Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Slavonke... čekamo vaša iskustva i preporuke restorana

Županije: Virovitičko-podravska, Požeško-slavonska, Brodsko-posavska, Osječko-baranjska, Vukovarsko-srijemska.

Slavonke... čekamo vaša iskustva i preporuke restorana

PostPostao/la Branči dana uto tra 22, 2008 11:41 am

Drage forumašice (i forumaši) iz Slavonije, čekamo vaše diskusije o restoranima, salama i hotelima...

ako tema o vašem restoranu nije otvorena, slobodno ju otvorite, a ako imate neki komentar ili preporuku na restorane sa otvorenim temama, slobodno komentirajte tamo :mig:
Branči
Admin
Admin

Marketing:

Re: Slavonke... čekamo vaša iskustva i preporuke restorana

PostPostao/la mrugi dana čet tra 23, 2009 2:09 pm

Evo cure, ja sam inače iz Vinkovaca i jako ćesto idem u Vinkovce, bila sam 3 puta u svatovima u svečanoj dvorani Lucija na zalužju i idemo tamo u svatove ove godine u lipnju, sala je nova super uređena pa evo si pogledajte. Nadam se da ću vam pomoći

http://www.zuki.hr/zuki.php?id=2
19.06.2010.
Obuci haljinu, cipele najljepše što imaš, na lice stavi smijeh, a ja ću doći po tebe...
http://www.youtube.com/watch?v=sWWFALZzy6s

ŽIVOT JURI K'O BRZI VLAK, DOK TREPNEŠ OKOM VIŠE NISI MLAD, OČI SU MI UMORNE I SNENE, DANI POSTAJU USPOMENE....
http://www.youtube.com/watch?v=5PlqqyddCf8
mrugi

PostPostao/la Lyysssyyyy dana čet tra 23, 2009 7:37 pm

sad je i preko 20000kn ta lucija od zukija
ko dvije čaše, dva pogleda u trenu se dodirnu i svaki put dva mi oka komad srca otkinu...ko dvije iskre dva osmijeha za tren barut zapale u tom trenu sve bih dala da to vatra postane...
Lyysssyyyy

PostPostao/la mrugi dana čet tra 23, 2009 11:48 pm

Ne znam koliko su cijene, meni su jeftine jer je puno jeftinije nego u zagrebu, al mogu vidjeti s kumom koliko oni placaju za ovu godinu, a pitat cemo druge kumove koliko su oni platili prošle pa ako te zanima mogu ti reci
19.06.2010.
Obuci haljinu, cipele najljepše što imaš, na lice stavi smijeh, a ja ću doći po tebe...
http://www.youtube.com/watch?v=sWWFALZzy6s

ŽIVOT JURI K'O BRZI VLAK, DOK TREPNEŠ OKOM VIŠE NISI MLAD, OČI SU MI UMORNE I SNENE, DANI POSTAJU USPOMENE....
http://www.youtube.com/watch?v=5PlqqyddCf8
mrugi

PostPostao/la Lyysssyyyy dana pet tra 24, 2009 9:51 am

to da je jeftinije nego u zg, sigurno, prije možda mjesec dva, znam da je jedan čovjek išo pitat za svoju kćer i sad se ne sjećam točnog iznosa, ali ispod 20tisuća nije

Još nisam u ozbilnim pripremama :bok:
ko dvije čaše, dva pogleda u trenu se dodirnu i svaki put dva mi oka komad srca otkinu...ko dvije iskre dva osmijeha za tren barut zapale u tom trenu sve bih dala da to vatra postane...
Lyysssyyyy

PostPostao/la ivda dana sri tra 29, 2009 11:21 pm

Ja ima u Županji u "Teni".. Čula sam pohvale.... A cijena? Ovisi o broju gostiju.. Budući da ćemo imat jako velik broj, plaćamo 19 000 kuna samo salu..... Sa poslugom i kuharima i tim.....
5.9.2009.
ivda

PostPostao/la maybelline dana sub svi 09, 2009 8:30 pm

ja pripadam u slavonke,
sto se tice sale,ovako,u nasem selu ima velika sala za svatove,za 400 ljudi..placa se samo sala,nas bi kostalo oko 1500kn, e sad si ja razmisljam kako bih htjela imati okrugle stolove i stolice,inace u sali su oni duzu stolovi +2klupe.a cim su okrugli stolivi to znaci da za 250 ljudi treba vise mjesta nego s ovim ravnim stolovima.mi nismo jos ni popis napravili pa neznamo koliko cemo imat gosti,ali onako u grubo mislim oko 300.
problem je jos i gdje naci toliko stolova+stolice za iznajmit
pa ovim putem molim ako netko zna nek mi salje na pm-u obzir dolazi pozega,n.gradiska,s.brod,nasice
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la MARIJA OS dana uto lip 09, 2009 12:45 pm

