Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Slavonke... čekamo vaša iskustva i preporuke restorana

Županije: Virovitičko-podravska, Požeško-slavonska, Brodsko-posavska, Osječko-baranjska, Vukovarsko-srijemska.

Re: Slavonke... čekamo vaša iskustva i preporuke restorana

PostPostao/la maybelline dana čet svi 20, 2010 5:14 pm

Požežanka je napisao/la:hvala na informacijama :)
mogla bi pogledati za tu u novoj lipi- tamo sam bila jednom i bilo je ok,a honda mi se ne sviđa jer je u dva dijela, a za ktc nisam ni razmišljala.... u svakom slučaju hvala :)

restoran Sara (slike)
http://www.facebook.com/group.php?gid=3 ... 8&v=photos
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PostPostao/la calimerko dana čet lip 10, 2010 10:30 am

Drage slavonke i slavonci...Ako tražite salu za vjenčanje u Vinkovcima, zaobiđite Luciju...iz iskustva ; organizacija im je katastrofalna, šefica nesposobna za organizaciju, konobari još gori, usporeni, drski, bezobrazni...ma kao da su se našli na ulici i dogovorili da idu odradit svatove...užas!!! npr. tražit neku cugu na stol,dobit čete, al za nekih sat vremena.. za vrijeme večere popunit pladnjeve.."šta to znači"?- čak i kad tražiš da to naprave...a postoji mogučnost da če se i napit do 12 sati :-)
a jooj, ima tu još puuno toga....
eto ukratko... pa tko voli poslušat nečije iskustvo, neče se sutra dan kajat što je otišao u Luciju...
Pozdrav svima...
calimerko

PostPostao/la Sue0204 dana uto lip 29, 2010 5:03 pm

Ja sam ovaj vikend bila na svadbi u Novoj Gradišci!
Restoran se zove Slavonski biser i ako će nekome pomoći ima sve moje preporuke!
Klopa je bila fenomenalna, konobari ful uslužni, stalno su nadopunjavali klopu ako su vidjeli da nešto nedostaje, ako si nešto tražio dobio si u rekornom vremenu!
Ja sam stvarno bila zadovoljna, tako da za ovaj restoran :thumbsup: !
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Smotana dana uto kol 24, 2010 3:18 am

Mi ćemo imati kod "Honde" u Jakšiću...
Sala je super, samo što je u 2 dijela, ali ok, u manji dio idu prijatelji i opet nisu odvojeni (u obliku slova L)
klimatizirana je i lijepo uređena, samo što imaju narančaste zidove, a ja ću imati tirkizno... :ha:
Uglavnom, dosta je velika, a meni i treba takva (450-500ljudi), pušenje zabranjeno, kao i u svim salama
(koliko je to dobro - zbog dima i smrada, toliko je i loše jer će mi pola svatova bit vani)
imate grupu na fejsu, eto
slika

Gospe moja, obuci mi bilo, to mi dobro stoji, pa da sa njim budem jedno tilo, učini ga mojim...
Molit ću te stoput, ispuni mi želju, samo jednu, da sam blizu njemu, da je moj u svemu...
Smotana

PostPostao/la Lavica dana čet ruj 30, 2010 6:56 pm

Smotana je napisao/la:Mi ćemo imati kod "Honde" u Jakšiću...
Sala je super, samo što je u 2 dijela, ali ok, u manji dio idu prijatelji i opet nisu odvojeni (u obliku slova L)
klimatizirana je i lijepo uređena, samo što imaju narančaste zidove, a ja ću imati tirkizno... :ha:
Uglavnom, dosta je velika, a meni i treba takva (450-500ljudi), pušenje zabranjeno, kao i u svim salama
(koliko je to dobro - zbog dima i smrada, toliko je i loše jer će mi pola svatova bit vani)
imate grupu na fejsu, eto

hej svima..
ja ću isto imati svadbu u Jakšiću u Hondi i meni se jako sviđa jer je obnovljena.. (pamtim kakva je bila prije par godina, sad ima zrcala :)
mi računamo na otprilike 350 ljudi, nadam se da nećemo prelaziti tu brojku, pa bi trebala biti ugodna atmosfera za sve (bez guranja)..
i meni jedino ne odgovaraju narančasti zidovi jer hoću ružičaste dekoracije, ali mislim da ću uspjeti nešto izorganizirati.. :cagam:

