Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Hotel Mozart

Županije: Virovitičko-podravska, Požeško-slavonska, Brodsko-posavska, Osječko-baranjska, Vukovarsko-srijemska.

Hotel Mozart

PostPostao/la Cosmo007 dana sri ožu 04, 2009 10:47 am

martinavin je napisao/la:ej, :bok: ajde javi za tu lokaciju..molim te..htjela bi imari bar još neku ponudu :D
hvala ti.. :kiss:

Hej a ne znam uopće gdje da to pišem, a o tom hotelu uopće nema ništa na forumu... Ja još nemam dovoljno informacija da sama pokrenem temu, a ne znam smijem li pod ovom temom o drugim restoranima :ne zna:
Zaradit ću opomenu! :neznamkakoti: :lol:
Uglavnom radi se o hotelu Mozart u Špišić Bukovici (kraj Virovitice). Hotel ima 4 zvjezdice, na osami je kao proplanak u šumi. Sve izgleda lijepo i idilično, imaju mogućnost postavljanja šatora za svadbe do 600 ljudi... Eto, mi ćemo ovo proljeće to otići pogledati... Ako nitko ne ode prije mene, javit ću vam.
What a Wonderful World (http://www.vjencanja-a-z.bloger.hr)
slika
Cosmo007

Marketing:

Hotel Mozart

PostPostao/la Cosmo007 dana sri ožu 04, 2009 11:01 am

Na prijedlog blablache evo i ja se upuštam u otvaranje nove teme.
Dakle, radi se o Hotelu Mozart kraj Virovitice. Hotel je smješten kao u nekoj šumi na proplanku. Ima svoje parkiralište i idiličan krajolik. Ono što ja želim je vjenčanje na otvorenom i oni imaju tu uslugu. Mogu postaviti šator za do 600 ljudi. I restoran unutar hotela je lijepo uređen, imaju vinski podrum... Uglavnom hotel je s 4 zvjezdice.
Ako netko zna nešto više o tom hotelu, javite nama ostalima!
Ako ne, čim saznam neke novosti javit ću vam.
Skoro zaboravih, :jig: restoran je spojen s natkrivenom terasom pa je moguće i kombinirati dio stolova unutra, dio vani...
Jedva čekam da odem tamo i vidim kako stvari stoje. :traca:
slika
Cosmo007

Re: Hotel Mozart

PostPostao/la mary dana sri ožu 04, 2009 11:04 am

trebala si temu otvoriti tamo na topicu o restoranima, hotelima itd. za svadbe..ali budu te vjerovatno moderatorice premjestile... :mig:
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Cosmo007 dana uto ožu 17, 2009 9:40 am

slika
slika
Cosmo007

PostPostao/la Cosmo007 dana uto ožu 17, 2009 9:47 am

Na ovim fotografijama (istina, nisu baš najbolje) možete vidjeti o čemu se radi. Dakle, hotel je vrlo luksuzan, unutra je lijepo uređen (kao u Beču) :mig:
Ispod restorana je vinski podrum, sav u drvetu, idealan za recimo prijem gostiju. Ono što se meni najviše sviđa su velike zelene površine koje omogućuju vjenčanje na otvorenom, ograđeno i čuvano parkiralište, jezerce, mostić preko njega - idilično za fotografiranje, mala sjenica na "otočiću" u kojoj je moguće organizirati vjenčanje.
slika
Cosmo007