:bok: !Udajem se sad 11.7 i rezervirali smo Glasser.Par puta sam bila tamo u svatovima i svaki put mi je bilo super tako da kad smo razmišljali o salama ja sam se odmah odlučila za tu salu.Velika je a i super je uređena,a i gospođa Anica nam je stvarno izašla u susret sa svime,tako da sve pohvale za nju :bravo: !Stvarno se s njom sve da dogovorit tako da je sve super ispalo.Plačamo 140 kn po stolici,sve je njihovo osim cuge,to smo sami uzeli da možemo vratit ako ostane...ugl to znate,ona će mi napraviti tortu,ja sam odnjela sliku i izabrala od čega će biti,cvijeće je njeno,može se odabrati kako da oni to urede i stvarno super izgleda,da sam sama uzimala cvijeće za salu mislim da bi me izašlo puuuuuuno skuplje!Također su njeni kolaći,samo se posebno plačaju te kutijice u koje ona spremi kolači kad gosti odlaze,to je 30 kn!Isto tako se je 10 kn gore cijena uređenje stolova(da ne budu papirnate salvete već krpene i te sitnice) i stolice što uredi ali smo se mi dogovorili da nam je to uključeno u cijenu jer smo za drugu večeru uzeli čobanac a mi čemo dati meso,tj.divljač za njega pa smo se tako dogovorili!Ne znam samo za to pušenje što je zabranjeno u sali,što će biti s tim,ali i to ćemo se dogovoriti!Eto,valjda nisam ništa bitno zaboravila,što ne bi bilo čudno,u zadnje vrijeme sam takav specoš da je to strašno :budala: ,pa ćemo vidjeti nakon 11.7...jedva čekam... :vjencanje1: !
MARIJA OS

PostPostao/la MARIJA OS dana uto lip 09, 2009 12:53 pm

Naravno da sam zaboravila,ma specoš šta sam vam ja rekla... :neznamkakoti: ,da,sala je klimatizirana tako da je i preko ljeta super a idući dan sam rezervirala ručak,to se isto može,tako da gosti ne dolaze kod mene kak je običaj,kad oko toga ima isto puno posla,nego ponovno u salu,to je 40 kn po stolici i tako fino ručamo,obrišemo usta i doma,nikakvih problema kod kuće sa hranom,cugom pošto je 7 mj i bit će pakleno,u sali ima velika hladnjača tako da je i u svatovima sva cuga uvijek hladna kao i kolači...Eto ak' opet nešto zaboravim...pa vidjet ćete! :lol:
MARIJA OS

PostPostao/la Satine dana uto lip 09, 2009 7:58 pm

MARIJA OS je napisao/la:Naravno da sam zaboravila,ma specoš šta sam vam ja rekla... :neznamkakoti: ,da,sala je klimatizirana tako da je i preko ljeta super a idući dan sam rezervirala ručak,to se isto može,tako da gosti ne dolaze kod mene kak je običaj,kad oko toga ima isto puno posla,nego ponovno u salu,to je 40 kn po stolici i tako fino ručamo,obrišemo usta i doma,nikakvih problema kod kuće sa hranom,cugom pošto je 7 mj i bit će pakleno,u sali ima velika hladnjača tako da je i u svatovima sva cuga uvijek hladna kao i kolači...Eto ak' opet nešto zaboravim...pa vidjet ćete! :lol:

Joj ma to je super ako možete sutra doći na ručak u salu!!! Mi ćemo kod kuće morati :izivciran: :neznamkakoti:
al dobro i to će proći :cerek:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MARIJA OS dana sri lip 10, 2009 11:22 am

Pa da,to nam je super što možemo bit tamo drugi dan.Ja sam mislila da je to skupo još i taj drugi dan plačati al kad sam pričala sa starcima skužili smo da bi nas to izašlo isto,dok unajmimo šator,hranu svu moramo prevozit doma kao i kolače za taj drugi dan a nemamo baš 156 frižidera :raspa: da to sve smjestimo tak da nam je to super,za sada...Vidjet ćemo kak će sve proći... :ne zna: :vjencanje1: :shock1: :shock1: :kiss: !
Hvala Bogu na ovim smajlićima,bilo bi teško izrazit sve te silne osječaje... :lol: :bok:
MARIJA OS