Smotana, kad ti imaš svatove?? moji su nagodinu u lipnju :kiss:
"Life Is like a Box of Chocolates... You Never Know What You're Gonna Get!"
<3 24.6.2011. <3

slika
Lavica

PostPostao/la MAŠA dana pet lis 01, 2010 8:29 am

MAŠA je napisao/la:preporučujem Matičević centar u SB-u. u nju stane cca 400 ljudi. jako lijepa sala sa izvrsnom poslugom, hrana ok,
uređenje :10od10: .

http://www.maticevic-centar.net/
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Smotana dana pon lis 04, 2010 10:45 am

Lavice, znam kako ti je... ja ću imati tirkiznu boju, a narančasti zidovi... :budala:
al ajd, imala je moja kuma sve ljubičasto, isto kod Honde, pa je bilo skroz ok...
mi imamo u svibnju nagodinu... :cheer: :cheer: :cheer:
slika

Gospe moja, obuci mi bilo, to mi dobro stoji, pa da sa njim budem jedno tilo, učini ga mojim...
Molit ću te stoput, ispuni mi želju, samo jednu, da sam blizu njemu, da je moj u svemu...
Smotana

PostPostao/la Lavica dana čet lis 07, 2010 9:58 pm

ma sve će to izgledati super!!
mi imamo svadbu u lipnju :bravo:
ja želim baš neku kombinaciju koju će ljudi zapamtiti, a ne klasiku srebro i zlato..
ja sam vesela i temperamentna i želim da se to osjeća "u zraku" :loveflag: :cheer:
inače, imam već par zamisli kako malo oživjeti prostoriju..

mene je ispočetka patilo to što obožavam roza, a tamo narančasti zidovi.. pa sam se zato dosjetila te kombinacije :)
i iako sve mladenke pate na to da im se slaže kombincija buketa sa dvoranom i pozivnicama, kod mene to ne igra ulogu :)
buket će biti uu nijansama ružičaste, sala šarena, a pozivnice i zahvalnice srebrno-roza. eto!

joj, jedva čekam :vjencanje1:
"Life Is like a Box of Chocolates... You Never Know What You're Gonna Get!"
<3 24.6.2011. <3

slika
Lavica

PostPostao/la MAŠA dana pet lis 08, 2010 9:31 am

Smotana je napisao/la:Lavice, znam kako ti je... ja ću imati tirkiznu boju, a narančasti zidovi... :budala:
al ajd, imala je moja kuma sve ljubičasto, isto kod Honde, pa je bilo skroz ok...
mi imamo u svibnju nagodinu... :cheer: :cheer: :cheer:

hm, da, teško je kombinirati kad sala već samam po sebi nalaže neku boju...najlakše je kad je sala npr. bež, kao što je kod naše sale bio slučaj. onda možeš ići s bilo kojom bojom. :thumbsup: moja setrična je imala svatove u sali koja je narančasta. ona je imala kombinaciju žuto-crveno i izgledalo je za deset! :lovestruck:
moja frendica je imala svatove u istoj sali i naručila je light show. sala je doista postala na tu noć zelena! tako da cure koje muče "sale u boji" mogu pribjeći tom rješenju. jedina je stvar što to isto dossta košta... :neznamkakoti:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Satine dana pet lis 08, 2010 9:47 am

mašo, ja sam lightshow platila 1000 kn i to od onog lika iz SB-a, sad je 1500 a to kad gledaš druge koji to rade uopće nije puno :thumbsup:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MAŠA dana pet lis 08, 2010 9:59 am

Satine je napisao/la:mašo, ja sam lightshow platila 1000 kn i to od onog lika iz SB-a, sad je 1500 a to kad gledaš druge koji to rade uopće nije puno :thumbsup:

gdje si njega našla?! :izivciran: ja sam tražila nekog tko tak jeftino radi i ništa! našla nekog koji me tražio 8000kn, a jedan drugi je tražio početni paket 4000kn (dakle bez balončića od sapunice, bez naših imena ispisanih po sali, bez dima...)
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana pet lis 08, 2010 2:44 pm

curke, ajde da ovo ne pređe u sveopću diskusiju nevezanu za sale, ajde pliz nastavite o lightshowu i ostalim dekoracijama u za to predviđenim temama.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la maybelline dana uto lis 12, 2010 9:37 am

evo sad kad je sve proslo da se i tu oglasim
KTC-Kutjevo
mi prezadovoljni,gosti su nam rekli kako su i oni bili jako zadovoljni sa svime,da je usluga bila vrhunska,dovoljno mjesta za plesanje
cijena je takoder sasvim ok

inace oni nerade uredenje sale,ali ja sam pitala jel bi mogli postavljat vaze i svijece i stavili su :svakacast:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la amelie dana sri stu 10, 2010 8:42 pm

pozz curke, zanima me ima li itko iskustva sa svatovima u hotelu "osijek"- zanima me kakva je bila hrana, posluga... jel itko imao svatove tamo ili je mozda bio u nekim svatovima?
amelie

PostPostao/la Tasha dana čet stu 11, 2010 8:39 am

amelie je napisao/la:pozz curke, zanima me ima li itko iskustva sa svatovima u hotelu "osijek"- zanima me kakva je bila hrana, posluga... jel itko imao svatove tamo ili je mozda bio u nekim svatovima?

