Fit do dana D - podrška pri mršavljenju • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Fit do dana D - podrška pri mršavljenju

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Fit do dana D - podrška pri mršavljenju

PostPostao/la Tasha dana uto stu 04, 2008 8:40 pm

Drage moje,

svaka od nas se barem jednom nasla u situaciji da nije bila zadovoljna svojim izgledom..uvjerena sam, također, da je svaka od vas barem jednom bila na dijeti..a znamo sve da dijete znaju biti traumaticne..

Te da postoje male krize u koje curke upadaju...buduci da je sama priprema svadbe stresna, te da u tom periodu svaka od nas zeli izgledati sto bolje..ovo je topic u kojem cete moci izmjenjivati vlastita iskustva, bodriti jedna drugu, razmjenjivati recepte..

Sve u svemu..nadam se da ce vam ovaj topic barem malo olaksati tezak put do zeljene tezine i zeljenog izgleda
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Re: Fit do dana D - podrška pri mršavljenju

PostPostao/la Branči dana sri stu 05, 2008 9:16 am

Curke, sretno! Ja vam nemam pojma baš puno o dijetama, al ja krećem na utezanje tijela na pilates od 1. ili 2. mjeseca, definitivno mi je to bolje od aerobica jer se čvrsta guza i trbuh formiraju već za dva mjeseca :cheer:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la midva dana sri stu 05, 2008 9:21 am

ja nisam nikad bila na dijeti, nit niš ne vježbam, samo dosta hodam....
a ak primjetim da sam se proširila, tj. da su mi se hlače malo stisle u pranju, ne jedem večeru par dana i one se opet rastegnu....
ja vam mogu dat tu neke savjete iz ljekarne :mig:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana sri stu 05, 2008 9:31 am

Evo ja sam na dijeti, jer sam se malo previse opustila...i to stroga dijeta...

Tjedan dana samo na gustom soku..znam da je drasticno, ali bez muke nema nauke..

Slijedeci tjedan krecem na tajlanski boks...zgrada do moje, dobro drustvo (nasa studentica) i malo aktivnosti...

Nakon gustog soka, bacam se na kuhano povrce...pa da vidimo koliko su izdrzati i izgubiti...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la FiLa dana sri stu 05, 2008 9:37 am

I ja sam se malo vise opustila i sad sam vec 4 dana na "dijeti" u biti doruckujem i rucam...poslije 1 apsolutno nista ne jedem.....i rezultati su dobri 2kg manje :cheer: :cheer: :cheer:
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la leoni dana sri stu 05, 2008 10:07 am

ja sam bila na nekoj bolničkoj izdržala sam jedan dan, drugi dan sam se razbolila, tj. wc školjka mi je bila best friend tjedan dan
tako da me hvata frka kad bi htjela neku djetu
[/u životu se sve događa s razlogom
leoni

PostPostao/la leoni dana sri stu 05, 2008 10:09 am

midva je napisao/la:ja nisam nikad bila na dijeti, nit niš ne vježbam, samo dosta hodam....
a ak primjetim da sam se proširila, tj. da su mi se hlače malo stisle u pranju, ne jedem večeru par dana i one se opet rastegnu....
ja vam mogu dat tu neke savjete iz ljekarne :mig:

preporuči nešto, zanimaju me čajevi?
ja sam bila kupila jednom tablete od kaktusa, pa sam se počela debljati :shock1: , prestala sam ih uzimati, nakon te kutije
[/u životu se sve događa s razlogom
leoni

PostPostao/la midva dana sri stu 05, 2008 10:19 am

u biti su sve te biljne tablete "za mršavljenje" samo dodatak prehrani odn. dijeti. to znači kad odlučiš kakvu ćeš dijetu ili kakvu ćeš hranu izbacit, onda odlučiš koje ćeš biljne dodatke uz tu dijetu koristit. zapravo bi to teta u ljekarni trebala znat preporučit...
znači, ako se jede viša škroba uzme se neki npr. phase 2, ako se vježba tonalin, ako se jede više masnoća neki jabučni ocat....
a od čajeva je recimo za izbacivanje tekućine odn. protiv celulita preslica, breza.... ili baš za mršavljenje je dosta dobar subanov diet čaj
al taj čaj u biti najviše regulira probavu, koja je i najbitnija za zdravo mršavljenje :mig:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mare dana sri stu 05, 2008 7:37 pm

Mischa je napisao/la:Evo ja sam na dijeti, jer sam se malo previse opustila...i to stroga dijeta...

