Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Odijela i ostala oprema - gdje kupiti i po kojoj cijeni

Koristan topic za muškarce i uređivanje za dan vjenčanja.

Re: Odijela i ostala oprema - gdje kupiti i po kojoj cijeni

PostPostao/la amy6 dana ned ruj 02, 2012 2:38 pm

Evo da javim naše rješenje - otišli u Osijek, ušli u Martina Arbanasa i izašli s odijelom :10od10: dakle crno, moderno, slim, uz to je uzeo i prsluk i plastron. Sve riješeno za 3600kn. Bolje nije moglo. Još samo košulja i cipele. Iako mi se čini da kod Arbanasa imaju i najljepše košulje - ali mom je veličina koja mu treba preuska u vratu :izivciran:
slika slika
amy6

Marketing:

PostPostao/la bubito dana ned ruj 16, 2012 6:44 pm

zekonja2312 je napisao/la:i što se nas tiče Martin Arbanas :10od10:

Potpisujem! I MM je tamo nasao odijelo i bio je prezadovoljan! :thumbsup:
slika
bubito

PostPostao/la Liddy dana ned lis 28, 2012 8:16 am

Mi smo otišli prvo u Arbanas i tamo nije bilo broja za njega (bivši rukometaš sada sa uzgojenim trbuhom) i onda smo otišli u Branimir (Branimir moda) tamo smo sreli starijeg "gospodina" koji nam je prodao priču zbog čega bi ipak kao mladoženja trebao biti različit od drugih (ja sam htjela da ima prsluk a on nije htio, on je htio klasiku kravatu i košulju s manžetama). Frajer ga je uvjerio, samo je trebalo izabrati odijelo (jesmo, mat crno s satenom na kragni od sakoa + kravata i prsluk u ivory boji). Gazda mu je dao (taj stariji "gospon" je zapravo gazda toga) hlače njegovog broja- rekao da treba skratiti visinu, i cm ili dva raširiti u struku (da ima mjesta), drugo ništa (tu smo se ugodno iznenadili jer su hlače na nogama bile super i fakat super izgledaju, a inače dragi ima jake natkoljenice i uvijek su mu hlače uske u tom dijelu, ove su bile super). Zatim mu je dao sako, rekao da treba 2-3 cm raširiti u trbuhu, ostalo sve ok. Frajer nije ni u jednom trenutku uzeo mjeru da zna koliko čega, i gdje treba skratiti ili proširiti, na što sam ja već u sebi bjesnila i na kraju sam pitala hoće ga premjeriti ili samo tako uzeti od oka mjeru, on je počeo malo bahato odgovarati da nema on što tu raditi, on godinama uzima tako mjere, i sve bude savršeno, da se ja ništa ne brinem itd. uglavnom dok je muž to isprobavao odjelo, ovaj je meni dizao tlak s pričom o nekom branimir klubu, da smo sada i mi u njemu, svi košarkaši, vaterpolisti, šejci i tko zna tko da kupuje kod njega...bljuv bljuv jedva sam čekala izaći van.
Uzeo mu je mjeru samo za košulju oko vrata i rekao da dođemo za tjedan dana na probu svega.
Došli smo za tjedan dana- rekao je da će sutra doći sve, da su napravili ali mu nisu dostavili :neznamkakoti:
Došli smo tek za dva dana gdje nas je čekalo samo odijelo- koje je bilo savršeno!
Prsluk i košulja nisu bili gotovi, rekli smo da ćemo čekati sve zajedno da dođe pa ćemo nositi doma. Rekao za 3 dana da dođemo po ostalo. Došli smo (petak je bio-valjda), gotova je bila samo košulja- isto savršena :) U utorak da dođemo po prsluk. Dragi išao sam i nije bilo gotovo, rekao u srijedu. Ja zvala u srijedu da muž ne ide bez veze, isto nije gotovo, zovem u četvrtak-gotovo je-ali smo išli tek u ponedjeljak po njega. Došli i sve svršeno, obukao sve zajedno i ja se opet zaljubila :lovestruck:
Uzeli, platili- cifra se na kraju popela na 4700 sa svim time (odijelo,košulja, kravata i prsluk), a da ne spominjem da je zapravo sve bilo po mjeri. Frajer doživotno daje svoju riječ da je sve to luksuzno napravljeno od finog materijala (frajer naporan). :izivciran:
Došla svadba- prošla svadba- idemo doma u pola 5 ujutro i dragi izlazi iz auta i krrrrcccc...puknu hlače po pola guzice i ne po šavu, već onako kao da je materijal trul. :rofl: Dobro da nisu na svadbi pukle. Otišli u utorak kod njega, čudio se ko pile glisti, izvinjavao se, sam sebi mrmljao u bradu i rekao da će on to srediti da dođemo za tjedan dana. Ja otišla po hlače i bila je neka žena tamo i rekla da ona nema pojma o čemu pričam, zahtijevala sam da nazove gazdu i preko slušalice sam čula (preglasan je bio) da što mi mislimo da najbolje da će on hlače napraviti u dva dana, tko zna što smo radili s hlačama,tko zna čije smo to hlače njemu podmetnuli...i tako dvije minute, žena se sva zacrvenila nije znala što da kaže (zna da ja sve čujem) i kaže frajer neka dođemo idući tjedan da on mora nove hlače napraviti, naručit materijal itd. tak da...idući tjedan idemo po hlače...