PostPostao/la Cosmo007 dana sub svi 02, 2009 12:50 pm

Napokon smo dragi i ja posjetili ovaj hotel i malo porazgovarali s vlasnikom (čisto informativno jer smo još u razgledavanju mogućih lokacija), u svakom slučaju, za hotel i gazdu, same pohvale! :10od10:
Hotel je iznutra uređen u baroknom stilu, jako ukusno i elegantno. Ima savršenih mjesta na kojima se mogu napraviti odlične fotke-velika ogledala, impozantni lusteri...
Vlasnik je mlađi čovjek, jako jednostavan i pristupačan, otvoren za vaše prijedloge i sve kombinacije. Bez problema tamo možete organizirati lijepu svadbu ako i niste dubljeg džepa, a isto tako ako ste se spremni isprsiti, oni vam mogu organizirati što god zamislite.
Prostor oko hotela je idiličan (stavit ću fotkice za koji dan), a i gazda je rekao da će uskoro redizajnirati web stranicu pa će se moći vidjeti dosta toga na webu.
U mogućnosti su (i to im je česta praksa) organizirati :10od10: vjenčanje na njihovom imanju ili u jednoj divnoj sali unutar hotela. Imaju i kočiju za one koji žele da ih odvezu do crkvice koja je udaljena po mojoj procjeni 1 kilometar.
Oni surađuju s nekim cvjećarima i fotografima i mogu vam organizirati sve od a do ž, a opet, možete i vi sve sami pojedinačno. Stvarno, gazda je otvoren za sve opcije (ako želite iznajmiti cijeli hotel i dovesti i svoji kuhare itd... možete).
Iskreno ja sam oduševljena, no s obzirom da je to prvo mjesto koje smo obišli i udaljeno je od našeg grada oko 45 min vožnje, nismo još u potpunosti sigurni da ćemo tamo, ali svakako nam je veliki favorit.
Nemaju gotove menije... Sve slažete prema vlastitim željama i mogućnostima. Ako želite, neke stvari (janjetina, srnetina, kolači...) možete donijeti sami, onda naplaćuju serviranje oko 20 kn.
Mladenci dobivaju gratis apartman, koji je za :dani: . Hotel ima 4 zvjezdice i vjerujte ima ih s razlogom... trebate vidjeti wc-e... Hrana je odlična, porcije su velike...
U hotelu se može organizirati svadba za do 120 ljudi, a ako biste imali više, onda oni postavljaju šator, spojen kao nekim hodnikom s hotelom... Dragi i ja smo gledali na fotkama kako to izgleda i vjerujte mi-kao iz snova. Gazda je i sam imao vjenčanje tamo tako da... ne znam... ja sam stvarno opčinjena (vjerojatno ste to i primjetile). Imam osjećaj da se s tim vlasnikom može sve dogovoriti (naravno, kad se odlučite, ispunjavate neki upitnik u kojem dogovarate pojedinosti) i ako mu kažete napravite mi elegantnu malu svadbu za 30000kn ili pravu veliku svadbu za 20000eura... neće vas ni u kojem slučaju gledati ispod oka i čini mi se da će se potruditi da sve izvedu vrhunski (pokazao nam je fotke i skromnijih i bogatih vjenčanja).
slika
Cosmo007

PostPostao/la Plavuša_90 dana sub svi 02, 2009 1:57 pm

draga,po slikama mi djeluje baš kao što si ti rekla,luksuzno. ljepo je jako a i okoliš je super
a kočija :cerek: :cerek: :cerek: definitvno bi se u njoj provozala do crkvice :cerek:
i super što je gazda takav,da se dogovoriti a to je naravno samo dodatni + :cheer: :cheer:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la oska dana pet svi 08, 2009 2:57 pm

Odlične informacije!

Cosmo007 jesi možda primila info o tome kada je potrebno rezervirati, ako se odlučiš za njihov hotel,
koliko mjes ranije je najpoželjnije?

Hvala puno!!
oska

PostPostao/la Cosmo007 dana pet svi 08, 2009 4:30 pm

Hm, nama je vjenčanje za dvije godine i tako smo i rekli vlasniku, na što je on rekao da još imamo vemena. Mi imamo u planu nakon što pregledamo sve što nam dolazi u obzir odmah kapariti restoran tako da će to biti cca godinu i pol unaprijed :mig: , no mislim da je u slučaju hotela Mozart dovoljno nekih 6 - 8 mjeseci prije. Naročito ako nije u "sezoni vjenčanja". No, uvijek ti postoji mogućnost da i ranije ima neki datum slobodan pa ti je najbolje nazvati ili otići tamo i pitati. Vlasnik je stvarno super čovjek i sve će ti lijepo objesniti.

Draga, ako imaš neke informacije o ovom hotelu, molim te piši. :bok:
slika
Cosmo007

PostPostao/la oska dana pet svi 08, 2009 5:29 pm

Hvala na brzom odgovoru :thumbsup:

Nažalost nisam vidjela hotel, tvoje info su mi prve koje sam primila, ali čim sam pročitala
naziv hotela znala sam o kojem je riječ ...možda glupo zvuči, još prije godinu i nešto na putu do OS
vidjela sam putokaz za taj hotel...nekako mi je baš privuklo pažnju a da ništa o tom nisam znala.

hm, čim budem znala nešto, javim! nemamo ni datum, ništa još :huh: , tek je sve u nekakvom začetku kod
nas tako da vjerujem ako se odlučimo baš tamo u pravo vrijeme ćemo rezervirati. :cheer:

svaka nova info je dobro došla, slobodno nas sve inforimiraj što god dobro saznaš :bok:
oska

Marketing:

Natrag na Restorani, hoteli i sale: istočna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.