Tjedan dana samo na gustom soku..znam da je drasticno, ali bez muke nema nauke..

Slijedeci tjedan krecem na tajlanski boks...zgrada do moje, dobro drustvo (nasa studentica) i malo aktivnosti...

Nakon gustog soka, bacam se na kuhano povrce...pa da vidimo koliko su izdrzati i izgubiti...

:shock1: :shock1: Miša, pa jel' ti to pametno? Meni to uopće ne zvuči zdravo, napravit ćeš užasan šok organizmu :ne zna:
Ja sam uvijek za neke manje radikalne dijete, recimo - jesti sve kao i uvijek, ali za 1/3 manje, ne jesti iza 18h, izbaciti slatkiše i vježbati, vježbati, vježbati... To traje puno dulje, nego ovakve drastične dijete, ali ja bih s ovim sokom sigurno pala u nesvijest već drugi dan :ne zna:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la kabica dana sri stu 05, 2008 8:27 pm

pala u nesvijest i dobila žgaravicu!
no, nisam kompetentna na ovoj temi... nisam nikad bila na dijeti...
17.05.:) don't believe me if i tell you
:cerek: *KoKa-handmade* :cerek:
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tasha dana sri stu 05, 2008 11:33 pm

Mare, nije mi prvi put da idem na tak drasticnu dijetu...prije 8 godina sam bila 3 tjedna na shakeu koji piju bilderi...za dorucak, rucak i veceru...bez mesa, povrca i voca..nista...u skinula 20kg..bila pod ljecnickim nadzorom..

A i ovo je btw dijeta koju je prepisao doktor obiteljskom prijatelju...jer je bio u predinfarktnom stanju i trebao je sto prije skinuti odredjeni broj kila...i tjedan dana je bio na toj dijeti i dan danas je na istoj kilazi, a i sa zdravljem je sve ok

I da, jos nesto...prosao je i taj drugi dan..i uopce nisam bila gladna...niti mi je krulilo u zelucu
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana sri stu 05, 2008 11:56 pm

Mischa je napisao/la:I da, jos nesto...prosao je i taj drugi dan..i uopce nisam bila gladna...niti mi je krulilo u zelucu

Bravo :bravo:

Svaka ti cast da možeš biti samo na gustom soku! :svakacast:

samo se čuvaj da ti to ne bude jako drastično za organizam ! :grli:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Reina dana čet stu 06, 2008 7:08 am

mischa, sada sam ja zainteresirana.
a o kakvom se točno sokiću radi?
neki posebni sok ili onaj vulgaris iz konzuma?
koliko toga na dan popiješ?
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana čet stu 06, 2008 8:00 am

Reina je napisao/la:mischa, sada sam ja zainteresirana.
a o kakvom se točno sokiću radi?
neki posebni sok ili onaj vulgaris iz konzuma?
koliko toga na dan popiješ?

O normalnom gustom soku iz ducana...ja recimo pijem kombinaciju yo sokova i onih sarenih od jamnice (ima zuti, rozi, narancasti i zeleni...ja pijem zuti i narancasti)..

Pije se 3-4 puta na dan po 2-3 dcl..samo kad si gladna...a u medjuvremenu pijes vodu...

Mozda mislite da lazem..ali ja niti se osjecam slabo (sto je cesto kod tih drasticnih dijeta), niti sam gladna...i mogu vam reci da se vaga vec smanjila...i to je ono sto me drzi...

I da, nisam vise napuhnuta ko zaba...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la stepford wife dana čet stu 06, 2008 8:11 am

evo ja ću od ponedjeljka..... :rofl: :rofl: :rofl: .......mnda, krenuti na malo ''zdraviju'' prehranu, vrijeme je da se učinim FIT za vjenčanje....
nemam pojma kaj da radim, trebala bi par kilica skinut, možda nagovorim dragog da odemo na UN-dijetu :ne zna:
uglavnom mogla bi i na bazen skočiti, ali prvo moram na depilaciju :rofl: :rofl: :rofl:

sad još nije tolko hladno ali kad zahladi ne mogu više ni na trčanje, ne znam jedino mi taj bazen preostaje i sobni bicikl, a to mrzim najviše od svega, vježbanje u zatvorenom prostoru.... :izivciran:
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la kabica dana čet stu 06, 2008 12:29 pm

pročitala sam na više mjesta da ne valja puno vode piti jer ti ona povećava volumen želuca i da je to najveća zabluda kod držanja dijete :ne zna:
17.05.:) don't believe me if i tell you
:cerek: *KoKa-handmade* :cerek:
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tasha dana čet stu 06, 2008 2:42 pm

Kabica, to je istina...