Uglavnom, frajer fakat zna što radi, materijal- nemam pojma kakav je izgleda fino i fakat je fin, a sada tko je kriv što su hlače tako pukle :rofl:
Ali ljubaznost toga frajera (gazde) je za MINUS beskonačnost. Bila je i jedna žena tamo sa sinom kupovala odijelo i i raspitivala se o materijalu o kopčama za kravate o manžetama, on je bio tako bezobrazan i bahat prema njoj, pun sebe. Trebala je platiti odijelo i pitala ga je jel ima kravate za uz to odijelo (klasično odijelo) da bi on njoj rekao :"Gospođo dajte vi prvo pare, prvo platite ono što ste uzeli, a onda ćemo se dalje razgovarati". Onda mu je rekla da je bahat, e tu je došlo skoro do tučnjave, ne znam kaj bi joj on još rekao, ali mislim da se suzdržavao jer smo i mi bili tamo.

Mi još da sredimo te hlače i mislim da nas više on neće vidjeti, bez obzira kaj smo sada ušli u njegov "Branimir club" :rofl: Prepun je sebe i bahat i ne znam kaj sve al da zna svoj posao- zna.

Toliko od nas
Liddy

PostPostao/la iinnaa.t dana pet stu 23, 2012 7:19 pm

Mi smo odijelo i kravatu kupili u Galileu, jednostavno, crno odjelo nosivo i inace. Kravata tamno ljubicasta, isla uz moje cipele. Cijena:1050,00kn, imali smo popust od 50% , prek veze.
Dragi je bio prezgodan! :cerek: :cerek: :cerek:
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lilica dana uto pro 04, 2012 12:18 pm

ja imam jedan problem, moj dragi ne zeli dati za odijelo vise od 1500 kn a ja ne znam jel uopce moguce takvo nesto naci? od svih ducana koje smo obisli cijene su poprilicno vece od toga. ne znam gdje bi to mogli kupiti, ili bar unajmiti? meni je bitno da je to odijelo lijepo, a njemu je bitno da je jeftino :D pa ako imate bilo kakvu korisnu informaciju, bit cu vam jaaaako zahvalna :grli:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la blab dana uto pro 04, 2012 1:20 pm

mislim da smo mi tako nešto (ili mrvu više) bili platili u varteksu, dicaprio :thumbsup: upecali na sniženju u 12 ili 1 mjesecu :misli: samo je tada to bila ljetna kolekcija, a nama za 9 mjesec nije trebalo debelo odjelce :zubo:
i dan danas je ko novo, prošlo svadbi, svečanosti i svega što je trebalo. i još bude ola-la
tako da vrebaj sniženja :thumbsup:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la slatkica:) dana uto pro 04, 2012 1:32 pm