PostPostao/la maybelline dana sub kol 15, 2009 4:09 pm

evo da se i ja javim,mi smo se odlucili za restoran ktc kutjevo http://www.ktc.hr/ugostiteljstvo/ugost. ... tjevo.html ,mogu primiti do 400 osoba,mi cemo imati oko 220.cijena nam je 100kn, u nju nije ukljucena pecenka,janjetina,kolaci i pice.
pice cemo imati njihovo ali cemo se to dogovorit kad budemo isli tamo,jer sad se cujemo samo mailom.tako da ja racunam s picem ce nas kostati oko 130-140kn.
cijena je mala s obzirom kako se krecu po zg i ostalim dijelovima hrv,ali kod nas su inace ovako manje.uostalom kao i za sve.
odlucili smo se na svoje pecenke i kolace jer nam je to dosta bitno(naravno bitna nam je i ostala hrana)ali kod nas je obicaj da se daje milosca gostima,onim najblizima i susjedima,a to je najcesce pecenja i kolaci :D
sutradan nema mogucnosti rucka u restoranu jer nerade,ali imamo opciju da unajmimo salu u selu(kostalo bi nas 300kn-inace je to sala za svatove)koja ima hladnjace pa mozemo tamo spremit svu hranu,ako nebudemo mogli tako,iz razloga da netko ima svatove kad i mi,onda cemo napravit rucak kod kuce,a na jedan dan cemo unajmit kamion hladnjacu.

eto kad potpisemo ugovor javim se i kazem konacnu cijenu.

jos moram reci da mi je super sto cemo imati 220 gosti pa mozemo stolove malo razbacati,a ne onako u redove poslagati
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la MAŠA dana uto ruj 22, 2009 9:23 pm

preporučujem Matičević centar u SB-u. u nju stane cca 400 ljudi. jako lijepa sala sa izvrsnom poslugom, hrana ok,
uređenje :10od10: .
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la timea dana pon lis 05, 2009 11:37 am

Pozz svima

Ja i moj dragi smo se odlučili za salu Đeram uTenju, cijena je povoljna, osnovna ponuda je bila 20€ po osobi u koju ulazi prva i druga večera plus cuga, ali mi smo jos nadodali švedski stol( hladni i topli) i treći prilog i salatu, tako da nas je na kraju izašlo 24€ po osobi, i jos smo dogovorili ručak dan poslije za 2€ po osobi tako da ne moramo kod kuće nista pravit. E da i jos dobijemo za krštenje prvog djeteta besplatno salu na korištenje ugl, sve super :cheer:
slika
timea

PostPostao/la jagodica007 dana čet lis 08, 2009 8:31 pm

ja sam nedavno bila u sali Đeram na dogovoru i oduševili su me imaju bogatu ponudu od nekih 30-ak eu po osobi.
Imaju stvarno sve, vrše dekoraciju kompletne sale što je meni jako bitno jer onu subotu želim ostavit za sebe a ne zvati salon za cvijeće i živcirati se oko uređenja i gluposti. A menu si sami slažete, nema šta nema...moji su isto jako zadovoljni...sviđa mi se i sala Gastro al ona je jako velika, a ja ću imati do 200 ljudi pa bi mi izgledala prazno...probajte sa Đermom, izlaze vam u susreti stvarno sve odrađuju...uglavnom ja sam prezadovoljna i jedva čekam...
jagodica007

Sale za male svatove

PostPostao/la Daca dana pon sij 18, 2010 5:51 pm

Zanima me zna li itko nekoliko prostora za svadbene svečanosti do 100 uzvanika na području Osijeka!
Zadnja izmjena: Anonymous; uto sij 19, 2010 7:31 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: spojeno s pripadajućom temom
Daca

Re: Sale za male svatove

PostPostao/la black_magic dana uto sij 19, 2010 1:46 am

bendek, onaj restoran na kopici, royal... cak mislim da i hotel osijek ima pregradivu dvoranu pa mozes i za manje svatove. inace bas sale, tipa glasser su za barem 200 ljudi pa bi ti to prazno izgledalo. zelenkrov je isto dosta velik. i hotel central je jako lijep, a mozes imati vece i manje svatove, jer imaju te pregrade, mi smo imali maturalnu tamo, bilo nas je oko 100 i bilo je taman, jedino nismo imali i balkon na raspolaganju (ako odes tamo, vidjeti ces na koji balkon mislim). nadam se da sam pomogla.

ps. mogle bi moderatorice prebacit ovo u "istocna hrvatska" podforum, posto tamo pripada
slika
black_magic
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Mana dana uto sij 19, 2010 10:20 pm

ja tek sad skužila da ima tema za Slavonke :D :D :D mi ćemo imati u Bijeloj kući u Blacku najvjerovatnije. ja sam isto htjela napraviti razmještaj da bude 10-tak ljudi za stolom jer su tamo isto redovi, ali sam sad skužila da to odmah znači manje ljudi :huh:
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