Svi govore dobro je piti 2l vode..ali ne razmisljaju da je tesko "normalnom" covjeku na "normalan" nacin tijekom dana i izgubiti te 2 litre vode...nego se voda samo gomila i gomila
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana čet stu 06, 2008 6:25 pm

Curke, imate moju potporu iako nisam na dijeti! :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
Ovako, vidim da svi govore o nekakvom "hranjenju" do 18h a nakon toga nista... Ja se s tim nemogu sloziti... Nije istina da se nebi smjelo jesti poslije 18h jer nemamo svi isti dnevni raspored... Ciljam iskljucivo na ovo: npr. ja neidem spavati prije ponoci a u vecini slucajeva je to od 1-3 u noci. Dakle, ja ako jedem zadnje do 18 h, negdje oko ponoci padam u nesvijest od gladi a da nepricam da sam jos uvijek budna sljedecih 2-3 sata... Koliko sam se ja uspjela informirati, nije bitno vrijeme, nego da ne jedes 3 sata prije spavanja. Ispravite me ako grijesim al meni ono 18 h nema logike nikako (bar sto se mene tice)...
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Iva dana čet stu 06, 2008 6:43 pm

ja pak mislim da treba slušat svoje tijelo, ako ti šećer padne moraš pojest nekaj da ga digneš, na taj način samo mučiš oragnizam :neznamkakoti:

i sami nutricionisti su rekli da nije zdravo jesti samo jednu skupinu namirnica, i ja se toga držim :D
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la midva dana čet stu 06, 2008 7:00 pm

točno tako :D
pošto radim takav posao, u prilici sam pričati sa dosta doktora i stručnjaka, između ostalih.... nedavno mi je bila dr koja radi mjerenja vitamina i rekla da vegetarijance i ljude koji su na un dijeti odmah "prepozna" jer im je organizam u užasno lošem stanju :thumbsdown: najbolja stvar je kaj se oni "osjećaju zdravi"....
ugl. treba jesti sve jer smo mi ljudi svejedi po prirodi
u manjim obrocima, više puta dnevno, voće, povrće, meso i ribu (koju često zaboravljamo), kuhano, ali i pečenog treba nekada

a najpravija dijeta od svih je: napraviti detaljan pregled, mjerenja vitamina, proteina itd. s tim papirima otić nutricionistu koji će napravit prehranu i treneru koji će pripremit vježbe.... to jedino ima rezultata, jedino je "malo" skuplje, jer vam ta 2 čovjeka moraju bit dugogodišnji prijatelji :D
ili u apoteku po čudotvorne tabletice :mig:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pet stu 07, 2008 9:04 am

Kod moje mame idu ljudi sa pretilošću na lap banding (zaomčavanje želuca) i ti ljudi nakon operacije doslovce mjesec-dva ništa ne jedu, samo smiju vodu na žličicu. Ali, obavezno dobiju neki poseban multivitamin u sirupu koji moraju piti. Znači tijelo mora u svakom trenutku i bez obzira na koju dijetu, biti opskrbljeno dozom vitamina i minerala kao da se normalno hranite.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la midva dana pet stu 07, 2008 9:06 am

jadni ljudi :shock1:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pet stu 07, 2008 10:21 am

midva je napisao/la:jadni ljudi :shock1:

a čuj to im je zadnji spas, to su žene od 110, 120 kg nadalje.... sve dok su pod kontrolom liječnika i uzimaju te pripravke, ništa im se ne može dogoditi jer u biti gladovanjem tope to masno tkivo. oni smršave 20-30 kg u prva dva mjeseca, a onda pomalo počnu papati pa to ide sporije, ali eto znam ženskicu koja je sa 120 kg spustila na 70 kg u toku dvije godine zahvaljujući tom zahvatu.

al tak drastični potezi nisu tu tema, :D samo sam htjela naglasiti da kakva god dijeta bila, treba uzimati vitaminske i mineralne dodatke.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la princessmo dana pon stu 10, 2008 5:14 pm

Dani, naravno...slažem se s tobom...ja sam rekla poslije 17 ili 18 ne jedem, ali se to podrazumijeva do oko ponoći idem spavati. naravno da ako sam budna duže, pojedem i oko 19h, ali onda pazim svakako da to nije glavni obrok, nego nešto sitno... :mig:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Reina dana uto stu 11, 2008 10:03 am

mischa, kako je prošla ova dijeta sa sokićem? koliko si dugo izdržala i koliko si izgubila?
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.