lilica je napisao/la:ja imam jedan problem, moj dragi ne zeli dati za odijelo vise od 1500 kn a ja ne znam jel uopce moguce takvo nesto naci? od svih ducana koje smo obisli cijene su poprilicno vece od toga. ne znam gdje bi to mogli kupiti, ili bar unajmiti? meni je bitno da je to odijelo lijepo, a njemu je bitno da je jeftino :D pa ako imate bilo kakvu korisnu informaciju, bit cu vam jaaaako zahvalna :grli:

kolko sam ja upućena imaš u roses outletu svake subote dodanih 20% popusta u galileu :D
ali mislim da je to samo do božića pa požurite :mig:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lilica dana uto pro 04, 2012 1:56 pm

joj tesko da cemo do bozica stic skupit toliko love, istrosili smo se sad na te kapare :neznamkakoti: al ak se neka od vas sjeti nekog ducana koji i inace ima (jako) niske cijene, nek mi javi tu il na pp. hvalaa :D
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la iinnaa.t dana uto pro 04, 2012 2:04 pm

Galileo ima dosta povoljne cijene.
Znaju jako cesto imati got. popust 30%, mogu ti provjeriti maju li ga trenutno.
Mi smo tamo kupili odijelo, puna cijena mu je bila 1999,00 kn.
Ako poznajes nekoga tko tako radi, jos bolje, nama je poznanica dala svoj zaposlenicki popust (50%).
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la slatkica:) dana uto pro 04, 2012 2:04 pm

lilica je napisao/la:joj tesko da cemo do bozica stic skupit toliko love, istrosili smo se sad na te kapare :neznamkakoti: al ak se neka od vas sjeti nekog ducana koji i inace ima (jako) niske cijene, nek mi javi tu il na pp. hvalaa :D

imaš i estare culto outlet s povoljnim cijenama. moji su tamo bratu kupili odjelo za 700 kn. :thumbsup:
http://www.estareculto.hr/#/Store_locator
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lilica dana uto pro 04, 2012 2:07 pm

ooo pa to mi zvuci i vise nego dobro :D hvala ti puno, tamo cemo obavezno otic :thumbsup:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lilica dana pet pro 28, 2012 3:16 pm

evo mene opet :D ovaj put mi dosta hitno treba savjet. naime, ja i dragi smo nasli u jednom ducancicu u vlaskoj odijelo koje je skroz ok a sve skupa bi nas izaslo oko 1800 kn i to cak i za karticno placanje. problem je u tome sto oni taj popust imaju samo do 14.1. i sad ne znam dal da njega odmah kupimo bez razmisljanja ili da ipak sacekamo sajam u 2. mjesecu? vi koje ste bile na sajmovima vjencanja, zanima me mozemo li proci bolje od toga ili je ovo ipak idealna prilika koju moramo iskoristiti?
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Vilili dana sri tra 10, 2013 8:16 pm

Kupili smo Bossovo odijelo u Peek & Cloppenbergu za 4300 kn. Dragi je preeezadovoljan, a odijelo je crno, svečano s diskretnim prugicama. Za boju košulje se još nismo odlučili, ali ići ćemo po nju u DTR. Inače nosi njihove košulje i fenomenalne su, kvalitetne i lijepe, a možda će ju i šivati tamo, imaju tu mogućnost. Cipele su još na čekanju...to će tek biti muka :roll:
Vilili

PostPostao/la Amalka25 dana pon tra 15, 2013 9:48 am

Kupili smo odijelo u Galileu, plus košulja, kravata, cipele, manžete i to sve zajedno za 2500 kn !! :jig: :jig:
I to smo slučajno naletjeli, rekli nam trgovci da je u Story-u kupon sa 40% popusta na American karticu, a mi brže po Story kojeg smo naravno jedva našli, al isplatilo se tražiti :D :D :D Odijelo je crno, slim,malo se presijava, košulja bijela malo sjajna, kravata boje šampanjca, ma prelijepo. Stvarno smo super prošli,inače bi nas došlo 4200 kn !! Mislim da popust vrijedi do 20.04. s tim da je 30% popusta, 40% je vrijedilo samo u subotu za american karticu !!Pa eto brže po Story :D :D :D

Odijelo - 2400 kn
Košulja - 400 kn
Kravata - 360 kn
Manžete - 200 kn
Cipele - 800 kn
Amalka25

PostPostao/la Liddy dana pon tra 15, 2013 4:04 pm

Ja da se nadovežem na amoj post od gore...prošlo je malo više od 6mj od svadbe. Branimir moda -obići u širom luku!!

