan smo vec skoro pa sredili, hvala Bogu :cagam: Istina je da bi voljela da mi netko kupi mikser (jer ga nemam i necu ga ni kupovati upravo zato sto cu ga sigurno dobiti na piru), ali i da nam netko uplati bracno putovanje u neku egzoticnu zemlju...... Sta nisam skormna?! :jig:

e vidiš, na to i ja pomišljam, ali ne usudim se izreći u javnosti.. pa ako me netko prepoznao :belj: sad zna što želim :rofl:
tangerina

PostPostao/la 5rich dana sri sij 07, 2009 2:46 pm

blablaca je napisao/la:
pitura je napisao/la:Ja bi isto lovu jer stan smo vec skoro pa sredili, hvala Bogu :cagam: Istina je da bi voljela da mi netko kupi mikser (jer ga nemam i necu ga ni kupovati upravo zato sto cu ga sigurno dobiti na piru), ali i da nam netko uplati bracno putovanje u neku egzoticnu zemlju...... Sta nisam skormna?! :jig:

e vidiš, na to i ja pomišljam, ali ne usudim se izreći u javnosti.. pa ako me netko prepoznao :belj: sad zna što želim :rofl:

nama je to društvo poklonilo :cerek: :cerek: :cerek:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri sij 07, 2009 4:23 pm

blaženo takvo društvo! :svakacast:
tangerina

PostPostao/la 5rich dana sri sij 07, 2009 6:35 pm

puno ih je,tak da nije baš preveliki trošak bio...
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Satine dana čet sij 08, 2009 9:52 pm

blablaca je napisao/la:naravno, i ja sam to rekla! još ako dobiješ par mikrovalni, kamo onda sa svime time :rofl:

Pa čuj...spremiti u podrum i darivati u neke druge svatove :D :cagam: :rofl:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana čet sij 08, 2009 11:09 pm

i to šta kažeš.. ali da te netko vidi :rofl: (mislim da sam vidio mica macu)
tangerina

PostPostao/la Ness dana sub sij 10, 2009 12:16 pm

tako sma i ja govorila, pa na kraju nisam dobila mikser, mi smo dobili baš malo poklona, sve lova skoro je bila...... pa smo si kupili ono što smo htjeli
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sub sij 10, 2009 12:53 pm

ono što želiš, na kraju ne dobiješ. moja baka nije pustila mamu kupit deku, kao "dobit ćeš ih na tone kad se budeš udavala"(onda je to sve bilo in nosit), hah, na kraju ni jednu nije dobila :rofl:
tangerina

PostPostao/la Plavuša_90 dana uto sij 20, 2009 11:00 am

novac je ipak najbolji poklon jer svi mi imamo različite želje i ukuse pa je bezveze kad dobiš na poklon sliku il nešto od kučanskih aparata što već imaš il ti se ne sviđa. to je onda uzaludno bacanje novca osim ako taj poklon nije baš onakav kakav se tebi sviđa!
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mala2207 dana uto sij 20, 2009 11:25 am

mi smo uglavnom sve sredili i najbolji poklon bi bio novac.. a ne bi htjela dobiti neke tanjure i slično koje mi se na kraju neće uopće sviđati, a možda mi neće ni pasati.. tako da ja kad me ljudi pitaju kažem novac.. ali od kumova bi htjela nešto lijepo za uspomenu!
mala2207

PostPostao/la mia_m dana sri ožu 25, 2009 4:47 pm

mi bi volili novce ali vec vidim da to tako nece biti jer nam par ljudi reklo da bi radije nesto kupili sto mogu na rate itd. a buduci da sad sve imamo ja stvarno ne znam sto da im kazem a glupo mi da mi kupuju nesto bezveze, ali npr treba mi luster ali ja sad ne mogu otici i reci ja bi taj i taj, jer ja kad hodam po ducanima onda ako nesto vidim ako imam novaca kupim ako ne vrtim sekad cu moci a u medjuvremenu se predomislim sto puta :)
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tamy23 dana čet tra 02, 2009 9:34 pm

ja sam odgovorila novac jer iskreno neznam sta bi od poklona isto ko i vecina cura mogla iskoristit kad sve vec imamo,a za drugo sam upisala neko putovanje...ja bi nekam na more na medeni... :raspa:

***jedan post obrisan, buduci da su bila postana dva identicna posta***
Zadnja izmjena: Tasha; pet tra 03, 2009 8:26 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: post obrisan - 2 jednaka na temi
"veži me za sebe usnama,
veži na milijun godina,
veži me jer i tako nemam gdje,
u tvom srcu ja sam zarobljen"
tamy23

PostPostao/la Tasha dana pet tra 03, 2009 8:27 am

Iako sam totalno protiv novaca...u azadnje vrijeme samo to darujem...a iskreno i ocekujem isto natrag..jer sad kad vidim sve te troskove, vec sad sam nervozna...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mala2207 dana pet tra 03, 2009 9:20 am

Bliži se vjenčanje,a ja sam poklone već počela dobivat.. Iako sam za to da se poklanjaju novci i mi općenito uvijek dajemo novce već sam dobila i novce,ali i korisne stvari poput usisavača,lonaca i bešteka i mogu vam reći da sam se baš oduševila!! Sad me je strah da ne dobijem još koji usisavač... :budala: Ali osjećaj je fenomenalan! :cagam: :cagam:
mala2207

PostPostao/la tamy23 dana sub tra 04, 2009 9:40 pm

sory za dva ista posta nisam uopce skuzila :budala:
"veži me za sebe usnama,
veži na milijun godina,
veži me jer i tako nemam gdje,
u tvom srcu ja sam zarobljen"
tamy23

PostPostao/la Malavida dana sri svi 13, 2009 5:55 pm

Posto je u Primorju obicaj da ti nose poklone i neki ljudi koji nisu pozvani na svadbu (npr.susjedi ili prijatelji od staraca),a takodjer je cesto i da te pitaju (ili pitaju starce) koji poklon kako bi se izbjeglo dupliciranje,tako da vec sad znam neke poklone koje cemo dobiti.
Dobiti cemo bestek za 12 osoba,zatim bestek za ribu,komplet ljetne posteljine i express lonac.
Zaboravila sam napomenuti da sam i ja glasovala za novac iz razloga sto smo podstanari,a ne znam sta bi mi pasalo jedan dan za stan ili kakav stan cu imati,a sad ionako imamo ovo osnovno za zivjeti.
Tako da sam uzvanicima bili rekli da preferiramo novce,ali ako netko ima izricitu zelju dati nam poklon,moze.Pogotovo ako je nekome frka zbog love,a neki poklon moze platiti na rate.
Bas danas sam bila s frendom na kavi i pita za poklon i rekao mi je da ima nekih problema i da mu je frka radi love pa smo se dogovorili da cu ja izabrati nesto sto moze platiti na cekove.I tako sam rezervirala tu ljetnu posteljinu.
Moram priznati da,iako su nam novci najprakticniji i nadamo se nekom bracnom putovanju,jako se veselim poklonima.
Zato je moj drugi odabir koje poklone preferiram bio te neke stvari za kucu,ali one koji bas traju (bestek i posteljina).
Case,tanjuri i sl. jesu lijepi poklon,ali se s vremenom razbiju (iznimka neke fancy stvari koje se koriste u posebnim prilikama).
Vidim nase starce koji imaju poklone s vjencanja i to mi je lijepo.
23.05.2009.
Malavida

