Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Bio park,restoran Divlje Vode-Samobor

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Bio park,restoran Divlje Vode-Samobor

PostPostao/la Branči dana čet ruj 08, 2011 10:10 pm

Sad sam vidjela da nisam ništa napisala ovdje u temi, uglavnom većinu ste mogli pročitati gore u mojoj temi s vjenčanja.

Što se tiče Divljih voda, nama je bilo jako lijepo, bili smo zadovoljni, hrana je bila jako fina (probala sam hladno predjelo, juhu, toplo predjelo, glavno jelo - dalje mi više nije stalo).
Meni smo iskombinirali onako kako smo sami htjeli - npr. ja po drugim restoranima nisam vidjela da nude kotlovinu i mi smo uzeli baš to za jedno od glavnih jela, bila je opća navala. :thumbsup:
Konobari i konobarica su bili jako uslužni, profesionalni, osoblje u kuhinji isto tako. WC-i do zadnje minute uredni, čisti, s papirom i svime.
osim cijene menija nikakva plaćanja nismo imali, nikakvi konobari iza ponoći, presvlake i sl.

Božo koji sad tamo sve vodi (prije je bio Zdravko) je super, sve smo se dogovorili, hrane je ostalo tone, to su nam spakirali sve, još su nam trpali sokove u vrećice da ne ožednimo i tak. Ujutro tj. oko 1 kad smo se digli dobili smo kavicu i palačinke u njihovom restoranu za doručak.
Prije obreda (jer mi mi imali obred vani na otvorenom u sjenici) su jedino zaboravili maknuti kante iz parka, no to se riješilo za minutu. E da, samo mi je par gostiju reklo da je bilo malo blesavo što nisu zatvorili park za izletnike od 18h jer da su navodno još tamo neki sjedili za stolovima i jeli u onom restoranu gdje je fast food (pored sale), ili dok je već sve trebalo početi ili za vrijeme obreda, nisam baš skužila. Mi jesmo dogovorili da se taj restoran zatvori iza 17h no iskreno ja nisam vidjela je li stvarno ostao otvoren. :ne zna: Ni te kante ne bih primijetila da mi nisu rekli da smeta kod snimanja, pa sam onda rekla Boži da ih maknu. To je valjda takav dan kad mladenci sami ne primjećuju takve stvari, ali osim ta dva detalja sve drugo je bilo perfektno, a ovo je stvarno zanemarivo. :D

Zbilja bih preporučila svakome, ako se odlučite i za vjenčanje na otvorenom, bit će vam super, nama je sve bilo zeleno, šumovito, baš prekrasno. :cerek:

P.S. Mislim da nema osjećaja za usporedit kao kad u vjenčanici pored potoka gladiš divlju/pripitomljenu svinju po trbuhu (a ona se bacila pred tebe i baš joj to paše). Beat that! :zubo:
Branči
Admin
Admin

Marketing:

PostPostao/la Sue0204 dana pet ruj 09, 2011 2:06 pm

bila sam tamo na svadbi prije mjesec dana i mogu reći da je mjesto stvarno prekrasno,
sala je isto jako lijepa!
ono što mi se nije sviđalo bilo je glavno jelo, nije mi bilo fino... :ne zna:
ne znam čija je to bila greška, ali smo svako jelo čekali užasno dugo, jesu li se
oni tako dogovorili s mladencima ili je to bio njihov propust stvarno ne znam...
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tom dana čet vel 09, 2012 10:04 am

Pozdrav!

Poklanjam termin u BIO PARK DIVLJE VODE, SAMOBOR 29.9.2012. zbog neplanirane trudnoće moje eto sad ko zna kad buduće žene!!!

Javite se i omogućite mi da dobijem svoju kaparu nazad a vi napravite svoje mrak vjenčanje jer je prostor i ponuda mrak!!!!

Eto, možda sam nekome puno pomogao kao i on meni!!