Hlače su dragome pukle (ne po šavu već po materijelu , ne znam to objasniti, da je po šavu ajde još bi i rekla ok, ali nije po šavu) i to sva sreća pukle su kada smo išli ujutro iz sale doma. U utorak odmah nakon svadbe smo hlače nosili na reklamaciju nakon čega je vlasnik rekao da ne može vjerovati da se to dogodilo i da će on to probati zakrpati s nekim "trokutom" i da dođemo za 2tjedna po hlače. Zvali smo za tri tjedna da bi nam vlasnik rekao da nisu još gotove, dođite za tjedan dana bit će sigurno gotove. Zovem nakon dva tjedna kaže vlasnik da nemože on to pokrpati da mora napraviti nove hlače, ok, ak si to znao mogao si ih već napraviti, dođite za dva tjedna na probu! Zovem nakon MJESEC DANA...kaže vlasnik nema takvog materijala više, doći će za dva tjedna pa onda nazovite. Zovem nakon 3 tjedna vlasnik se ne želi javiti na telefon (javila se neka žena i rekle je da sačekam da provjeri da li je u radnji - čujem da vlasnik govori: tko je? ne, ne, ne, dosadna je ko proljev, ne zanima me, reci da me nema neka zove za tjedan dan!) Sklopila sam slušalicu, pokupila se i otišla u radnju, njega naravno više nije bilo, žena mi nije htjela reći gdje je, otišla sam u radnju u Ilici i tamo mi nisu znali reći gdje je i nisu mi htjeli dati njegov broj mobitela (ako ga uopće ima). Pukla sam!! Muž je zvao nakon dva mjeseca da pita što je s hlačama, javila se žena i rekla da zna o kojim hlačama je rijeć, ali još nisu gotove, muž ostavlja broj mobitela i govori neka ga nazove kada hlače budu gotove. Do prošlog mjeseca nitko nije zvao, muž je otišao kod njega u radnju (poslije 18h je u toj radnji) rekao mu je sve i svašta i tražio da hlače idući petak budu gotove inače će se obratiti inspekciji, na što je vlasnik rekao da dođe u srijedu po hlače. Došao muž po hlače, donio doma i te hlače nisu od istog materijala već od nekog drugog. Odjelo je crno mat,a hlače su tamno plave.

Nakon 6mj dobio je muž hlače. Ne znam što više reći, ali eto...samo ako netko bude išao googlati branimir modu moj savijet je neka ju obiđe!
Liddy

PostPostao/la lilica dana pon tra 15, 2013 6:21 pm

Liddy pa ovo je strasno, ne mozes vjerovati kakvih bisera ima. :neznamkakoti: zao mi je zbog vaseg loseg iskustva i hvala ti na upozorenju!!
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lilica dana pon svi 27, 2013 4:06 pm

evo da se i tu pohvalim :D nasli smo i kupili odijelo u zari, tocno onakvo kakvo smo trazili, tamno-sivo, ko skrojeno za mog sitnog dragog (to mu je bio najveci problem, odijelo koje mu nije preveliko :rofl: ) elegantno i prekrasno, i to za samo 900 kuna!!! jos uvijek sam u soku kako smo dobro prosli :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la domac385 dana čet srp 04, 2013 10:38 pm

Ja imam jedno pitanje za one koji su vec to prošli i imaju iskustva... Ženim se iduće godine 1.3. i trenutno razmišljam o kupnji vjenčanog odijela. Malo koliko sam proguglao, dućani koji bi mogli imati nešto što mi se sviđa i da nije preskupo su: Arbanas, Galileo, Varteks... Trenutno se dvoumim između toga da odijelo kupim sad dok traju sezonska sniženja ili u 9.-10. mjesecu kad budu Dani vjenčanja na velesajmu. Čuo sam da i tamo daju neke popuste. E sad me zanima u kojoj varijanti ću bolje proći?
Htio bih ušparati gdje god mogu... Pa da čujem vaše savjete, jesu veći popusti sad sezonski ili na Danima vjenčanja? Inače visok sam 176cm i brojevi (veličine) ne bi trebali biti problem... Razmišljam o odijelu ili neka šampanj boja ili nešto svijetlo sivo...
domac385