Ja nisam tamo bila u svatovima, ali mi je rekao prijatelj koji je iz Osijeka da sala ima jako puno stupova i da je hrana bila malo tanka...

On je radio svatove u nekoj novoj sali van Osijeka...ne znam kako se zove, ali mogu pitati
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la black_magic dana uto stu 16, 2010 12:00 am

nisam bila u svatovima, ali sam bila drugom prilikom u toj dvorani... nije bas za svatove, previse je duguljasta, a i spomenuti stupovi - cula sam da neki bendovi zbog njih ne zele tamo svirati
ako ces hotel, idi radije u zelenkrov, puno bolja je sala, a cula sam da je hrana :10od10: (legica je bila djeverusa)
a za ostale hotele u gradu ne znam, nisam bila soim na maturalnim vecerama u royalu i centralu ali ne znam daju li oni sale za vjencanja, nikad nisam vidjela svatove tamo
slika
black_magic
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la amelie dana sri stu 17, 2010 10:02 pm

cuj, sto se zelenkrova tice-nije vise sto je nekad bio. moji starci bili par puta u svatovima tamo, kazu da je salata bila kao da su je likvijem prali-a ne vodom. onda su par puta dobili koma hranu-sto mozda ovisi i o izboru mladenaca :( . iako je moj stari veeeeeliki zagovornik i zaljubljenik u zelenkrov-nakon par ovakvih iskustava- rekao mi je na kraju da sam mozda i bolje odabrala nesto drugo a ne njih. iako ne mogu reci, sala je divno uredena.

a osim toga -bio je veliki problem naci salu koja zeli primiti 150 ljudi-ispalo je da je svima to premalo i da svi zele 250-300 ljudi. razumijem-ljudi zele zaraditi vise-ali neki su kad sam zvala i raspitivala se-bili jako arogantni i bezobrazni, cak i nakon sto sam rekla da nam prilagode cijenu tj.neka povecaju cijenu menija da se i oni uklope u svoj budget.

meni osobno se isto ne svidaju stupovi u hotelu osijek, ali oni su nam zaista od prvog dana izasli u susret sa uslugom, i nisu fantazirali oko cijene i nisu nam postavljali neke nemoguce uvjete.jer nas je problem jos i taj sto zivimo u njemackoj,a zelimo svatove ovdje-i htjeli smo sto manje gnjaviti ljude oko organizacije. hotel nam je ponudio sve u cijeni-osim svadbene torte- a i nju bi dobili od njih na poklon( da imamo 250 gostiju :( )
amelie

PostPostao/la black_magic dana čet stu 18, 2010 1:04 am

istina je da je problem u slavoniji naci dvoranu za male svatove :D , samo kazem, pazi zbog benda
od sala imas i u sliveru - ne znam kolika je njihova, ima u bendeku sala za manje svatove, i zoo hotel, ima i dom zeljeznicara u radicevoj ali mislim da ti je to preveliko za 150 ljudi... nadam se da sam pomogla
slika
black_magic
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la novamlada20 dana pet sij 21, 2011 7:28 pm

Moji svatovi će biti u sali "Laura" u Ivankovu,blizu Vinkovaca... bila sam par puta u njoj i zadovoljna sam ... dobra je za velike svatove (700 osoba)
http://www.sala-laura.hr/

u Ivankovu ima i sala "Ivanov dvorac",meni manje zanimljiva,ali čula sam i dosta zadovoljnih parova..
http://www.ivanov-dvorac.com/index.php?news=onam

Ima i u Rokovcima lijepa sala "Renić"
http://www.renic.hr/

U Županji imamo "Tenu" i "Ivanu" ... u Teni je imao moj brat i sve pohvale i za osoblje i za sve ostalo...
01.10.2011.
Vjeruj mi kad ti kažem da te volim,kad ti kažem da u tebi imam sve,vjeruj mi,ja ću odsad uvijek biti samo tvoja,zauvijek tvoja,ljubavi...