Lp
Tom

PostPostao/la nanchi dana čet ožu 01, 2012 12:43 pm

Pozdrav,

zanima me da li netko zna kako tamo stoje s ovom zabranom pušenja? da li postoji šansa da se to "izbjegne", možda ako se otvore one staklene stijene u sali. :idea:
nanchi

PostPostao/la Branči dana čet ožu 08, 2012 10:56 pm

nanchi je napisao/la:Pozdrav,

zanima me da li netko zna kako tamo stoje s ovom zabranom pušenja? da li postoji šansa da se to "izbjegne", možda ako se otvore one staklene stijene u sali. :idea:

Može se sve srediti, barem je kod nas i na proteklim svadbama tako bilo, kontaktiraj Božu pa će ti sve objasniti :mig:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la nanchi dana čet ožu 15, 2012 10:16 am

[quote][/quote]
Može se sve srediti, barem je kod nas i na proteklim svadbama tako bilo, kontaktiraj Božu pa će ti sve objasniti

Super, raspitat ću se. hvala puno! :bok:
nanchi

PostPostao/la goga2104 dana sri lip 27, 2012 10:47 pm

nanchi je napisao/la:Pozdrav,

imali tamo jednu svadbu 25 05. poslije glavnog jela pušenje dopušteno odlicna je sala. mi imamo zakaparen 06. 10. 2012. ako je netko zainteresiran neka se javi poklanjamo datum. jer necemo imati svadbu tada. datum je dealan jer je u ponedjeljak poslije vikenda praznik tako da imate produzeni vikend. ako je netko zainteresiran neka se javi na mail:*** pa se sve dogovorimo.

obrisana mail adresa,javiti se mozete na pp
Zadnja izmjena: maybelline; pet lip 29, 2012 11:13 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana mail adresa!
goga2104

PostPostao/la Lilly07 dana čet ruj 06, 2012 10:56 am

Bila sam u Divljim vodama 2 puta na svadbi.
Sala je prekrasna, okoliš, priroda ambijent ma sve 5...a parkinga ko u priči. Samo užasno je daleko, konobari su jako jako spori, mi smo svoje pojeli a druga strana sale još nije ni dobila glavno jelo, i ono najgore donjeli su mi hladnu janjetinu,i hladnu juhu, a meni nema gore od hladne janjetine :izivciran:
Lilly07

PostPostao/la dalmašica dana pet ruj 07, 2012 2:27 pm

Mi bili tamo na svadbi u šestom mjesecu, sala je predivna, i hrana je bila ukusna. Jedino što su me ubio propuh u sali :(
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zrina1985 dana uto lip 25, 2013 3:24 pm

Pozdrav, nova sam ovdje pa me zanima ima li itko kakvih novih saznanja o divljim vodama?
zrina1985

PostPostao/la Sue0204 dana čet lip 27, 2013 7:38 am

Idući vikend idem tamo na svadbu pa vam javim dojmove!
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zrina1985 dana čet lip 27, 2013 7:28 pm

napokon netko, puno hvala, ajd molim te javi kak je bilo.
zrina1985

PostPostao/la Sue0204 dana pet srp 19, 2013 7:57 am

Svadba je prošla i mogu reci da je stvarno bilo super!
Ovo mi je drugi put da sam bila tamo i sad je bilo sto puta bolje!
Klopa je bila fina, stalno su nadopunjavali plate, konobari su bili brzi i usluzni!
Dobili smo sve sto smo tražili u vrlo kratkom vremenu! WC je cijelu noć bio čist i uvijek je bilo papira!
Stvarno nemam nikakvih zamjerki! :thumbsup:
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la skocka dana sub stu 14, 2015 8:00 pm

Pozdrav!
Zanima me je li netko imao preko zime tamo svadbu. Savršena mi je sala, bila sam na svadbi tamo i klopa je bila odlična, ali me malo strah jer ćemo mi imati u 2.mjesecu :ne zna: :roll:
skocka

PostPostao/la vik123 dana sri stu 07, 2018 7:23 pm

Bok, zanimaju me vaša iskustva u divljim vodama. Koliko je hrane bilo, jeli piće uključeno u cijenu, kakva je bila hrana.... tražimo pomalo sale, a jako mi je privlačna njihova sala, čula sam od par ljudi da je bilo dosta zapušteno kada su došli, a drugi govore da je super.... :ne zna:
vik123

Marketing:

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.