PostPostao/la Giovanna dana sri lip 03, 2009 1:26 pm

Drago mi je sta je danas uvjetno receno nekako "normalno" da se darivaju novci... :cheer: ...i, da to je definitivno ono sta najvise zelimo! Svega par ljudi, dvoje, troje nas uopce pitalo sta zelimo, jer u principu od svih sljedi novac!
Imamo nov stan, predivno uredjen, po nasem ukusu, i sto se tice poklona, nama stvarno nista ne treba.
Htjeli nam uplatiti bracno putovanje, ali na kraju smo rekli da ne treba, ne znamo jos tocno kada bi mogli zbog nekih obaveza, a lako mi ovako odemo gdje zelimo!
I, ne mislim da sam niti najmanje sebicna, zlocesta, ili nesto, nego sama iskrena, i nelicemjerna. :kava:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10722;105/st/20090711/e/Our+Wedding/dt/7/k/549b/event.png[/img]
Giovanna

PostPostao/la ivanasss dana sri srp 01, 2009 1:58 pm

i ja sam glasovala za novce,u principu ja novce uvjek darujem ,nikad poklone,pa nek si mladenci sami kupe po guštu a isto tako grozno mi je dobit nešto što mi se nesviđa a moram se praviti da mi je to super,ipak neželim ispasti nekulturna i bezobrazna,kod nas se kaže da se daru negleda u zube pa tako i ja. al moji već svi znaju da kad mi nešto kupuju da prvo pitaju šta bi htjela.
slika
ivanasss

PostPostao/la amorfia dana sri srp 01, 2009 2:19 pm

glasala sam za novac, jer nismo baš lovaši, a voljela bi poslije svadbe biti bez dugova, kredita i sl. naravno da svadbu ne radimo zbog love, no kad se zbroji iznos svega što ti treba za jedno vjenčanje, iznos je popriličan :shock1: željela bi samo da se pokriju troškovi (a stvarno smo skromni kaj se toga tiče) i ja sretna i zadovoljna...
slika
amorfia

PostPostao/la katarina77 dana uto srp 07, 2009 8:46 pm

pa lovu naravno da se bar pokrije ono kaj smo utukli u svatove... ha ak je neko bas tak darezljiv i tebljeg novcanika nebi bio ni neki autek za odbacit :rofl:
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la Blondina dana sri srp 29, 2009 9:53 am

Ja sam svojoj kumi darovala pare i perilicu rublja :cheer:
Nije zlato sve što sja...
Blondina

PostPostao/la Bubi dana pon kol 17, 2009 9:40 am

:bok: vidim da je svima u principu isto

i ja sam glasala za lovu....kao i onaj dio sretnika koji imaju stambeno pitanje riješeno, moramo opremit taj stan...za sad imamo samo gdje spavat i kupatilo :mig:
preostaje nam sve ostalo i trebalo bi po planu bit sve gotovo do vjenčanja a novci su nam definitivno trebaju da sravnimo te troškove..nadamo se da će nam nešto i ostati pa da bar dijelove bank.dugova riješimo...
slika
Bubi

PostPostao/la maybelline dana ned ruj 06, 2009 5:16 pm

ja sam takoder glasala za novce i broj3.putovanje/izlet
novce zato sto smo u inozemstvu,sve i da mi treba perilica ili tv ili stajaznam koji uredaj nemma ga kako dovesti ovdi,a hvala Bogu nista nam netreba,jer stan nam je cijeli ureden,naravno da uvijek vidis da ti nesto fali ali to nisu neke velke stvari.
tako da i kad budemo isli zvati u svatove,cemo reci,naravno onome tko nas pita,da nam netrebaju pokloni.
a posto si sami placamo svadbu,moja mama je uvijek govorila da bi ona bolje nama(sestrama i bratu i meni)uplatila medeni mjesec nego pravila svatove,tako da eto posto se nemoraju financijski oko svadbe brinuti,a ni sobu mi kupiti(sto inace kupuju roditelji od mlade)reci cu im ako su zainteresirani da nam plate putovanje ili barem dio,ali i to ce biti tek 2011. moguce jer smo godisnji za 2010,vec rezervirali za svatove.
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Gosti na vjenčanju: svi uzvanici, rodbina, kumovi, kume, svjedoci, djeveri i djeveruše

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.