Re: Sale za male svatove

PostPostao/la stella3 dana ned sij 24, 2010 1:51 pm

Daca je napisao/la:Zanima me zna li itko nekoliko prostora za svadbene svečanosti do 100 uzvanika na području Osijeka!

moja kolegica je imala u Đermu u 8 mj. prošle godine...bilo nas je negdje 120...hrana super, konobari dobri...sala lijepo izgleda...sve pet!
stella3

PostPostao/la maybelline dana pon vel 01, 2010 12:09 am

Mana je napisao/la:ja tek sad skužila da ima tema za Slavonke :D :D :D mi ćemo imati u Bijeloj kući u Blacku najvjerovatnije. ja sam isto htjela napraviti razmještaj da bude 10-tak ljudi za stolom jer su tamo isto redovi, ali sam sad skužila da to odmah znači manje ljudi :huh:

i ja htjela tako u ktc-u da mi naprave,ali mi rekli da je nemoguce
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Požežanka dana uto svi 11, 2010 2:20 pm

:cheer: Znate li nekog tko je imao svatove u restoranu Sara u Požegi? Zanimaju me iskustva....
Požežanka

PostPostao/la maybelline dana uto svi 11, 2010 2:25 pm

Požežanka je napisao/la::cheer: Znate li nekog tko je imao svatove u restoranu Sara u Požegi? Zanimaju me iskustva....

znam ja iskustvo iz prvih svatova koji su tamo odrzani,nisam osobno bila ali je kolegica bila
hrana hladna i premalo na pladnjevima,neorganiziranost :thumbsdown: doduse to su bili prvi svatovi tako da ajd mogu nekak i shvatit,za dalje neznam kako je bilo
za salu kazu da izgleda prelijepo
a za koliko ljudi ti treba?
bas gledam web :thumbsdown: nemogu pokrenut da vidim slike
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Požežanka dana uto svi 11, 2010 2:43 pm

maybelline je napisao/la:
Požežanka je napisao/la::cheer: Znate li nekog tko je imao svatove u restoranu Sara u Požegi? Zanimaju me iskustva....

znam ja iskustvo iz prvih svatova koji su tamo odrzani,nisam osobno bila ali je kolegica bila
hrana hladna i premalo na pladnjevima,neorganiziranost :thumbsdown: doduse to su bili prvi svatovi tako da ajd mogu nekak i shvatit,za dalje neznam kako je bilo
za salu kazu da izgleda prelijepo
a za koliko ljudi ti treba?
bas gledam web :thumbsdown: nemogu pokrenut da vidim slike

200 ljudi. čula sam da su oni novi? pa je možda to razlog- tko zna? jesi čula za još neku kvalitetnu za navedeni broj ljudi?
Požežanka

PostPostao/la maybelline dana uto svi 11, 2010 2:59 pm

Požežanka je napisao/la:200 ljudi. čula sam da su oni novi? pa je možda to razlog- tko zna? jesi čula za još neku kvalitetnu za navedeni broj ljudi?

da oni su sad najnoviji http://restoran-sara.com/index.php pa vjerovatno nisu uhodani kako treba :ne zna:

sad neznam sta i kako bi htjela ali mogu ti nabrojati par koje mi sad padaju napamet za taj broj ljudi
sala u novoj lipi,neznam jesi bila kad tamo,ali to je za cca do 250 ljudi najbolje
kad smo mi prosle godine isli pitati bilo je ovako
Nova Lipa-svecana sala za svatove-
cijena
-do 250 osoba-25€
-od 250 osoba-20€
to je klasicni menü(juha,kuhana piletina i junetina+sos i hren umak,sarma,pecenka+2vrste salate,janjetina+salata,svo pice)bez kolaca i torte
-parking osiguran
slika nazalost nisam nasla na netu

imas i grgin dol (hotel) i restoran obrtnicki dom samo nisam sigurna za koliko je osoba :ne zna:

honda u jaksicu
vatrogasni u pozegi

ja imam u kutjevu u KTC restoranu i bas sam nedavno tamo bila prvi puta u svatovima i jako sam zadovoljna,samo neznam dali ti je to daleko za putovati :ne zna:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Požežanka dana sri svi 12, 2010 8:12 am

hvala na informacijama :)
mogla bi pogledati za tu u novoj lipi- tamo sam bila jednom i bilo je ok,a honda mi se ne sviđa jer je u dva dijela, a za ktc nisam ni razmišljala.... u svakom slučaju hvala :)
Požežanka

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale: istočna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.