Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Odranski ribič,Šestinski lagvić

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Odranski ribič

PostPostao/la Iva dana uto lis 07, 2008 12:45 pm

ajmo tete koja je morti bila tu, vaše impresije su dobro došle :grli:

poglečte kak to zgleda, malo je udaljeno, ali mislim da bi bilo idealno i za outdoor wedding :pop:

http://www.videooglasi.com/index.php?task=det&id=404
Zadnja izmjena: maybelline; ned lis 23, 2011 8:52 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: spojene teme,dopuna naslova!
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Re: Odranski ribič

PostPostao/la Branči dana uto lis 07, 2008 3:31 pm

Draga moja, ja sam to prvi put vidjela kad si ti pokazala link i sve što ti mogu reći: isplatilo bi se putovati do tamo :cerek: :lovestruck:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Sheherezade dana uto lis 07, 2008 4:07 pm

Bila tamo na jednoj svadbi početkom 8. mjeseca, imala sam nastup s djevojkama iz plesne skupine. Sve pohvale za prostor. :bravo: U foto-galeriji naše web stranice imaš neke fotke na kojima se vidi kako to izgleda kad ima ljudi, kad je uređeno, kad su ljudi na plesnom podiju i kako stoji stol mladenaca (ne znam je li uvijek tako postavljen :ne zna: ).

P.S. Isprika moderatorima ako sam prekšila neko forumsko pravilo :o .
Sheherezade

PostPostao/la Iva dana sri lis 08, 2008 12:24 pm

vi ste neka vesela skupina :cagam: :bravo:

ma ja znam taj restać otkad ga je moj tetak vodio, al to je bilo davno, i vidim da je preuređen, pa me zanima šehe da mi veliš kakva je hrana, osoblje itd, ak nije preoblem,

unaprijed zahvalna,

iva
lp
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Sheherezade dana sri lis 08, 2008 1:53 pm

Hrana je bila odlična, uključujući tortu i kolače, iako ne znam u kakvom je aranžmanu to bilo. Osoblje je bilo malo izgubljeno, recimo, trebalo im je nekoliko puta ponoviti narudžbu, a i nisu baš nešto obilazili goste :roll: Ali zato nam se svima svidio prostor. I ostale smo do jutra, jer je atmosfera bila odlična :cagam:
Sheherezade

PostPostao/la lady-Ma dana čet stu 13, 2008 1:30 pm

ja sam bila tamo prijateljici na svadbi. ok je prostor :thumbsup:
Ljubav pokreće sve u nama
lady-Ma

PostPostao/la arlenna dana sri pro 17, 2008 7:52 pm

slikice:

slika slika
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la dazzling dana pon sij 26, 2009 8:45 pm

a cijena?? zna li netko?
dazzling

PostPostao/la baccio dana pon tra 27, 2009 4:43 pm

jedino što u ovome restoranu valja je ambijent, sve ostalo od stručnosti, usluge, hrane itd...jako, jako loše.
baccio

PostPostao/la Vendela dana ned lip 21, 2009 9:22 pm

baccio je napisao/la:jedino što u ovome restoranu valja je ambijent, sve ostalo od stručnosti, usluge, hrane itd...jako, jako loše.

sovime se i sama mogu slozit
Prosle sam godine bila na svadbi tamo
krsna kuma od mog sina se udavala,
ma neznam od kud bi pocela s njihovim nepravilnostima i svim gafovima koje su imali u samo jednoj veceri koja je iz zasigurne katastrofe ipak uspio izvuč bend!
Od činjenice da im je janjac pao u pepeo, preko toga da su tortu donjeli da pol rastopljenom glazurom( iz slasticarne je stigle Savršena), pa onda su janjetinu na stol donjeli hladnu, pa jos je na kraju i to sto su donjeli na stol bilo toliko malo i mizerno da se ni djete od 2 godine nebi najelo i na koncu je nestalo struje( nije njihova krivica ali trebali bi imat neki agregat za tekve slučajeve)i nije je bilo puna 4 sata,
stvar su donekle izvukli decki koji su svirali jer su se snašli i pošto nije bilo struje nastavili svirat na tamburicama sto je ispalo pravi pogodak!
a o kosricama s kolacima koje je kuma djelila gostima bojle da i ne pricam jer same smo ih slagale i tako slozene odnjele u restoran, a na kraju sm doma donjela paketic s doslovno 6 kolaca u kutiji!