slika
novamlada20

PostPostao/la Nera M dana ned sij 23, 2011 11:39 pm

calimerko je napisao/la:Drage slavonke i slavonci...Ako tražite salu za vjenčanje u Vinkovcima, zaobiđite Luciju...iz iskustva ; organizacija im je katastrofalna, šefica nesposobna za organizaciju, konobari još gori, usporeni, drski, bezobrazni...ma kao da su se našli na ulici i dogovorili da idu odradit svatove...užas!!! npr. tražit neku cugu na stol,dobit čete, al za nekih sat vremena.. za vrijeme večere popunit pladnjeve.."šta to znači"?- čak i kad tražiš da to naprave...a postoji mogučnost da če se i napit do 12 sati :-)
a jooj, ima tu još puuno toga....
eto ukratko... pa tko voli poslušat nečije iskustvo, neče se sutra dan kajat što je otišao u Luciju...
Pozdrav svima...

Evo ja bi pak pohvalila Luciju svaki put kad sam bila tamo u svatovima sve je bilo super.. Što se tiće te nadopune pladnjeva, to ti nema toliko veze s njima koliko s time dal je hrana njihova ili od mladenaca, ako je od mladenaca, ne mogu tebi nadopunjavati pladanj ako su na knap s jelom.. A za konobare sve pohvale!! To nisu nikakvi ljudi s ulice, to su profesionalci koji godinama rade svoj posao.

Ako nekog zanima, po posljednjim inf. cijena im je 195,00kn po stolici, ako je sve njihovo.

I još pohvale za Admiral...
slika slika
Nera M

PostPostao/la novamlada20 dana sri sij 26, 2011 12:05 pm

ivda je napisao/la:Ja ima u Županji u "Teni".. Čula sam pohvale.... A cijena? Ovisi o broju gostiju.. Budući da ćemo imat jako velik broj, plaćamo 19 000 kuna samo salu..... Sa poslugom i kuharima i tim.....

iz iskustva mog brata mogu ti reći da su super! nikakvih problema s njima nismo imali, došla nas je 20000 kn, od toga 1000 je išlo za bijele navlake za stolicu
01.10.2011.
Vjeruj mi kad ti kažem da te volim,kad ti kažem da u tebi imam sve,vjeruj mi,ja ću odsad uvijek biti samo tvoja,zauvijek tvoja,ljubavi...

slika
novamlada20

PostPostao/la ivda dana čet vel 17, 2011 12:10 am

novamlada20 je napisao/la:
ivda je napisao/la:Ja ima u Županji u "Teni".. Čula sam pohvale.... A cijena? Ovisi o broju gostiju.. Budući da ćemo imat jako velik broj, plaćamo 19 000 kuna samo salu..... Sa poslugom i kuharima i tim.....

iz iskustva mog brata mogu ti reći da su super! nikakvih problema s njima nismo imali, došla nas je 20000 kn, od toga 1000 je išlo za bijele navlake za stolicu

Bilo, prošlo, sve 10!!! :cheer: :cheer: i mene sve isto izašlo.... stvarno su ljudi ok...
5.9.2009.
ivda

PostPostao/la satea dana ned ožu 13, 2011 8:48 pm

Mi ćemo imati večeru u sali Valpovački dvori,ja sam se u salu odmah zaljubila zbog kala kojima je ukrašena. Cijena je 150 kn po osobi a u toj cijeni su(na dan vjenčanja dvije večere i svo piće) i sutradan ručak za koji plaćamo 500 kn kuhara i konobara.A kako je sve prošlo znati ćemo nagodinu :pop: :pop: :pop:
slika

slika

I am condemned to love you, and that is my salvation. I shall have to live for ever in the shadow of your eyes, accept the fact that everything your hand touches arouses the best in me. All that I know is your love, nothing else interests me.
satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Anna_7 dana ned srp 10, 2011 9:12 pm

Mi ćemo imati svatove u sali Melanie u Veliškovcima..
Za sada smo čuli samo pozitivne komentare, a sta ce biti i kako ce biti - javljam iduce godine :raspa:
slika
Anna_7

PostPostao/la tea.mazulovic dana sub lis 08, 2011 10:00 am

čao cure... ja imam velikih problema u organizaciji svoje svadbe koju imam iduče godine u Požegi... trebaju mi savijeti oko sale (do 100 ljudi), svirači , foto ma doslovce sve....pošto ja živim u Puli i nisam previše upučena u to sve??? može nečija pomoč?? :cheer:
tea.mazulovic

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale: istočna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.