Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Sjenjak, Osijek, Robna kuća IPK

Županije: Virovitičko-podravska, Požeško-slavonska, Brodsko-posavska, Osječko-baranjska, Vukovarsko-srijemska.

Sjenjak, Osijek, Robna kuća IPK

PostPostao/la kiikii24 dana čet stu 27, 2008 3:50 pm

halo,halo... ja sam iz Osijeka. prošle god.je bio BIG DAY u travnju. Slavlje je bilo u Os. na Sjenjaku u Robnoj kući IPK. Meni je bilo fenomenalno. Gosti su bili isto tako oduševljeni,nisu imali ni najmanji prigovor. Konobari su stalno kružili oko stolova,ništa nije manjkalo. E sad ono najvažnije... mi smo imali ponudu za 180 kn po stolici(sad je druga cijena,al neznam koja). U tu cijenu je uključena 1.večera: ragu juha, 3 vrste mesa, 3 vrste priloga, sezonska salata ; 2.večera: mogli smo birati između 1.sarme, 2.čobanca, 3.svinjetine i janjetine. Mi smo uzeli ovo pod 3. kao i svaki slavonci, meso je bilo super pečeno,topilo se u ustima. Uključena je bila i sva cuga od sokova, vina; jedino je bila naša žesta. Isto tako uključeni su i kolači, od sitnih za stolove, torte, čak i mladenačka na 3 kata, dobili smo i 50 paketića kolača od 250gr (s obzirom na br. gostiju) da si ponesu kući. Sva hrana od 1. i 2. večere i svi kolači što su ostali, te naša žesta-- SVE SMO NOSILI KUĆI, ODMAH PO ZAVRŠETKU ZABAVE. E da i dijeca do 7 god. plačaju pola cijene. 3,4 mj. prije vjenčanja smo išli i na degustaciju kolača,jer je pekara u sklopu sale. :bravo: :kiss: Sad recite da to nije super?!
kiikii24

Marketing:

Re: Slavonke... čekamo vaša iskustva i preporuke restorana

PostPostao/la mare dana sub stu 29, 2008 6:24 pm

Kiki, to je stvarno povoljno, lijepo da ste bili zadovoljni :cheer: :cheer: :cheer:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Natrag na Restorani, hoteli i sale: istočna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.