nisam zeljela nikog uvrijedit i biti zlocesta vec vam samo dat do znanja da nije sve bas tak krasno kak izgleda na prvi tren!
slika
Vendela

PostPostao/la lula dana pon kol 24, 2009 10:33 am

Pozdrav svima! Skroz sam jova u ovome, zato sorry ako nešto krivo učinim...
Skroz sam zbunjena s ovim kontradiktornim dojmovima o odranskom ribiču! :huh: A baš sam se zagrijala za mjesto i svadbicu tamo...
Jel mi može netko dati neku pobližu informaciju o tome zašto da/zašto ne! Hvala puno! :loveflag:
lula

Šestinski lagvić

PostPostao/la samo_njegova dana sri ruj 30, 2009 8:30 am

cure, jel ijedan od vas bila ili čula kakve su svadbe u restoranu Šestinski lagvić?

Lokacija i ambijent su mi jednostavno prekrasni! :)
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

Re: Restorani - prijedlozi i pitanja općenito

PostPostao/la Reina dana sri ruj 30, 2009 8:48 am

samo_njegova je napisao/la:cure, jel ijedan od vas bila ili čula kakve su svadbe u restoranu Šestinski lagvić?

mi smo bili tamo kada smo razgledavali restorane.

meni baš i nije nešto. :o

mislim, kada usporediš njega i restoran gdje sam imala svadbu, onda ti bude jasno kakav ambijent volim. :idea:

meni je tamo malo prerustikalno.
lijepo mi je za nedjeljnji ručak, ali za svadbu i ne baš...
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana sri ruj 30, 2009 8:55 am

ma znam da se s Bon Appetitom ne može usporediti jer je on ipak moderno uređen..

jel znaš kakve su im cijene i ponuda hrane bile kad sete se raspitivali?
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tasha dana sri ruj 30, 2009 8:57 am

Meni je to premali prostor za svadbu,..a i one bacve s lijeve strane...ko da sam u vinariji, a ne u restoranu...

Naravno, imas cijeli grad pred nosom, ali opet, meni to nije prostor za svadbe
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana sri ruj 30, 2009 8:58 am

meni se baš zato sviđa kaj je rustikalno, vidi se cijeli grad, ima mjesta za parking, čula sam da im je klopa jako dobra i posluga.. a i to kaj liči na visnki podrum mi je plus.. :cerek: samo me zanimalo jel netko zna iz prve ruke kakve su svadbe tamo.. :)
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Reina dana sri ruj 30, 2009 9:04 am

samo_njegova je napisao/la:ma znam da se s Bon Appetitom ne može usporediti jer je on ipak moderno uređen..

jel znaš kakve su im cijene i ponuda hrane bile kad sete se raspitivali?

mislim da im cijene nisu nešto visoke, ne sjećam se više, doduše.
ali znam da se ne treba reervirati jako rano.
mi smo bili tamo u 6. mjesecu i rekli da bismo imali svadbu iduće godine u 9., pa su nam rekli da trebamo doći 2-3 mjeseca prije svadbe.

to je sve čega se sjećam.

mene je samo iritiralo što je restoran na tom nekom brijegu. nije mi bilo do hodanja od parkiga do gore. :o
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana sri ruj 30, 2009 9:18 am

sad su mi kolegice s posla rekle da restoran nije nikaj posebno i da svadbe tamo budu prosječne
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la arlenna dana sri ruj 30, 2009 6:19 pm

samo_njegova je napisao/la:cure, jel ijedan od vas bila ili čula kakve su svadbe u restoranu Šestinski lagvić?

bila sma ja na jednoj svadbi ali davno još...nije mi se svidjelo kad su ljudi u separeima- ako to još uvijek postoji, to mi je baš bilo :thumbsdown: ... inače je bilo ok! a i nedavno sma čula za jednu svadbu koja je bila tamo i sve je prošlo ok- mala svadbica!
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana sri ruj 30, 2009 6:24 pm

Mischa je napisao/la:Meni je to premali prostor za svadbu,..a i one bacve s lijeve strane...ko da sam u vinariji, a ne u restoranu...