PostPostao/la maybelline dana čet srp 04, 2013 10:40 pm

ja nisam bila na danima vjencanja
ali nekako mislim da bi sezonska snizenja trebala imati bolje akcije :thumbsup:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la ivana0205 dana čet kol 15, 2013 8:48 pm

Mi smo sve uzeli u Arbanasu jer sam preko face-a dobila sve na nagradnoj igri :-) , a cijena bi inace bila ova:

odijelo: 4000kn
cipele: 1500kn
prsluk: 790kn
plastron: 320kn
kosulja: 790kn
remen: 350kn

usluga je super, a kvaliteta isto jako dobra! :thumbsup: :thumbsup:
ivana0205

PostPostao/la domac385 dana pet ruj 20, 2013 10:28 pm

Ja sam danas u Galileu sa kuponom iz Glorie i placanjem Diners karticom ostvario 40% popusta i za 2.295,00 kn kupio:
- odijelo
- košulju
- kravatu
- cipele
Remen imam otprije jedan i moram si još kupit donji veš i moram priznati da sam se lijepo obukao za jako male novce...
:cagam: :cagam:
domac385

PostPostao/la domac385 dana pon ruj 23, 2013 11:09 pm

Sad sam skuzio da mi je ostao kupon za Galileo koji vrijedi do 31.12. ove godine s kojim je moguće ostvariti do 25% popusta za plaćanje gotovinom i 15% na kartično plaćanje.
Poklanjam ako netko treba, mogu osobno predati u zagrebu ili poslati poštom na Vaš trošak gdje želite
domac385

dučan u staroj vlaškoj Branimir

PostPostao/la ninica dana pon svi 25, 2015 3:15 pm

:raspa: :raspa:
Znači moram prokomentirat jer sam u šoku. Dečko i ja tražimo odijelo za vjenčanje i već par puta dođemo pred zatvorena vrata od tog Branimir dučana..poznatog starog dučana koji izrađuje odijela. I konačno treći put nađemo otvoreba vrata i stariji gospodin sjedi..mi pozdravimo i pita dećko:Imate smokinge? A stariji gospodin odgovara:Ne nemamo..mi smo samo vas čekali da nam kažete za njih i sad čemo ih ići raditi. I to vidno nabrijan. Mi zbunjeno šutimo. On nastavlja:Skoncentrirajte se i ne postavljajte glupa pitanja. Onda nervozno pratom pokazuje smokinge i govori kako se kragna skida za dva dana,na sto opet decko pita kako to mislite..ne razumijem..a on se počeo derati da se skoncentriramo ili izađemo..kako samo smo mu mi falili...ma neznam šta je sve izgovorio. I dečko kaže njemu..Kak se vi to razgovarate? Prestanite vikat..lijepo mi objasnite. A on:Tak se razgovaraj s njom(i pokazuje na mene) i pokazuje nam vrata..e rekli smo mu zvat gazdu i zovemo broj koji pise na vratima ali ocito je on gazda.. Znači preeeeeestrašno....koja neljubaznost..bezobrazluk..ovo nisam doživjela još.
Zadnja izmjena: maybelline; uto svi 26, 2015 8:58 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgovarajucu temu!
ninica

PostPostao/la Roe dana uto srp 25, 2017 7:56 pm

Vidim da već ima nekoliko postova o Branimir modi... Znači, PRESTRAŠNO!!!!!
Mi smo ušli unutra (Ilica 37), pozdravili i krenuli u razgledavanje, kad se odjednom lik počeo derat: "Stanite! ne možete tako gledat! Svako odijelo je drugačije, ima svoju nijansu, pogledajte, mi radimo već 100 godina..." Lik je počeo psovat, derat se i vrijeđat nas... Nakon nas su ušli još neki dečko i dvije cure i odmah su izletili van kad se ovaj počeo derat, a i mi smo... Znači... i dalje izbjegavajte... FRIK
Roe

Marketing:

Prethodna

Natrag na Odijela, cipele i sve ostalo za njega

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.