Naravno, imas cijeli grad pred nosom, ali opet, meni to nije prostor za svadbe

slažem se s Reinom i Mischom! Lagvić mi nikako nije za svadbu... mi bi znali nekad na ručak tamo vani sjesti i hrana je ok..
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Re: Odranski ribič,Šestinski lagvić

PostPostao/la tochka dana pon tra 30, 2012 8:57 am

Pozdrav svima :bok:
Ima li netko friške informacije o Odranskom ribiču? Zanima me je li se tamo situacija po pitanju usluge popravila?
tochka

PostPostao/la mgrgic dana sri svi 16, 2012 5:17 pm

Bili u Odranskom ribiču 13.5.2012., osim prekrasne okoline, sve ostalo je katastrofa.. Imali smo 50ak gostiju na ručku i ostali smo gladni jer je hrane bilo samo za probu..
Priloga kao da i nije bilo, ne znam što uopće reći.. Konobari uopće nisu gledali kome što treba, a kad bi ih pozvali da nam nešto donesu, nije ih bilo jaaako dugo..
Plaćali smo 140 kn po osobi, u to je uključena hrana i piće u trajanju od 4h.A ako imate sa sobom djecu predškolske dobi, za to ćete platiti 50% cijene menija.
Mislim da nije problem u konobarima već u vlasnicima restorana, koji samo gledaju na profit,a trebali bi i na kvalitetu usluge..Jako mi je žao jer imaju prekrasan okoliš i blizu nam je, ali sigurno tamo više neću ništa imati
mgrgic

PostPostao/la mgrgic dana sri svi 30, 2012 9:38 am

Zaboravih reći da mi nije bila namjera oblajavati taj restoran.. Možda je tako ispalo tog dana, ali ne smije se to ponavljati..
Prošli vikend su poznanici imali tamo svadbu i kažu da je svega bilo dosta i da je sve prošlo u najboljem redu
mgrgic

PostPostao/la lilica dana pon ruj 09, 2013 2:42 pm

ja sam bila na svadbi u odranskom ribicu prosli tjedan i moji su dojmovi i vise nego odlicni. kao prvo, svida mi se sto imaju prekrasnu livadu na kojoj je bilo vjencanje i bilo je jako posebno, kao u nekom romanticnom filmu :cerek: sto se tice hrane, bio je svedski stol i na njemu je bilo jako fine papice, svi su se toliko natrpali da nisu mogli disati :D ali ono sto je mene najvise odusevilo je sljedece: posto sam vegetarijanka, cesto imam problema na svadbama i skoro sve osim glavnog jela moram preskociti jer oni sve kuhaju na veliko, a za glavno jelo dobijem priloge. no kad sam konobaru rekla da sam vegetarijanka, razglasio je to kuharima i po prvi put u zivotu sam dobila juhu na svadbi, krem juha od gljiva napravljena posebno za mene :cerek: :cerek: :cerek: a kasnije kad je janjetina posluzena, na stolu me docekao isprzeni kruh s cesnjakom, francuska salata i sir, prekrasno aranzirani i bas se vidi da su se trudili da se ne osjecam zakinuto i izostavljeno. stoga od mene dobivaju jedan veeeliki plus :thumbsup:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Odranski ribič

PostPostao/la lancome1312 dana ned stu 03, 2019 9:54 pm

Ima li nekog da je nedavno bio tu na svadbi? Dojmovi please! :kiss:
lancome1312

Marketing:

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.